Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...JowAnA

Ići dole 
+15
*Anja*
Kaćka#94
andrija
Perkica
pijanistkinja
Marija
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
*Punk_Princess*
Maria Sharapova
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
Rafa&me
**Djuki**#
FairyQueen
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 6:58 pm

omg i can't belive...u cetvrtak sam krenula na ekskurziju...u busu mi je bilo prvo extra...javili mi da sam dobila 5 iz istorije pa sam bila mnogo happy...kako se blizio trenutak kada sam trebala da se nadjem sa Kaiom bilo me je malo strah da li cemo se naci u masi dece i tako...bilo mi je i muka od puta i vrucine...i kada samo stigli parkirali smo se ispred ministarstva za KiM..U putu sam se dopisivala sa Kaiom ona mi pricala sta radi i kako se osecala kada je otisla u ministarstvo...Jao kada smo stigli nisasm je nasla odmah...zvala sam je na mob...ona se popela na neke stepenice pa sam je videla i otisla do nje(izvukla se od odeljenja lol!)...omg kako sam bila happy kada sam je videla...jao zamalo sam je oborila...posle smo otisle kod nje...ovi iz odeljenja su mi mahali u stilu cao Jovana...hahahahahahah...kada smo stigle kod nje malo sam se odmorile a posle smo izasle da steamo...dugo smo ostale a kada smo se vratile gledale smo Seranove i pricale do kasno uvece...ma kakvo crno vece,bilo je jutro kada smo zaspale..u petak smo isle po kalemegdanu i u zoo vrt...upoznala sam je sa svojim odeljenjem i ona mene sa njenim...vratile smo se kod nje kyci,gledale Rafu protiv Moye slusale Queen...posle smo izasle i setale...i opet smo ostale do jutra...u subotu smo isle na adu i igrale tenis...tj ja sam pokusavala da igram...gledale smo Rafu i isla sam sa Kaiom na trening pa do zire...jao uvece sam bila isto jako srecna...a jutros sam bila definitivno najtuznija osoba na svetu...otisle smo do ministarstva i tamo sam se nasla sa svojim odeljenjem...pozdravila sam se sa kaiom...mada mi je obecala da ce doci kod mene...plakala sam u busu bas puno...nisam mogla da se smirim dosta dugo...posle sam se dopisivala sa majom i kaiom i martom(koja je osvojila trece mesto na republickom iz srpskog,svaka joj cast stvarno je genije)...u busu je bilo extra..jelena otisla da sedi negde drugo pa sam ja legla i uzivala...gadjali smo se napolitankama,kutijama,vodom i ostalim...pevali smo....tj ja sam pevala za sebe ali su me svi culi jer sam se nenormalno drala...sada igra Rafa a Kaia je na treningu pa nemam sta da radim...sutra moram u skolu da predajem razmnozavanje...hahahahah...omg kako cu ja to...a i opet sam se rastuzila...od kaie sam dobila mnogo lepu ogrlicu...obozavam Kaiu stvarno je jedna od naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj osoba koje poznajem...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:52 pm

:kiss: :kiss: :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 7:00 pm

jao sinoc sam bila mnogo umorna komirala sam se u 10...jutros sam ustala u 5 da uchim bios...otishal sam u shkolu...prvi chas sam imala hemiju radili smo aminokiseline..posle sam isla da kupim sok...drugi cas matish radili smo zapremine...odmor mi je propao...treci geos obnavljali CG...na odmoru je neko provalio da je istoricharu rodjus...ja sam rekla kakav je to chovek koji se rodio na dan kada se secamo preminulih od side???ali nije mu bio stvarno rodjus...a bas smo lepo napisali na tabli srecan rodjus...i tako na istoriji smo radili onu lekciju o Jugoslaviji posle rata...posle sam na bious predavala polni sistem ovi su se malo smejali...kada sam dosla kuci odmorila sam se i sel da ucm o DURBINU...PORQUE???
Posle sam izasla sa Ikom i Majom i kupila Live at the Wembly 1986-Queen....bila sam presrecna...sada sam jos malo obnovila zikyfi i dopisujem se sa Kaitom
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 7:56 pm

jao gledala sam koncert extra je bas je mocan...fredi je car najveci obozavam ga...kakav je to lik...nevidjeni!!!sinoc sam se malo dopisivala ako me secanje sluzi dobro..nesto sam mnogo rasejana u zadnje vreme..jeste dopisivala sam se sada sam se setila...jutros sam opet ustala u 5 da bih obnovila fizku...kada sam to zavrsila bilo je oko 5:45 pa sam pustila muziku i zaspala...probudila sam se u 7:20 i na brzinu se spremila za skolu...prvi cas je bio bios pitala je tako da sam zamolila nastavnicu da me pusti da idem da kupim uzinu...kupila sam i njoj perecu mada me je grizla malo savset nisam joj kupila onu sto voli...kada sam se vratila isi nam stajala ispred ucionice i zamolila me da pitam dal imamo stolciu viska sto mi naravno nismo imali jer smo mi jedno divno i brojno odeljenje...drugi cas smo imali srpski...jako sam se iznervirala...ja sam racunala da cemo danas imati pismeni a ona nam dala vezbu na temy BLIZI SE KRAJ SKOLE...kao da sam drugi razred...i ja joj kazem Nastavnice zao mi je ali necu biti tu da radim pismeni a ona kaze nesto u fazonu kao ako ne radis mozes da sanjas peticu...MENI???mislim halo zeno vrati se sa merasa na zemlju..nije realno da meni da 4 iz srpskog ZBOG JEDNOG PISMENOG!!!Ali ok nema veze...treci smo imali OTO pitao je i dobila sam 5..Imam 6 petica iz OTOa...cetvrti je bio bios opet pa sam se smorila...dolazili su neki iz ekonomske i davali nam neke brosure...peti je bio fizika odgovarala sam i dobila 5...stvarno me je malo pitala...i na kraju opet BIOS dopunslo cas al bolje to nego fizicko...kuci sam dosla oko pola jedan jer sam se setala sa angie..zvala me posle da se opet setamo pa smo izasle da popijemo sok...kuci cim sam dosla usla sam na msn i pricala sa kaitom...nasle smo objasnjenja pesama Queena...jupi!!!nestala mi malo struja bila..sada mozda i izadjem...sutra ne idem u shkolu...jupi!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 11:01 pm

u petak ujutro krenula sam na tekmicenje iz hemije i mislila sam da cu da se smorim skroz...u putu sam slusala muziku i pokusavala da spavam ali nisam mogla..kada smo stigli u hotel i smestile se izasla sam da kupim nesto da jedem..pocela je kisa a meni se plakalo koliko mi je uzasno bilo...otisli smo do cacka i uhvatio nas pljusak...pokisla sam do kolena...na svecanom otvaranju sam umalo zaspala...htela sam da zovem tatu da dodje po mene koliko mi je uzasno bilo...nedostajali su mi mama i tata i amigosi i forum i shkola cak..i kaia i selena..posla smo otisli u Interex...kupila sam hrane ko kreten a nishta nisam jela...u subotu sam bila na takmicenju i na nekom izletu i tako smarala se...u nedelju sam krenula kuci i mama i rodjaci su me sacekali u Uscu i odvezli za BG...tamo mi je bilo extra.u ponedeljak sam isla sa mamom po gradu i trazila garderobu...poslepodne sam isla kod Marte...u utorak sam bila u delta cityu nasla kombinaciju...lol...samo mi je zao sto nisam videla kaiu...jutros sam u pet stigla...u sedam sam otisla u skolu...bilo je i extra i tuzno..i tako setala sam posle sa ikom sada sam kuci i pricam sa kaiom..kiss
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimePon Jun 23, 2008 10:08 pm

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
od svih ljudi na svetu zar je morao on???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 5:03 pm

Sta se desilo??? pale
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 8:21 pm

nesto uzasno nemam snage da pisem...samo uzasno sam nesrecna...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 8:27 pm

Jowo bas mi je zao zbog toga sto se desilo....
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 8:28 pm

hvala ti Anjice na podrsci
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 8:42 pm

Nema na cemu Jowo... uvek sam tu :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 9:03 pm

Sta god da se desilo, i ja sam tu za tebe...
:iloveyou:
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 9:55 pm

Joansie ::
Sta god da se desilo, i ja sam tu za tebe...
:iloveyou:
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 10:03 pm

i ja takodje. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 10:56 pm

hvala vam amigas
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 11:52 pm

naravno - racunaj i na mene , vec sam ti rekla da mi je mnogo zao....
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 12:08 am

znam i hvala vam
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeNed Avg 03, 2008 5:29 pm

Da se vratim svom dnevniku...Prosla sam kroz jedan od najtezih perioda u zivotu...Poginuo mi je drug pocetkom raspusta...To je za mene najmracniji dogadjaj u mom zivotu...Srecom uspela sam da prodjem manje vise tome sto sam imala extra prijatelje da me utese i kazu da ce biti bolje i tome sto sam otisla na more...Inace zelela bih da se zahvalim svima sa foruma koji su mi pruzli podrsku...Kaia je cak iz Turske stigla da mi posalje barem dva PM dnevno...Stvarno je najbolja drugarica...I Selena je na skypu sa mnom pricala i tesila me i preprciavala mi svoje blamove...Joansie mi je poslala PM odmah i hvala joj na na tome...Sonjica isto(mada sam posle ja nju rastuzila)....I Anja dok je bila tu...Ma svi ste extra i hvala vam na tome...Za raspust sam bila u Kotoru i mada sam bila skepticna super sam se provela...Nasla sam bedz sa Fedijevim likom pa sam upala u opstu histeriju srece...Dok sam tamo stajala cekajuci da prodavac nadje Fredija(tj bedz sa njegovim likom posto je pravi Fredi sad u urni za koju jedino ona Meri Ostina valjda zna gde je)mislila sam ,,O Boze sta ako ga ne nadje onda sam najveci baxuz na svetu"tih 35 sekundi svakave gluposti su mi pale napamet bolje da ih ne pisem owde...Tamo je u isto vreme i bila moja drugarica Isidora pa mi je bilo jos bolje jer sam imala drustvo....Kada sam se vratila kuci nabavila sam diskografiju Queena(ili je to bilo pre stvarno se vise ne secam)....Ovih dana ne radim bukvalno nista...sramota me je da kazem al cak ni ne citam...Stalno sam za kompom i uzivam u ovim zadnjim danima rraspusta...pa to je ono sto ima novo...pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 1:56 pm

Owo odavno nisam pisala...skoro sam zaboravila kako bese ide...haha...shalim se...pa da se vratim na stvar...
Danas je 22.10.2008.Jos samo jedna nedelja do ostvarenja jednog dela mojih snova...Koncert!!!Ipak idem!!!Cini mi se kao citava vecnost owih nedelju dana koji mi predstoje...A u skoli...uzas zivi...imam sve dobre ocene...sem matematike...tu imam solidnu ocenu...ako ne dobijem keca sutra...hahaha...uzas....ja prosto matematiku Ne Volim...qqq sad sam primetila koliko stavljam ...kao da sam Anton Pavlovich Cehow...eee da je josh srece da pishem kao on....
Znaci danasnji dan u skoli je bio kao OK...Nije vise kao u osmom nema zezanja jos uwek smo u fazi tek smo se upoznali...msm zezamoi se mi i lepo nam je al ne kao prosle godine u osnownoj...Prvi cas sam imala bios...iskreno ja sam ga prespavala...meni je zao profana ima da misli da sam neko koga totalno ne intresuje bios ali stvarno uwek imamo prvi ili drugi cas a ja sto se ranog odlazenja na spavanje tice nisam bas primer...I onda iskoristim priliku sad kad pita ostale da malo...hm kako da kazem...da definitivno da malo dremnem...Na odmoru mu i je bila Olja...ispricala mi sta se nowo desava kod njih u odeljenju i sta su imali...Drugi cas smo imali geos...Malo je bilo smor...profanka je pitala...no ja sam se vec bila razbudila pa mi bilo glooopo da opet spavam...hehehe...Posto su nam izlasci do drugih odeljenja i na malim odmorima dozvoljeni ja sam otisla do Angie i Miljane...osacovala sam Miljanine martinke...cini mi se da sam i neku rimu bacila al nisam sigurna...Treci cas je bio srpski radili smo pripovetke Danila Kisa...ono iz citanke...meni se iskreno te pripovetke bas i ne dopadaju vise su mi se svidjali Cehov i Lazarevic owo me uspavljuju...ali dobro ne mozemo stalno da radimo samo ono sto ja wolim...na velikom odmoru smo doziveli shok...pustili su starogradsku muziku...nemam ja nista protiv toga al to nnije bas naj primerenija muzika za skolu...Ja sam sedela sa Oljom i kezila se gledajuci sta decaci rade...igrali su kolo...qqqqqqqq...kad je i taj uzas prosao imali smo latinski pitala je trecu deklinaciju...Ona stvar ubija al srecom sam je naucila...Bilo mi je zao podelila je neke keceve...realno nije trebala al nema veze...I ona uzas!!!matis!!!jos nije pregledala onu bruku od juce HVALA BOGU...samo je rekla da imamo pismenu u sredu(ja nisam u skoli tad jeeeeej!)i rekla da ostanemo i sedmi cas...qqqq.Fizicko smo imali na ploci sa 1/2 pa sam ja sela sa Majom koja nije radila i pricala nesto...pre toga sam kao bacala neku loptu...msm nije neka znam ja koja je al ne vidim svrhu wezbe...maja je u nekom konacno super raspolozenju...ubedila sam je da mi pusti Miku da slusamo...hehehe...nazalost pevala sam...Moje nowo odeljenje i 1/2 doziveli su da cuju i moj...ono sto bi trebalo da bude glas...posle sam se vratila u pakleni oganj(ucionicu)i odradili smo matis...sad sam konacno kuci...treba da ucim engleski muzicko i istoriju....qqqqqq...
NaPisa cu nesto nowo uskoro...Pozzzz
I necu vise da stavljam tri tacke...Obecavam
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 10:02 pm

Wow,Jovo kako si se sama ispisala,haha,ako ako!!!!Mnogo mi je drago sto ipak ides na koncert!!!!!!!!!Jeeeeeeeeeeeeeee!!!!I jos jednom pojavi se nekada uvece na msn,gaaaaaaaaah!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 2:16 pm

Pa bila sam sinoc,znas i sam :-))))...znaci eo me opet pishem...idem redom.Juce kad sam zavrsila owo sela sam i ucila engleski...iskreno nije mi bio weliki problem zacas sam zavrsila.Posle sam malo otisla kod babe i gledala one latino placljive serije....hahahaha...onda sam se vratila kuci opet kao malo nesto ucila i posle se teleportovala do kompa...cele veceri sam se nesto zezala sa Miljanom...qqqqq...ko da sam bila pijana...a nisam...sem ako mi neko nije rokunuo nesto alkoholno u koka kolu...Jutros sam see jedva spremila da idem u skolu...tako je tesko kad je napolju magla i hladno...Prvi cas sam imala istoriju radili smo o Egiptu...To je laka lekcija veci deo znam...ja sam spavuckala na casu.Nakon toga pitala je hemiju,one ucenike koji nemaju ocenu...posto ja imam imala sam privilegiju da kuliram na casu...muzicko nije ni pitala...ja sam na tom casu citala Bravo i sanjarila...kad sam videla da je Bravo objavio mali text o koncertu Queena bila sam presrcna...jao jos samo 6 danaaaaaaaa...tako blizu a ipak mi se cini kao vecnost....Na odmor je dosla Maja i rekla da ima neko iznenadjenje za mene...sutra cu otkriti koje...sve bi bilo lepo da mi ona nije usput rekla i vest da je Blic prekjuce poklanjao karte i druzenje sa clanowima grupe Queen...ja sam pocela da placem...Ocu i jaaaaaa da se druzim sa Rogerom i Bryanom...Karte dobijes ako ih 21og pozoves i das odgovor na pitanje kako im se zvao prvi album???vala mogli su da budu malo kreativniji...owo je lako pitanja...zvao se Queen...ja znam skoro celu playlistu sa tog albuma bre...nije feeer ocu da se druzim sa njima....haha msm ne da se druzim nego da ih upoznam...svi znate koliko ih ja wolim...Zapravo ponekad bolje da ljudi ne znaju kolicko ih wolim mene je sramota kad kazem da sam fan ali pravi fan grupe Queen tek od owe godine...strasno....blam...Ipak nekako sam smogla snage da oprostim Maji taj...taj cin...hahaha...na odmoru sam malo cavrljala sa njom,oljom,andjelkicom i miljanom...Isidora je obnavljala hemiju...a na kraju ih profa nije ni pitala....hahahahahahahahaha...mi smo cetvrti cas imali engleski ucili smo nesto o safariju...nije ni pitala...dzabe sam strebala juce...mada nije dzabe...peti cas sam imala gradjansko to je uwek zanimljiwo...i sesti matis...dobila sam 3!!!!!!to je extra s obzirom koliko sam lose uradila kontrolni...zadnji cas je bila nadoknada iz inf ja sam ceprkala po netu nesto posto imam ocenu...sad sam dosla kuci i slusam Georga Michalea...Treba da vezbam francuski sutra imam kontrolni...grrrr...relax hhaha
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 4:32 pm

Jowo, imam ja jednu utehu za tebe. Bryan je (na sreću) još među živima, i ti ćeš možda u budućnosti imati prilike da ga upoznaš. A sledeće godine će biti 30 godina od smrti Sida Viciousa, tako da ja nemam ni 0,00000000000000000000001% da ga upoznam... Jer više nije među nama...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 12:32 am

*Joansie* ::
Jowo, imam ja jednu utehu za tebe. Bryan je (na sreću) još među živima, i ti ćeš možda u budućnosti imati prilike da ga upoznaš. A sledeće godine će biti 30 godina od smrti Sida Viciousa, tako da ja nemam ni 0,00000000000000000000001% da ga upoznam... Jer više nije među nama...
veruj mi Joansie isto nam je...ja wolim i Brya i Rogusa ali Freddi je specijalan i ni jednoj osobi se ne divim kao njemu...tako da ako ti je za neku utehicu dobro dosla u klub !!!!! lol! salim se :-)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 7:49 pm

Juce mi se nista zanimljivo nije desilo strebala sam celog dana a uvece sam pisala domaci iz srpskog...u medjuvremenu sam otisla na cas engleskog i super se zezala sa teacher kao po obicaju....jutros sam se probudila na vreme jer sam sanjala Frederica i ostale likove iz knjige za France...mozte misliti...sve nesto kao neke glupe recenice...otisla sam u skolu prvi cas sam imala inf...nije pitala jer niko nije ucio pa nam je predavala lekciju...drugi cas matis bio je po obicaju smor...a treci franca...usla je i rekla da odlaze test...jeee!iskreno bila sam srecna...daje fonetsku transripciju i reci koje nismo radili...smrz....al nmvz nauci cu...posle na odmoru su nam pustali pesme tipa oj djevojko Milijana...a Maja mi je dala poklon koji mi je kupila!!!!NAJNOWIJI DEO DZORDZIJE!!!msm ispovesti dzordzije niklson...veceras cu da citam nestrpljivaaaaaaa sam...malo sam cavrljala sa Ikom,Oljom(koja je jadna frustrirana jer je dobila 4 iz ist...a iskreno werujem da je znala za pet ima ona smisla za to),Majom i Angie i Miljanom...Cetvrti cas je bio srpski...radili smo analizu pripovetki iz lektire...I ona fizika profa nam je super zeza se sa nama a i odlozio nam je test car za petak...u koji ja nisam tu :-))))
Kuci sam dosla oko 11:30 malo sam setala sa jednom drugaricom iz nowog odeljenja...Tj sa vise njih...otisla sam na trening posle...riknu cu na onoj traci kolko trcim ko da sam na maraton krenula!!!haha shalim se...kuci kad sam se vratila mama mi je kupila neke nowe slusalice za telefon posto su mi se stare pokvarile...bas sam bila happy...otisla sam malo kod bake dok mi tata nije javio da mi je dosla druga baba u posetu...kad sam krenula kuci uz put sam srela angie pa smo obrnule jedan krug...ja njuu srecem kad god mi dodje baba u posetu sto znaci moram cesce da zovem babu :=))))))))
Sad sam kuci veceras idem u grad sa Miljanom...I tako zivim...hehe...vegetriram
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 8:58 pm

Kad sam isla u grad sa Miljanom bas nam je bilo full...Ispricale smo se i ona je isetala svoje martinke a dog smo se kad ja kupim moje da se slikamo...Subota i nedelja su mi po obicaju bili smor...Juce mi je bilo super...U skoli prvi cas je bio istorija divna prilika za slafen...Bilo mi zao nekih likova koji su dobili dvojke a znali su za 4 al Boze moj zivot ide dalje...juce sam bila u nekom bolesnom fazonu pa sam goworila au velika posla dvojka samo da si zdravo...drugi cas je bio latinski radili smo kraj trece deklinacije svi su mi se nastavci vise izmesali :-)))) Treci geos smo gubili i cet engleski smo gubili pa smo odmah imali bios ucili smo mejosu....Posle srpski nesto o stilowima...izasla ja na odmor da pitam sta imamo zbog owih izgubljenih casova a tamo stoji moji stari profa istorije koji predaje matematickom...on pita mene gde si posla a ja rekoh do zbornice posto gubimo dva casa pa da pitam sta imamo posto nam je dosadno...a on se okrece i kaze mi dal hocemo da nam on drzi dva casa...ja rekoh uf...pa kako vi hocete...on kaze necu...pao mi je kamen sa srca...msm gotivim ja njega al vise wolim da idem kuci posle petog casa :-)))))...Kad sam dosla kuci malo sam visila na netu a onda sam se dog sa Angie da idemo kod Miljane na slavu...kupile smo joj poklon i lakic za nokte i otisle...angie je bila sunzdena zbog pismena iz mate a ja zbog kontrolong iz france...al bilo nam je lepo...zezale smo se i slikale...kad smo se slikale trebale smo da budemo obuwene a ja nisam stigla da obujem jednu patiku pa cu na slici da izgledam ko Pepeljuga...hahahaha...posle sam standardno ispratila angie pa otisla kuci da ucim...ucila sam francu sve do casa engleskog...otisla sam tamo i procitala svoj sastav Person I admire koji je bio bez i jedne gramaticke greske hvala Bogu...onda sam gledala Galu pa na spavanjac...sanjala sam da imamo 80 pitanja iz france a ja sam uradila samo 20 pa sam plakala...zato sam se probudila u 6 i 20...spremila se i otisla u skolu...francu smo imali prvi cas pa sam sve uradila lepo...drugi smo imali srpski dosla nam je Sandra i bas nam je bilo super radili smo stilove...Treci je bio mata wezbali smo...na odmoru su me Maja i Isi izvukle iz skole pa smo otisle do moje kuce da uzmem mob i opremu za fizicko...jako su me bolela ledja a i sad me bole malo...posle toga smo opet gubili nesto pa imali inf ja sam visila na kompu etc...kuci sam dosla ranije jer nisam radila fizicko...izasao je treci nastavak Druge Bolenowe kceri pa sam procitala deo knjige na sajtu lagune...izasla sam sa angie u dva pa smo bile po buticima i zapisivale sta joj se dopada posto je morala da obavi soping...ostale smo do 5...posle sam srela Maju pa smo obrnule krug a ja otisla kuci pa da se ofarbam....eo tek sam sad usla u kucu...sutra ne idem u skolu polazim u Bg na koncert...Queen...konacno...tako sam uzbudjena..eo sad chattujem sa angie davno se nismo cule...uzivancija...cujemo se kad se vratim...zicpo
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Sponsored content





My diary...JowAnA - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...JowAnA
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: