Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ATP Masters Madrid...

Ići dole 
3 posters

Pa kome po vašem mišljenju ide trofej ove godine?
Rafi
ATP Masters Madrid... Empty100%ATP Masters Madrid... Empty
 100% [ 2 ]
Fedexu
ATP Masters Madrid... Empty0%ATP Masters Madrid... Empty
 0% [ 0 ]
Murray-u
ATP Masters Madrid... Empty0%ATP Masters Madrid... Empty
 0% [ 0 ]
Noletu
ATP Masters Madrid... Empty0%ATP Masters Madrid... Empty
 0% [ 0 ]
Roddicku
ATP Masters Madrid... Empty0%ATP Masters Madrid... Empty
 0% [ 0 ]
Del Potru
ATP Masters Madrid... Empty0%ATP Masters Madrid... Empty
 0% [ 0 ]
nekom drugom...
ATP Masters Madrid... Empty0%ATP Masters Madrid... Empty
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 2
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeUto Maj 12, 2009 1:11 pm

Murray brani titulu....Nadam se da će je odbraniti....Ali sam ipak glasala za Rafu,jer je on kralj šljake...Šta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimePet Maj 15, 2009 10:26 pm

Volela bih da Murray odbrani titulu, ali takođe i da Novak napravi što bolji rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimePet Maj 15, 2009 11:31 pm

Danas je u 1/4 finala Fedex pobedio Roddick-a,Nole je pobedio Ljubičića,a Rafa je savladao Verdasca,uskoro treba da započnu svoj meč Del Potro i Murray....Nadam se da će Murray pobediti.....

icon_vamos MURRAY!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 3:12 pm

Andy je juče izgubio od Juana Martína del Potra. ATP Masters Madrid... 370602 Žao mi je što nije uspeo da ponovo osvoji turnir u Madridu. ATP Masters Madrid... 370602 Ipak, drago mi je što mu neće biti oduzeto 1000 bodova, jer se, po novom ATP kalendaru, računa da je Andy osvojio Masters u Šangaju, koji će se po prvi put igrati ove godine (ne treba ga mešati sa Tennis Masters Cupom koji se prošle godine igrao u Šangaju, ove će se igrati u Londonu), a za ovogodišnji Madrid Masters se računa prošlogodišnju Hamburg. To znači da će Andy zapravo dobiti nove poene.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 3:13 pm

Sooper....:DA i drago mi je zbog Del Potra...Ja njega jako <3..:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 3:23 pm

Ja ga ne volim od kada je u finalu turnira u Vašingtonu pobedio Viktora Troickog. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 3:37 pm

Hahahahahaha...LOL...I ja imam razlog da ga ne volim,jer se prošle godine skoro potukao sa Murray-em,ali ja naprosto ne mogu da ga ne volim....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 5:50 pm

Novak trenutno vodi 4:1 protiv Rafe u polufinalu Madrida! affraid
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 6:15 pm

I malopre je dobio 1. set!!!!!!!6:3!!!!!!!Ja nem pojma šta se sa Rafom događa....Igra pomalo čudno... affraid

icon_vamos NOLE!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 1:11 pm

Rafa je juče savladao Noleta....:0(2:1 u setovima....:0(Jako mi je žao što je Nole izgubio....Stvarno je imao šanse da pobedi Rafu....:0(Ali Rafa je Rafa....U svakom slučaju svaka mu čast....A u 2. 1/2 finala Fedex je pobedio Del Potra....Jako mi je žao što je Del Potro izgubio...:0(Danas u finalu igraju Fedex i Rafa....Šta mislite ko će pobediti?Ja msm da će Rafa pobediti...
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 1:43 pm

Ja isto mislim da će Rafa pobediti danas. One je ipak kralj šljake, a još se turnir igra usred Madrida. icon_lol
Jako mi je žao što Novak juče nije uspeo da pobedi, jer je stvarno igrao jako dobro. U nekim trenucima je igrao, bar se meni činilo, bolje nego ikad! Statistički je bio bolji, on je zapravo osvojio više gemova (Rafa 17, a Nole 18), ali je Rafa prosto bio bolji u onim ključnim trenucima. Ali, dobro, i polufinale jednog Mastersa je sjajan rezultat. ATP Masters Madrid... 27611
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 1:48 pm

Moj tata je rekao:'Dosta je Rafa mlatio Noleta na šljaci vreme je da Nole jednom pobedi'....I ja sam se složila sa njim,ali na žalost to se nije dogodilo....:0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 8:35 pm

MADRID: Federer dovršio Novakov posao!

Tamo gde je stao Novak Đoković, nastavio je Rodžer Federer dan kasnije. Posle antologijskog, četvoročasovnog polufinala Mastersa u Madridu, koji je Srbin izgubio od Rafaela Nadala, Švajcarac je "dovršio" načetog Španca u dva seta - 6:4, 6:4 i osvojio prvi turnir od oktobra 2008. godine.

U finalu Mutua Madrilenja turnira na šljaci u prestonici Španije, Federer je pobedio Nadala pred njegovim navijačima i prekinuo seriju od pet poraza u jednom od najvećih rivalstava u svetu sporta.

Nadal je zabeležio tek peti poraz (!?) u karijeri na šljaci, uz 150 pobeda, a sada je u skoru protiv Federera rezultat 13:7 u njegovu korist.

"Čestitan Rodžere zaslužio si pobedu", rekao je Nadal prilikom dodele trofeja na Manolo Santana stadionu, na kojem su mu navijači i u nedelju pružali žestoku podršku, kao i protiv Đokovića.

"Čestitam i ja Rafi na izuzetan niz na šljaci", uzvratio je Federer, koji se pošteno rasplakao prilikom poslednjeg duela sa Nadalom u finalu Australian Opena i poraza u pet setova.

"Hvala i navijačima, bili ste sjajni, žao mi je što sam vam pokvario zabavu", dodao je Švajcarac i ipak dobio aplauze Madriđana.

U finalu prvog Mastersa u Madridu koji je održan na šljaci, tokom proleća, Federer je imao dve brejk lopte, po jednu u svakom setu i obe je iskoristio... Rano u prvom, Nadal je imao dve prilike da brejkne protivnika, ali nije uspeo u tome i posle toga bio je u potpuno podređenom položaju, bar na servis rivala, sve do trenutka kada je morao da osvoji gem da bi ostao u meču.

Pri rezultatu 5:4 za drugog igrača na svetu, prvi na ATP listi je došao do rezultata 15:40, ali je onda FedEx zaigrao sa dozom samopouzdanja koji je nosio u rukama od februara 2004. godine, pa negde do sredine prošle sezone kada je nanizao poraze na koje nije navikao, a uglavnom je gubio od Rafe.

MADRID: Federer dovršio Novakov posao

Asom, šestim na meču, posle samo sat i 18 minuta, Federer je tek drugi put u karijeri pobedio Nadala na najsporijoj podlozi, posle finala Hamburga 2007. godine. Upravo umesto Mastersa u Hamburgu, koji je izbačen iz Serije 1.000, ove godine, Madrid je našao datum da se preseli iz oktobra u maj, iz dvorane na moderan teniski kompleks "Caja Majica", ondnosno Magična kutija.

Đoković i Federer prikazali su kako je jedino moguće igrati, biti blizu pobede i pobediti Nadala na šljaci. Obojica su menjala ritam, bili raznovrsni pri servisu, a u razmenama kombinovali omiljene ravne udarce sa drop šotovima ili "balonima", koji posebno nerviraju Nadala.

Đoković je imao tri meč lopte u polufinalu, nije ih iskoristio, a Federer jeste drugu, protiv igrača sa kojim deli prvu i drugu poziciju na ATP listi od jula 2005. godine i sa kojim je odigrao rekordnih sedam gren slem finala.

Madrid je bio osmi turnir na kojem je Nadal učestvovao ove sezone i četvrti koji nije osvojio. On očekuje start Rolan Garosa, na kojem u četiri prethodne godine nije izgubio meč sa skorom 38-4 u 2009. godini, dok je Federer ubrizgao u vene neophodnu dozu adrenalina pred Otvoreno prvenstvo Francuske, koje nikad nije osvojio.

U finalu ženskog singla, ranije u nedelju, prva igračica sveta Dinara Safina glatko je pobedila novu nadu WTA tura, Dankinju Karolin Voznijacki sa 6:4, 6:2.

Zanimljivo, pobednica WTA turnira u Madridu zaradila je više novca od pobednika muškog singla. Safina je zaradila 620.000 evra, naspram Federerovih 585.000, dok je Voznijacki dobila ček na 310.000, za razliku od Nadalovog na kojem je ispisana suma od 270.000 evra.

(N. J. - MONDO)

FEDEX POBEDIO RAFU!!!!!I OSVOJIO MASTERS!!!!!ISKRENO NISAM OVO OČEKIVALA!!!DA LI JE NEKO OČEKIVAO DA FEDEX POBEDI?JA ISKRENI NISAM NIMALO!!!!!ALI MI JE JAKO DRAGO ŠTO JE RAFA IZGUBIO!!!!!I SLAŽEM SE SA AUTORIMA ILI AUTOROM OVOG TEXTA DA JE FEDEX ZAVRŠIO NOLETOV POSAO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 10:29 pm

Ni ja ne mogu da verujem! Pojela sam sopstvene reči!
Baš mi je drago zbog Feda! ATP Masters Madrid... 27611 Ovo mu je prva titula od Bazela, i tako mi je drago! ATP Masters Madrid... 27611 Ne želim da budem zlobna prema Rafi ili njegovim navijačima, ali mislim da je ova pobeda Fedu još slađa jer je pobedio Rafu na šljaci, usred Madrida.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 10:46 pm

Pa nisam ni ja htela da budem zlobna onime što sam rekla da mi je drago što Rafa nije pobedio....Samo sam više navijala za Fedexa,jer je Rafa pobedio Noleta....LOL...:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Madrid... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ATP Masters Madrid... Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitimeSre Maj 20, 2009 4:26 pm

fed je pobedio,jeeeeeeee xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ATP Masters Madrid... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Madrid...   ATP Masters Madrid... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ATP Masters Madrid...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ATP masters cup. . .
» ATP MASTERS PARIS
» ATP Masters Miami...
» ATP Masters Rome...
» Masters Series Rome, Maj 5-11 2008.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Turniri-
Skoči na: