Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Maria Sharapova

Ići dole 
+14
RAFA THE KING
**Djuki**#
Rafa 4ever
*Punk_Princess*
sonjica93
*Joansie*
Perkica
Kaćka#94
*Anja*
rafalicious
FairyQueen
**Mizza**
...SuNsHiNe...
*Certified Nadal addict*
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 12:24 pm

Uzas! Ne mogu da opisem koliko mi je krivo! Maria Sharapova - Page 4 370602 Maria Sharapova - Page 4 370602 No najbitnije je da se da povreda zaleci do kraja, a onda da se nadamo dobrom pocetku sezone! VAMOS MASHO!
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 2:55 pm

Nadam se da ce sledecu sezonu poceti a i zavrsiti bez povreda!!!!VAMOS MASHA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:07 pm

Ovo je intervju koji je Masha dala za magazin "Hello!". Uradila je i specijalne fotografije, koje ću probati da nađem i okačim, jer su stvarno prelepe! Inače, ovaj intervju se nalazi u broju koji je izašao 15. oktobra.

Intervju je baš lep i iskren.


MARIA SHARAPOVA: NIKADA NISAM BILA ZALJUBLJENA

Atraktivna ruska teniserka o kojoj maštaju muškarci širom sveta govori o sportu, porodici i potrazi za ljubavlju


Proteklih sezona, Ruskinje dominiraju svetskim tenisom. Kada je atraktivnoj Anni Kournikovoj dosadilo trčanje za žutom loptom, mesto najseksipilnije plavuše na WTA listi pripalo je njenoj sunarodnici Mariji Sharapovoj. No, lepotica iz Sočija nije imala sreće na ovogodišnjim turnirima, jer ju je povreda ramena udaljila od terena nekoliko meseci. Snažni servisi, precizni udarci, ali i šarmantno, ritualno sklanjanje kose iza ušiju spadaju među osnovne razloge što su sva sedišta u publici zauzeta kada igra Maria Sharapova.

Ako zanemarimo činjenicu da je jedan od prvih ženskih reketa sveta, mlada Ruskinja se ne razlikuje mnogo od ostalih devojaka svojih godina. Svaki slobodan trenutak provodi sa svojom najboljom prijateljicom – majkom Elenom. Dok je sedela na kauču ispod ekstragavantnog baldahina, u modernom hotelskom apartmanu u Njujorku, čekajući da počne fotografisanje za magazin Hello!, Maria je preko mobilnog telefona pričala sa majkom na ruskom jeziku. Bila je toliko zaokupljena razgovorom, da nije ni obraćala pažnju na to šta se oko nje dešava.

Više je nego očigledno da su Sharapova i njena majka veoma bliske, iako Elena više vremena provodi u porodičnom domu na Floridi, nego sa Marijom na putovanjima. Ulogu pratioca zgodne teniserke dobio je otac Yuri. Trenirao je Mariju otkako je prvi put uzela reket u ruke, a i danas je njen najveći fan. Šampiona Vimbldona rođena je u Rusiji pre dvadeset jednu godinu. Veoma je zrela i nezavisna, upravo onakva kakva deluje na terenu. Nije joj potreban supervizor i najprijatnije se oseća u društvu prijatelja i porodice. Stalo je prati njen dugogodišnji agent, Max Eisenbud iz IMG-a, a tu su i predstavnici PR službe i sponzora, stilista, frizer, šminker.

– Toliko o mojoj dijeti – šali se Maria, dok joj jedan od prijatelja donosi omiljene kolače sa čokoladom.

Sa visinom od sto osamdeset pet centimetara, Mariji besprekorno stoji beli teniski kostim. U slobodno vreme, kad ne trenira, ova devojka od stila nosi kreacije Prade i J. Mendela. U Njujorku je boravila zbog promocije novog Canonovog fotoaparata, što je samo jedna od obaveza prema sponzorima mlade sportistkinje koja zarađuje više od dvadeset miliona dolara godišnje. Od 2003, kada je počela da igra grand slam turnire, ovo je bio prvi put da je propustila Otvoreno prvenstvo Amerike. Nije joj bilo lako da donese takvu odlku, posebno ako se setimo da je u januaru osvojila Australian Open, pošto je u finalu pobedina Anu Ivanović, i dospela na prvo mesto na svetu. Ali, povreda ramena učinila je da propusti velike turnire u Njujorku i na Olimpijskim igrama u Pekingu. Tim povodom, na sajtu je obožavaocima otkrila: „Nemate pojma koliko me to boli...“ Redovno ide na rehabilitaciju, a baza joj je u vrelom Skotsdejlu u Arizoni, gde svakodnevno radi sa specijalistom kako bi izlečila neugodno istegnuće ramena. Plašila se da ne poremeti program, pa je svog fizioterapeuta povela u Njujork da ne bi prekidala lečenje. Ekspluzivno za Hello! otkriva koliko ju je povreda omela u planovima, koliko joj je važna porodica i rusko nasleđe, kakvi joj uslovi predstoje i šta sve podrazumeva njena uloga prvog globalnog ambasadora brenda Sony Ericsson.

Verujemo da ste se šokirali kada ste otkrili da ste igrali sa nedijagnostikovanim istegnućem ramena?
– U aprilu sam uradila snimak MRI skenerom, jer sam ponovo počela da osećam bolove. Doktori su rekli da snimak pokazuje samo upalu. Međutim, posle nekog vremena, i dalje sam osećala jak bol.

Kako je tako nešto promaklo stručnjacima?
– To je dobro pitanje. Verovatno sam sedam ili osam meseci igrala sa pokidanom manžetnom ramenog zgloba. Držim palčeve da ne idem na operaciju. Lečenje je isto kao kod upale, samo što traje mnogo duže. Vraćam se u Arizonu, na još nekoliko nedelja. Toplo je, svakog dana je četrdeset tri stepena, a Skotsdejl je zaista lep grad. Pošto sam pravi fanatik kada je u pitanju hrana, pre nego što sam tamo otišla, proverila sam ima li tamo dobrih restorana.

Imate kuću i u Kaliforniji i u Floridi. Koju od njih nazivate domom?
– Florida je moj dom, jer u toj državi žive moji roditelji. Tata i dalje putuje sa mnom, a mama brine o kućama i finansijskoj situaciji. Dobro je kada ste okruženi ljudima u koje imate poverenja. Otac me je učio tenisu od malih nogu. Kada sam imala sedam godina, doveo me je u Ameriku iz ruskog odmarališta Soči na Crnom moru. Kad god sam bila bolesna ili povređena, želela sam da budem okružena bliskim ljudima, a nema boljeg okruženja od porodice. Tatu optužuju da je previše upleten u moj život i karijeru, ali ja znam da mi samo želi najbolje jer sam njegovo jedino dete. On je moj najvatreniji navijač, normalan roditelj, pun entuzijazma i verovatno vrlo nervozan dok igram. Želi da me vidi srećnu, a ne razočaranu porazom. Volim ga do neba. Imamo fantastičan odnos, i ne mešamo posao i porodični život.

Vaša majka je okrenuta nekim drugim interesovanjima?
– Ona je deo porodice koji je zainteresovan za umetnost. Voli operu i balet. Divna je, elegantna i inteligentna dama, s veoma toplim srcem. Naučila me je da volim modu. Kada sam počela da igram tenis, trener je rekao da sam jedna od najboljih igračica koje je ikad video. Imala sam jak takmičarski duh da su moji roditelji shvatili da je to ono čime zaista želim da se bavim. Imali su savršeno normalan život i normalna primanja, tako da ne mogu dovoljno da im zahvalim što su se žrtvovali da bi došli u Ameriku, gde smo automatski postali siromašni.

Da li osećate da morate da im se odužite?
– Ne, mi smo zaista veoma bliski. U mojoj porodici se ništa ne radi zbog novca, jer svi smatramo da je život mnogo više od toga.

Kakva vas osećanja vezuju za Rusiju?
– Nažalost, ne sećam se puno svog detinjstva u Rusiji. Moji baka i deka su i dalje tamo, a Soči posećujem jednom, dvaput godišnje. Ne patim za domovina, jer sam kod kuće okružena ruskim jezikom i hranom. Ipak, odlazak sa ocem na Floridu bio je veliki šok za mene i moju majku. Rođena sam u Sibiru, a u Soči sam se preselila kada sam imala dve godine. Iz jednog veoma hladnog mesta prešli smo u najekspluzivnije odmaralište u Rusiji. Bila je to velika promena koju je osetila cela porodica. Mama je bila veoma mlada kada me je rodila, još je studirala, tako da sam uvek išla s njom na predavanja. Nije želela da idem u vrtić ili predškolsku ustanovu. Htela je da me ona podučava. Tata je najviše vremena provodio na putovanjima jer je imao takav posao.

Zadržali ste rusko državljanstvo?
– To mi je veoma bitno, jer u Rusiji mi je srce. U Americi živim zbog karijere, a imam i najbolje uslove za treniranje. Kad više od pola života provedete u nekoj stranoj zemlji, jednostavno se naviknete na nju.

Ambasador ste dobre volje Ujedinjenih nacija. Da li i dalje planirate da posetite oblasti koje su pod uticajem nuklearne katastrofe u Černobilju?
– Trebalo je da odem tamo na dva dana, ali sam morala da otkažem, jer ne mogu da propustim rehabilitaciju. Sve će zavisiti od toga kako se budem osećala i da li ću do kraja godine moći da igram na još turnira. Radila sam na projektima sa decom, pokušavajući da im pružim bolje obrazovanje i medicinsku pomoć. Situacija u Černobilju se popravila, ali je tužno što i nakon dvadeset i dve godine mnogo ljudi umire od raka pluća, izazvanog zagađenim vazduhom.

Bili ste razočarani jer ste propustili Olimpijadu, ali su vaše sunarodnice osvojile zlato, srebro i bronzu u ženskom singlu...
– To je zaista ludo! Jako sam ponosna na svoju zemlju. Imamo mnogo dobrih sportista i bila sam presrećna što smo osvojili tri medalje u tenisu.

Imate li vremena za ljubav?
– Imam. Svako može da pronađe vremena za ljubav. U mom slučaju, to mora da bude veza na daljinu, jer se ne zadržavam dugo na jednom mestu i ne želim da neko stalno putuje sa mnom. Osoba koju volim mora da ima sopstvenu karijeru i život. Ponekad me boli duša kada vidim da mnoge kolegenice bodre partneri dok igraju.

Da li ste ikada bili zaljubljeni?
– To je velika reč za jednu dvadesetjednogodišnjakinju. Ne, mislim da nikada nisam bila zaljubljena. Možda i jesam, stvarno ne znam!

Preuzimate li kontrolu u vezama?
– Prilično sam nezavisna i jaka ličnost. Znam šta volim i šta ne volim, znam šta želim. Morala sam brzo da odrastam. U svetu tenisa i nema drugog izbora. To ne znači samo udarati tenisku lopticu, već biti profesionalac i ispunjavati obaveze prema sponzorima i obožavaocima. To odrastanje se dešava gotovo neprimetno.

Da li ste ikada poželeli da budete buntovnik?
– Toliko volim ovo što radim da postajem nervozna kad pravim i najmanju pauzu. Veliki sam takmičar i znam da mogu da pobedim u još mnogo mečeva. Zaradila sam dovoljno novca da lepo živim do kraja života, ali još je isuviše rano da bih razmišljala o prestanku karijere. Nema potrebe da se ikome dokazujem osim, možda, samoj sebi.

Kakvi su planovi za budućnost?
– Ima još mnogo stvari koje želim a postigne. Roland Garros mi je najveći cilj, to je jedini grand slam koi nisam osvojila. U ovom trenutku, jedino što želim je da što pre ozdravim i vratim se u igru.

(Hello!)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:11 pm

chitala sam ga u nowinama. . . :0) dobar interwiju. . . obozhawam je. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:18 pm

Hvala puno za interview Joansie,super je!!!!Nadam se da ce joj uskoro biti bolje i da ce moci da ponovo zaigra na terenima!!!!VAMOS MASHO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:21 pm

Nema na čemu, Diko! Mnogo mi se dopada intervju jer je Masha tako iskrena. Eto vam ga, tabloidi! Devojka uživa u jelu, kakva crna anoreksija!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:25 pm

stwarno su to prichali. . . nisam znala da su to prichali. . . confused
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:01 pm

25.11.2008: Šarapova brani trofej u Melburnu

Ruska teniserka Marija Šarapova najvervoatnije će braniti titiulu na Australijen openu, pošto se oporavila od povrede desnog ramena.


Podsetimo, Šarapova je tokom karijere imala mnogo problema sa ramenom, a na teren nije izlazila od jula. Njen menadžer Maks Ejzenbad kaže da će se Marija vratiti na teren od 7-10. januara na egzibicionom turniru u Hong Kongu. "Dobro joj je i za sada sve teče po planu", izjavio je Ejzenbad.

Ruskinja nije igrala još od Montreala, kada je u meču dugom tri časa savladala martu Domačovsku sa 7:5, 5.7, 6:2. Tada je napravila 17 duplih servis grešaka kao posledica, posle je ustanovljeno, kidanja tetive u ramenu.

Tokom karijer često je igrala sa bolom u ramenu, što je uticalo na to da često menja tehniku servisa koji je postajao slabiji.

Zbog povrede je godinu završila na 9. poziciji na WTA listi, a kartako je bila i prva na listi. U karijeri je Šarapova zaradila više od 12 miliona dolara i osvojila je 19 turnira.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:07 pm

suuuper. . . ali se ipak nadam da ce jj oswojiti AO open. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 2:20 pm

Šarapova je odustala od Australian Opena, neće braniti titulu.
Rekla je da oporavak teče sjajno, ali da je tek pre par nedelja počela da trenira i da još uvek nije na nivou na kom bi trebalo da bude.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 2:48 pm

shteta. . . :0( bash sam se radowala njenom ucheshvu. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 4:04 pm

Mnogo mi je zao sto nece ucestvovati Maria Sharapova - Page 4 370602 Maria Sharapova - Page 4 370602 Maria Sharapova - Page 4 370602 Maria Sharapova - Page 4 370602 Maria Sharapova - Page 4 370602 !!!Mada mozda je to i bolje s jedne strane,da se potpuno oporavi da bi posle mogla da pobedjuje!!!
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 4:05 pm

Pa da, i ja mislim tako. Bolje da se potpuno izleči nego da se samo zaleči, pa posle opet da ima problema sa tom povredom.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:39 pm

Stvarno mi je žao. Maria Sharapova - Page 4 370602 Koliko li je ta povreda nezgodna kada ona od avgusta ne igra? Smatram da je ova odluka ispravna, jer treba da izleči tu povredu u potpunosti, a ne nekako polovično, pa da kasnije ima problema.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 12:59 am

09.03.2009: Šarapova u Indijan Velsu

Ruskinja Marija Šarapova najavila je da će ,posle duže pauze izazvane povredom, učestvovati na teniskom turniru u Indijan Velsu.

Šarapova je zbog povrede ramena propustila dva grend slem turnira, prošlogodišnje Otvoreno prvenstvo SAD i ovogodišnje Otvoreno prvenstvo Australije. Ruskinja nije učestvovala ni na WTA turnirima u Parizu i Dubaiju.


"Veoma sam uzbudjena što ću ponovo da se takmičim. Oporavak mi je oduzeo vreme i tekao sporije nego što sam želela, ali ne želim da žurim, bitno mi je da se u potpunosti oporavim, a za to je potrebno vreme", rekla je Šarapova.

Ruska teniserka koja je osvojila titule na Otvorenom prvenstvu Australije, Vimbldonu i Otvorenom prvenstvu SAD na turniru u Indijan Velsu igraće samo u konkurenciji dublova, i to prvi put posle četiri godine. Bivša najbolja igračica sveta igraće u paru sa zemljakinjom Jelenom Vesninom.

"Radujem se što ću učestvovati u Indijan Velsu, to je jedan od mojih omiljenih turnira", dodala je Ruskinja.

Prvo kolo turnira u Indian Velsu, koji se igra u obe konkurencije, muškoj ATP i ženskoj WTA, na programu je u sredu.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 1:01 am

Super..... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 4:15 pm

Bash mi je drago :)
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 8:29 pm

super za nju...a gde ce biti prenos,na eurosportu il gde wec?
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 12:22 pm

Mnogo mi je drago sto se ponovo vraca!!!
Prenos ce biti na Sport Klubu od 14.!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 6:23 pm

18.03.2009: Sharapova ne igra na Sony Ericsson Openu

Maria Sharapova povukla se sa Sony Ericsson Opena u Majamiju kako bi nastavila oporavak od povrede ramena. Sharapova je ovu povredu zadobila u aprilu 2008. godine, i nije igrala nijedan turnir u pojedinačnoj konkurenciji još od Rogers Cupa u Montrealu prošlog leta.

"Sjajan je osećaj igrati ponovo, samo sam želela da testiram samu sebe", rekla je Sharapova nakon njenog nastupa na BNP Paribas Openu prošle nedelje. "Počela sam da treniram pre nekoliko meseci. Samo sam želela da testiram samu sebe u jednom pravom meču i da dobijem uvid u neku drugu situaciju, osim na trening, i da igram pred publikom, pa je sve to bilo vrlo uzbudljivo za mene".

"Moj glavni cilj ovde bio je da izađem na teren i budem deo te atmosfere ponovo. Ono na šta moram ponovo da se naviknem je da svakoga dana igram po dva ili tri seta, i da to radim sedam ili osam dana u nizu. Trenutno sam sposobna da to radim tri ili četiri dana, a već petog moram da 'usporim'".

Sharapova je igrala svoj prvi meč nakon sedam meseci u Indijan Velsu u konkurenciji dublova, zajedno sa svojom zemljakinjom Elenom Vesninom. Kao tim koji je primio vajld kartu, izgubile su u prvi set, a zatim osvojile drugi, ali su ipak poražene od strane Ekaterine Makarove i Tatiane Poutchek, sa 6:4, 1:6, 10:7.

Bivši broj jedan i trostruka grend slem šampionka Sharapova se povukla sa Olimpijskih igara u Pekingu i US Opena 2008. pre nego što je imala hiruršku intervenciju u oktobru. Ove godine, otkazala je učešće na Open GDF Suezu u Parizu i na Barclays Dubai Tennis Championshipsu u Dubaiju.

(www.sonyericssonwtatour.com)

Ja se izvinjavam ako neke rečenice zvuče malo nezgrapno, ja sam sama prevodima ovaj tekst, koji je originalno na engleskom, a objavljen je na sajtu WTA Toura, www.sonyericssonwtatour.com.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:40 pm

Šteta.... :0( Nadam se da će se brzo oporaviti...... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 1:31 pm

Možda će ponovo igrati u dublu i u Majamiju, ne znam, nije rečeno.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 1:50 pm

*Joansie* ::
Možda će ponovo igrati u dublu i u Majamiju, ne znam, nije rečeno.
Ja se nadam..... Nadam se da će se brzo oporaviti.... VAMSO MAŠA!!!!! icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 4:32 pm

Rekla je da će početi da igra ponovo u singlu na turniru u Rimu! Maria Sharapova - Page 4 27611 A sada jedna jako tužna stvar... Masha je pala na čak 53. mesto na WTA listi! Maria Sharapova - Page 4 370602 To je njen najgori ranking još od 2002. godine! Maria Sharapova - Page 4 370602
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 4:56 pm

Ajoj....Šteta....Baš mi je žao....Ma vratiće se ona brzo u TOP 5....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Maria Sharapova - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maria Sharapova
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Maria Sharapova
» Maria Sharapova
» My diary...by Maria Sharapova
» Maeia Sharapova
» Maria Kirilenko

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: