Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Maria Sharapova

Ići dole 
+14
RAFA THE KING
**Djuki**#
Rafa 4ever
*Punk_Princess*
sonjica93
*Joansie*
Perkica
Kaćka#94
*Anja*
rafalicious
FairyQueen
**Mizza**
...SuNsHiNe...
*Certified Nadal addict*
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 10:55 pm

Meni se ne svijda kakva je haljina napred... Nadam se da ce to malo bolje izgledati na njoj...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 10:36 am

Baš su extra slike.....Haljina je super :D
Njoj sve haljine lepo stoje....Mislim da će joj ova lepo stojati....
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 1:43 pm

Kaćka#94 ::
Njoj sve haljine lepo stoje....Mislim da će joj ova lepo stojati....
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:51 pm

Ja nisam znala da moraju svi da budu u belom.

Baš je lepa haljinica!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 5:54 pm

Meni je malo bzvz sto svi moraju da budu u belom, ali nekada ta promena uopste ne skodi. Mnogo mi se svidjaju sve Mashine haljinice sa Wimbledona.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 10:32 pm

rafalicious ::
Ja nisam znala da moraju svi da budu u belom.

Baš je lepa haljinica!
Moraju, ali mogu da imaju neke sare itd.
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 8:46 pm

Eliminacija Marije Šarapove!


Maria Sharapova - Page 3 18012346304863cfd4a78f1162126146_220x329


Ruskinja Ala Kudrjavceva priredila je najveću senzaciju u dosadašnjem toku turnira, pošto je u meču druge runde savladala drugog nosioca Mariju Šarapovu rezultatom 6:2, 6:4. Lindzi Devenport je predala meč Žiseli Dulko, a Dinara Safina i Venus Vilijams su bez problema obezbedile prolaz dalje. Ispala su još dva nosioca – Sania Mirza je izgubila od Španjolke Sančes sa 6:0, 4:6, 9:7, dok je Tamarin Tanasugarn pobedila 13. nosioca Veru Zvonarjevu sa 7:6, 4:6, 6:3.


Marija Šarapova, šampionka iz 2004. godine, izgubila je od Kudrjavcece, koja je trenutno 154. na WTA listi. Ala je nekada bila 77. teniserka sveta, a u karijeri nije uzela nijedan trofej. U narednoj rundi igraće sa Šuai Peng iz Kine.

Tanasugarnova je eliminisla Veru Zvonarjevu i tako uklonila Jeleni Janković potencijalno opasnu protivnicu ukoliko sprska teniserka prođe u osminu finala.

Devenportova je Dulkovoj predala zbog povrede kolena, ali misli da će biti spremna za Olimpijske igre u Pekingu.

"Dve su mi stvari bile primarne kada sam se vratila na teren. To su Olimpijske igre u Pekingu i učešće na US openu. Posle toga nemam nikakvih planova", rekla je veteranka iz SAD-a.

Venus Vilijams je igrala znatno ispod svog nivoa i u prvom setu je napravila čak 19 neiznuđenih grešaka. Ipak, En Kiotavong, njena protivnica, jednostavno ne poseduje dovoljan kvalitet i nije uspela nijednog trenutka da dovede Amerikankinu pobedu u pitanje - 7:5, 6:2.
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:20 pm

Bash bzw. shto je ispala
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 10:14 pm

Ja sam stvarno iznenadjena... Ma, ne to je preslaba rec. Nosioci ispadaju samo tako...
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 10:37 pm

Ja sam bila šokirana!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 10:42 pm

I ja isto! Milion ovih smajlica "sokiran sam" ne bi moglo da iskaze moje zaprepascenje!
:shokiransam:
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:57 am

Ljudi sta je ovo?????
Davidenko , Djokovic , Masha.....ko je sledeci???
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSub Avg 02, 2008 4:54 pm

ŠARAPOVA BEZ PEKINGA

Povreda ramena, zbog koje se Marija Šarapova povukla sa turnira u Montrealu, suviše je ozbiljna da bi se 21-ogodišnja Ruskinja, trenutno treća igračica planete, oporavila do starta turnira u Pekingu. Šarapova ne krije koliko je uznemirena ovom situacijom, jer joj je velika želja bila da zaigra na ovogodišnjim Olimpijskim igrama.

- Nema šanse da se oporavim do Pekinga - rekla je uplakana Marija Šarapova u Montrealu, posle meča u kojem je napravila 17 duplih servis grešaka, upravo zbog bola u desnom ramenu.

- Kako je počeo meč, bilo mi je jasno da nešto nije u redu s mojim ramenom - rekla je Šarapova.

Ovo je drugi otkaz osvajača Grend Slema, jer je pre Šarapove i Amerikanac Endi Rodik saopštio da neće učestvovati na igrama.

:arrow: "Glas", 2. avgust 2008.

Meni je žao zbog ovoga. :silent:
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 6:50 pm

Image
Ruskinja Marija Šarapova najverovatnije neće igrati do kraja godine.

Poslednji meč Šarapova je odigrala u Montrealu u julu. Tada je u drugom kolu pobedila Poljakinju Domahovsku, ali se onda bez igre predala u duelu sa Sugijami. Pre toga, ona je poražena u drugom kolu Vimbldona, kada je, uz očigledne bolove, savladala zemljakinja Kudrijavceva.

Posle toga otkazala je nastup na OI u Pekingu i US Openu, a sada je izvesno da lepa Ruskinja neće igrati do januara zbog problema sa ramenom.

"Marija bi trebalo da se vrati na teren prvih dana januara, kada će igrati na egzibiciji u Hongkongu, odakle će otići pravo u Melburn gde brani titulu", kažu u njenom štabu.

Ruskinja se već mesec dana priprema u Feniksu. Akcenat je na ojačavanju povređenog rotatora u ramenu.

"Najvažnije je da je tačna dijagnoza postavljena", rekao je njen menadžer Maks Ajsenbad.

Lekari kažu da je Šarapova tu povredu zaradila još 2006. godine u meču protiv Francuskinje Tatijane Golovin. Oni su čak otkrili i koji udarac je prouzrokovao problem. To se desilo nakon što je Ruskinja odesrvirala as udarac.

Ona je tada zacepila ligamente i stanje se kasnije samo pogoršavalo.

(B92)



neeeee........ ajde masho zelim ti sto pre da se oporavis...
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 7:07 pm

Jao Boze,uzasno mi je zao!!!Jadna!!!VAMOS MASHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 7:09 pm

Povredila se 2006. godine??? Sva sreća pa se nije dogodilo nešto još ozbiljnije...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 8:52 pm

SHARAPOVA SE VRAĆA SLEDEĆE GODINE

RUSKI mediji izveštavaju da je sezona za Mariu Sharapovu već gotova. Popularna ruska teniserka odlučila je da potpuno zaliječi povredu desnog ramena, a tek onda da se vrati turnirima.

Sharapova je zbog ozlede ramena propustila nastup na Olimpijskim igrama u Pekingu i na US Openu, a nije bila ni u sastavu ruske FED Cup reprezentacije koja se proteklog vikenda u Madridu prošetala do četvrte pobedničke titule u zadnjih pet godina, svladavši u finalu Španiju s 4-0.

"Marij je odlučila da se neće vratiti tenisu sve dok se potpuno ne oporavi od povrede. Nije više mogla da nastavi da igra s bolovima", poručio je menadžer 21-godišnje teniserke Max Eisenbud.

Sharapova se oporavlja u Feniksu, gde će se i pripremati za svoj povratak, koji planira početkom sledeće godine. Nastupiće na egzibicionom turniru u Hong Kongu, a potom i na Australian Openu, na kojem će braniti titulu.

(Totalsport, 15. septembar 2008)
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 21, 2008 1:10 am

Joj,nadam se da joj je bolje!!!!VAMOS MASHO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 5:42 pm

ne mogu da werujem da masha nece igrati do kraja godine. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 6:28 pm

E, a pre par dana sam na Wikipediji pročitala da će igrati u Lincu...
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 6:34 pm

Najbitnije je da ona zaleci tu povredu ramena do kraja, nije bitno da li ce igrati u Lincu ili sledece godine! Sada je njeno zdravlje najvaznije!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 7:03 pm

nadam se da ce sledece godine biti bolje. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 4:54 pm

02.10.2008 - Šarapova odustala od Dohe

Šesta teniserka sveta Ruskinja Marija Šarapova odustala je od učesća na završnom Masters turniru u Dohi zbog povrede desnog ramena, koja je muči još od avgusta.


"Oporavak teče veoma sporo, tako da smo moja ekipa i ja odlučili da završim sezonu", rekla je bivša najbolja teniserka sveta koja je ove godine učestvovala na svega devet turnira. Šarapova je zbog povrede izostala sa Olimpijskih igara u Pekingu, kao i sa Otvorenog prvenstva SAD.

Ruskinja je na startu sezone trijumfovala na Otvorenom prvenstvu Australije i tako osvojila treću gren slem titulu u karijeri, posle Vimbldona 2004. i US Opena 2006. godine.

Marija Šarapova je jedna od pet igračica koje su do sada obezbedile mesto u završnom Masters turniru, koji će biti održan u Dohi od 4. do 9. novembra.

Među učesnicima ovog takmičenja su i najbolje srpske teniserke Jelena Janković i Ana Ivanović.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 6:57 pm

Mnogo mi je krivo,jadna Masha!!!Nadam se da ce se brzo oporaviti!!!VAMOS MASHA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Maria Sharapova - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Maria Sharapova - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 8:36 pm

RAFA THE KING ::
Mnogo mi je krivo,jadna Masha!!!Nadam se da ce se brzo oporaviti!!!VAMOS MASHA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Maria Sharapova - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maria Sharapova   Maria Sharapova - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maria Sharapova
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Maria Sharapova
» Maria Sharapova
» My diary...by Maria Sharapova
» Maeia Sharapova
» Maria Kirilenko

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: