Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...JowAnA

Ići dole 
+15
*Anja*
Kaćka#94
andrija
Perkica
pijanistkinja
Marija
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
*Punk_Princess*
Maria Sharapova
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
Rafa&me
**Djuki**#
FairyQueen
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 9:23 pm

Jovo i Kaia,leeeeeeeeeeeepo se provedite sutra(sto ne sumnjam)!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:06 am

Mnogo mi je drago sto ste otisle!!!! Kako je bilo??? biggreen biggreen
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 3:16 pm

Da,kako je bilo??????????????????????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 4:24 pm

Jowo, nadam se da vam je bilo divno!!!!!!! Kad ja već nisam mogla da idem, nadam se da si se makar ti lepo provela... Videla sam na vestima kratak prenos o koncertu, deluje kao da je bilo fantastično (najblaže rečeno). Šteta baš što originalna postava nije mogla da bude tu u celom sastavu...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 2:13 pm

Bilo je hm...danas kad sam opisivala drugarki u skoli rekla sam neverovatno...Pa to je ono sto mi moj vokabular dozvoljava...ali onu emociju sa koncerta recima ne mogu opisati...Jos od prve pesme Hammer to fall atmosfera je bila sjajna...bilo je malo smesno kad je Brajan pokusao da kaze dobrovece na srpskom...ne,nije zvucao kao Milka Canic zvucao je kao englez sa sve svojim tvrdim engleskim akcentom...Ili je to bio Pol????vise nisam sigurna...ja Pola ne wolim ali ipak je OK to sto je prihvatio jednu odgovornost:da bude pevac grupe koja nije to sto je bez svog pevacha....owo ne kazem zato sto wolim Fredija nego zato sto je tako...Queen su Fredi Rodzer Brajan i Dzon...Pa i da se ne daj Boze nesto tako dogodilo Rodzu ili Bryu...Opet Queen ne bi bio(bila) Queen...Meni je nedostajala i bas gitara Dzona na koju sam navikla u owim verzijama pesama koje ja imam...Uglavnom jeste bilo mnogo lepo,kraljevski ali nesto(neko) je ipak nedostajao...Kad su na onom velikom TVu pustili Fredijeve slike i pesmu Bohemian Rhapsody ja sam se rasplakala...zapravo prvo je bio Bijou...To je jedan od dirljivijih momenata...I kad je cela arena pevala Love of my life....E Joansie nisu svirali Somebody to love :-(...Ja znam da ti je to omiljena pesma od njih :-)....I kad sam se vratila kuci u KM sve mi se cini nekako sumorno bez onog odbrojavanja i iscekivanja u kojem sam zivela poslednjih par dana...No raspust mi je bio Ok...danas sam u skoli bila lepo raspolozena...I owako sam...haha dobicu losu ocenu iz fizickog :-))))...briga me....sta mi radite vi???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 12:49 pm

Jao mnogoooooooooo mi je draog sto ste se super provele!!!!!! Mnogoooooo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 9 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 9 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 2:25 pm

Rafa 4ever ::
Jao mnogoooooooooo mi je draog sto ste se super provele!!!!!! Mnogoooooo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary...JowAnA - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...JowAnA
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: