Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)

Ići dole 
+2
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 9:38 pm

19.03.2008. 19:25h


E pa napokon da i ja pisem...... Nisam poslednjih nedelju dana bila redovna jer sam imala jako puno da ucim.... Pa eto sad pisem.....

E ovako svasta se izdesavalo... Ali samo je jedna stvar vredna pisanja jer su ostale bilo LOSE.... na zalost...

Secate se da sam vam pricala o jazz baletu i tako.... E pa bilo je drzavno prvenstvo sad u subotu i bila sam prvaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Tako da idem na svetsko.... mislim zajedno sa mojom grupom.... Jedva cekam..... E sad vizu za Italiju nam nisu dali pederi jedni retardirani...........
Ali nema veze vazno da ja idem na svetsko!!!!!!!!!!

Samo imam mali problem svetsko je isto kada i moj put u Italiju sa skolskim horom!!!!!!!!!!!!!! Ali jbg....... Moram da se odlucim gde cu da idem......

Ostalo necu ni da pricam sta mi se desavalo samo cu plakati!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Ovo je poruka za JoJO:

Amiga te amo muchooo..... NEmoj da mi se brines zbog onih idiota tamo kod tebe...... Ima i lepih stvari u vezi KM.... Ja sam o njoj pricala na geografiji i moja nastavnica je zaplakala i rekla da kazem drugarici (misli na tebe i Necu) da ne brine da ce sve biti uredu!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 9:47 pm

Hvala jeco!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 9:59 pm

Ma nema na cemu amiga!!!!!!!!!!!!! I nemoj da brines zbog istorije! Jebes nastavnika!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 10:05 pm

ma jok boli me uvo vishe za sve...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 11:28 pm

Ma tako treba mi amiga..... :) Samo vedro..... A ne ko ja!!!!!!!!!!!!!! :(
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 11:38 pm

Chestitam ti!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 11:53 pm

**Djuki**# ::
Chestitam ti!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 11:56 pm

Hvala vam amigas!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 2:06 pm

Joansie ::
**Djuki**# ::
Chestitam ti!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:51 pm

Chesitiam ti, bash mi je drago!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 11:57 pm

Hvala vam amigas!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 21, 2008 12:07 am

De nada! ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 8:56 pm

24.03.2008. 18:50h

Mrzim Italiju...... NECU DA IDEM U ITALIJU... MRZIM JE MRZIM JE MRZIM JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE ZELIM VISE NI DA PEVAM NI DA PLESEM NI NISTA! MRZIM SVOJ ZIVOT!!!!!!! TAKO JE GLUPO.... NE ZELIM DA IDEM U MUTAVU ITALIJU!!!!!!!!!!!! NE ZELIM!!!!!!!!!!!

Zbog glupavog takmicenja u Italiji ne mogu da idem na maturu........ Ali ne mogu da odustanem od Italije 1. Jako veliko takmicenje!!!
2. Platila sam je 290 Evra
Ubicu se!!!!! moj san je unisten jebem ti i ples i pevanje mutavo! Ko me je i naucio da pevam kada moram da propustim maturu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANA TREBAS MI PLIZZZZ ODGOVORI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaista ne znam sta da radim trenutno nisam bas u stanju da mogu da razmisaljm.......

Mislim da znam........ UBICU SE!!!!!! Skocicu sa mosta i eto.... Nema problema!!!!!!!!!!!!!!! Tako ce mi vratiti svih 290 evra koje sam platila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ai mrzim se jebem ti sve i muzicko i pevanje.... PA MOGU I NA MATURI DA PEVAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zar ne????? JEste da nije takmicenje ali moze da se peva!!!!!!!!! Joj mrzim sve! Ali o tome sam toliko sanjala...........

:( :( :( :( :(



Doda ( moja naj amiga) i ja smo se dogovorile da cemo da idemo sutra kod direktora da pomeri maturu....... Pa treba.... Organizovacemo i protes.... Pa Brate 31. maja matura aaaaaaa 1. juna je prijemni! Pa jeli taj covek ima mozga??????????????

Joj ljudi ubicu se ako ne budem mogla da idem na maturu!!!!!!!!!!!!!!!

Sad moram na trening inace bi ja jos duze pisala i njakalu tu da zelim na maturu....... :(

18:56h
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 3:27 pm

PA idi kod idrektora, ne moze da wam bude matura da pre prijenmog
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 4:37 pm

I nece vala..... Danas sam isla..... Ali morala sam da odem kuci..... Nastavnica Muzickog ( ona ide samnom u Italiju) ce mi sutra javiti sta je rekao jer je ona ostala da prica sa njim!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 4:52 pm

Nadam se da ce wam odloziti maturu!!
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 8:24 pm

I ja isto.... Ali idalje se nista ne znam... pisacu veceras u dnevniku pa ces videti.....
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 10:37 pm

26.03.2008. 20:22h


E ovako.... Danas je bas bilo smorno.... Prvi cas sam imala fizicko i posto smo imali prazan cas otisli smo do Frustuca ( pekara kod Spensa ( sportski centar)). Bilo je bas smorno.... Nosila sam aparat u skolu pa smo se slikali ceo cas.....

Drugi cas smo imali hemiju..... Kao ja sam pitala nastavnicu da je slikam tako da smo se neki 20 minuta od casa slikali.... Nastavnica je bila fotograf...... Dobro bar nam nije bilo smorno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treci cas smo se isto slikali ali da nebi odg. i uspelo je.... Imali smo i srpski.... nastavnica mi je rekla da i sutra ponesem aparat... xexexexexe

Cetvrti cas je bilo likovno.... Tu sam strajkovala....

Peti cas je bio bios.... Ceo cas nam je razredna pricala o Marku Benderu.... On je pre isao samnom u razred..... Danas se ispisao iz Skole....... NEko ga je u ponedeljak pretukao posle skole ( neki debili iz osmog d i b) i zavrsio u bolnici.... Ima potres mozga!!!!!!! Jadnicak....

E sad batalimo skolu i da krenem ja na maturu.... Pa ovako sa.... U vezi toga se jos nista ne zna!!!! Posto nastavnica nije poslala pare u Italiju, Doda i ja smo je molile da nam vrati pare da mozemo na maturu ali nije htela..... I naravno otisla je i platila.... Pocela sam da placem.... KAda se vratila rekla je da ne brinem da ce matura sada MORATI da se pomeri jer direktor ide sa nama u Italiju!!!!!!!! T o me je malo smirilo.....

Ali sada imam nove muke..... Moja amiga koju obozavam..... vise ne razgovara samnom... ne znam zasto.... samo je odjednom prestala da prica samnom... ja joj posaljem SMS nista, zovem na MSN nista..... Izglada da vise nece da se druz samnom..... Jbg. Ali bas mi jadno..... Jako je volim..... Kada bi ona bar ovo videla i rekla mi sta joj je!!!!!!!!!!!!!!!


AMIGA AKO CITAS ZNAJ DA TE VOLIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pA TO JE TO ODO DA SE FENIRAM!!!!!!!!!!

20:37h
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 8:46 pm

27.03.2008. 18:31h

Jaoj tak osam sretna ne mogu da verujem.... POMERILI SU NAM MATURU!!!! CAREVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako sam zahvalna miss Milici i miss Veri za pomoc...... Hvala vam....

E ovako u skoli je bio zesci smor.... Na prvom casu smo vezbali sisteme i funkcije jer imamo sutra pismeni.... Valjda cu da dobijem pet....

Drugi cas je isto bio smor, imali smo engleski, dosla je neka nova miss do kraja godine jer je moja stara miss trudna.... xexexexexexe

Treci cas smo imali geos kod miss Vere.......

Cetvrti cas smo imali histeriju gospon Mrksic je bio nesto nervozan.... Dosli su nam studenti na cas da gledaju.... NA praksi su..... Oni studiraju da budu pedagozi... POsto ja sedim u poslednjoj klupi sedeli su iza mene.... JA sam im toplo savetovala da ne budu kao Milesa i Zivka ( pedagog i psiholog moje skole) jer su one debili kakvih nema na svetu!!!!!!

I onda sam otisla kuci! Ja svaki drugi cetvrtak imam 4 casa jer imam svake druge nedelje tehnicko! Cool, zar ne?

Jos uvek se nisam pomirila sa amigom.... Ustvari nisam se ni cula sa njom....... Jako se brinem i zanima me zasto je ljuta....

Na Marka kretena idalje mislim ali ne kao pre.... Shvatila sam ..... Nije vredan truda.... Mislim nisam ja njega zaboravila ali necu da se nerviram.... BAS ME BRIGA!!!!!!!!!!!!!!! Pa to bi bilo sve...... Pozzz do next tine...

S ljubavlju Jelena!!!!

P.S. Malo kopiram Anu, ali nema veze!!!!! xexexexexe
P.S. E da kako vam se svidja moj aw i sigy novi?

18:46 h
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 9:58 pm

Sooper su, mnogo mi se swidjaju iako ne wolim Any
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 10:06 pm

Hvala.... Valjda se necu nekome zameriti sto sam je stavila.......
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 10:29 pm

ma necemo...i meni je Fredi a njega ne voli svako..cool su ti i avi i potpis
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2008 10:39 pm

Hvala ti amiga.......
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 11:26 am

iako ne wolim Any, potpis i awi su ti super! bash mi je drago shto wam je direktor pomerio maturu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 11:37 am

ma nis bre
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Sponsored content





My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary......by masha
» my diary. . . by ina_90
» My diary...JowAnA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: