Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ATP maters madrid

Ići dole 
4 posters

ko bi po wama trebao da oswoji titulu u madridu??
rafa
ATP maters madrid Empty50%ATP maters madrid Empty
 50% [ 2 ]
federer
ATP maters madrid Empty0%ATP maters madrid Empty
 0% [ 0 ]
nole
ATP maters madrid Empty0%ATP maters madrid Empty
 0% [ 0 ]
andy murray
ATP maters madrid Empty50%ATP maters madrid Empty
 50% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 4
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:34 am

Objavljen žreb za Masters u Madridu!


Žreb za Masters u prestonici Španije objavljen je u subotu.

Novak će kao treći nosilac turnira biti slobodan u prvom kolu.

U drugom kolu rival srpskog tenisera biće bolji iz duela između 26. tenisera sveta, Dmitri Tursunova (Rusija) i kvalifikanta.

U nastavku takmičenja na Novakovom putu su:

Treće kolo: Ivo Karlovic (CRO, 14), Robin Soderling (SWE)
Četvrtfinale: Nikolay Davydenko (RUS, 5), James Blake (USA, 11), Marat Safin (RUS)
Polufinale: Rafael Nadal (ESP, 1), David Ferrer (ESP, 6), Richard Gasquet (FRA, 15), Stanislas Wawrinka (SUI, 10), Ernest Gulbis (LAT)

Roger Federer (SUI, 2), Andy Murray (GBR, 4), David Nalbandian (ARG, 7), Andy Roddick (USA, , Juan Martin Del Potro (ARG, 9), Fernando Gonzalez (CHI, 12), Jo-Wilfried Tsonga (FRA, 16)... su u donjoj polovini žreba i Novak se sa njima ne može sresti pre finala.

Prošle godine, Novak je igrao u polufinalu Madrida, gde ga je zaustavio Argentinac David Nalbandijan, koji je kasnije postao šampion savladavši Rodžera Federera u finalu.

Turnir u Madridu startuje u ponedeljak, 13. oktobra.

Srećno Nole!

pa shta mislite ko ce oswojiti titulu?? ja mislim da ce murray oswojiti. . . extra igra u zadnje wreme. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 2:46 pm

Ja mislim da ce Rafa osvojiti jer je car lol! ,salim se nije to razlog,razlog je jer je trenutno u najboljoj formi!!!!!!VAMOS RAFA!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 3:46 pm

Rafa već u drugom kolu može da igra, i najverovatnije da hoće, protiv Gulbisa. A on je vrlo nezgodan.
Ipak, imao je dosta vremena za odmor, pa se nadam da će Rafa sada biti u top formi.


VAMOS RAFA!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 3:52 pm

auuu. . . jadan gulbis uwek na rafu. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:13 pm

Pravo da vam kažem, ne znam za koga da glasam. Činjenica da su baš njih četvorica igrala u polufinalima U.S. Opena govori o tome da su svi u formi i da svi mogu do titule. Glasaću kada počne turnir...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 6:41 pm

Evo, Andy Murray je prošao u finale! Savladao je Rogera Federera u tri seta.

Drugi polufinalni meč igraju Rafael Nadal i Gilles Simon.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 7:24 pm

brawo anddy. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 8:45 pm

Igraće protiv Simona! Kakav je to meč bio, ljudi moji... Ja sam i dalje pod utiskom. Imam samo jednu reč za taj meč - uzbuđenje!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 10:56 am

ja bih bila najsrecnija na swetu kada bi andy danas pobedio. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 1:39 pm

Ja verujem da će pobediti... Simon je verovatno vrlo umoran od jučerašnjeg meča, sem toga, verovatno si videla kako se juče pogubio kada je pobedio Rafu...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 2:56 pm

nisam gledala do kraja mech. . . nadam se da si u prawu. . . :0) mada nije ni andy neshto odmoran. . . i on se namuchio protiw fedexa juche. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 7:17 pm

Andy je osvojio turnir!!! ATP maters madrid 27611

Smatram da je to zasluženo, jer je zaista igrao sjajno. U prvom setu je apsolutno on dominirao, a u drugom setu je Simon pružio pravi otpor i set je bio izuzetno zanimljiv!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
ATP maters madrid Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP maters madrid Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitimePon Okt 20, 2008 10:20 pm

slazhem se. . . :0) brawo andy. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





ATP maters madrid Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP maters madrid   ATP maters madrid Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ATP maters madrid
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ATP Masters Madrid...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Turniri-
Skoči na: