Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary....by Djuki...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:53 pm

hahahaha imamo i mi...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:57 pm

imamo i mi neki mali cigan je mom drugu ukrao fon lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 3:06 pm

Pa ima swega i swachega....
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 3:16 pm

xaxaxaa i to sto kazes lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePon Feb 11, 2008 4:22 pm

Cao,
nisam juche pisala neshto sam bila zeznula oko konekcije, ali sada je swe u redu :) ..........
Juche mi je dan bio extra, posebno uweche, nabawila sam soooper karaoke i otishla kod drugarice zezale smo se i bilo je extra.... :)
A zato sam danas promukla, ali bice bolje, tj.wec mi je malo bolje......U shkoli swe je normalno, matematicharka rekla kako swe petice moraju na takmichenje, bash me briga nisam ishla, a ni moja drugarica nije ishla, dobro mi ide matish, ali na takmichenje NECU!!!!!
U petak na igranci mi je bilo EXTRA, i danas bash pricham da drugarkom iz klupe, njoj nije bilo neshto, a znam i zbog chega, nema weze i ja rekla-Pa nekome je igranka bila soooper-
a ona odmah pomislila da sam bila sa nekim.....Pa sam je posle ubedjiwala da nisam bila sa nekim dechkom, samo su me dwa bogalja-(moram tako da ih nazowem)smarala, jer mislim da im se swidjam, ali su mi oni fuj....


14:22
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 3:45 pm

Sreda 13.02.2008.
Caos,
danas mi je u shkoli bilo takoooo extra......Prwi chas nismo imali likowno, swi smo uchili za kont. iz srpskog, drugi chas engleski zamolili smo razrednog da nam da da uchimo za kont. iz srpskog,zatim matish. i tu smo se izwukli na srpski pa samo uchili/ narawno na swakom chasu kao uchili.... icon_lol Onda fizichko zezanje sa nowim nastawnikom(ne predaje nam ali nam danas drzao chas)Doshao je i taj kont. iz srpskog, mislim da sam dobro uradila i na kraju istorija pisali smo nowu lekciju......

A da zaborawih da kazem kad smo doshli u shkolu razmishljali smo da pitamo direktora da nas pusti da prawimo igranku, ali bila je proshli petak a mi smo se na pochetku god. sa njim dogoworili da bude swaki drugi petak.....A poshto u petak ne idemo u shkolu mi ga pitali da sutra ima igranka jer ja Dan zaljubljenih i on odobrio :) :) :) , tako sam HAPPY :) :) :)

Mi to rekli razrednom na drugom chasu on odmah pocheo da pricha kako bi on da izadje sa dewojkom i tako to......A mi ga ni nismo pitali da bude dezuran......

I josh nam rekao kako necemo moci da nadjemo dezurne jer ce swi biti sa nekim.....A mi odmah posle tog chasa nashli dezurne, werujem da je popiz***

Ali i u srednjoj shkoli sutra ima igranka, sad sam saznala, waljda ce nam bez srednjoshkolaca biti sooper, ali doci ce oni soootra, morace....


Bay,bay 13:44
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 4:47 pm

lepo se prowedi :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 5:05 pm

Hwala
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 6:47 pm

It's me...Maya... ::
lepo se prowedi :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 9:44 pm

QueenCryBaby ::
It's me...Maya... ::
lepo se prowedi :)
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 3:15 pm

Hwala wam, sigurno ce biti extra :)
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 3:47 pm

14.02.2008.

Dan zaljubljenih.....Kao i swaki drugi, nishta posebno....
Danas u shkoli prwi chas hemije, radili smo alkine, i onda pochela da pita, pitala dwojke, poshto nemamo kechewa, zatim i smo malo pitala trojke, pa se setila da pita -Da li ima dobrowoljaca-a njih narawno nije bilo....I onda pochela da pricha kako zna da neki owde znaju(tu je mislila na mene)i kako treba da se jawe da potwrde ocene, poshto se ja nisam jawila, prozwala me je......Kuci nisam otworila hemiju, pochela da me pita i ja se zbunila oko jedne formule, i posle me josh pitala i dala mi 5 :) ......Sooooper, zatim muzichko, nastawnica je bila ljuta pochela redom da pita, do mene nije stigla ja sam broj 17....Ali zato za sledeci chas moram da ispredajem celom odeljenju balet....Zatim OTO,zezanje
pa francuski trebala da pita pesmu koju smo uchili, a mi je zagowarali i prochala nam o swojim putowanjima, obishla ja 14 zemalja i to po ko zna koliko puta affraid

I na kraju fizichko, ubedjena sam da je nastawnik pedo***, a ne predaje nam, soooper, nabacuje se swima.....



Posle inf. pa igranka, bice strawa prowod.....

Bay,bay.......13:47Djuki
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 4:39 pm

Wow svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 5:43 pm

Hwala ;)
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 15, 2008 2:51 pm

QueenCryBaby ::
Wow svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 15, 2008 7:03 pm

15.02.2008.
Hola,
sinoc na igranci mi je bilo EEEEEXXXXTTTTRRRRAAAAA, StRaWa prowod, a poshto je i u srednjoj bila igranka mislila sam da ce nam biti glupo, ali naprotiw u srednjoj je igranka bila propast pa swi doshli kod nas :D.....Srecna sam i shto se moja drugarka konachno smuwala sa jednim dechkom.....Itd........


A danas, shta znam nije mi bilo bash smoreno,danas mi je ok....Nema nishta interesantno,jer se nisam widjala sa drushtwom, zadnji put smo se wideli sinoc u gradu....


17:03Bay....Djuki
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 3:47 pm

Jeeeeeeeeessssssssssss,
Sutra nema shkole.......I'm SOOOOOO :) :) :) :) :)
Danas u shkoli swe ok.....Nishta znachajnog nema........
Sutra bi mi bio tezak dan:
1.Nauchiti i isperdawati iz muzichkog celom odeljenju balet
2.Uraditi hemiju 17 zadataka knjiga + 20 zadataka r.sweska
3.Naprawiti stujno kolo sa naizmenichnim prekidachem za OTO
4.Francuski, nismo imali dwa chasa pitala bi sigurno....

Ali srecom sutra nema shkole...

20.02.2008.13:46....Djuki
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:27 pm

bas je super sto nema skole
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 10:16 pm

Hay,
nisam dugo pisala mrzelo me stwarno......
Danas u shkoli soooper swwe osim fizichkog do proshle nedelje smo radili u sali, a juche i danas napolju.Trchali smo, i rasturili se 1500m, a celu zimu se nisam bawila nikakwim sportom....Imam uzasnu upalu mishica, jedwa hodam...I danas nemam pojma shto sam radila fizichko, u stwari nadala sam se da nas nece terati da trchimo, ali smo trchali i to josh wishe nego juche i bole me noge, uzas ziwi....
A na fizichkom samo shto je pocheo chas ja widim brata sa nekim dechkom malo sheta po dworishtu, i oni stali da gledaju kako mi radimo fizichko.Narawno nisam imala pojma ko je bio sa njim, a posle mi Bojana rekla da je to Igor!!! affraid
Ali i dalje ostajem pri swome, on mi je FUJ; Nadam se da me nije wideo, jer me ne znam, mada sumnjam je je moj brat bio sa njim....Ali dobro....Nema weze...

Posle srpski pustio nas da razmislimo da li cemo na takmichenje, ali je znao da hocemo, a ja htela da mu kazem da necu, bila bi fora jer je bio swe spremio da wezbamo....Ja wolim srpski, pa je OK

Istorija, pisali smo nowu lekciju......Mada ja i Obrada(Millica), poshto sedimo u zadnjoj klupi swe owe ispred nas smo gadjale papiricima, zezale smo je i bilo mi je SOOOPER

I kad smo izashle iz shkole, Jeca i ja smo widele mushkarca, ali obuchenog kao zena...Utegnutog u pantalonice koje su plitke, pa su mu se i tange widele, zatim je nosio kosulju ali je zawezao bash kao zena.....Kidale smo se, shteta shto Bojana nije bila tu da ga i ona widi......

Sutra ne idem u shkolu, idem u BG,mozda i ne idem, ali u shkolu necu.....



Bay,bay..........20:16Djuki
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 10:20 pm

hahaha trandzu si videla...hahaha lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 10:24 pm

dolazis u bg?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 10:14 am

Tata je promenio plan, on otishao juche a ja da idem danas busom, a meni se ne ide busom, tako da stwarno ne znam
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 29, 2008 4:10 pm

Pa ne mogu da werujem,
owi nastawnici su stwarno *****, nemam rechi niko nije doneo kontrolni, a imali smo 3 kontrolna zadatka, hocu da widim shta sam uradila....Za matish sam znala da nece doneti, ali sam se opet malo nadala, za fiziku tako-tako, ali za engleski, pa on uwek pregleda kontrolni na wreme!!!!!!!!

Inache dan u shkoli bio smor, nishta se nije deshawalo, u stwari dobili smo ponudu za ekskurziju:"3 dana, u Nowom Sadu 7850,00din."
Nema shanse da se skupi dowoljan broj, a i skupo je swi zbog toga nece da idu, a i bili smo wec na exkurziju u NS.....

I tako sigurno necemo da idemo....Ja josh uwek nisam odluchila, htela bih da idemo negde drugde, ceo dan cemo prowesti u busu.....

Sad sam zwala moje u BG-u, dolaze sutra, a trebali da dodju danas, ali sam se obradowala jer mi je tata kupio now reket!!!!!!! :)
Tako sam :) !!!!!!!!!


Onaj stari wec bio onako, ali sada now, soooper!!!!

Sutra idem kod Bojane, pa ona i ja kod Dakija, pa swo troje kod Jece, da pishemo neshto za engleski....

A da ne zaborawim, Keske danas chitao moje poruke na mobu pa me ceo dan zezao za to, da me je pitao dala bihmu-mozda i ne bih, ali owako, ljuta sam na njega...
Shta ga briga sa kim se ja dopisujem!!!!!!!!!!!!!!!
Gubili smo bios, pa smo ja i Obrada poshto smo u zadnjoj klupi naprawile na engleskom papirice i posle na biosu gadjale swe redom, kidale smo se......

Sada idem da wozim rolere, a posle widecu...

Bay,bay.....29.02.2008.....14:10 Djuki
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 6:26 pm

Ewo da ja napishem neshto o mom ziwotu, poshto dugo nisam pisala....

Swashta mi se deshawalo u proteklih nekoliko dana...Ali pishem samo ono naj od danas.
Prwo likowno, crtali smo nadrealizam, pokidale smo se Obrada i ja za njenog wanzemaljca, pa to je stwarno.......
A tek moje drwo sa rukama i weeeelikom glawom..Swe u swemu padanje...
Posle eng.radili nowu lekciju, i sledeci chas poprawljamo ocene, ja dobila 5 znachi ne mogu da werujem...Zatim matish nije mi bio bash smor, radili jednachine sa dwe nepoznate,onda fizichko, nisam radila, a Keske me napao shto ne radim, nisam mu nishta rekla....Zatim srpski, nowo izlazila sam na tablu da pishem neshto, skoro nikad me ne izwodi i dao nam teme za pismeni treba mi 5, a nema shanse da dobijem....
Na istoriji sam sela sa Bojanom, poshto je Jeca bolesna, i razmatrale smo kako ona pishe....Keske je sedeo ispreed mene sa Banetom i igrali potapanje brodica, dok samo mi pisali lekciju, posle sam Banetu dala swesku da to prepishe...

I onda kuci, ja u dzepu od jakne nadjem ''Milku'', onda sam posluzila owe shto su ostali a ostatak pojela....mnjammmnjammm

Sad moram da crtam neshto iz OTO-a....
A da chula sam jedan trach da se Sheca smuwala sa nastawnikom fizichkog, mada ne werujem da je istina...


12.03.2008.By Djuki......16:25
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 17, 2008 4:55 pm

17.03.2008.god.

Danas mi je dan u shkoli bio sooper, sa obzirom da sam imala pismeni...

Matish neki zadaci, izlazila sam na tablu, geos nishta, zatim fizika.....VIII2 nas je preplashilo rekawshi nam da pita i da strogo ocenjuje...A na chasu pitala prosto, ladno sam mogla da dobijem 5, da me je pitala...
Srpski pismeni, dao temu o Pilipendi, ja to pisala necu dobiti 5 sigurno, ali i 4 je soooper, sa obzirom da sam proshli put dobila 3+......
Bios zezanje, i onda geografska sekcija, smor nije nastawnik ni bio tu.....

Sad sam na netu i tako.....

14:55h, Djuki
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary....by Djuki... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary....by Djuki...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha
» my diary. . . by ina_90

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: