Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...by Maria Sharapova

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 3:58 pm

Za sad dan mi je smaracki....ujutru sam (iako sam kasno legla) morala da ustajem za smrdljivu skolu...posto idemo stalno prepodne...a onda sam imala matematiku,hemiju i ostala sranj*...inace dobila sam upalu misica svugde pa cak i u dupetu posto sam juce igrala 5 sati tenis pa me sad cela zadnja loza boli...ali dobro...idem sad opet na tenis...i tako... :o
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 4:17 pm

...marija zbog koje sam se posvadjala sa drugaricama iz odeljenja....saznala sam da nju u stvari niko ne gotivi a ne mene JJJJOOOOOOOOOOOJ KAKO mi je drago...al sa druge strane se smuvala OPET sa mojim najboljim drugom....koji tako lik extra...obozavam ga...ali me nervira sto je sa tom kurvom mislim uvek je imao ok devojke sad se opet vratio na ovu kalasturu!!!!!!!

a sto se tice mog decka...slao mi je nesto volim te itd....al ko ce ga vise znati
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePon Feb 04, 2008 3:55 pm

14:45 4 februar 2008

Probudila sam se oko 8:25...oo ne opet kasnim na prvi cas...na svu srecu na fizicko...Prva osoba koju sam ugledala je naravno NATAVNICA FIZICKOG...e sto sam toliki baksuz...uvek naletim na nekoga na koga ne bi trebalo...nastavnica je pocela svoje smaranje o tome kako moram da donesem opravdanje itd. ova zena nije normalna...tera nas prvi cas da trcimo krugove...pa ko jos POBOGU cim ustane trci 10 krugova oko sale... Evil or Very Mad ...cetvrti cas hemija...na hemiji je nastavnica htela da mi da 1 jer nisam donela plastelin za neku njenu suntavu vezbu ali sam se i iz toga nekako izvukla...posto ne ucim ruski otisla sam kuci i hvala bogu vise nemam casova...HVALA BOGU OVAJ SKOLSKI DAN SE ZAVRSIO toliko za sada pisacu posle jos...... icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 12:55 pm

10:46 6. februar 2008....

Dragi dnevnice,
iako ti juce nisam pisala naravno nisam te zaboravila...malkice sam bolesna pa nisam isla u skolu ni juce ni danas...Posto nisam znala sta da radim (jooj sto mrzi kad sam bolesna) citala sam knjige.Juce uvece za samo dva sata procitala sam knjigu ,,Dobri tipovi losi tripovi i svemirski poljupci,, a jutros sam procitala od Dzudi Blum ,,Boze dali si tu ja sam Margaret,,...knjige su i se jako svidele...pogotovo zato sto imaju neka desavanja koja su se i meni 1000 puta desila...sem toga razmisljam da zapocnem da pisem novi dnevnik stari sam odavno vec prestala da pisem....Inace naravno raskinula sam sa Urosem a Marko mi se i dalje toliko svidja Embarassed ...pisacu ti kasnije jos

do sledeceg pisanja...SAJA
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 2:05 pm

11:58 7. februar

Dragi dnevnice,
Nisam ni danas otisla u skolu JEEEEEEEEES...ali me stvarno nervira ovaj virus...te mi je zapusen nos te ovo te ono....Citam neku knjigu od Dzudi Blum zove se ,,Drugi Fadz,,...svidja mi se...u knjizi se radi o nekom malom koji je postao opsednut novcem...xexex mali je car na kub...Inace i dalje se nerviram sto je Vlada sa Marijom...Ipak mi je najbolji drug i ne verujem da se vratio na tu jadnicu...Neki Uros mi salje poruke...Kaze da smo se upoznali kad sm bila na pripremama u Boru..Iskreno ja se njega ne secam...i tako

do sledeceg pisanja SAJA
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 2:35 pm

Sajo brzo ozdravi ali nemoj da ides u skolu
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 3:07 pm

QueenCryBaby ::
Sajo brzo ozdravi ali nemoj da ides u skolu

lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 3:51 pm

It's me...Maya... ::
QueenCryBaby ::
Sajo brzo ozdravi ali nemoj da ides u skolu

lol! lol!

xexex xvala icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 4:28 pm

QueenCryBaby ::
Sajo brzo ozdravi ali nemoj da ides u skolu
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 5:06 pm

tnx icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 5:23 pm

nema na cemu
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 5:31 pm

De nada :)
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:15 pm

15:12 8 februar

Dragi dnevnice,
JOOJ sto sam srecna evo Tricki je izjednacio DAavidenku i sad je 1:1 u setovima...Ziki je pukao i smorila sam se...Inace evo 4ti dan ne idem u skolu...Sutra imam utakmicu moram da ozdravim bitna nam je ta utakmica a bez mene cemo puci...Procitala sam onu knjigu o onom malom liku...xexe lik je lood 100%....Sad blejim za kompom i usput gledam viktora....

do kasnije xxexee Saja
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePon Feb 11, 2008 3:55 pm

13:49 ponedeljak 11 februar

Dragi dnevnice,
kako sam happy!!!!!!!Sinoc sam bila na zurci kod drugarice sa treninga...I prvo sam se vratila kuci da se presvucem xexe pa posle kad sam dosla opet malo igrala...I puste pesmu od Sergeja-Pogledi u tami...I prilazi mi jedan lik koji mi se svideo (tako je preeelep) i pita me da plesemo...I posle kad se zavrsila pesma mi zalepi zvaku...I posle celo vece se ljubila sa njim i blejali...Zove se Vojin i moje je godiste (prvi put sam sa nekim ko je moje godiste) taaaaaaaaako je lep... :) :) ...

A inace nisam ni danas isla u skolu reko da se odmorim icon_lol

do sledeceg pisanja :P :P
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePon Feb 11, 2008 4:01 pm

lol! Drago mi je zbog tebe...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePon Feb 11, 2008 5:19 pm

**Djuki**# ::
lol! Drago mi je zbog tebe...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePon Feb 11, 2008 6:26 pm

xexexe saya wecito zaljubljena swaki dan u drugog lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 9:36 pm

xexxe nije smesno...taaakoooooo je lep Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 9:42 pm

xexex

19:37 februar 13

dragi dnevnice

joj ne znam sta da kupim vojinu za dan zaljubljenih..?sutra treba da idem da vidim nesto da uzmem pa posle treba da se nadjem sa njim...
inace sutra je godisnjica smrti mog deke tako da sam malkice smorena :cry:

danas se nije desilo nista zanimljivo...imali smo tri casa a na mati kontrolni...nadam se da sam ga dobro uradila aj akar za 2 lol!

na hemiji je niko nije ni slusao a na muzickom je (iako mrzim muzicarku bilo ok)

xexexexe posle muzickog dolazi muzicarka i krene da mi gleda fon i vidi na pozadini raula iz seranovih...i kaze ona meni ko ti je ovo...a ja njoj pa nastavnice raul iz seranovih,a da vi to ne gledate...kad kaze nastavnica jooj to je onaj kreten kako je moga da prevari afriku...xexexe koja likusa tako da sam sad provalila da i nastavnice gledaju serije iako stalno smaraju da su stetne i glupe ;)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 2:28 pm

Gleda Seranove???brate...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 3:22 pm

QueenCryBaby ::
Gleda Seranove???brate...
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 5:22 pm

xexex muzicarka iako je debil zna sta je dobro :tongue:

15:16 14 februar

jooj ovo mi je najgori dan u zivotu majke mi...prvo u skoli na tehnickom i sprskom smo toliko pisali da mi je ruka otpala...pa jos ce padati kisa...a vojin je dobio 1 iz francuskog i sad mu ne da keva da izadje a jos + i ja sam zaboravila da sam obecala drugaricama da cu ici sa njima na neki turnir...i sad moram sa njima....a ni daca njegov drug koji je trebao da dodje ne moze jer je i on dobio 1 iz francuskog pa ni njemu ne da keva...sta je sa ovim roditeljima!!?? a taman je trebao da se smuva sa mojom drugaricom...:( a jos plus kad sam otisla da upllatim kredit ostavila sam kuche odvezano i kad sam se vratila cela kuca je bila unakazena od ove stoke pa sam JA morala da brisem....a i kad sam isto otisla da uplatim kredit prvo u trafici nije radila elektronska dopuna pa sam morala da idem do kraja drugog bloka da ga uplatim...e sve gore od goreg :(...

trebalo bi sutra da se vidim sa vojinom ako ga JEBEN* keva pusti...a ako ne moracu da cekam da se ta matora udostoji da ga pusti....jooooj popizdel* sam

pisem ti sutra dal smo se videli

bye bye dnevnice
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 5:42 pm

Don't worry
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 5:50 pm

jao bwe sayo koji baksuzan dan............ :(

p.s. i kod mene pola nastawnika gleda seranowe lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitimePet Feb 15, 2008 2:48 pm

hvala djuki...a majo exexex brate tvoji nastavnici su likovi nasi svi ustogljeni debili



12:33 februar 15.

Dragi dnevnice
iako mi je jucerasnji dan poceo USRAN* zavrsio se FANTASTICNO...Isla sam na jedno mesto sa drugaricama gde sam videla izbliza neke poznate licnosti...sa jednom od njih sam i pricala....i videla sam taaaaaaaaaaaaako prelepog decka....naravno i dalje volim vojina nego samo kazem icon_lol ....ispricacu ti detalje u ponedeljak...Inace kao sto sam ocekivala ni Dacina ni Vojinova keva nije ih pustila iz kazne...sta oce te mentolke..??al makar se dopisujemo poslao mi je da me voli puno...xexe i ja njega isto taaaaaako je prelep

Embarassed :P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary...by Maria Sharapova Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...by Maria Sharapova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Maria Sharapova
» Maria Sharapova
» My diary..?!
» @ my own diary @
» my diary. . . by ina_90

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: