Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)

Ići dole 
+2
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 2:28 pm

Neke moje prijateljice su prosle godine bile u Parizu. Neki mladi Parizani su ih pitali odakle su. One su rekle: "Belgrade, la Serbie". Parizani su rekli: "A, Tito! Zagreb!", a moje drugarice su ponavljale: "Non Zagreb, c'est la Croatie, Belgrade, la Serbie!" - oni ne znaju gde je to. Eto, kao da nismo ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimePet Feb 22, 2008 11:12 am

22.02.2008. 8:51h

Strasni je sta sve sve desava kod nas, i sta se sve desavalo sinoc! Ovi divljaci su unistili BG i ambasade Amerike, Hrvatske, Turske i nesto malo Belgije i Nemacke! Kosovo jeste Srbija ali na takav nacin mi ga necemo dobiti nazad!!!!!!!! U Americkoj ambasada je nadjeno jedno ugljenisano telo i ne mogu da prepoznaju ko je! Pa zar je ta jadna osoba kriva za sve sto se desava, i dali je njena porodica kriva za sve sto se desava! nije ali ce trpeti patnju koju su joj naneli Srbi a SIPTARI! Jer nisu siptari zapalili ambasadu i ubili tu nevinu osobu i nisu siptari poslali sve one ljude u bolnicu! Ne nisu! To su Srbi uradili! I jos jednom se svetu pretstavili na pogresan nacin! Na nacin kojim nas oni poznaju! Jer oni ne znaju lepu stranu Srba! Oni ne znaju ( i ne zanima ih) za nase manastira! Oni ne znaju za nase tradicionalne festivale i manastire, oni ne znaju za grozdzembal niti ne znaju za za to sto svake godine imamo milione manifestacija u kojima pokazujemo kakvi su Srbi i u kojima nema tuce i u kojima nema rata niti politickih stranaka...... Na takvim skupovima mi smo oni stari Srbi! Ali njih to ne zanima! Oni samo traze neku tucu ili nesto lose sto se dogadja u Srbiji i odma prikazuju.... Kada su poslednji put prikazali nesto lepo sto se desilo kod nas! Nikada!!!!!!! jer po njima Srbi su teroristi i huligani i onim od juce mi smo to dokazali!

Sinoc sam na HRT1 ili 2 ne secam se gledala snimak na vecernjim vestima! Hrvati su rekli da smo huligani, ali jesmo...... ne mozemo nista u miru!!!!Ja mogu da se kladim i evo dajem glavu na panj ako pola tih demostranata tamo sto je sinoc razbijalo americku ambasadu nosilo nike ili adiddas ili nesto slicni! Pa svi oni imaju mobilne telefone ali nijedan taj mobilni ne potice is Srbije niti nista od toga sto oni imaju! Ali zasto onda oni ne unistavaju svooje i pale kada je to "Americko"????? Pa zato sto to sto rade vise nema veze sa Kosovom!!!!!! U Srbije je bar 1000 ljudi izgubilo posao ako ne i vise!!!!!!!! Ali to nista nema veze sa Kosovom, to samo ima veze sa huliganizmom! To sto oni pljackaju banke, kakve to veze ima????? Nikakve! Kosovo im je samo opravdanje da rade ono sto bi inace radili u manjim merama, pa su zato sinoc oladili dusu!!!!!!! Strasno!!!!

Neko je na sinocnjem mandatu rekao( citiram) : "Volim Srbiju koja zna sta hoce, a Srbija hoce Kosovo"!!!!! ali moje tumacenje ove recenice i nije bas sjajno! ja mislim da je Srbija juce htela malo da se izivljava i da docara sliku kakvu je ceo svet oduvekgradio o nama! juce su to migli i da vide!!!!!!! Nole je rekao da je Kosovo Srbija i da tako treba da ostane ali kako pored tih divljak....???????

Ali necu vise o tome bespotrebno je spominjati te divljake...... .Pricacu o necemu sto je jako jako jak olepo i mnogo lepse od ovoga! U Italiji se odrzavam manifestacija gde ce iz svake drzave na svetu doci po jedan najbolji skolski ili srednjojskolski hor najbolji u toj drzavi gde ce tokom 30-o minutnig programa probati da pretstavi svoju drzavu najbolje sto ume! Iz nase drzave ide hor oje skole i ja zajedno sa njima! Zaista jedva cekam! Kao prvo nikada nisam bila u Italiji a ove cu godine biti 2! Jednom sa jazz balet-om na takmicenju pa onda na ovom festivalu sa horom! Nadam se da cemo uspeti da pretstavimo nasu zemlju kako dolikuje!!!! Deca su najbolji ambasadori svake drzave i zato cemo se potruditi da nasu drzavu iznesemo u onakvom svetlu u kakvom je vidimo! Precicemo kroz tih 30 minuta krzo celokupnu istoriju Rbije! Krenucemo sa himnom, pa nastaviti sa pesmoma iz doba Sv. save pa Kosovska bitka!!!! Program ce biti prelep, pevacemo u tradicionalnim srpskim nosnjama! zaista jedva cekam!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Ali sada moram da idem! idem da se istusiram i obucem, pa idem kod frizera da se feniram posto se danas slikamo za godisnjak!!!!!! JEdva cekam! xexeexexexexex bye bye

9:11h
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimePet Feb 22, 2008 2:24 pm

nadam se da cete pobediti
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimePet Feb 22, 2008 6:52 pm

QueenCryBaby ::
nadam se da cete pobediti
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimePet Feb 22, 2008 6:56 pm

I ja se nada! GOOD LUCK!!! ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimePet Feb 22, 2008 9:23 pm

rafa-my love ::
I ja se nadam! GOOD LUCK!!! ;)
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 3:35 am

**Djuki**# ::
rafa-my love ::
I ja se nadam! GOOD LUCK!!! ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 3:37 pm

23.02.2008. 13:29h


Najpre da svima zahvalim na sreci, ali ne znam da li ce vredeti!!!!!!! juce na treningu su nam rekli da Italijani nece da nam daju vizu zbog svega sto se desavalo i ako se do 1. marta ne smiri situacija ne idemo! Ubicu se!!!!!!!! A toliko sam vezbala i mucila se da bi nakraju ostala u sugavoj Srbiji! jako sam se razocarala!!!!!!!!!!!!!!!! Ali ipak hvala wam amigos!!!!

Svidja mi se kako sam ispala na swikanju! xexexexe jedva cekam da dodju swike! U ponedeljak ne idem u skolu posto deda dolazi iz Australije (napokon) pa idemo da ga sacekamo! Nemanja Ivan Ivana i ja idemo, tata nas vozi a mama ostaje kuci!!!!!!!!! Ustvari ide na posao!!!!!!!!!! xexexexeexexxe bas su brzo prosla ova tri meseca od kada je deda otisao u australiju!!!!!!!!! bas sam ga se uzelela, jedva cekam!!!!!!!

Ja se smaram sada i to jakoooooooooooooooooooo! bas je dosadno! Sad cu da rucam pa cu da idem na trening(za dzaba)!!!!!!! A bas mi se trenira, a nemam snage da odem tamo i da znam da "mozda" treniram celu godinu za dzabe, ali sta cu!!!!!!!!!!!!!!

Dobila sam pomalo razocaravajuce ali ipak ocekivane vesti, ali nema veze! ja NE ODUSTAJEM TAKO LAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snacicu se ja vec nekako !!!

steta sto su ovi nasi izgubili ali jbg. Milslim na tenisere!!!!!!

Nego odo ja da jedem sada pa se javimposle treninga!!!!!!!

bye bye 13:37
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 4:17 pm

Nadam se da ce da wam daju wizu :bom:
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 6:10 pm

jbt sta rade owi hooligani....waljda cete dobtiti wizu :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 7:52 pm

I ja se nadam! danas sam bila na treningu ali jos nista!!!!!!!!! :(
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 12:44 am

iskreno volela bih da dobije te tu sugavu vizu i oderete sve tamo lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 1:08 am

Daj Boze da dobijete vizu, valjda ce Evropa stworiti bolju sliku o nama...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 1:09 am

^^^^da kada tamo pobedite
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 2:36 pm

Pa nadam se, ali Jelena (moj trener) je rekla da cemo ako ne budemo isli u Italiju ici u Slovacku ali tek u Julu....
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 4:30 pm

26.02.2008. 14:23h

danas smo imali kontras iz fizike! uradila sam ocajno jer nisam znala da cemo da imamo.... pa naravno nisam ni ucila..... Ali boli me uvo.... jedna ocena manje vise....... U skoli je bilo tako smorno... strasno!
Danas sam sve nesto skenjana... opet kao i ono pre... izgleda da me je opet uhvatila neka depra zbog Marka.. ili ne znam ni ja sta je uopste!!!!!! :( Ali skros sam bzvz... I jos ne mogu da se cujem sa Dodom da mi pomogne jer glupi MSN nece da mi se upali! bas me nervira jbt.... Pa ne mogu ceo dan da izdrzim ovako...
jadno danas cu ceo dan da strebam..... moram inace cu zavrsiti razred kao neki klosar.... Mrzim sebe....
deda se juce vratio iz Australije.... napokon... jedva sam docekala...Bas mi je nedostajao! Juce nisam isla u skolu posto sam isla u BG.... xexexexexexexexe :) Samo jbg. moracu malo da sacekam sa poklonom posto je dedin prtljag ostao u DUBAIU!!! Ni manje ni vise nego u Ujedinjenim arapskim Emiratima....... xexexexexeexexe tako da ce tek doci sutra....

Nego odo ja, moram da idem da strebam... javim se ja posle... bye bye

14:30 :)
:santa: :santa: :santa: :santa: :santa: :santa:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 5:55 pm

:santa:
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 9:01 pm

Tnx. bb......... ajd na msn
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 9:56 pm

tamo sam
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 10:07 pm

aha oke..... widela sam sad malo quckamo.........
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 10:54 pm

01.03.2008. 20:31h


Dugo nisam pisala... Ali nisam bila raspolozena zivot mi je isao nizvodno pa nije bilo razloga da citate moje ne buloze koje nemaju ...... ma zaboravi.... Vazno da sam ja sad malo bolje raspolozena pa da piskaram malo....

E ovako u petak nam je Jelena (moj trener) rekla da cemo ici u Italiju.... JAKO SAM SRETNA JAKO JAKO JAKO JAKO!!!!!!! :) Bas mi je drago....... Ali pre italije tacnije 15. (za dve nedelje) idemo na drzavno..... Valjda cemo dobro proci xexexexexe Ma sigurno bas smo se trudili..... Ja sam imala malu nezgodu na treningu.... U sali u nekoj skoli smo radili koreografiju, a ja radim "leteci kolut" u koreografijipod je bio jako tvrd i povredila sam ledja... Skroz mi je nateklo na kicmi i strasno boli... ne mogu kao svet da se naslonim na stolicu..... Nisam mogla danas na trening!!!!!!!!!! :( Ali oke valjda ce se to oporaviti do tada..... xexexexeex

Danas sam i bila na horu u skoli... Iz prvog glasa nas je doslo samo 4 i to dve nisu pevale i ja sam pla pevala pola ne, jer sam juce jela sladoled pre treninga i promukla sam skroz.... Ali oke je to sad mi je vec bolje.....

Danas nisam imala matuu..... napokon posto je nastavnica na zimovanju..... xexexexexexe :)

malo pre sam se posvadjala sa mamo jer kaze da spavam na netu..... Pa sta i da spavam ( sto nije tacno) ali opet.... bas me nervira..... Evil or Very Mad

Danas sam se malo razocarala u ljubav i u decake inace........ shvatila sam nesto..... Nisu savrseni... za marka sam mislila da je "Mister perfect" kao onaj iz filma mister perfect ali takvo nesto ne postoji... Ali bez obzira na to ja ga idalje WOLIM ali kao sto sam irekla JoJo necu ja da se nerviram.... Bas me briga...

Sada se smaram i dopisujem sa JoJo ako nadjem jos nesto pametno da kazem ja cu ponovo da pisem a do tada...... bye bye

20:53h

I lova ya gays

:)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 10:59 pm

ZNaci smaras se dok se dop sa mnom???Haha :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 11:37 pm

Ajoj ne bb... nego se smaram I dopisujem sa tobom jer su mi bili neki gosti..... :)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 12:12 am

Znam bwe nego te zezam
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 11:02 am

Ma znam ja da ti mene zezas....... :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary......by masha
» my diary. . . by ina_90
» My diary...JowAnA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: