Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ATP Masters Monte Carlo 2009....

Ići dole 
4 posters

Ko bi po vašem mišljenju trebao da osvoji ovaj Masters?
Rafa
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty50%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 50% [ 1 ]
Fedex
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty50%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 50% [ 1 ]
Nole
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Murray
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Del Potro
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Verdasco
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Roddick
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Tsonga
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Neko drugi
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty0%ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 2
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimePon Apr 13, 2009 8:54 pm

Danas je počeo ATP Masters u Monte Carlu.....Šta mislite ko će ga osvojiti?Ja sam glasala za Rafu....Iako ga ne volim.....Ali realno on je najbolji na šljaci....Troicki je izgubio u 1. kolu.....I pao je na tabeli za 2 mesta....Baš mi je žao....Ja se nadam da će Nole i Murray dogurati bar do polufinala ili finala....Zavisi ko je u kojem delu žreba....Ko je u istom delu žreba kao Rafa.....Loše mu se piše....Zna li neko uopšte žreb?Ako zna neka ga postavi.....Unapred hvala.....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 12:41 pm

MONTE KARLO: Đoković i Troicki dobri u ekipi

Novak Đoković i Viktor Troicki uspešno su startovali u konkurenciji dublova na turniru Masters serije u Monte Karlu.

Srpski dvojac je u prvom kolu savladao brazilski par Andre Sa - Marselo Melo ubedljivim rezultatom 2:0, po setovima 6:1, 6:4 i izborio plasman u narednu rundu takmičenja.

Članovi Dejvis kup tima Srbije u drugom kolu odmeriće snage sa osmim nosiocima, Južnoafrikanacem Džefom Kucijem i Džordanom Kerom iz Australije, koji su bili slobodni na početku takmičenja.

Turnir u Monte Karlu se igra za ukupan nagradni fond od 2,75 miliona evra.

(MONDO)

MK: Nole kao kod kuće, Nadal opušten

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da se na terenima u Monte Karlu, na kojima će se do 19. aprila Igrati turnir Masters serije, oseća kao kod kuće.

"Vrlo dobro poznajem terene u Monte Karlu. Trenirao sam ovde poslednjih nekoliko dana i odlično se osećam", rekao je Đoković.

Izjava da se oseća kao kod kuće ne treba da čudi, budući da je njegovo zvanično mesto prebivališta upravo Monte Karlo.

Treći reket sveta je izjavio da nije imao mnogo vremena da se prilagodi na zemljanu podlogu.

"Nije bilo mnogo vremena za prilagođavanje, ali mislim da mi je igra za reprezentaciju na šljaci u Dejvis kupu u Španiji prošlog meseca bila dobra priprema", istakao je najbolji srpski teniser.

Đoković, koji je kao drugi nosilac bio slobodan na startu, igraće u drugom kolu protiv 65. igrača sveta Španca Oskara Ernandesa, sa kojim se do sada nije sastajao.

I najbolji teniser sveta Rafael Nadal izjavio je da bez opterećenja dočekuje početak sezone mečeva na zemljanoj podlozi, na kojoj je specijalista.

"Opušteniji sam nego ikada. Ne osećam nikakvu presiju ove sezone pred start turnira na šljaci, verovatno zato što sam dobro počeo godinu i već pobedio u Australiji i Indijan Velsu. Osećam se dobro, jer povratak na šljaku za mene je uvek poseban doživljaj", izjavio je Nadal, koji je u Monte Karlu nepobediv već četiri godine.

Prvi protivnik Špancu biće Argentinac Huan Ignasijo Čela.

Turnir u Monte Karlu igra se za ukupni nagradni fond od 2,75 miliona dolara.

(agencije, MONDO)

MK: Đoković protiv Hernandeza

Novak Đoković će u drugom kolu turnira Masters serije u Monte Karlu igrati protiv Oskara Hernandeza.

Španac, koji je do glavnog žreba stigao kroz kvalifikacije, iznenadio je u prvom kolu Francuza Žulijena Benetoa, posle 100 minuta igre - 6:4, 6:4.

Hernandez ima 31 godinu i nikada nije osvojio nijedan turnir. Trenutno je 65. na ATP listi, a protiv Đokovića nikada nije igrao.

Ukoliko srpski teniser, inače treći nosilac na turniru, opravda ulogu favorita u trećoj rundi rival bi mogao da mu bude još jedan Španac, 16. favorit, Nikolas Almagro.

Pre Đokovića, na teren će i Janko Tipsarević. Treći reket Srbije startuje u utorak mečom prvog kola protiv devetog nosioca, Francuza Haela Monfisa, sa kojim se nikada nije sastajao.

Viktor Troicki je još u nedelju počeo takmičenje, ali ga odmah i završio pošto je bolji od njega bio Švajacarac, Stanislas Vavrinka - 2:6, 3:6.

Međutim, Troicki će u paru sa Novakom Đokovićem igrati u dublu. Već u ponedeljak, ne pre 16 sati, srpski tandem će izaći na megdan brazilskom paru Marselo Melo - Andreas Sa.

Nagradni fond turnira u Kneževini je 2.750.000 evra.

(MONDO, foto AP)

MK: Vavrinka odmah izbacio Troickog

Odličnu formu iz prvog dela sezone i serije turnira na betonu, Viktor Troicki nije nastavio na prvom ovogodišnjem turniru na šljaci. Srbina je u prvom kolu Mastersa u Monte Karlu izbacio 13. nosilac, Švajcarac Stanislas Vavrinka.

Bilo je 2:0 za 16. igrača sveta posle sat i četiri minuta, po setovima 6:2, 6:3, tako da je Vavrinka lakše nego što je očekivao, izborio drugo kolo u kojem će se sastati sa boljim iz susrea Igor Andrejev - Martin Vasaljo Argeljo.

Vavrinka je osvojio pet, od osam gemova na meču, kada je servirao Troicki, 36. teniser sveta, što je bilo više nego dovoljno za glatku pobedu. Tri brejka, Švajcarac je napravio u prvom, a dva u drugom setu i tako anulirao po jedan Viktorov brejk u svakom od setova.

Troicki (23 godin) i godinu dana stariji Vavrinka nikada ranije nisu se sastajali.

Naš drugi reket, ipak, neće "osetiti" ovaj poraz gubitkom bodova na ATP listi, jer prošle sezone nije učestvovao na ovom 2.750.000 evra vrednom turniru, ali ga neće ni napustiti odmah, jer se prijavio i za dubl konkurenciju sa kolegom iz Dejvis kup reprezentacije, Novakom Đokovićem.

Njima će protivnici u prvom kolu igre parova biti Brazilci Melo i Sa.

Đoković, treći teniser sveta i treći nosilac, u prvom kolu singla sastaće se sa pobednikom duela Žulien Beneto - kvalifikant, u ponedeljak ili utorak.

U Kneževini Monako, Srbija pored Troickog i Đokovića, ima još dvojicu predstavnika. Janko Tipsarević će se u prvom kolu singla sastati sa devetim nosiocem, Francuzom Gaelom Monfisom, dok su Nenad Zimonjić i Danijel Nestor, kao drugi nosioci dubla, slobodni u prvom kolu.

(N. J. - MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 12:47 pm

Ljudi koliko sam ja skontala Fedex ne igra u Monte Carlu.....Da li je to istina?
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 3:33 pm

MK: Janko preslišao Francuza Monfisa

Prelazak sa betona na šljaku, očigledno je prijao Janku Tipsareviću. Srbin je u prvom kolu Mastersa u Monte Karlu preslišao desetog tenisera sveta, Francuza Gaela Monfisa sa 2:0.

Po setovima bilo je 6:3, 6:1, posle svega sat i sedam minuta igre.

Monfis, deveti nosilac 2.750.000 evra vrednog turnira u Kneževini Monako, poveo je sa 3:1 u prvom setu. Od tog trenutka, Tipsarević je osvojio 11 gemova, a Francuz jedan, tako da je Beograđanin lakše nego što je moglo da se očekuje, izborio drugo kolo i duel sa Simoneom Bolelijem, 41. igračem na ATP listi.

Ovo je bio prvi duel Tipsarevića i Monfisa u ATP konkurenciji. Sastali su se jednom na čelendžeru u Zagrebu, 2007. godine i tada je naš igrač bio bolji (6:4, 6:4).

Ovog puta, Tipsareviću je bilo potrebno vreme da se zagreje, a kada je to uradio, počeo je diktira tempo, da pogađa teške udarce, a naročito dobro funkcionisala mu je bekhend paralela, koja je izluđivala vižljastog Monfisa.

Tipsarević je prikazao i znatnu promenu u stilu igre. Za njega nesvakidašnje, deset puta izlazio je na mrežu i sedam puta dobro odigrao volej, za poen.

Naš Dejvis kup reprezentativac, koji je zbog loših rezultata u poslednje vreme pao na 56. mesto ATP liste (maja 2008. bio je 33. na svetu), na dobrom je putu da popravi formu, a samim tim i plasman. Da bi odbranio bodove osvojene u Monte Karlu prošle godine, potreban mu je plasman u treće kolo, od čega ga deli duel sa Bolelijem, sa kojim se nikad nije sastajao.

(N. J. - MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 4:15 pm

Ipak igra Fed u Monte Karlu. Kada je pravio plan za 2009, u njega nije uključio Monte Karlo, ali je promenio mišljenje i dobio je vajld kard.
Ako gledamo šta je ko postigao u poslednje vreme, Rafa i Andy (Murray) su najveći favoriti, a ipak bih dala prednost Rafi jer je mnogo bolji na šljaci od Andyja. Ali, ovo je ipak muški tenis i svašta može da se desi.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 5:19 pm

Ja msm ako Rafa i Murray doguraju do polufinala(ako se kojim čudom ne desi da neko od njih ne ispadne pre polufinala,mada msm da je to veoma mala verovatnoća) da je Rafa u velikoj prednosti....Ali ne sumnjam da će biti extra meč....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 12:30 am

MONTE KARLO: Stao Janko

Janko Tipsarević nije uspeo da izbori plasman u osminu finala turnira u Monte Karlu, jer ga je u drugom kolu nadigrao Simone Boleli rezultatom 2:0, po setovima 7:5, 6:3.

Iako je srpski teniser briljirao dan ranije u meču protiv desetog tenisera sveta Gaela Monfisa, protiv Italijana nije uspeo da pronađe pravu igru.

Tipsarević je u prvom setu bio ravnopravan protivnik sve do 11. gema, ali je prilikom svog servisa u borbi za taj-brejk, podlegao pritisku, što je 41. igrač sveta iskoristio i prelomio prvi set.

Janko je u nastavku pokušao da popravi utisak, ali ga je veliki broj grešaka koštao gubitka servisa već u četvrtom gemu - 1:3.

Srpski igrač je već u narednom gemu imao veliku šansu da vrati brejk (40:0), ali ju je propustio. Boleli je nakon toga u potpunosti preuzeo inicijativu, sačuvao prednost i posle tačno 100 minuta igre upisao pobedu.

Tipsarević se na drugoj strani lošije kretao, prvi servis ga baš nije poslužio (47 odsto uspešnosti, Boleli 62 odsto), napravio je duplo više dvostrukih grešaka od protivnika (osam), a nije iskoristio ni četiri brejk šanse.

Boleli će u trećoj rundi igrati protiv pobednika duela Ivan Ljubičić (Hrvatska) - Huan Martin del Potro (Argentina).

Turnir u Monte Karlu, na kome Srbija ima još jednog predstavnika u singlu - Novaka Đokovića, igra se za ukupni nagradni fond od 2,75 miliona dolara.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 4:33 pm

Iskreno se nadam da će Novak i Viktor daleko dogurati zajedno u dublu! Već su se plasirali u treće kolo! ATP Masters Monte Carlo 2009.... 27611
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 4:57 pm

I ja....Del Potro je juče izgubio od Ljubičića.... affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 5:30 pm

meni je zao nasheg janka,juche je ispao :sad:tachno sam znala...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 7:51 pm

Fedex je ispao....Pobedio ga je Wawrinka..... affraid affraid affraid affraid affraid Muray vodi protiv nekog Italijana 1:0 u setovima....Stvarno mu nisam zapamtila ime....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 8:46 pm

jaoo,a ja budala nisam gledala,mislila sam da roger igra sutra...i stwarno bolje shto nisam gledala,samo bhi se nerwirala.ali bash mi je zao shto je ispao...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 9:17 pm

Jackie ::
jaoo,a ja budala nisam gledala,mislila sam da roger igra sutra...i stwarno bolje shto nisam gledala,samo bhi se nerwirala.ali bash mi je zao shto je ispao...
Ja sam gledala 10 min....I to mi se jako gledalo....Kad ono počela dapada kiša....Smorila sam se....A kasnije nisam ni znala da je prestala kiša i da je meč završen....Imala sam nameru da gledam Murray-ev meč.....Ali moraju oni da prenose Fedexa..... ATP Masters Monte Carlo 2009.... 312202 Mada svejedno bio je dobar meč....Fedex je previše grešio....A to baš i nije tipično za njega....Nole vodi protiv Montanesa 1:0 u setovima....U drugom se igra tiebreak.....I Nole vodi 5:0.....:DLapentti vodi protiv Rafe 1:0 u prvom setu....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimePet Apr 17, 2009 5:46 pm

Fed je zaista pravio neuobičajene greške. Baš mi je žao što je ispao. ATP Masters Monte Carlo 2009.... 370602 Andy Murray je, ja mislim, pobedio nekog italijanskog igrača iz kvalifikacija, iako je prvi set jedva dobio u tie breaku. A malopre je Nole pobedio Verdasca sa 2:1 u setovima i plasirao se u polufinale. Bravo, Nole!!! ATP Masters Monte Carlo 2009.... 27611
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimePet Apr 17, 2009 6:44 pm

Da bravo Nole....:DA Murray večeras igra poslednji meč na centralnom terenu protiv Davydenka....Nadam se da će ga pobediti.....Iako Davydenka mnogo volim.....:D

NAPRED MURRAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_vamos

Trenutno igraju Ljubičić i Rafa....Msm da Ljubičić nema nikakve šanse protiv Rafe.....Iako fenomenalno igra na ovom turniru.....Malopre sam gledala meč između Becka i Wawrinke....Beck me je prijatno iznenadio.....Dečko stvarno ima mnogo talenta...Samo što mnogo žuri.....Prejako udara lopte.....Trebao bi malo da ih uspori....Ali se nadam da će u buduće da poradi na strpljenju......Stvarno zaslužuje da se nađe u prvih 50....:DMada i Gulbis igra fenomenalno,a još uvek se nije plasirao u TOP 20,gde mu je i mesto....Nadam se da će se uskoro plasirati u prvih 20.....:D

NAPRED BECK!!!!!!!!!!!!! icon_vamos

NAPRED GULBIS!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_vamos

P.S.Auuuuuu....Koliki post.....Nisam ni primetila....LOL.....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeSub Apr 18, 2009 1:03 pm

Polufinala:
-Murray:Rafa
-Nole:Wawrinka
Murray je juče pobedio Davydenka.....Nadam se da će i danas pobediti Rafu....Mada ima jaaaaaako male šanse.....Jer je Rafa fenomenalan...Na ovom turniru...:0(

NAPRED MURRAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 1:21 pm

nole ce danas igrati finale monte karla protiw rafe
icon_vamos nole!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 6:39 pm

Baš mi je žao što je Nole izgubio. ATP Masters Monte Carlo 2009.... 370602 Nakon što je dobio drugi set, bila sam gotovo ubeđena da će uspeti da pobedi. Međutim... Rafa Nadal je to. A njemu svaka čast na kojoj već uzastopnoj tituli u Monte Karlu!
Nadam se da će Ziki i Nestor odrati braću Brajan danas u finalu! ATP Masters Monte Carlo 2009.... 27611
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 8:15 pm

Ja nisam bila u prilici da gledam ni polufinala,a ni današnje finale.....Drago mi je što je Nole došao do finala....Ali mi je žao što je Murray izgubio od Rafe....Iako sam to očekivala....A što se današnjeg finala tiče....I tu sam znala da će Rafa odbraniti titulu......Ali sam ipak navijala za Noleta.....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue80 / 10080 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimePon Apr 20, 2009 11:59 am

*Joansie* ::
Baš mi je žao što je Nole izgubio. ATP Masters Monte Carlo 2009.... 370602 Nakon što je dobio drugi set, bila sam gotovo ubeđena da će uspeti da pobedi. Međutim... Rafa Nadal je to. A njemu svaka čast na kojoj već uzastopnoj tituli u Monte Karlu!
Nadam se da će Ziki i Nestor odrati braću Brajan danas u finalu! ATP Masters Monte Carlo 2009.... 27611
i ja sam mislila posle drugog seta da ce nole pobediti,a mozda i bi,da je oswojio ona dwa gejma na pochetku treceg seta,mada nikad se ne zna,jer rafa uwek igra fantastichno
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimePon Apr 20, 2009 1:04 pm

Gledala sam jucherashnji mech i nawijala za Rafu, iako su swi moji bili za Noleta :D
Ochekiwala sam da ce Rafa da pobedi.....
Drago mi je zbog Nestora i Zikija :D
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimePon Apr 20, 2009 1:43 pm

I meni je mnogo drago što su Žiki i Nestor pobedili....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP Masters Monte Carlo 2009.... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP Masters Monte Carlo 2009.... Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 6:31 pm

Meni je jaaako drago zbog Nestora i Zikija, pogotovo jer mi se smrkne pred očima kada vidim braću Bryan. Ja njih dvojicu zovem Čip i Dejl, po onim Disneyevim vevericama. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ATP Masters Monte Carlo 2009.... Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP Masters Monte Carlo 2009....   ATP Masters Monte Carlo 2009.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ATP Masters Monte Carlo 2009....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Masters Series Monte Carlo April 21 - 27, 2008.
» ATP masters cup. . .
» ATP Masters Rome...
» ATP Masters Madrid...
» ATP MASTERS PARIS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Turniri-
Skoči na: