Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rafael Nadal

Ići dole 
+14
***Inče***
~*ANA IWANOWIC*~
Nadal mi bebe
*Anja*
ivanna<3 Rafa
*~*tasha Nadalcica*~*
sonjica93
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
*Punk_Princess*
*Joansie*
**Djuki**#
rafalicious
FairyQueen
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 10:18 pm

ne mogu da ga zamislim ozenjenog.....ne idemi to bas....ne znam....
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 10:19 pm

pa jos ne ali kada napuni oko 30 godina??
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 11:48 pm

Neeeeeeeeee!!!
Jowo, ne kvari mi moje puste želje i snove!

:zaljubljen: Rafael Nadal - Page 4 605555 :kiss: cyclops :clown:
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 1:06 am

polako...........
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 11:14 am

Da li znate sta jos volim kod ovog coveka?

Sto je uvek iskren u pogledu svojih osecanja. Na primer, kada izgubi u finalu, on se ne stidi da pokaze da mu je zao sto je izgubio. On je ipak No#2 i svim silama se trudi da dostigne No#1, tako da mu je svaki turnir od velikog znacaja. Zato se on ne pretvara da mu je bas drago sto je izgubio. Secam se, tako je bilo na Wimbledonu prosle godine. Ja sam mislila da ce se rasplakati na terenu!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 3:17 pm

Meni je bilo jako simpaticno kada je rekao da je posle Wimbldona otisao kuci i plakao...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 3:52 pm

to je uradio???jaoooo jadan......
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 9:57 pm

Plakao je...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 10:36 pm

:(

Nadam se da ove godine ide kući sa Wimbledona pevajući i sa sobom nosi pehar!!!!
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 09, 2008 4:06 pm

pa je i bih i ne bih....jer Nadal drzi sljaku i svi znaju da je RG njegov i on svake godine brani titulu.Isto tako Fed drzi Wimbledon......Bilo bi bzv da mu Nadal skine.Neka svako ima svoje........ Rafael Nadal - Page 4 614835
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 12:39 am

Ne znam dal` je neko ovo vec napisao al` nema veze...Rafa je od 25. jula 2005. svetski reket broj 2...I ostace tu jos neko vreme...
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 5:08 pm

aha...odmakao je djokovicu.....ROLAJ!!!!!!! :)
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 9:39 pm

Jao dusa jedna...Ja ga obozavam... Rafael Nadal - Page 4 605555
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimePet Apr 11, 2008 12:05 am

i ja.....buahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 4:05 pm

ko ga ne bi voleo??heh mnogo je sladak sada su ga prikazali na DSF kako namsesta kacket i smeje se...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 5:57 pm

Evo jedne zanimljivosti:

Rafael Nadal je sve naučio od strogog čoveka. U pitanju je čovek koji je bio sposoban da po želji kontroliše kišu i sunce, on može zaustaviti meč pomoću snage svog uma, i fascinirao je dečaka, kome je dao reket "u trećoj ili četvrtoj godini života" i sam od njega napravio čuvenog tenisera. Svetski broj dva odrastao je "verujući u svaku njegovu reč", slušajući širom otvorenih očiju priče strica Tonija, verujući u sve što kaže i stavljajući ga na pijedestal. Toni nije samo njegov trener, on je njegov učitelj života, neka vrsta "guru vital" kako ga definiše Joan Forcades, Rafin kondicioni trener.

"Oduvek sam bio veoma strog i uporan trener" objašnjava Toni kroz vetar koji je sušio Aorangi Park, pomoćne terene na Wimbledonu. "Ja sam osoba koja mnogo traži. Ne volim ni kovanje u zvezde niti preuveličavanje stvari. Ima mnogo razloga zbog kojih važim za "teškog" čoveka: uvek treniramo na veoma zahtevan način. Nisam tipičan učitelj koji kaže da je njegov učenik u pravu. Više volim da kažem da nikada nije u pravu u vezi bilo koje teme, bilo da je to fudbal ili filozofija. To je stvar principa."

Toni prezire mnoge posledice popularnosti. Trener, koji je i sam osetio slavu Barca-inog "tima iz snova", za koji je igrao njegov brat Miguel Ángel, skeptičan je prema preuveličavanjima koje dolaze sa uspehom. Ne podnosi precenjivanje.

"Postoji dovoljno ljudi koji su navikli da prelaze sve granice u načinu na koji tretiraju Rafu, da bih još i ja radio istu stvar" komentarise. "Kada ste uspešni, postoje mnogi koji se smeju vašim šalama čak iako one nisu smešne. Znajući da se ovo događa, pokušavam da radim suprotno-tako da on čvrsto stoji na zemlji i zbog toga što bi tako trebalo da ga tretiraju. Mada, ako ne stojite čvrsto na zemlji, to je zato što ste budala" dodao je. "Ko je izuzetan? Niko. Da li je Zapatero poseban? Naravno da ne. Ono što on radio je izuzetno, ali ako prestane da bude premijer, biće normalna osoba baš kakva je i bio pre toga. Kada Rafa prestane da igra tennis, biće obična osoba. Tako da je bolje za njega da se navikne da mu neće svako na svetu popustati i govoriti da je u pravu."

Nadal bezuslovno veruje u Tonija: "Ne mogu sebe zamisliti bez njega." Kada je imao sedam godina igrao je protiv dvanaestogodišnjeg dečaka. "Ne brini", hrabrio ga je Toni govoreći mu, "ako stvari krenu loše, prizvaću kišu." Kada su počele da padaju prve kapi kiše, Rafa je pogledao u svog strica i rekao: "Mogu ga pobediti. Zaustavi kišu." Dete je imalo dobre razloge da veruje da on može sve učiniti mogućim: stric i bratanac gledali su meč na televiziji. Ivan Lendl je vodio. Toni ga je kritikovao kako loše igra. Rekao je da će se koncentrisati kako bi ga naterao da prestane sa igrom… I Lendl je predao meč na njegov znak.

Naravno Rafael nije znao da je meč bio snimljen. "Kada je bio mali, bio je veoma naivno dete," podsetio se Toni na Wimbledonu juče. "Verovao je u sve. Radio sam to samo da bismo se dobro nasmejali, ne da bih ga učinio dobrim u tenisu. To nema nikakve veze sa teniskom stranom," istakao je. Da li mu je ovo ulivalo više poverenja u mene? Ne, sasvim suprotno tome. Kažeš sebi: "Moj stric veruje u sve te besmislice?" nastavio je. "On je bio jedini bratanac u familiji. Tretirali smo ga kao igračku: vodili ga na fudbal, uvek radili sve sa njim. Kako vreme prolazi, ja sam mu više trener nego rod. Predominirala je profesionalna strana.

"Nemaju oni odnos stric/bratanac, već preovlađuje Rafino poštovanje prema Toniju" kaže Manuel Santana; "Toni je bio sposoban da ubedi Carlosa Moyu, velikog tenisera, da igra sa detetom kada to nije moglo biti baš uživanje za njega."

Kada je Nadal uzeo svoj prvi reket, Toni je bio tu sa svojim legendarnim pričama. Samo jedna stvar se promenila od tada: kada je Wimbledon poplavljen, Rafa više ne traži od svog strica da zaustavi kišu.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 7:57 pm

lep text
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 9:08 pm

Da, ovaj text sam još pre čitala i stvarno je super!
Toliko mi se sviđa Rafina porodica, pogotovu stric Toni, i način na koji su oni vaspitavali Rafu odmalena. Stvarno su ljudi na mestu!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 9:13 pm

pa zato je i Rafa covek na MESTU...LOL POBEDIO ZIKIJA???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 9:15 pm

Da!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 2:54 am

I meni se mnogo svidja kakav je Rafa kao osoba...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 12:55 pm

A meni se ne svidja... Volim ga jer je poremecena budala... icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 5:18 pm

^^^haha icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
ivanna<3 Rafa
Studiras sa Federerom/Henin!
Studiras sa Federerom/Henin!
ivanna<3 Rafa


Ženski
Broj poruka : 535
Godina : 33
Zasto volis tenis? : Tenis volim zbog Rafe, Jece i jos nekih tenisera, i zato sto je lep sport!!!
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.04.2008

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 7:27 pm

Rafa je super, bwe!!!! :clown:
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Rafael Nadal - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rafael Nadal - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 7:37 pm

ivanna<3 Rafa ::
Rafa je super, bwe!!!! :clown:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rafael Nadal - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rafael Nadal   Rafael Nadal - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rafael Nadal
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Rafael Nadal
» Rafael Nadal
» Rafael Nadal
» Rafael Nadal
» Rafa Nadal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Zastarele teme... :: Zastarele teme-
Skoči na: