Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary....by Djuki...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 2:23 pm

Danas OK dan, u stwari ceo dan sam se smejala...
Nishta zanimljiwo...U petak mozda igranka, mada ja mislim da ce imati sledece nedelje,...Imam prelepu tuniku sa kratkim rukawima, ljubichasta je a sa crnim xelankama je extra, mada pijem lekowe tako da ne znam da li cu to da obuchem...
Juche mi bila slawa, i tako to....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 5:17 pm

srecna ti slava
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 2:16 pm

Xeexx xwala :)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 4:42 pm

ma nishta bwe
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 12:59 pm

Danas sam ustala rano, oko 9h...Nikad tako rano nisam ustala u subotu....
Sledece nedelje ce biti katasrofa....:


pon.-kontrolni iz srpskog(KNIZEWNOST)+ pita fiziku(ko odgowara ne radi kontrolni)+ geos pita
utorak-pismeni iz francuskog pishemo o Francuskoj swe shto znamo+ pita istoriju
sreda-mislim da nemamo nishta , mada je moguce da imamo pismeni iz srpksog
chetwrtak-xemija pita ili kontrolni
petak-geos pita+fizika kontrolni+ ako nam josh neshto daju

Znachi nedelja ce mi biti katastrofa
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 1:26 pm

srecno
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 2:04 pm

Xwala....Trebace mi dooosta srece za francuski prwenstweno....Owo ostalo znam po neshto, ali francu.... :|
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 2:06 pm

Uf....Dobro nije bio tako losh dan kako sam ja mislila....Geos me pitao, tj. pitao je celo odeljenje, slabo, wrlo slabo smo znali....Fizika, xtela da nas pita ali nije ne znam shto, pa nas pustila da radimo shta xocemo...Swi uchili srpski....Zatim srpski samo sam jedno pogreshila, neku stilsku figuru...Znachi moram da dobijem, dobicu 5....Bios nishta, razredni malo drzao pa nas pustio...I sada da pishem temu za pismeni iz franje....neka mi je Bog u pomoci!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 3:53 pm

Na tom kont, iz srpskog sam dobila 5....Zatim smo imali pismeni i tu sam dobila 5...Pisala sam o rastanku, sada samo kad pomislim.... :(

Dobro tema mi je bila bash tuzna....Istorija nije me pitao , dao mi 5....Geos nije nishta dao, on to u zadnji chas...Franju danas donela, dobila sam 5...
Fizika sootra, kont, je bio pretezak...Dobicu 4 nadam se... Rolling Eyes :|
Sootra ce nas pitati 100%.....takodje imam kont. iz srpskog GRAMATIKA....
Geos pita, ali necu da uchim!!!!!!
A za srpski i fiziku nisam pametna....Danas idem na inf.3 chasa...Pa kad stignem da uchim
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 10:19 pm

29.05.2008.Dan koji cu pamtiti zauwek......Raspustili smo se, gotowo je , kraj osmog!!!!!!!! :(

U shkoli looodnica, imali smo zurku samo za nas osmake....Nekoliko dana pre smo se dogoworili da shtampamo majce sa stixom poyadi i napred odeljenje, shkola, i generacija....
Za majce sam ja lichno bila zaduzena...Ispale su fenomenalno....
Swi ostali su nam zawideli....
Zurka EXTRA......!!!!!!!!
Samo su narawno morali da pochnu da se prskaju......Swe sam bila mokra...Dwe litre wode si mogao da iscedish sa mene.....
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 10:23 pm

E i meni se ne ide iz osnovne!!!!!!!! :(
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePet Maj 30, 2008 1:39 pm

Danas sam ponowo bila u shkoli,...I mnoooogo mi je zao shto idemo

Da nastawim...
Mokra sam bila do gole koze...Jedan debil me ispraskao tj. polio me celu...
Kako sam se iznerwirala...Owi ostali imali samo mokru kosu, a ja cela....
Otishla sam kod tetke koja ziwi preko puta shkole da se malo osushim....
kad sam se wratila josh weci xaos bio u shkoli, uzeli su shampone i sudomil pa se prskali.....Ccccc...Igranku je moj razredni prekinuo...Pa swi u banju...Na kupanje, prskanje & CO.
Znachi nezaborawan dan, najjjjjjjjjj u mom ziwotu!!!!!!!!!!!!!!

Jutros u 6:15h sam ustala, jer smo u sedam trebali da budemo ispred bolnice, da wadimo krw iz wene, i da uzimamo lekarsko.......
Mislila sam da ce da bude uxxxxxffff ali nije nishta bolelo...
Ja sam se jawila dobrowoljno da zapisujem neshto...Podatke neke o nama...
I tako prichala sa owim doktorkama ili wec shta su, i uopshte se nisam uplashila.....

Posle sa frendicama u "Eko mig" na doruchak...I kica i ja zatim otishli u shkolu.....
Tamo pola nasheg odeljenja, zezali smo se, EXTRA je bilo!!!!
U 11h ponowo u bolnicu da uzmemo rezultate....I tako sad sam stigla kuci....
Wecheras poslednja igranka..... :(
Nadam se da necu plakati!!!!!!!!!
Ali zarekla sam se da necu!!!!!!!Mada swe je moguce!!!!!!
Juche razredna VIII-2 plakala kao kisha, jedwa je zaustawili...I nash razredni je plakao, iako je on sad kao ono nece da prizna, ali wideli smo...

I tako..U pon. na pripreme...
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:19 pm

29.08.2008.

Ih,otkad ja nisam pisala......Shta se swe izdeshawalo od tada!!!!!!
Ne bih sad da se prisecam, a i piisala bih chitawa 3 dana swe to Cool :P

Dakle, skorashnji dogadjaji su:

1.PONEDELJAK SHKOLA!!!!!!!!!KATASTROFA

Josh uwek nisam kupila knjige a ni sweske ni pribor i swe shto treba...Nemam pojma kad cu da kupujem...A i boli me d***...NE razmishljam o shkoli, tj. samo danas tek onako malo sam se ''zabrinula'' shto nemam knjige.....Wisim po forumima po ceo dan...Uchim da radim u PS-u..Napredujem polako....
Chitam knjige, smaram se (ponekad), ishla sam na bazen, ali ga zatworili pre neki dan, tachnije 25-og.....
I tako, ne znam shta josh ima znachajno, a da moja kewa ide ponowo u Grchku....
A ja moram u shkolu....Ona poshto je doktor ide sa nekom exkurzijom(mislim waljda ce da ide), ako ide kupice mi neki lep parfemchic....Mislim nije to uopshte loshe....
Ali loshe je bilo shto je ona mogla da bude profesor u shkoli u koju cu ja da idem od pon...
I to sa predaje xigijenu, ali ne meni wec ne znam tachno kojim odeljenjima...Ali sreca pa nece da predaje My diary....by Djuki... - Page 4 27611

I tako, pisacu josh nechega ako se setim znachajnog....

15:19h Djuki
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 3:17 pm

04.10.2008.god.

Nowa shkola, nowi profani, nowo drushtwo.....
Takoooo mi nedostaje moje staro odeljenje :((((........
Shkola, mnogo ima da se uchi nemam wremena ni za shta ....Ali dobro, to je tako swuda...
Ne samo owde...U utorak pis iz srpskog....Nemam pojam shta ce biti, ali ja se ionako ne spremam za pis. nego mi na chasu dodje neka ''inspiracija''...
Sinoc sam bila na igranci u osnownoj, pa u grad...Xtra sam se prowela, samo su me noge bolele uzasno(poshto sam nosila cipele sa potpeticom)....
I onda je usledilo neshto shto sam prochitala shto mi je swe pokwarilo...Danas sam totalno tuzna.........:(((((((((((((
Ali hocu to shto pre da zaborawim, nema swrhe....

I tako mrzi me wishe da pishem......

14:17h Djuki
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 5:23 pm

sta je bilo????:-(
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 6:29 pm

MA jedan debil....:-(
Mrzim gaaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Chas mi gowori swashta, chas kao swidjam mu se, a sad ce da se smuwa sa mojom bf!
Ja nisam zaljubljena u njega,ali ne znam shta mi je nekako, ali je mogao lepo da mi kaze, a ne da ja tamo saznam od nekog....I onda me je bf pitala za sawet, poshto ona ne zna shta je bilo sa njim...I ja shta sam mogla da joj kazem....

Ali dobro,konachno sam se opametila!!!
Btw. hwala Jowo icon_he
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 11:25 pm

nema na cemu...drago mi je da si bolje...ja bas nesto i ne postujem u zadnje vreme ovde ali verujte mi svaki post pazljivo procitam
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePet Okt 10, 2008 6:49 pm

Ewo neshto krato, shta mi se swe izdeshawalo,poshto nemam bash puno wremena...

Od onog dana kad sam bila tuzna swashta je bilo...ON se nije smuwao sa mojom bf, wec sa njegowom biwshom Shocked ...Ali dobro, bash su jedno za drugo!!!!
Btw.Dosta wishe o tome....
Po shkoli swe i swashta....nemam bash puno ocena tachnije samo 5.Sledeca nedelja je katastrofa....Imam swashta da uchim...Posle idem u grad,tachnije prwo kod bff pa u grad....Ali prwo malo da se isprichamo....
Hmmmm...shta bih josh mogla da kazem....Ne znam stwarno, ne radi mi mozak...
Shta ja to pricham,on ne radi uopshte, samo ponekad, radi reda lol!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 3:26 pm

Ewo jedno obaweshtenje...hehe...
Konachno naprawih novu MSN adresu..Poshto nisam mogla da nadjem onu temu u kojoj se pishu adrese napisacu je owde
djurdja93@live.com

pa ko hoce nek me adduje :))
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 8:29 pm

ja sam te add...moja adresa je jowanka@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 10:46 pm

Da napishem neshto, dugo nisam.....

Owe nedelje, tako-tako.....Nish posebno u shkoli.Nemam nekih nowih ocena, one iste shto su bile pre....Ali zato sledece nedelja bolje da me nema
pon.- latinski odg., hemija 50 zad za domaci nam dao,qqqqqq
uto.-srpski kontrloni, geos pita( pipala nish nisam, qq shta li cu da radim),fizika pita
sre.- opet geos
chetvr.-pita fiziku(ako me ne pita u utorak sad ce sigurno)
pet.-muzichko odg., hemija odg., francuski kontrolni pa francuski pita, eng. odg(ako budem morala poshto imam 5 pa sad sam dobila 4)

I tako sledece nedelje necu dolaziti na forum, mozda ( u stvari verovato) cu na chasu informatike!!!!

A sad da nastavim, ovo je bio period velikih promena u mom zivotu!!!!Mnogo toga se preomenilo, sada sam konachno srecna!!!!!!!
Sutra moja sestra slavi 18. i zurkaaaaaaaaa...Jedva chekam, mada josh uwek ne znam shto cu da obuchem....Smislicu se vec
Iiiiiii videla sam jednog swatkog dechka, tj. on je godinu stariji od mene, i onako simpa mi je....Ali nish posebno, ali dobro konachno da mi se neko bar i malo swidi, da mi bude simpa, jer od letowanja mi se niko ne swidja
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 2:18 pm

Sretjna Nowa swima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OWako....
Konachno juche se zawrshila shkola, na raspustu sam , i tako sam happy!!!!
Prosek mi je 4,7- super zadowoljna sam, mada sam mogla i bolje, ali dobro...
Wecheras u ''STAR'', da slawim Nowu!!!!!Bitje xtra :)))
Iiiii... ne znam shat wishe da pishem......:))))
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 11:21 am

.................
Bash sam neshto smorena bila juche, nzm shto......
Josh malo pa shkola, jaooooo...Kako wolim raspuste!!!!!!!
Za Srpsku Nowu bila u u gradu na docheku, bilo je fantastichno, koncert Riblje Chorbe!!!!!!
A ja njih obozawam!!!!!!
I danas imam zakazano shishanje u 3:30h, a nemam blage weze kakwu tju frizuru....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary....by Djuki... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary....by Djuki...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha
» my diary. . . by ina_90

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: