Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 -NOVOSTI-

Ići dole 
+13
RAFA THE KING
Rafa 4ever
Jecika
*Certified Nadal addict*
rafalicious
*~*tasha Nadalcica*~*
*Anja*
Perkica
sonjica93
Kaćka#94
FairyQueen
**Djuki**#
*Joansie*
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:21 am

Prva Masa, druga Venus, treca Serena, cetvrta Ana. Venus brani titulu.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:50 am

jao a bartoli??ona brani finale..ako dodje Dzejms Bond Impossible is notihing
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:54 am

A imam novosti sto se tice Marion Bartoli. Postavljena je za prvog nosioca na turniru "DFC Classic Birmingham". Niko iz prvih 10 sem nje ne igra na tom turniru.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 1:47 am

jao extra...ja nju gotivim...slatka je.....kao neka devojcica
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 1:59 pm

ja nju nisam volela ali sam je mnogo zgotivila u zadnje vreme...ae nadam se da ce da osvoji ovaj turnir!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 6:37 pm

*sonjica93* - Ana 4ever!! ::
jao extra...ja nju gotivim...slatka je.....kao neka devojcica
Slazem se. Nadam se da ce osvojiti ovaj turnir.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:42 pm

:cry: :cry: :cry: :cry:

JAMIE I JELENA NE BRANE TITULU

Britanski teniser u dublu Jamie Murray nece imati sansu da brani svoju vimbldonsku titulu u mesovitom dublu sa Jelenom Jankovic, nakon sto je treca teniserka sveta rekla da zeli da se u potpunosti posveti takmicenju u singlu.


Murray i Jankovic su igrali zajedno prosle godine i iznenadili time sto su osvojili titulu u mesovitom dublu. Ipak, srpska teniserka, koju trenutno muci povreda ramena, zaboravice na takmicenje u dublu.

"Jelena ima problema sa rukom. Zeli da se koncentrise na singlove na Wimbledonu", rekao je 22-ogodisnji Murray za britanski magazin "Sun".

"Bilo bi divno da odbranimo titulu, ali nije ovo kraj sveta".

"Kada mi je rekla, nisam bio sokiran, jer sam napola to i ocekivao. Ali, i dalje zelim da igram u mesovitom dublu, iako jos uvek nemam partnerku".

Murray, stariji brat britanskog broja jedan Andyja Murraya, vec neko vreme igra s Amerikankom Liezel Huber na Grand Slam turnirima, ukljucujuci i French Open.


:arrow: http://eurosport.yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:47 pm

marion je cool!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 10:07 pm

AJMO TIPSY POKOPAJ NJOLETA!
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 11:57 pm

Glupo je što JJ neće da igra...Prošle godine je super bilo!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimePet Jun 13, 2008 12:10 am

^^^ Potpuno se slazem. Miks dubl joj dobro ide, sto je odustala?
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimePet Jun 13, 2008 12:41 am

pa to j njena stvar, shteta....al ako ona kapira da je za nju bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimePet Jun 13, 2008 10:10 am

Ok je što hoće da se posveti u potpunosti singlu,možda je razočarana porazom na RG!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 12:21 am

Turnir u Birmingemu osvojila je Kateryna Bondarenko.
Nazad na vrh Ići dole
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 5:20 pm

Halle je osvojio Roger sa 6/3,6/4
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 5:23 pm

da bravo za Feda
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 4:33 pm

RASPRAVA MEDJU LEGENDAMA - KO CE OSVOJITI WIMBLEDON?

Sedmostruki pobednik Wimbledona, americka teniska legenda Pete Sampras, siguran je da ce titulu poneti Roger Federer.

"Roger je samo covek, i normalno je da dozivljava uspone i padove. Ipak, Wimbledon je njegov teren i siguran sam da ce osvojiti sestu titulu. Trenutno niko nije bolji od njega na travi. Neka vas ne brine sto je u 2008. trijumfovao na samo dva turnira", porucuje Sampras.

Bjorn Borg, jos jedan velikan Wimbledona (pet titula od 1976. do 1980), za razliku od Samprasa, ne veruje u Federera.

"Pobednik je Nadal. Moj drugi izbor je Novak Djokovic, a Federer je tek treci. Roger je navikao da pobedjuje u Wimbledonu, ali ce ove godine morati da iz rukava izvuce jos neverovatniji tenis. Nadal i Djokovic ga stizu, i to velikom brzinom. Zato se ne bih iznenadio da Federer naredne godine najavi povlacenje. Znam da je to malo verovatno, ali ne bih se iznenadio", dodao je Borg.

Sta kazu kladionice? Engleske kladionice i dalje racunaju da je Federer glavni favorit. Svajcarac ce vam na jednu ulozenu funtu doneti 2,2. Drugi je Nadal s kvotom 3:1, dok je Djokovic treci - 4,5:1. Kod teniserki vodi Maria Sharapova (3:1), ispred Serene Williams (3,75:1), Ane Ivanovic (5:1), Venus Williams (5,5:1) i Jelene Jankovic (13:1).
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:38 am

Predsednik WTA razume ljutnju Jelene Jankoviæ


Predsednik Svetske asocijacije teniserki (WTA) Lari Skot izjavio je u sredu da je razoèaran i zabrinut naèinom na koji su organizatori Vimbldona napravili raspored igranja meèeva na ovogodišnjem turniru.

Srpska teniserka Jelena Jankoviæ i Amerikanka Serena Vilijams u ponedeljak su kritikovale organizatore zbog toga što svoje meèeve èetvrtog kola nisu igrale na nekom od glavnih terena.

Serena Vilijams i njena sestra Venus igrale su na terenu broj dva, dok je Jankoviæeva igrala na terenu broj 18, za koji je rekla da lièi na "parking".

"Zabrinut sam zbog onoga što sam video i znam da je nekim igraèicama smetao takav raspored. Planiram da se sastanem sa èelnicima Vimbldona i da im saopštim naš stav", rekao je Skot.

Za razliku od ženske konkurencije, najbolji teniseri sveta poput Rodžera Federera i Rafaela Nadala igrali su na dva glavna terena.

"Kada sam videla gde igram, prvo sam pomislila da je u pitanju neka greška", izjavila je Serena Vilijams.

Lari Skot dodao je da je razgovarao sa sestrama Vilijams i Jankoviæevom.

"Njih tri bile su zadovoljne što æu razgovarati sa ljudima iz organizacije. Delim njihovu zabrinutost i obeæao sam im da æu pokušati da rešim ovaj problem do kraja nedelje", naveo je Skot.

Jedan od sudija na Vimbldonu Endrju Džeret rekao je, meðutim, da se sliène situacije dogaðaju svake godine u drugoj nedelji turnira.

"Imali smo 16 meèeva na šest terena i logièno je da neko od nosilaca nije mogao da nastupi na dva najveæa. To se uvek dogaða drugog ponedeljka na turniru", kazao je Džeret.
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
Jecika
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Jecika


Ženski
Broj poruka : 58
Godina : 36
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.06.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:49 am

Bar neko da je razuman...jos jednom da kazem da je sramota dodeliti 2.teniserki sveta da igra na parking terenima i nadam se da ce ispraviti tu nepravdu bar javnim izinjenjem
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:56 am

hehe ovo si ti postavila, pa sam ja kopirala :P :P :P
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
Jecika
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Jecika


Ženski
Broj poruka : 58
Godina : 36
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 25.06.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:38 am

xexex ma nema veze...ja sam to na Jecinom postavila,a ti ovde Cool
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 5:04 pm

NADAL "CEPA" FUDBAL, ANA ODBOJKU

Međunarodna teniska federacija (ITF) je pripremila knjigu kojom propagira predstojeće Olimpijske igre u Pekingu. Knjiga je zapravo album fotografija u kojem se nalaze slike popularnih tenisera i teniserki, obučenih u opremu raznih sportista. Između ostalih, Rafael Nadal je obučen kao fudbaler, dok se Roger Federer predstavio kao mačevalac, Ana Ivanović je odbojkašica na plaži, Serena Williams klizačica, a Maria Sharapova gimnastičarka.


SESTRE RAZLJUTILE FEDERERA

Sestre Williams i Jelena Janković podigle su veliku prašinu u Londonu posle verbalnog napada na organizatore Wimbledona zbog načina na koji određuju ko će gde igrati. Teniserke se žale da su u podređenom položaju u odnosu na tenisere, pre svih Rogera Federera i Rafaela Nadala, koji svoje mečeve igraju uglavnom na centralnom terenu ili terenu broj jedan.


- Razgovarao sam sa Serenom, Venus i Jelenom. Obećao sam da ćemo uraditi sve kako bi se njihov položaj na Wimbledonu popravio - izjavio je prvi čovek WTA Larry Scott.

Jelena je protiv Tamarine Tanasugarn igrala na terenu 18, dok su Venus i Serena svoje četvrtfinalne mečeve odigrale na terenu 2, poznatom kao "groblje favorita".

- Pomislila sam: "OK, ovo je neka greška! Da li je?". Proterane smo sa dva glavna terena - rekla je Serena.

Devojke su izjavama naljutile prvog tenisera sveta Rogera Federera.

- Kako bi onda trebalo da reaguje Pete Sampras? Čovek je sedam puta osvojio Wimbledon, a oni su ga postavili da igra na terenu 2. Potpuno mi je svejedno gde igram. Prihvatio bih odluku i da igram na terenu na kom se trenira. Vidite, svakome od nas bi trebalo da bude čast što je deo Wimbledona - odgovorio je Federer.

Serena i Venus ipak imaju pravo da se ljute. Federer je poslednji meč van centralnog terena i terena 1 igrao protiv Sienga Shalkena još u osmini finala 2003, pre nego što je i postao šampion Wimbledona.

- Radije bih igrao na terenu 2. On ima neku posebnu draž. Publika je odmah pored igrača, na samo nekoliko centimetara od terena - dodao je Federer.

Počasni gost turnira u Londonu je i bivša najbolja teniserka sveta Justine Henin, koja se penzionisala 25. maja.

- Još ne mogu da prežalim što nisam osvojila Wimbledon (igrala dva finala, 2001. i 2006. godine). Bilo je dosta iznenađenja, ali sam sigurna u sestre Williams. Prednost dajem starijoj Venus, koja je prava igračica za travu - smatra Henin.


:arrow: "24 Sata", 2. jul 2008.
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 5:15 pm

Joansie Torres ::
NADAL "CEPA" FUDBAL, ANA ODBOJKU

Međunarodna teniska federacija (ITF) je pripremila knjigu kojom propagira predstojeće Olimpijske igre u Pekingu. Knjiga je zapravo album fotografija u kojem se nalaze slike popularnih tenisera i teniserki, obučenih u opremu raznih sportista. Između ostalih, Rafael Nadal je obučen kao fudbaler, dok se Roger Federer predstavio kao mačevalac, Ana Ivanović je odbojkašica na plaži, Serena Williams klizačica, a Maria Sharapova gimnastičarka.


:arrow: "24 Sata", 2. jul 2008.


a znam za to jelena je isto gimnasticarka

-NOVOSTI- - Page 2 F404d3

-NOVOSTI- - Page 2 1sb2fn
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 7:17 pm

Meni je to tako cool!
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 03, 2008 8:19 pm

EVO GA RAFA

-NOVOSTI- - Page 2 Olympicsnd5
setImgWidth();
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
Sponsored content





-NOVOSTI- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
-NOVOSTI-
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» ATP Rotterdam-Novosti, fotke i video
» WTA Doha-Novosti, fotke i video
» Australian Open (WTA)- Novosti, fotke i video!
» Australian Open (ATP)-rezultati, novosti, fotke, video!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: