Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Janko Tipsarevic - Tipsa :)

Ići dole 
+10
Jecika
andrija
Perkica
rafalicious
ivanna<3 Rafa
FairyQueen
*Anja*
*Joansie*
sonjica93
*Certified Nadal addict*
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 2:41 pm

totalni ludak!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 5:25 pm

Kad je to bilo??? Mislim da to nije tačno! Šta više sigurna sam!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 5:48 pm

Na Queensu...pisao je u blogu da je zadovoljan jer ce moci da gleda utakmicu RMa
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 7:11 pm

Pa dobro to, ali ne znači da je predao namerno, nego mu je drago što će moći da gleda Real Madrid.
Mada, meni taj Queens uopšte ne deluje kao pravi turnir....ne znam...
Ne verujem da bi Rafa ikad namerno izgubio ili predao meč sem ako nije neka ozbiljna povreda (ne daj Bože).
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 7:44 pm

Ma nije namerno izgubio...znate da je to kaznjivo..izgubio je ali je rekao da nije tuzan
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 8:44 pm

E pa to mi kaži!

:clown: cyclops :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 10:57 pm

Iskulira....sta se cimas.....i ja bih to uradila da igra Milan!!!!!xaxa
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 10:58 pm

ok sada back ti topic
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:50 pm

Janko je dobio prvi set protiv Gonzalesa! Tipsa odlicno igra, tako da svima preporucujem da okrenu drugi rts i uzivaju u odlicnoj igri naseg Janka :) pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
andrija
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
andrija


Broj poruka : 58
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.04.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:53 pm

bravo za janka
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 6:02 pm

ae moze on protiv Gonze kako ga je samo dobio ne Wiblyu kada se setim...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 7:52 pm

Izgubio je Janko :( :( :( A ja sam se nadala da cu gledati (mislim) cetvrtfinale Janko-Novak :(
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:16 pm

uzas...a lepo je igrao bas mu je bilo krivo na kraju
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:41 pm

Bas sam se smorila......
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:45 pm

ma uzas...a i onaj Gonzo nije igrao nesto da kaze covek da je razbio...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 10:47 pm

Meni bas zao sto je Janko izgubio, posle onakve borbe. Gonzalesa sada mrzim jos vise.
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 3:36 pm

Ja Gonza skroz gotivim,krivo mi ej zbog janka ali manje jer ga je gonzo dobio, skroz je gotivan lik
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 11:25 pm

Jankov rekord karijere

U Hamburgu ce igrati i Janko Tipsarevic, koji je juce zabelezio rekord karijere, napredovaje za dva mesta i zauzima 33. poziciju na ATP rang-listi.

On ce danas igrati sa Nemcem Andreasom Bekom, koji se nasao u glavnom zrebu na poziv organizatora, dok bi mu naredni protivnik mogao biti sedmi nosilac Dzejms Blejk (SAD). Ako bi Janko prosao i osminu finala, u cetvrtfinalu bi se sreo sa Novakom Djokovicem.

:arrow: 13. maj 2008, "Blic"
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 7:20 pm

Janko ce biti nosilac na Roland Garrosu! Doduse, 32. nosilac, ali nosilac je nosilac!
:)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 8:22 pm

pa extra on je rekao da mu je i cilj bio da udje u nosioce
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 9:42 pm

EXTRA!!!!!!! icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 6:46 pm

"NE ČUDITE SE AKO IZGUBIM SLEDEĆI MEČ!"

"Dobio sam Rodika jer živim za velike duele protiv igrača iz Top 10! Međutim, imam problem sa slabijim rivalima, pa me neće iznenaditi ako me Tursunov eliminiše već u današnjem meču".

Janko Tipsarević, drugi reket Srbije, priznaje da je posebno motivisan kad igra na centralnim terenima protiv igrača iz Top 10, ali dodaje da bi bilo dobro kada bi isto tako igrao i protiv onih manje poznatih tenisera! Tipsa, koji je u drugom kolu ponovo dokazao da je noćna mora za nosioce ("ispreskakao" Endija Rodika), kaže da je presrećan zbog najvećeg trujumfa u karijeri, ali da će ubuduće morati malo da se samodisciplinuje...


- Živim za mečeve koji se igraju na centralnim terenima i u takvim situacijama igram najbolji tenis. Što, kao što ste videli, može biti jako dobro. Ali, opet, s druge strane, kad igram naredni meč na terenu broj 78, onda, recimo, nisam uvek na visini zadatka. Ne znam zašto je to tako, ali nadam se da ću uspeti da prevaziđem taj problem u svojoj karijeri. Eto, igram naredni meč s Tursunovim, koji je sve samo ne lak protivnik. Možda je malo glupo reći, ali neće biti iznenađenje ako izgubim taj duel. U svakom slučaju, definitivno bi trebalo da se malo samodisciplinujem kad igram na manje bitnim terenima.

Kako objašnjavate taj fenomen da mnogo bolje igrate protiv tenisera iz vrha ATP liste nego protiv onih niže rangiranih tenisera?
- Kad igram protiv najboljih igrača, top 10 igrača, broja 1 ili bivšeg broja 1, negde u malom mozgu znam da ću biti "ubijen" na terenu ako ne igram svoj najbolji tenis. To mi ne ostavlja mnogo opcija, osim da probam da dam sve od sebe, i takve me situacije inspirišu. Ali, zato kada igram protiv nekih drugih igrača, ponekad mi se desi da, iz ko zna kojih razloga, pomislim kako mogu da pobedim čak iako ne igram na nivou. I tada obično izgubim...

Da li mislite da to ima neke veze s vašim detinjstvom, kada navodno niste imali novac ni za kilogram šargarepe?
- Ne, jer ja ne verujem u Roki Balboa priče. Kao, mi nismo imali para kada smo bili deca, pa se sada više borimo nego Britanci, na primer. To je kompletno holivudska priča, u koju ja ne verujem.

Komentar meča Đoković-Safin?
- Očigledno je da Đoković nije igrao kako treba, ali, po mom mišljenju, što se taktičkog dela tiče, mislim da Safinu baš leži Novakova igra. Ležala mu je i pre nekoliko godina, kad ga je u Australiji pobedio sa 6:1, 6:0, 6:1, a leži mu i sada. Psihološki gledano, Safin je takođe bio u prednosti jer nije imao šta da izgubi. Trenirao sam ove godine često s Maratom i poznajem ga veoma dobro. Kada ima svoj dan, niko ga ne može pobediti!

Novak je juče izjavio da je "psihički umoran", što je malo zabrinjavajuć podatak, budući da ima tek 20 godina...
- Samo je nekoliko igrača u istoriji uspelo da napreduje tako brzo. Ako me pamćenje služi, poslednje dve godine je na Grend Slem turnirima gubio samo od Federera i Nadala. Nekada si sa 3.000 ili 4.000 poena bio prvi na ATP listi, a Novak danas ima 5.000 i nije čak ni drugi. Dakle, verovatno je on tom prilikom mislio da se sve dešava prebrzo jer, baš kao što ste rekli, ima samo 20 godina...

:arrow: "Press", 28. jun 2008.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:21 pm

Janko je pobedio Tursunova!!!!!!jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :) :) :) :)
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:16 pm

VIMBLDON: Janko srušio i Tursunova!

Janko Tipsarević nastavio je svoju seču favorita na ovogodišnjem Vimbldonu. Naš teniser, posle Endija Rodika (6), poslao je kući još jednog nosioca.

U subotu popodne, posle duela sa Tipsarevićem, kofere je spakovao i Rus Dmitrij Tursunov (25). Rezultat je bio ubedljivih, ali ne lakih - 3:0 (7:6, 7:6, 6:3).

Janko je meč rešio iz drugog pokušaja, i to asom, svojim ukupno 13. na drugom terenu Sveengleskog kluba u Londonu, čime je posle dva časa i 22 minuta ponovio prošlogodišnji uspeh i plasirao se u osminu finala. Tamo ga čega, na opšte iznenađenje, 94. teniser na ATP listi, Nemac Rajner Šutler. Nema sumnje, Tipsarević će biti favorit u tom susretu.

Čudnovati Vimbldon, u kojem su na turniru od prvih 10 igrača ostali samo Federer, Nadal, Gaske i Bagdatis, doveo je do toga da će eventualni protivnici Tipsarevića u četvrtfinalu, ukoliko pre toga pobedi Šutlera, biti - Arno Klemon, Marin Ćilić ili Pol-Anri Matje.

Tipsarević i Tursunov su odigrali nesvakidašnji meč, u kojem je prvi brejk pao posle 28 odigranih gemova, uključujući i taj-brejkove u prva dva seta. Napravio ga je Srbin, u drugom gemu trećeg seta, a potom poveo i sa 3:0, 4:1, 5:2 i konačno slomio otpor Rusa, as servisom za 6:3.

Iako nije uspevao da uzme Tursunovu servis u prva dva seta, Janko je bio više nego ubedljiv kada se dolazilo do taj-brejkova. Prvi je dobio sa 7:1, drugi sa 7:3.

Sada je rezultat u međusobnim susretima 1:1, jer se Tipsarević, 40. igrač na ATP listi, revanširao Dejvis kup reprezentativcu Rusije za poraz u Dohi iz 2006. godine.

Oba tenisera bila su, na trenutke, izuzetno nervozna. Tome je doprinela i nemogućnost da se zatraži "čelendž", jer se igralo na terenu Broj 2. "Hawk" sistem na Vimbldonu postoji samo na Centralnom i terenu Broj 1.

Zato se Tipsarević nekoliko puta pošteno, "po srpski", izdrao na linijske sudije, koje su ruku na srce, ostale neme na nekoliko očiglednih auta.

U jednom trenutku, čak su i gledaoci preko TV prijemnika mogli da čuju poneku psovku iz Jankovih usta, a na repertoaru se našao čak i sam - tenis!

Ipak, da je Tipsarević sazreo, osetio je i Tursunov. Beograđanin je nervozu uspevao da kanališe u precizne udarce, sporne odluke nisu ga dekoncentrisale, a kao i protiv Rodika, bio je najbolji kada je to bilo najpotrebnije - na brejk lopte rivala i u taj-brejkovima.

Ni Rodik, ni Tursunov nisu uspeli da uzmu servis Janku Tipsareviću, tako da će Srbija imati predstavnika u osmini finala muškog singla.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:34 pm

bravo Janko
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Sponsored content





Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic - Tipsa :)   Janko Tipsarevic - Tipsa :) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Janko Tipsarevic - Tipsa :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Janko Tipsarevic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: