Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary....by Djuki...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 7:48 pm

19.03.2008.

Znachi ne mogu da werujem, dobila sam 5 na pismenom iz srpskog!!!!!!!
Celo odelenje je odlichno uradilo, pa zadnja je godina popustio nastawnik malo....
Meni rekao da sam odlichno uradila temu, i takooooo sam happy....
Danas u shkoli mi je bilo EXTRA!!!!Za likowno(prwi chas)trebali samo da prawimo neshto nerealno od nowina, da sechemo i lepimo...Ja pre chasa otishla sa Natashom do knijzare da kupim makazice i lepak, i chisto radi zezanja kupile smo sjajni lepak, ona srebrni a ja zlatni...Poshto nismo nishta stigle da uradimo ostao nam ceo lepak i naprawila sam Packetu ime lepkom sjajnim slowim, a on pocheo da maze swe po odelenju...Zeshce smo se proweli, a swi mislili da je to sjaj, kad sam Paji rekla da je lepak nije mi werowao, ali se posle i sam uwerio...


Obrada i ja samo doshle do ideje, poshto za 12 dana idemo na exkurziju, kupicemo taj lepak u swim bojama pa da se mazemo i zezamo tj. da mazemo dechake!!!!!!

Looode smo nema shta, samo da nas razredni ne uhwati, waljda nece....


Se ya!!!!!Djuki
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 4:14 pm

27.03.2008.

Pa ja stwarno nemam petlje ni za shta... :x I dalje ne znam sa kim cu na maturu.
Poshto od dechaka nema nishta moracu sama da krenem u akciju, trazim prwog slobodnog i pitacu ga....A za Packeta mi zao shto sam ga odbila, mada mozda cu ga i pitati....Uf....Nishta ne znam...Zbunjena sam...

Ali dobro exkurzija je za 4 dana....Jedwa chekam...JEeeeeeee

Bice looooooooooodo...U shkoli swe je OK
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 1:57 pm

E owako, kratko cu, samo da kazem:

soootra idem na exkurziju, takoooo sam happy :) :) :) :)



I dalje nemam para na maturi, mozda ce Paja da me pita tako sam chula, ali nisam sigurna, mada swe wishe razmishljam da ne shetam uopshte..,....
Wracam se u chetwrtak uweche, a za petak imam referat iz geosa, ne znam kad cu da ga pishem, a dobicu 1 ako nishta ne donesem....


Widimo se u petak...Jooobim was swe!!! :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 2:25 pm

Djuki lepo se provedi na exurziji amiga
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 3:55 pm

Xwala, znam da ce biti EXTRA, ako izuzmemo to da ce moja MAMA ICI, kao doktor....Ali wec sam se pomirila sa tim, shta cu
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 4:26 pm

hahahaha...cool
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 7:25 pm

Jao dan mi se prolepshao za54654687984564687894567987865468789485498788548649864 puta
Mama nece ici...Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)
A wec sam mislila da sam maler newidjeni...
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePet Apr 04, 2008 5:48 pm

Ewo i mene, dodjox sa exkurzije..............
Nemam rechi kako bix je opisala bilo je newidjeno , nezaborawno, sooooper, EXTRA....!!!!!!!!!!!!!!!!

Kada bix pisala shta mi se swe dogadjalo to bi bio prawi roman, zato cu reci samo ono najzanimljiwije....

Xotele prelep......Swashta smo posetili , put je bio naporan, ali wrlo zanimljiw...
Obrada i ja smo trebale da sedimo zajedno, ali xtele smo pozadi a swe bilo puno, ja onda sela kod Dushana, a Obi da nadje mesto, i nije imala mesto onda otishla napredi i sela sa Dacom...Onda me Kaja zamolio da odem kod Obrade, a da Daca dodje kod njix kao oni su dobri drugowo, dechaci ko ce ix razumeti....
Pa kad me wec zamolio shta da ne odem, posle smo se razmeshtali i ja na kraju sela kod kice, a Jeca otishla na moje mesto i tu borawila ceo put, bilo joj muka....
Iza Kice i mene su sedeli Djole I Miliwoje(waljda se tako zowe, ja ga znam po loknastoj kosi)....Miliwoje me je uzasno nerwirao, za swaku moju rech morao je da kaze komentar, sreca pa nismo u istom odeljenju on je 8-4, tako me je iznerwirao, dobila sam chako i nowi nadimak od njega nazwao me je "bela", i onako sam plawa a i bila sam u beloj trenerci....Kica je "crna", a Jeca"sharena"- znachi nadimci su stwarno......

Izdrazala sam u putu, ali i u xotelu smo bili na istom spratu, pa nije fer, stwarno,
znachi kad god me je wideo komentariso je neshto o meni.....Sledeci dan smo se poswadjali i rekla sam mu da me to nerwira, powukao me za ruku izwinuo se i rekao da nece wishe....
Nastawicu sutra idem da spawam ochi mi se sklapaju....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePet Apr 04, 2008 8:39 pm

Ma nije to nista mi smo bili sa jednim loooodakom u autobusu i dao nam nadimke sulejma i suljana meni i mojoj naj amigi a ceo bus se prezivao Hadziguzic
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePet Apr 04, 2008 9:24 pm

Xexeexexexexe....pa on je stwarno loooodak.........
Mene owaj("najweci debil") mnooogo nerwirao....Shta on ima mene da komentarishe i to da ja to chujem.....uffff,....Ali dobro wazno je da je exkurzija bila WRX WRXOWA
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 4:10 pm

.......i tako ceo put me smarao, ali ok.....Kako su bili zaplashili sa obezbedjenjem, kao mnooogo su strogi, ne pushtaju da idesh iz sobe u sobu, a obezbedjenja na nashem spratu nije ni bilo...Bio samo moj razredni, on je stwarno EXTRA, ja sam nocu sedela sa njima u xodniku sa josh 10-ak njix, zezali smo se...Sreca pa Andja nije bila na nashem spratu, nastawnica smara za medalju....Chak i Nikolina(druga razredna jednog odeljenja) otishla od Andje jer je stalno zanowetala....
Swashta je bilo po xotelu, ali je najzanimljiwije gadjanje jastucima, EXTRA smo se proweli....U powratku nismo swracali u BG, bila je welika guzwa...Tako da smo stigli oko 8 i morali smo u shkolu...
Chim sam doshla kuci zaspala sam, ujutru sam jedwa ustala, i nisam mogla da otworim ochi, dirala sam ix prljawim rukama i dobila neku infekciju, pa sam stawljala mast, uzasno sam izgledala, ali mama mi rekla da mi nije nishta pa sam morala u shkolu...
E swi su buljili u mene, tako sam bila iznerwirana i neispawana....uffffff........
Pustili nas posle4-og chasa, Jeca ostala da bi widela shta je dobila iz srpskog, ja sam dobila 5...
Poshto peti chas bio bios znala sam da nece nishta da rade, i kad sam jutros zwala Jecu rekla mi je kako su doshli owi iz 8-4 kod nas na chas( poshto je ona sigurna da me "najweci debil" muwa) i pochela a mi pricha kao on doshao tu zbog mene i tako to.....Ma da kako da ne, ali dobro tachno je da nikad do sad nije ushao u nashu uchionicu....Sreca pa nisam bila tu, werujem da bi me tako smarao...
A da i on ima dewojku, misli da se samo zeza samnom..I ruzan mi je, osim shto ima lepu kosu
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 3:09 pm

E Jeca me izlude wishe:"Pa swidjash mu se, pa swidjash mu se, ja nikad ne greshim."
Sada je i Kica pochela, ali samo malo........
Danas mi je u shkoli bio EXTRA dan, nije me pitao iz geos, nije me pitala iz fizike...Xeexexex imam swe petice, soooper sam, sad ce mi za kraj biti lako weoma lako........
Moram da uchim xemiju, imamo mno0o0go nowix formula.....
Danas Obradi bio rodjus, skoro celu chokoladu smo pojele samo i to onu weliku.....

A da mislila sam da ne shetam na maturi, ali par sam sa Packetom, tako da sada moram da shetam xtela-ne xtela....

Nisam bila na dodatnoj iz srpskog, nisam mogla moram da pochnem da se spremam za takmichenje, mada znam da necu nishta da uradim, proshle godine sam uchila i bila 8. a sad, bicu zadnja xexexexeexxixixixix.... :haha: :haha: :haha:

Ochi su mi xwala Bogu u redu, u petak je bilo katastrofa ali je sada swe OK....
Ne znam dal' ce da pita xemiju, mrzi me da uchim, samo cu malo da pogledam i to je to....]




joobim was...Djukica :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 5:03 pm

Drago mi je sto ti je sve u redu sa ocima...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 6:44 pm

Xwala, i meni je mno0o0o go drago...
Brate u petak swi buljili u mene...uzasssss
Ali sada je OK....
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 6:25 pm

Wezbam za prijemni, samo sam malo nawratila....

Mozda sam zaborawila da kazem, ali owe nash prebili u NS na exkurziji....
Nije strashno tj. samo je Baki dobio udarac, al'zamalo i owi ostali...
toga sam se setila danas na srpskom, radili smo od I.Andrica "Deca" pa sam se setila...

Obrada nije bila u shkoli, pa sam sela sa Natashom jer i Jowana nije bila (waljda je bolesna), a Obrada otishla u KS neshta da kupuje...
Oped sam pisala diplome iz fizichkog, ali sada samo jednu..
To je sooper sa obzirom sa smo Jeca i ja juche napisale preko 50 diploma...
Ali imam lep rukopis, shta cu..
A i nastawnica me zamolila...
Zadnja dwa chasa su bia skracena, zbog sednice("Ali Baba i 40 razbojnika"), 5 bio skracen 10 min., a 6 trajao 10 min.
Bash kad sam poshla niz stepenice(poshto smo na zadnjem spratu shkole), sa Packetom je bio "najweci debil"....Bojana i Jeca su me izludele....Nisam gledala u njega, ali su zato one....

Swe u swemu, dan je bio soooper, sutra su chasowi extra....
U petak ne idem u shkolu, jer je u subotu takmichenje, a i u petak je igranka, sigurno cu ici...

Se ya....Djuki

A da dobila sam josh dwa nadimka: P!nky i Awril, izwukla sam roze pramenowe i to flomasterom, zezali smo se u shkoli swi izwlachili pa onda i ja...
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePet Apr 11, 2008 3:48 pm

Nisam bila u shkoli danas,....Naspawala sam se ljudski...
U shkoli je bila loodnica, Jeca bila do malo pre kod mene i swe mi isprichala
Owako:
1.Nema igranka, niko nece da dezura :cry: ..... :( :cry:
2.Uweli su nowa prawila u shkoli, ne smemo da izlazimo na gornji ulaz, chak ni za uzinu pa moramo da oblecemo oko shkole da i onda da se gore wratimo da bi doshli do pekara i prodawnica..
3.xrana i pice se nesmeju unositi u uchionice, tako da moramo da doruchkujemo napolju ili po xodnicima...Ja cu da doruchkujem onde gde sedimo tu sam uwek tako da ako neko bude neshto rekao, bash me briga!
4.U pon. se slikamo, i to Jeca i ja smo znale josh pre, rekao nam Baki, da Jeca nije podsetila razrednog ne bi nam ni rekao, znam da cu ispasti k'o bolid, ali shta cu..
5.owa nowa prawila su zbog toga jer skoro niko ne prima uzinu u shkolskoj kuxinji, pa kao sad oni misle da ce powecati broj uchenika koji prima uzinu..Ali od toga nema nishta, kasnicu na chasowe, ali ja dok ne doruchkujem necu da idem na chasowe...Shta su bre oni umislili, iznerwirala sam se i to zeshce....

E onda sam se oraspolozila, Kica ima inf. i poslala mi SMS,Ima igranka!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ne mogu da werujem...
Jeca je odjurila kuci da se sprema, ja moram josh malo da uchim, pa cu onda da se spremam...

Tako da mi se dan skroz prolepshao, ako se izuzme ono u shkoli....

Djuki
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 8:53 pm

Sinoc sam bila na igranci, smor je bio....Djoletu pao sistem na kompu pa uzeli Dzodin komp...Pesme su bile sr**e, skratili na igranku a i zwuchnici neshto nisu waljali....

U grad nisam ishla, swa sam bila iznerwirana...
danas takmichenje, jedwa sam ustala...6.sam mesto, zadowoljna sam sa obzirom da nisam uchila nishta...
Wecheras cu da legnem u 9, pa cu tek suta popodne da ustanem, moram da budem odmorna..
Dogoworili smo se u shkoli cemo se buniti pa ne mogu oni tako, josh mesec i po smo u shkoli i xocu da uziwam bar na kraju!!!!
Bunicemo se!!!!!!!!!

Kad smo se wracali sa takmichenja bili je extra, wozache je soooper, swratili smo do KS u DIS, Kicu,Lelu,Kacu i mene chekali dok smo se nakupowale grickalica...
Samo nas chetiri kupile swashta, jele smo ceo put, i prejele se....
Posle smo bili i u Alexandrowcu da odwezemo nastawnicu...
I tako , srecna sam
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 8:43 pm

Danas, shta znam waljda OK,....Nishta posebno....
A da slikali smo se za godishnjak, uf....Ispashcu bolesno, sigurna sam...
Ali samo da nas ne okache u xolu shkole i bicu potpuno srecna....
Na chasowima nishta posebno, swe je bilo OK..
packe doshao u shkolu, samo onako, da se slika i da widi shta radimo....
Gips mu skidaju u chetwrtak ili u sredu...
U petak mozda igranka, ako nadjemo dezurne...
Sutra imam pismeni iz english, malo sam uchila..
Iz lik. necu da crtam, mrzi me, a i imam goste............
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePet Apr 18, 2008 6:47 pm

Danas me je bolela glawa poslednja dwa ili tri chasa.....
A pre toga mi je bilo extra!!!!!
Fiziku, radili smo nowo...Nekima dala da ispredaju neke lekcije, meni nishta...:)
Geos radili smo Crnu Goru, i meni je nastawnik rekao poshto sam Petrovic da ja wodim poreklo iz Crne Gore....Pa taj chowek nije normalan, zanchi po njemu ja sam crnogorka...To je rekao i Paji....Al' dobro, briga me za to, Obrada i ja smo ceo chas prichale...
Zatim english, nije doneo pismeni, pa smo prichali i radili nowu lekciju
Pa matish, wezbali waljak, swe sam znala.....
Bios, radili neshto malo, pa nas posle pustila ko xoce da gleda takmichenje moze da ide, Obrada i ja smo otishle...
Dole bio Packe, stala sam pored njega da widim koliko je wishi od mene inegde oko 10cm malo manje taman kako treba, poshto smo par na maturi....
Poshto Daca nema sa kim da ide, nashli smo neku dewojchicu, ali ona wisha od njega, i wideli se, on je pitao da budu par, ona kao rekla ima josh njix 500, pa ce da widi sa kim ce...E ako ne ide sa njom moze sa Natashom, ali ako ide poshto je Natasha izjebala Mijata posle ona nece imati sa kim da ide, ali tako joj i treba, kad ona xoce sa Dacom jer je
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 11:57 am

jer je Daca weca faca od Mijata....
Juche mi je bilo Ok, dan je bio prelep, wozila sam rolere, ali sam posle wezbala za prijemni, znachi skoro ceo dan sam wezbala.....
Dobro, imam da uradim josh matish...Pa cu posle za raspust ponowo..
Negde oko 8 doshla mi je sestra, izlazila u grad..Mene je takoooo mrzelo pa nisam izashla...
Danas je takodje prelep dan...Ici cu da igram malo tennis, pa malo kod frendice..Poshto samo malo neshto imam da uchim..
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimePon Apr 21, 2008 3:56 pm

Danas mi je dan bio extra...Neshto sam bila srecna, nemam pojma shto...
Matish, wezbali , a ja se smorila po obichaju..
Geos, pitao, ja sam se jawljala ali me nije pitao..
Fizika, nowo i to nismo dowrshili, pa cemo u sredu ponowo isto...
Srpski, sutra Miki ide na exkurziju, pa gubimo i utorak i sredu..Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ali umesto srpskog imamo english, a rekao da nece da donese pismeni...ccccccc
Bios, pitala niko nishta nije znao, mada Dobrila se nije ljutila ona je uwek cool
Razredni nam doneo albume i swikice.......Bash sam lepo ispala, slike su potpuno realne, swi su onakwi kakwi su stwarno...I celokupno gledano bash smo sweety swi, mislim ima izuzetaka, ali.......
Jeca ce da poludi , Jowic se napalio na nju, ceo dan joj shalje poruke....Ali sawetowala sam je da ga coolira potpuno1!!!!!!!!!!!!!!!
A da Jeca odrzawa obecanje, i mnogo mi je drago zbog toga stwarno je bbf
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 3:27 pm

NECU!!!!!!!!!!!!!!! :( :(
Shto moramo da se rastanemo, a tako smo sooper swi.....
Ceo dan mi je tako tuzan...
Shto moramo da idemo, xocu ponowo u 8-i razred!!!!!!!!!!!!!
Xocemo swi!!!!!!!!!!!!

Kad prodje raspust onda josh 21dan i gotowo......
Nije u redu, stwarno :( :( :( :( :( :( :( :(
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 6:00 pm

Danas EXTRA dan, za razliku od onog juche...
Ponela sam aparat (opet) i swi smo se fotkali...Imam oko 50 swikica, i sutra cu ponowo da ga ponesem...Sutra je kros, chasowi su skraceni 10min.jeeeeeee..
Trchacu onako, da se malo zezam....Sutra igranka i raspust...A iz france imam mnogo da pishem....ufffff...Ali je Stewan tako extra, pa ce on da mi napishe....Nije fer, ali pa on ide na takmichenje, swe zna......
Danas bili chasowi od petka, bilo je ok, sa obzirom da mi je petak najtezi dan po chasowima......Jao pored Paje bash izgledam malooooo....Wishi je od mene za celu glawu....Dobro nema weze, tu smo sse oko toga zezali neshto, ali ok....
Sad idem malo da neshto nazwrljam iz francuskog, tek da imam u swesci..Xemiju necu da uchim, nadam se da cemo nowo da radimo....
A poslednji cash danas je bio srpski,i poshto Miki nije tu, menjala nam owa nowa nast
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 6:54 pm

jao prekinuo me brat u pisanju, ewo nastawicu...

nastavnica, i mi sad da wezbamo iz zbirke,i ona nam chita pitanja, a mi da kazemo shta nismo wezbali...Mi lupali, i izabirali swa najlaksha pitanja...xexexeexex
Daca i Obrada seli zajedno, pa smo onda Nedelja sada Chetwrtak i ja seli iza nix, oni su prichali ceo chas, kilawili smo se......
jao sutra inf. u 17h, a raspust je, kad samo ne bi imali chas....
Mozda cu da shturnem tj.mozda necu ni da idem, ionako sad nema nijedan neoprawdani u owom polugodishtu...Smirila sam se, dok sam u onom prwom polugodishtu imala 2neoprawdana, a bio je moguci i treci, kao i moguci ukor razrednog stareshine....Mislim ukor da mi je dao to bi bila chista gloopst..
Ali na srecu nije, sad imam jednu opomenu, a sledeci problem koji naprawim, ili neshto da uradim imacu 4 iz wladanja...Ja...Owako "zlatno" dete, ne ide to....
Pa tako da cu ipak da razmislim o owom bezanju sa inf..... scratch

Nemogu nigde da nadjem onaj beli shorcic, negde sam ga zaturila, a mislila sam da ga obuchem na igranku...Shorts beli, crne xelanke, crno-belu majchicu. i crne chizmice...Bilo bi extra, ali meni nema shorca...Tako da cu ipak da obuchem texas suknjicu(mini), xelankice mozda ljubichaste, a mozda i crne i majchicu, sad zawisi koje cu xelanke da izaberem, i chizmice(crne) ili baletankice..Widecu, mada sam wishe za crnu kombinaciju
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary....by Djuki... - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary....by Djuki... - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 12:47 pm

Ewo da i ja napishem neshto...

Na tu igranku nisam ishla, bila sam kaznjena...Ali prichaju da nije bilo neshto, onako,....Mada nije mi zao, ne znam shto ali mi je swejedno..
gosti su mi doshli prwi dan raspusta, i borawe do subote...Xexexe koje sam ja srece..Swaki dan wezbam za prijemni, moram da zawrshim owaj matish, imam josh oko 100 zadataka...Srpski mi mnogo lakshe ide...nije ni owo teshko, ali kad naidjem na neki zadatak jedwa ga reshim....Jao ponowo pocheli da emituju Rway...Takooooo sam :) :) :)
Ali pochinju u 10h ujutru, tako da kad podjem u shkolu ne znam kako cu da gledam, a repriza nema.... :(


Prwo sam u pochetku raspusta jedwa chekala kad cu u shkolu, jer sam kaznjena i doshla mi owa mala deca....A sad necu u shkolu....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary....by Djuki... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary....by Djuki...   My diary....by Djuki... - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary....by Djuki...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha
» my diary. . . by ina_90

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: