Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 -NOVOSTI-

Ići dole 
+13
RAFA THE KING
Rafa 4ever
Jecika
*Certified Nadal addict*
rafalicious
*~*tasha Nadalcica*~*
*Anja*
Perkica
sonjica93
Kaćka#94
FairyQueen
**Djuki**#
*Joansie*
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePet Maj 30, 2008 4:48 pm

Uopsteno, novosti o svemu, o teniserima koje nemaju teme itd.

MINA I NENAD ZIMONJIĆ - ZAUVEK ZAJEDNO U DOBRU I ZLU

Najuspešniji srpski teniser u dublu, tridesetjednogodišnji Nenad Zimonjić, 24. maja, dan uoči odlaska na Rolan Garos koji se održava u Parizu, zakleo se na večnu ljubav svojoj dugogodišnjoj devojci i vlasnici modne agencije Model Tatoo Mini Knežević. Do najlepšeg dela srpske prestonice, Kalemegdanske tvrđave, zaljubljeni mladenci su se oko pola četiri po podne dovezli jarkocrvenim oldtajmerom. Svadbene zavete izrekli su nešto kasnije u crkvi Ružici, u prisutstvu više od dve stotine zvanica, a svedoci polaganja bračnog zaveta bili su Minina drugarica iz detinjstva Danijela Tinska i Zimonjićev veoma prisan prijatelj, biznismen Vuk Mrvić. Crkveno venčanje trajalo je oko četrdeset i pet minuta, tokom kojih su se preplitali aplauzi Mininih i Nenadovih prijatelja i pojanje crkvenog hora, koji je ovom događaju davao poseban i uzvišen nivo. Zgodni mladoženja nosio je elegantno odelo šampanj boje, dok je njegova lepa draga blistala u beloj satenskoj venčanici prekrivenoj čipkom u istoj nijansi i širokim pojasom oko struka vezanim u mašnu. Sicilijanski veo dodatno je doprineo Mininom glamuru, a nosili su ga njeni bratanci Ana, Veljko i Anđela.

Nakon odlaska iz crkve, zanosna mlada je iza leđa bacila bidermajer napravljen od svežih belih, roze i ljubičastih ruža, a uhvatila ga je Biljana Obradović, kojoj se, prema narodnom verovanju, smeši bračna sreća. Kada se završila uzvišena crkvena ceremonija, prilikom koje su ushićeni mladenci pred oltarom izgovorili sudbonosno da, obećali se na večnu pripadnost i razmenili venčano prstenje od belog zlata, proslava povodom ovog svečanog čina obavljena je u restoranu Kalemegdanska terasa. Građansko venčanje održano je pod vedrim nebom, u bašti ovog prelepog prostora ukrašenog u beloj i ljubičastoj boji. Gospođica Knežević je svoje devojačko prezime zamenila muževljevim, što je svečani svadbeni skup nagradio gromkim aplauzom i osmesima. Spektakularno venčanje nisu želele da propuste mnoge poznate ličnosti, među kojima je i pop zvezda Vlado Georgijev, koji je došao među prvima, Srđan Đurić, glavni i odgovorni urednik televizije Avala, sa suprugom Marijom, košarkaška legedna Predrag Danilović i njegova lepša polovina Svetlana, nekadašnji vaterpolo as Igor Milanović, rok muzičar Zvonimir Đukić Đule i mnogi drugi.

Slavlje je trajalo do ranih jutarnjih časova, a nakon toga mladenci su se prvim letom sa beogradskog aerodroma Nikola Tesla zaputili u Pariz, gde će Zimonjić pokazati svoje sportsko umeće prvi put kao oženjen čovek. Nakon završenog Rolan Garosa, mladenci će imati vremena da razmišljaju o medenom mesecu, za koji do sada nisu uspeli da se organizuju, ali i o saznanju koje im je dodatno ulepšalo život i na neki način uokvirilo njihovu nežnu romansu...

Sjaj u Mininim i Nenadovim očima, nežni pogledi kojima su tokom venčanja obasipali jedno drugo i lica ozarena srećom, govorili su da venčanje nije bilo jedini razlog za njihovu beskrajnu radost, jer će prelepa brineta i njen voljeni krajem ove ili početkom sledeće godine postati roditelji. Ono što je mladence još više obradovalo bilo je saznanje da ih tada očekuje - dvostruka sreća! Mina je, kako Story ekspluzivno saznaje, u trećem mesecu blagoslovenog stanja i nosi blizance, a ovu srećnu vest par je objavio na rođendanu Novaka Đokovića.

:arrow: Magazin Story, 27. maj 2008.


NOVI UGOVOR ZA VIKTORA

Talentovani teniser Viktor Troicki (21) potpisao je dvogodišnji sponzorski ugovor sa Erste Bank a.d. Novi Sad, a cilj njihove saradnje jeste razvoj teniserove karijere i promovisanje poslovnih aktivnosti banke. Pošto se plasirao među prvih sto najuspešnijih tenisera, ova uspešna bankarska kuća finansijskim sredstvima pomoći će mu da napreduje ka vrhu ATP liste. Upravo zbog toga što je dobio vetar u leđa, Troicki namerava da se posveti treninzima i ubrza svoj put do zvezda, mada će zbog predstojećeg odricanja sigurno trpeti njegova veza sa manekenkom Sofijom Milošević.

:arrow: Magazin Story, 27. maj 2008.
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePet Maj 30, 2008 5:09 pm

Jao bash mi je dragooooo
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePet Maj 30, 2008 5:26 pm

NAJVEĆE IZNENAĐENJE ROLAND GARROSA - KATARINA SREBOTNIK

27-ogodišnja Slovenka danas, 30. maja, ostvarila je jednu od svojih najvećih pobeda u karijeri. U trećem kolu Otvorenog prvenstva Francuske, Katarina Srebotnik pobedila je bivši broj jedan, Serenu Williams. Iako je 6. igračica sveta Williams bila favorit u ovom meču, Srebotnik, trenutno 24. na svetu, iskoristila je ovu priliku na najbolji mogući način, potukavši svoju protivnicu 6-4, 6-4.

"Znala sam da će ovo biti težak meč, ali šta mogu da kažem? Danas je jednostavno igrala neverovatno", rekla je Amerikanka.

O svojoj pobedi, Srebotnik je rekla: "Serena je veliki borac, naravno, i voli da igra savršeno. Trudila sam da kombinujem svoj slajs i bekhend, kao i da se što više krećem. Teško je to, u trećoj rudni igrati sa nekim poput Serene, nemate šta da izgubite. Ako pobedite u takvom meču, zaista ste mnogo dobili, i ja sam iskorisila svoju šansu. Jako sam srećna zbog toga kako sam se danas pokazala".


:arrow: http://eurosport.yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePet Maj 30, 2008 5:29 pm

soooper...konacno jos iznenadjenja u tensiu
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePet Maj 30, 2008 7:00 pm

Ana je pobedila
Masha isto......
Rafa je pobedio
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePet Maj 30, 2008 8:14 pm

Meni je bas drago zbog Zikija, zelim mu sve najbolje u braku!
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 2:22 pm

E ljudi jel to pukla i Venus????????Tako sam cula!!!!!JJ je prosla dalje!!!!

Ana potpisala trogodisnji ugovor sa Rolexom u vrednosti od 1,5 miliona franaka!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 3:35 pm

jeste i Venus je pukla
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 3:42 pm

Pukle i Venus i Serena!
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 3:49 pm

Sad je MNOOOOOOOOOOOOOOOGOO lakše Ani i Jeci!!!!!!!!!! :)
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 2:37 pm

EXTRA!!!!!!Jos samo Masha i CAO!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 4:01 pm

U cijem je delu zreba Marija??Aninom ili Jecinom?
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePon Jun 02, 2008 5:36 pm

GOODBYE BRACI BRYAN!

Dvojac Pablo Cuevas - Luis Horna uspeli su da u cetvrtfinalu pobede bracu Mikea i Boba Bryana! Urugvajac i Peruanac su americku bracu savladali 6-3, 5-7, 7-6, i tako izbacili prve nosioce u muskom dublu na Roland Garrosu. Sastaju se sa pobednicima meca Dusan Vemis (Srbija) i Bruno Soares (Brazil) - Jonas Bjorkman (Svedska) i Kevin Ullyett (Zimbabve).


MOGUCE SRPSKO DUBL POLUFINALE

Ukoliko srpski dvojac Janko Tipsarevic - Viktor Troicki pobedi ruski Igor Kunitsyn - Dmitry Tursunov, a srpsko-kanadski dvojac Nenad Zimonjic - Daniel Nestor pobedi belgijski Steve Darcis - Olivier Rochus, mozemo ocekivati srpsko polufinale u muskom dublu. Uzmimo u obzir i to da je Daniel Nestor zapravo rodjen u Beogradu, kao Danijel Nestorovic, ali da se kao dete preselio u Kanadu, dobio kanadsko drzavljanstvo i promenio ime i prezime, ucinio ga vise "zapadnjackim". U koliko bi se igralo ovakvo polufinale, Srbija bi sigurno imala finale u muskom dublu.


SRPSKO ZENSKO POLUFINALE

Ukoliko bi Ana Ivanovic pobedila Svajcarkinju Patty Schnyder, a Jelena Jankovic Spanjolku Carlu Suarez-Navarro, srpske teniserke bi igrale polufinale jedna protiv druge. To znaci da ce neka od srpskih teniserki igrati u finalu Roland Garrosa, i to verovatno protiv neke ruske teniserke.
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 9:40 pm

-NOVOSTI- Fp420m

RG: "Dani srpske izvrsnosti"

Malo-malo pa u tenisu bude "nezvanièan srpski dan", "Dan srpske sveprisutnosti", "srpske izvrsnosti", "srpske samouverenosti", možda èak i sa nekoliko srpskih zastava u publici, a takav srpski dan bio je u utorak na Rolan Garosu, piše u sredu Los Anðeles Tajms (LA Tajms) u velikoj reportaži iz Pariza.

Amerièki list citira izjave perjanica srpskog "belog sporta" - "Postaje sve bolje", smatra Novak Ðokoviæ, "Sigurno je da æemo imati bar jednog predstavnika Srbije u finalu", kaže Ana Ivanoviæ, "Mislim da æemo uskoro zavladati teniskim svetom", dodaje Jelena Jankoviæ.

LA Tajms misli da Jelena u tome možda greši zato što bi se moglo reæi da teniskim svetom veæ vladaju.

"Od 40 polufinala na poslednjih pet grend slem turnira, jedna mala kontinentalna zemlja, nešto malo manja od Južne Karoline i sa istim brojem stanovnika kao Mièigen (oko 10 miliona) uspela je da uðe u njih 12", naveo je amerièki list.

"Kada je u tenisu srpski dan, kao što se dogodilo u utorak, možete da vidite kako Ana Ivanoviæ i Jelena Jankoviæ, druga i treæa teniserka na svetu, pobedama u èetvrtfinalima obezbeðuju meðusobni susret u polufinalu, prvom na jednom grend slem turniru."

"I kao da to nije dovoljno, možete da vidite kako Ðokoviæ, konstantno izvrstan i izvrsno konstantan, dolazi takoðe do polufinala, u kojem æe se u petak sastati sa trostrukim braniocem titule Rafaelom Nadalom", piše LA Tajms.

Ivanoviæeva, Jankoviæeva i Ðokoviæ su došli, dakle, do polufinala, kao što se veæ dogodilo na Otvorenom prvenstvu Australije 2008. i na Rolan Garosu 2007. Kada to kažete Ðokoviæu, ispravlja vas: "Dodajte tu i dubl. Niste spomenuli dubl. Tu imamo pet-šest igraèa. Možda èetiri. Sedam... Ne znam, možda sedam sve ukupno".

"I tako, kada je srpski dan možete u prostoru za igraèe na Rolan Garosu da vidite ljude iz tima Ane Ivanoviæ kako sede napolju za stolom i proslavljaju njenu najnoviju pobedu, dok unutra Jelenina majka Snežana crnim markerom iscrtava srce na zavoju na podlaktici Jelenine desne ruke izmeðu reèi "Ja" i "Pariz".

Nasmejana Jelena, kao i obièno u centru vesele graje, èekala je u tom trenutku èetvrtfinale koje æe je dovesti do polufinala, dok se na televizoru tik iznad njene glave prikazivao èetvrfinalni meè u kome Ðokoviæ pobeðuje Letonca Ernestsa Gulbisa.

Zbog toga je logièno što Jankoviæeva kaže: "Znate, jedno od nas æe postati broj jedan".

"Mislim da u našoj zemlji sada postoji samo pozitivno mišljenje o tenisu", kaže Ðokoviæ.

"To je sport broj jedan. Sreæan sam kada vidim da mojim zemljacima, devojkama i mladiæima, ide tako dobro... Za jednu malu zemlju to je veliki uspeh. Mi predstavljamo svoju zemlju. I podržavamo jedni druge", navodi Novakove reèi LA Tajms.

(Tanjug)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 8:45 pm

ZIKI BEZ TITULE

Iako je ucestvovao u dva finala French Opena, u muskom i u mesovitom dublu, Nenad Zimonjic, najbolji srpski teniser u dublu, vraca se kuci bez titule.

U paru sa Slovenkom Katarinom Srebotnik, Zimonjic je bio prvi nosilac na ovom turniru u kategoriji mesoviti dubl, a do finala su cak stigli bez borbe u polufinalu. Kineskinja Jie Zheng i Indijac Mahesh Bhupathi predali su mec, tako da su Nenad i Katarina imali otvoren put ka finalu. Medjutim, u finalu su ih cekali Bob Bryan (SAD) i Victoria Azarenka (Belorusija) koji su u miksu igrali bolje nego ikada, porazivsi srpsko-slovenski par 6-2, 7-6.

Sutradan, Nenada i Kanadjanina Daniela Nestora cekao je mec finala u muskom dublu protiv Luisa Horne iz Perua i Pabla Cuevasa iz Urugvaja. Iako su druge nosioce turnira, Zimonjica i Nestora, mnogi vec videli kao krunisane sampione, Horna i Cuevas su pokazali da su zasluzeno dosli do finala (a u cetvrtfinalu su pobedili cak prve nosioce, bracu Mikea i Boba Bryana) i pobedili srpsko-kanadski par 6-2, 6-3.

No, i samo finale je veliki uspeh, tako da cestitke Zikiju na fenomenalnim rezultatima!


:arrow: B92
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 8:50 pm

steta...a koji je ziki na dubl listi???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 6:29 pm

Ziki i Nestor su peti dubl na svetu.

TENISKE LEGENDE O NOLETU I RAFI

MATS WILANDER U NOLETU VIDI BUDUCI BROJ 1

Svake veceri, nakon meceva na Roland Garrosu, bivsa austrijska teniserka Barbara Schett razgovara sa bivsim ATP brojem 1 Matsom Wilanderom o proteklom danu na turniru, u emisiji "Game, Set & Mats". Nakon njihovog razgovora, Barbara cita Matsu jedno pitanje koje je postavio gledalac. Jedno pitanje je glasilo: "Da li Rafael Nadal ima sanse da uskoro preuzme prvu poziciju od Rogera Federera?", Mats Wilander je odgovorio: "Ne znam za Nadala, ima sanse. Ali, za Novaka Djokovica sam siguran da ce to uciniti".


BORG VERUJE DA CE RAFA OSVOJITI WIMBLEDON

Petostruki sampion Wimbledona Bjorn Borg tipuje na Rafaela Nadala da prekine pobede Rogera Federera na Wimbledonu.

Svedjanin, poslednji covek koji je osvojio French Open i Wimbledon u istoj godini, 1980, kaze da je Spanac dokazao da je dorastao da osvoji titulu u All England Clubu.

Prosle godine, svetski broj jedan Federer je izjednacio Borgov rekord od pet vezanih titula na Wimbledonu i bice veliki favorit za osvajanje svog seste titule na ovom turniru.

Ipak, Borg, govoreci u Parizu uoci finalnog meca French Opena, koji ce trecu godinu zaredom biti izmedju Federera i Nadala, dao je svoju podrsku na Wimbledonu Spancu.

"Ukoliko dobro odigra prva dva ili tri kola ove godine, onda tipujem na Nadala da osvoji Wimbledon", rekao je Borg u subotu. "Ja sam bio isti. Ukoliko bih dobio te meceve, onda bih igrao dobar tenis. Mislim da to isto vazi za Nadala".

"Njemu je svakako teze nego Federeru, ali ukoliko dobro odigra meceve u tih par prvih rundi, onda ce biti zaista opasan na Wimbledonu".

Borg kaze da je proslogodisnja pobeda dala Nadalu mentalnu i psihicku jacinu da osvoji French Open ponovo, sto znaci da je moguce da ce osvojiti Wimbledon. "Naravno da ste nakon ovog turnira umorni u svakom smislu", rekao je. "Pariz je fizicki, mentalno i psihicki najtezi za osvajanje. Igraci koji kazu da nisu umorni - lazu".

"Ali, fora na Wimbledonu je da, ako si dobar u prvim rundama, nastavljas sa dobrom igrom. Prve runde su najteze".

"Nadalova igra na travi je zaista dobra. Na njoj se oseca komforno. Nacin na koji je igrao prosle godine napravio je proslogodisnje finale neverovatnim. Imao je puno sansi da osvoji tu titulu".

"Mislim da ce se, posle proslogodisnjem gubitka u finalu, truditi da ove godine osvoji taj turnir".

Wimbledon ce se igrati od 23. juna do 6. jula.


:arrow: http://uk.eurosport.yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 7:27 pm

Nadam se istom i verujem u to : )
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 8:02 pm

Ajmo, Rafa! Po titulu na Wimbledonu!

A ovaj Mats me mnogo nervira! Ne zato što je reko da će Đoković biti prvi, nego zato što samo sere nešto. I za ovaj Roland Garros je davao više šansi Novaku, pa vidim šta je bilo. Cool
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 9:50 pm

vamos rafa!!!mozes ti da se izjednacis sa Borgom...i u RGovima i u onom fenomenu od Wimblya i Rga u jednoj godini...ae bre y ovoj neka bude
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 10:14 pm

Mats je velika legenda i ne nervira me nesto specijalno, ali me iritira sto pred svaki mec da pogresnu procenu. Pa, on je mislio da ce Safina pobediti!
Nazad na vrh Ići dole
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:57 pm

On je mislio i da ce Federer pobediti..nema on pojma...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:57 pm

pa mislio je i fed to...lol...shalim se...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePon Jun 09, 2008 8:16 pm

KO ŠTA GUBI NA WTA LISTI

Zanimljiva informacija je da je Ana Ivanović jedina od vodećih teniserki koja će igrati do Vimbldona. Marija Šarapova, Jelena Janković i Svetlana Kuznjecova su izabrale odmor, koji će ih koštati WTA poena.

Najviše će izgubiti Jankovićeva, čak 240 bodova (Birmingem i S'Hertogenboš), zbog čega će od 16. juna pasti na četvrto mesto. Marija Šarapova ostaje bez 100 poena, što su bodovi koje je prošle godine osvojila kao finalistkinja turnira u Birmingemu. Ana Ivanović gubi 35 poena time što ne igra u S'Hertogenbošu, ali ima priliku da u Istbornu osvoji do 140 bodova.

Kladionice za pobedu u Londonu i dalje favorizuju Mariju Šarapovu i sestre Vilijams, dok je Ana Ivanović, po kladionicama, četvrti pretendent za trofej.

:arrow: "24 Sata", 9. jun 2008.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
-NOVOSTI- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100-NOVOSTI- Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitimePon Jun 09, 2008 11:48 pm

e super...a ko je treci pretendent za titulu?
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Sponsored content





-NOVOSTI- Empty
PočaljiNaslov: Re: -NOVOSTI-   -NOVOSTI- Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
-NOVOSTI-
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» ATP Rotterdam-Novosti, fotke i video
» WTA Doha-Novosti, fotke i video
» Australian Open (WTA)- Novosti, fotke i video!
» Australian Open (ATP)-rezultati, novosti, fotke, video!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: