Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Maria Sharapova

Ići dole 
+14
RAFA THE KING
**Djuki**#
Rafa 4ever
*Punk_Princess*
sonjica93
*Joansie*
Perkica
Kaćka#94
*Anja*
rafalicious
FairyQueen
**Mizza**
...SuNsHiNe...
*Certified Nadal addict*
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Apr 17, 2009 4:01 pm

Joj, nisam znala da je toliko pala na rang listi!!!!Nadam se da ce sad da zaigra kako ume, i da ce brzo da se wrati na neku dobru poziciju
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Apr 17, 2009 5:43 pm

Pre dve nedelje je pala na 30. mesto, a sad je čak 23 mesta iza!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 4:29 pm

Sirota Maria! Maria Sharapova - Page 5 370602

28.04.2009: Šarapova propušta Rim i Madrid

Ruska teniserka Marija Šarapova propustiće turnire u Rimu i Madridu jer se još uvek nije oporavila od povrede ramena, objavila je Ženska teniska organizacija.


Takmičenje u prestonici Italije počinje u ponedeljak, a u Španiji sedam dana kasnije. Šarapova je poslednji meč u pojedinačnoj konkurenciji odigrala još u avgustu prošle godine. Ruskinja se posle sedam meseci pauze vratila na teren 12. marta na turniru u Indijan Velsu kada je odigrala meč u konkurenciji parova.

Povreda desnog ramena onemogućila je Šarapovu da se takmiči na Otvorenom prvenstvu Australije u januaru gde je trebalo da brani titulu osvojenu protšle godine. Usled višemesečne pauze, bivša najbolja teniserka sveta pala je na 64. mesto na WTA listi.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:44 pm

JOJ....Čitala sam ovo....Jako mi je žao....:0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Maj 01, 2009 3:16 pm

***Inče*** ::
JOJ....Čitala sam ovo....Jako mi je žao....:0(
Nazad na vrh Ići dole
Nicoletto
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
Nicoletto


Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 30
Location : Zagreb, Hrvatska
Zasto volis tenis? : ....jer je najbolji
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:14 pm

Evo mene natrag:-)

da nažalost Maria propušta oba turnira i mi s njezinog foruma sada svi mislimo kako ona polako razmišlja o napuštanju tenisa. Ako se ne pojavi na Roland garrosu mislim da je više nikada nećemo vidjet na terenima. Evo jednog članka:

Five years after she stood on Centre Court as Wimbledon's newly crowned champion, talking to her mother on a mobile telephone, Maria Sharapova seems to have it all.


But one question can be no longer ignored: Will the 22-year-old Russian beauty ever be a potent force in tennis again?


For while Sharapova's diary shows she has been in high demand for fashion shoots and boutique openings, the one place she has become conspicuous by her absence is on the tennis court. She last played a meaningful tennis match in public nine months ago and last week remained unwilling to commit to a comeback date.

Sharapova's withdrawal on Wednesday from the important clay-court tournament that starts in Rome tomorrow, and from the following event in Madrid a week later, has caused alarm bells to sound within the game.


Six months after having surgery to repair a torn rotator cuff in her right shoulder, Sharapova's refusal to put herself on the line in the Foro Italico in Rome shows that she still lacks the confidence in her strength and wellbeing to return to the game.


But is there a deeper, more psychological element to her reticence to embark on a comeback?


Annabel Croft, the former British No1 and now a respected broadcaster, fears Sharapova may have discovered a previously unknown life at the cost of her motivation.


'For the first time, she's enjoyed life away from tennis,' said Croft. 'I understand she's learned to cook, she's done her fashion stuff and she's had her eyes opened to another style of life to the one that she has known since she was four years old.

'She has a boyfriend, it appears, and zillions in the bank. I think she's struggling to motivate herself.

'She knows what she has to put herself through, emotionally and mentally, to be 100 per cent committed to playing tennis and I can't see her coming back.

'Maria was so utterly ruthless as a player, just like Monica Seles in the Nineties. What's the appeal? She has won Wimbledon, the US Open, the Australian Open, and been world No1. She probably can't win the French Open - so, really, she can. only go in one direction. Down.'


Croft competed at the same time as Andrea Jaeger, who rose to world No2, driven like Sharapova by a domineering father, before retiring from the game through a shoulder injury.


'I think Andrea was relieved it was over,' said Croft.


Sharapova has plummeted to No64 in the world and unless she appears at the French Open in Paris in three weeks, she will disappear from the rankings computer altogether as she will not meet the requirement of having three tournament starts to her name in a calendar year.


As a former world No1 and winner of Grand Slam titles, Sharapova would be protected from having to play in qualifying as she will be granted unlimited wild-card invitations, but she cannot expect to be given an automatic high seeding.


At Wimbledon, Sharapova could hope to be dealt with sympathetically as a past champion, if she decides she feels able to play by then.


As a matter of agreement with the Sony Ericsson WTA Tour, the seedings committee most frequently select their women seeds for the Championships from the running order of the current rankings.

'But we do reserve our right to exercise our discretion in particular circumstances that may arise,' explained Ian Ritchie, chief executive of the All England Club.


Sharapova's appearance at Wimbledon last summer ended in a humiliating second-round defeat by Alla Kudryavtseva, a match watched in disbelief by Croft.

'I think that loss beat up Maria,' said Croft. 'I don't think she will easily recover from that.'

Sharapova played just one more singles match after leaving Wimbledon, losing to Ai Sugiyama in Montreal at the beginning of August, and had surgery two months later.

Apart from a doubles match in Indian Wells on March 12, when she lost in the first round with Elena Vesnina, she has practised without the apparent desire to test herself in competition.


Last week in Bradenton, Florida, her practice sessions may have given the impression that she has not totally ruled out taking a gamble by returning at the French Open this month.


But in Paris, where she has an unremarkable record, she cannot be guaranteed a place among the top seeds and that would increase her vulnerability at a time when she would be under the spotlight as never before.


Her agent, Max Eisenbud, refuses to cast any light on Sharapova's plans.


'Maria said at Indian Wells that she has no timetable and will come back when she feels 100 per cent ready to compete,' he said last week. 'It's all I can tell you.'

Sharapova and her agent will come under immense pressure from her sponsors to play again.


But for observers such as Annabel Croft, the temptation is to wonder whether the girl from Siberia will ever make any further impact on the game that has already earned her a fortune.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 12:35 am

To je strašno... Ona je zaista jako mlada, a izgleda da će je ova povreda zauvek odvući od terena. Maria Sharapova - Page 5 370602 Ja se ipak nadam boljem završetku cele ove priče.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 9:54 am

*Joansie* ::
To je strašno... Ona je zaista jako mlada, a izgleda da će je ova povreda zauvek odvući od terena. Maria Sharapova - Page 5 370602 Ja se ipak nadam boljem završetku cele ove priče.
JAO....Nije valjda da će se zauvek povući iz tennisa.....:'(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 11:57 am

I ja se takodje nadam da se nece povuci iz tenisa :(
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeUto Jun 02, 2009 10:30 pm

Maria i da se nikad ne vrati u top 10 ima uspješnu karijeru.Ima 3 gren slema, 17 nedelja provedenih na prvom mestu što neke teniserke samo u snu mogu zamisliti.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:05 pm

To je definitivno tačno. Ali, evo vidimo da se polako vraća, na svom prvom grend slem turniru nakon prošlogodišnjeg Wimbledona je dostigla četvrtfinale. Maria Sharapova - Page 5 27611 I imala je jako slatku plavu haljinu na Roland Garrosu. Maria Sharapova - Page 5 27611
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:32 pm

Da,bila je damski obucena kao i uvek :) Sada je poprawila plasman i nadam se da ce naprawiti dobre rezultate na Wibldonu!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:33 pm

*Joansie* ::
To je definitivno tačno. Ali, evo vidimo da se polako vraća, na svom prvom grend slem turniru nakon prošlogodišnjeg Wimbledona je dostigla četvrtfinale. Maria Sharapova - Page 5 27611 I imala je jako slatku plavu haljinu na Roland Garrosu. Maria Sharapova - Page 5 27611
Slažem se...Haljina je bila prelepa..:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 4:32 pm

Kako je popravila plasman ako je branila polufinale???
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 6:06 pm

Nije branila 1/2 finala već 1/8 ja msm...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 6:22 pm

U pravu si branila je 4.kolo.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 6:47 pm

***Inče*** ::
Nije branila 1/2 finala već 1/8 ja msm...:)
I ja mislim da je osminu
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 6:49 pm

2007 je stigla polufinale icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:44 pm

2007. je dostigla polufinale, a 2008. nije prošla faze rundi. Slušajte vi mene. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:47 pm

*Joansie* ::
2007. je dostigla polufinale, a 2008. nije prošla faze rundi. Slušajte vi mene. icon_lol
Joansie naravno da ti werujemo :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 2:23 pm

FairyQueen ::
*Joansie* ::
2007. je dostigla polufinale, a 2008. nije prošla faze rundi. Slušajte vi mene. icon_lol
Joansie naravno da ti werujemo :)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 9:38 pm

Masha je juče izgubila u drugom kolu Wimbledona od Gisele Dulko. Maria Sharapova - Page 5 370602 Jako mi je žao zbog nje, iako znam da ne možemo očekivati čudo nakon što nije igrala mesecima. Ipak, žao mi je što, nakon one pobede 2004. godine, nikako da napravi nešto veliko.
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 9:40 pm

ma nema veze
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 10:58 pm

:( :( :( :( :( :(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitimePet Jun 26, 2009 10:40 pm

ajmo shapaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maria Sharapova - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maria Sharapova
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Maria Sharapova
» Maria Sharapova
» My diary...by Maria Sharapova
» Maeia Sharapova
» Maria Kirilenko

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: