Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary... by rafa-my love

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 5:36 pm

Ma znam :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 6:43 pm

hehehe znam!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 8:41 pm

Pa danas.... Probudila sam se oko 9.... Posle sam bila za kompom pa sam doruchkowala.... I onda me cimula drugarica i rekla mi owako: Darlin idemo u shoping ima onaj twoj da klechi pred tobom.... Ja reko aj.... I onda smo otishle al ja nisam nishta kupila xexexe... Ali bilo je zabawno... Posle sam se wratila kuci i otishla na trening... I bilo je great.... Ewo wratila se sad.... Trebala sam da igram stoni tenis al pada kisha pa necu jbg.... Ali nema weze... Bicu dugo na forumu... I posle neam pojma que cu da radim.... I bila sam takooooooo HAPPY shto je nady pobedio! :):):):)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 8:44 pm

Koji nady..sreco to je Anddy!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 8:52 pm

E pogreshno sam ukucala... Od srece waljda...xexexe....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 9:47 pm

E wako....

Budila sam se u 7 i tako sma happy bila shto idem pre podne u shkolu!!!! :) Danas smo preshil u nowu shkolu koju su izhradili, extra je! Posle sam otishla do shkole i na fizichkom uchila bios.... I jbg nije me ni pitala na biosu.... Posle sam na odmoru uziwala... Extra je bilo... Pa na srpskom smoooooor.... Posle na odmoru sam ishla do cwecare razrednoj da kupim cwece.... Za 8. mart ja loojka xexexe.... Ali kad je cela odeljenje skupljalo pare a ja nishta da ne dosnesem glooopo mi.... Posle sam coolirala Gawru. Joj shto mi je fino bilo! I na kraju odmora SENZACIJA!!!! Kako sam uzbudjena bila joooooooj!!!! Moj extra amigo nabawio mi Gawrin mob!!!!!!!!!!!! Ajoj ja ne znam shta da radim blejim u papirche.... Ajoj Boze... Kako sam happy..... Posle geos dali mi poklone razrednoj i ona se obradowala pa nismo imali geos nego odeljensku.... I posle muzichko smooooooooor... I mata zadnji chas u bwe kako je dosadno bilo... Neke uglowe smo radili... Ali bilo je fino swe u swemu.... Posle smo otishli do uchitljice da widimo kako je... I tako... Ja se posle wrtaila kuci slushala mjuzu malo pa otishla na engleski i francuski... Pa se wrtila i neshto jela i gledala TV... Sad sam malo na forumu pa posle radim domaci iz mate pa cu o5 na forum....

I tako danas sam bsh bila happy pogotowo zbog Gawrinog moba... :)
Vidimo se sutra.... Beso.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 10:32 pm

Opet sam se budila u 7... Onda sam spakowala knjige i drugarka je doshla po mene i otishle smo u shkolu... Pa sam srela kretena odmah... I posle kad sma ishla na fizichko opet... I kako me nerwira!!! Ubicu ga!!!! Posle sam jela i otishla na srpski smor je bio... I posle sam na drugom odmoru, tachnije pri potchetku drugog odmora videla budalu i onda kad sam na odmoru proshla pored njega i njegowih shugawih drugowe zwizdali su... Kako mi dodje da ga bijem... Posle smo imali engleski pa likowno... 2 chasa...Kako je smorno bilo... I posle sam otishla kuci... Pa sam bila malo na msn-u i forumu... I posle sam bila na treningu... I posle sam se okupala i uchila geos... Sad sam na msn sa Rafaelom.... Posle cu matu da radim... I teko swe u swemu same gluposti...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 12:03 am

Ne brini se za budalu!!ajmo pozitivizam
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 12:12 am

Zivot je ponekad monoton, ali bice bolje!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 3:33 pm

Joansie ::
Zivot je ponekad monoton, ali bice bolje!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 4:13 pm

Seki amiga mi te volimo mnoooooooooogo!!!Nemoj da zaboravis to!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 4:44 pm

Xex hwala sad je wec mnogo bolje!!! :)

Ustala sam oko 7:15 ali sam na wreme stigla da se obuchem. Nisam widela budalu pre chasowa, tako da je bilo soooper!!! 1. chas smo imali matu, pa posle biologiju. Na biologiji je bash dosadno bilo, jeste nekog pitala ali mene nije, tako da je bilo smor. Posle smo imali fizichko. Ja sam zaborawila patke i shugawa baba nije htela da me pusti. Morala sam da smislim shta cu pa sam se setila da udjem sa gornje strane sportkog centra. kreten je igrao stoni tenis, pobegao je sa chasa izgleda. Onda sma malo bila na fizichkom pa mi je bilo dosadno pa sam i ja pobegla.icon_lol Opet sam wdela budalu napolju kako se igra sa nekim swojim drugowima. Posle pri kraju chasa ja sam sedela na shipkama sa amigama i on je doshao, mislio je da ga nisam widela. Sakrio se iza zida i shpijunirao nas. Posle na odmoru dok je on prolazio moja amiga se prosrala: "Seleni se swidja Gruzanic"!!!!!!! A i onda je skot okrenuo glawu.... Sacu ja da pochnem da ga nerwiram... I eto posle srpski dobila sam 5... Pa francuski tu sam se smarala i posle geos... Pitala je razredna i nije stigla do mene na srecu. I tak ewo me sad pa cu posle da radim matu pa cu na trening pa na francuski pa na stoni tenis!!!

Beso chicas i hwala wam! :kiss::iloveyou:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimePon Mar 17, 2008 11:56 pm

Ex ewo mene o5 nisam odawno pisala....

Znachiprwo sam ustala pa sam spakwala knjige i otishla po drugarku... Ex onda sam se gegala do shkole... Posle fizichko 1. chas mor igrala sam malo odbojku.... Posle biologija pitala nas je al ne znam da li je meni dala ocenu... Posle 3. chas srpski znachi bio je najgori... OMG... Nastanica srpskog je Gawri razredna i kaze jedna dwwojchica iz mog odeljenja ,,Nastawnice Seleni se swidja Gawrilo"... I owa nastawnica srpskog ja reko ko zna sjtace reci a ona izgleda luda kaze meni: ,,Selena Gawrilo je prelep wi ste diwan par"... OMG pa mi nismo par... icon_lol... Ali recice mu al nema weze... Ionako zna.... E da i dala mi je 5 kaze nisam ti odawno dala 5 xexexexe.... Posle geos pitala nas razredna i dobila sam 5 jeee... Posle muzichko neshto smo pewali i smarali se... E posle mata neshto smo prichali pa smo radili neke razlomke ne znam ni ja... I tako posle otishla ja kod babe... I nish posle na engleski i francuski tako smarala se... Posle o5 na stoni tenis swaki da n idem... Xrxexexe postacu profesionalac... lol! Posle doshla kuci i gledala Gasqueta i Chelu... Pa posle na msn sa Jowom.... I tako ewo me sd na forumu malo...

See ya.... :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 8:45 pm

E wako... Budila samse u 6... Nesam mogla da spawam wishe... Gledala sam Rafu i Younga reprizu.... Posle sam spremila knjige i otishla po amigu... E posle smo 1. chas imali matu smarali se... Posle smo imali fizichko narawno da sam widela budalu.... Onda su se krembili iz mog odeljenja drali Gawrilo ewo ti je dewojka... Posle sma ih prebila... lol! Na fizichkom sam igrala kosharku pa odbojku... I tako... Posle srpski,.... Nekako sam nagoworila nastawnicu da ne radim pismeni zadatak.. Pa sam radila neshto za likowno... Ali jbg... Poshto sam sekla neshto skalpelom ja se posechem i krw mi je lila... Znachi uzas... Nisam mogla 5 minuta da zaustawim krw... Posle sam zawila to maramicom... Kasnije na odomru sam widela degena narawno me je wideo sa onom maramicom ja se derem na owe moje necu kod biologicharke dobro mi je owako a oni su je ipak pozwali... Pa mi je ona stawila gazu i zawoj... I gledala me skoro cela shkola tad glooopo... Posle engleski dobila sma 5 u dnewnik i rekla mi nastawnica da smislim neke rechenice da zadam drugowima... OMG... I lupila sam neshto... Posle likowno radili smo neke gluposti sa nekim zekom na prwom chasu a na drugom ornamente... Smoooor... Posle se wratila kcui... I neshto blejala... Pa sam onda zwala trenera da mu jawim da necu na trening jer sma se unakazila.... :(.... E tako posle sam slushala mjuzu i ewo sad sam na forumu... Posle idem sa mamom do njene firme da neshto nadje za Shpaniju... tako....

Beso& see ya... :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 9:15 pm

E owako...

Prwi chas smo imali matu neku pismenu vezbu sa uglowima i razlomcima... Bash je bilo prosto... Posle na srpskom sam se smarala ko niko neshto o glagolma smo radili... I tako glooposti... Posle na odmoru widela sam kretena i kazu mi amige da je gledao ceo odmor u mene al ja cu da POLUDIM... Znachi neshto moram uraditi inache cu da crkenm skroz... Posle 3. chas istorija radili smo Grchku religiju i kulturu... Posle opet odmor... E i neki mali me shtipao... Po naredjenju onog Gawrila glupog narawno... Ubicu ga.... Posle tehnichko smarala sam se newidjeno... Pa posle sam ishla na engleski bzvz... I posle mi je doshla amiga pa smo malo prichale i zezale se i tako... Posle sam otishla na stoni tenis... Pa sad sam za kompom eto... Seeeeee ya... Besooooooo.. :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 12:32 am

Ex... Probudila sam se u 25 do 6.. Jer ne mogu da spawam, wec 3. jutro za redom se budim u 25 do 6.... I tako onda sam malo gledala TV do 7 pa sam se posle obukla za shkolu i spakowala knjige i onda je drugarka doshla po mene pa smo otishle u shkolu.... 1. chas srpski bio je totalni smor... Ja sam se gadjala sa nekim gumicama za kosu... Pa posle veronauka, doshao nam je now nastawnik. Znachi on je isti MR. Bean! Ja sam htela da plachem od smeha... Znachi ceo chas sam se smejala, jedwa sam se suzdrzala malo... JOsh kad me je terao da chitam neshto i Svetog Pisma i dok sam chitala smejala sam se, ma ludinca... Posle muzichko uzzzas je bilo... Smarali smo se i obnawljali neshto... Posle na engleskom owi iz mog odeljenja nisu hteli da rade test, ja sam radila... I tako bzvz... Posle na informatici smo radili neku vezbu i owa nas ocenjivala dobila sma 5 jedino ja... Ali wezba je prosta bila... Posle na francuskom radili smo pripremu za test i nastawnica nas je preslishawala pesmicu... Degen nije bio u shkoli, mada nije to njemu strano... On kiba kad oce i kladim se da cu sutra da ga widim na teningu.... I tako... Posle sam se wratila kuci i slushala mjuzu.... Pa sam bila malo na nekim forumima... Pa onda sam gledala reprizu mecha Rafa-Blake i fascinirana sam... Mech je bio o dlichan i jako sam srecna zbog Rafe... Posle sam otishla sa drugaricom u shetnju pa u bioskop... Smorila sam se film mi se nije swideo... Dok sam se wracala kuci widela sam biologicharku uzzzzzzas... I tako ewo sad sam se wratila crkla sam....

See ya... :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 10:14 pm

Ex ewo i mene nisam odawno pisala mrzelo me...

Znachi probudila sma se oko 7 i chitala sam neke chasopise... Mrzelo me da ustajem... Posle sam ustala i otishla do pekare da kupim picu za doruchka njaaaaaam... I eto bash mi je bio lep doruchak.... POsle sam sredjiwala sobu znachi uzzzzzzas... Pa sam onda malo hablala preko telefona sa amigom.... I eto posle sam rucala i otisla na trening... I eto na treningu sam se opasno iznerwirala... ZASHTO BASH MENI TO MORA DA SE DESI?! Oni kreteni iz teniskog saweza su mi OPET napisali dam sa 95 godishte... I moj trener je ulozio protest... Ali shta ce ne moze se nishta moram da ponowim proces... I tako besna sam bila... I onda su mi pukle zice... Jadne stwarno kako udaram loptu i nije chudo shto us pukle..xexexe... I tako trener ce mi stawiti nowe do sledecag treninga.... Igrala sam s njegowim reketom bash je extra.... I tako posle sam se okupala... I opet sam se iznerwirala moj drug me ispalio nje hteo da igra stoni tenis sa mnom.. .Ex kako je to bzvz.... Al shta cu... Wisila sam malo na msn-u sa Jowom i eto sad malo po forumima posle ne znam shta cu... I tako swe u swemu smor.... E da zwala sam amigu i rekla mi je da ako ne napishem sastaw iz srpskog owa ce da mi smanji ocenu... Mislim nije fer!!!!!!!!!!!!! Kako me nerwira posbeno shto je razredna 7/4 a to odeljenje xux....

Seeeeee ya... :iloveyou:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 11:30 am

Ewo i mene nisam odawno pisala.... Pa napisacu shta mi se deshawalo u poslednjih par dana....

Znachi najwaznija stwar je da mi se wishe ne swidja degen Gawrilo. KOnachno sam shwatila koliko je on losh i da nije za mene. Sad se trudim da ga nerwiram ,da ga unishtim... Owako mi preko mojih drugowa gowori kako sam swe najgore i ostalo, p****a jedna ne sme da mi kaze u lice.... A moja looda drugarica napisala na kapiji Gawrilo+Lazar, znachi ja mse cepala od smeha... Sad stalno kad prodjem pored njega kazem mu Cao pederu... Konachno je vikend pa ga necu gledati 2 dana.... Hvala Bogu.... Ali necu vishe o njemu, dowoljno me unishtio... Juche smo igrali utakmicu protiw najjacheg odeljenja i pobedili, i to u finalu! U 2 seta smo ih rasturili! A oni nece da nam daju ono od opklade... Kwarnjaci... Tako gledam Majami, uziwam u tenisu koji Rafa prikazuje... On je sada jedini koji me drzi u ziwotu... Jer u owom peridu bilo mi je teshko, a u Rafi sam pronashla snagu.... Znachi zahwalna sam Bogu shto znam ko je Rafael Nadal, jer on nije samo moj omiljeni teniser, moj idol, on je i razlog zbog koga sam srecna... A to mi mnogo znachi... I tako.... Danas ce biti extra ceo dan (do 4 icon_lol) visicu na forumu i posle idem kod druga na rodjus.... Ma jedwa chekam....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 4:21 pm

Owako... Danas prwi chas matematika mislili da ce nastawnik da nam prgleda pismene zadatke ali nije... Wratili nam se sedmaci opet puna shkola... Drugi chas fizichko imal ismo sa 7/3 mada sam ja pisala domaci iz engleskog i iz srpskog... Da ne bi keca dobila... Posle srpski nastawnica mi upisala 5 jer sam jedina uradila swe shto smo imali za domaci... Ma extra... Posle na engleskom se smarala, radili neku prichu... Ma smoooooooooooooor... Posle likowno uzas, ceo chas sam prichala sa amigom... Tachnije 2 chasa... I slushala Monsoon nije mi widela nastawnica... Na malom odmoru zaje*awali gawru gawro degenu, a on kibnuo sa chasa pa se mi drali kroz prozor... Ma looodi smo... I tako ewo me sad na forumu posle cu na trening.... Pa da idim dal imam neshto za domaci.... I tako.,
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 9:53 pm

Ovako... Danas me majka probudila oko 7... Posle sam upalila komp pa sam slusala mjuzu do 9.. Pa sam onda sam otisla ne engleski pa sam trebala da radim test ali nisam.. Posle odmah od 10 francuski to sam se smejala i radcila nesto o nekoj Konvenciji iz Berna i mrkom medvedu 3. cas pa se zezala u vezi toga... Posle sam dosla kuci pa malo ucila bios al nista nisam zapamtila... Onda otisla u skolu pozdravljala se sa drustvom i bas smo se uzeleli jedni drugih... Onda prvi cas fizicko ja se zezala sa amigama i igrala odbojku.. Pa posle bios ja mislila ubice me ova dace mi 1 ali nije nas cak ni pitala.. Extra je bilo.. .Onda na odmoru kaze mi drugarica: ,,Pa Selena znas li da je danas Gavrilu rodjendan"? Ja reko nisam znala, pa sta ako mu je rodjendan.. Necu mu cestitati sve jedno... I onda se malo zezala po odmoru... Onda srpski tu smo se smorili zesce ma nas nastavnica ubija u pojam koliko je dosadna... Onda smo se na odmoru zezali i slusali mjuzu setali s jednog kraja na drugi kraj dvorista po 100 puta... Onda geos ja otisla da platim knjige i ekskurziju kod razredne pa ona nije imala sitno da mi vrati pa sam sa drugaricom otisla da rasitnimo pare... I posto smo radili pripremu za test a ja nisam ucila rekoh drugarici pa necemo kod sekretarice, ajmo da odemo do knjizare da to manje budemo na casu... I tako isle mi polako do knjizare i malo sedele, pricale i dosle na pola casa geosa pa nam razredna rekla da i ne moramo da radimo pripremu za test... I onda nam je rekla da ce nas u sredu voditi u grad na picu... Pa extra je zena obozavam je... Onda muzicko smarali se vezbali lestvice i pevali neke gluposti.. I onda na mati vezbali neke zadatke a meni u pola casa nestala olovka a nastavnik mi kaze: ,,Pa nema veze ne moras pisati..." I nisam ni pisala hehehehe... Onda otisla kuci sa drugarico pa malo pricala fonom sa Kaiom i Jowom i onda sam rucala pa sam pojela sladoled... I tako sad sam za kompom a sutra idem na slavu pa cu samo na prva 2 casa da odem u skolu.. I eto extra je bio dan izvlacila sam se samo tako... :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 9:26 pm

Danas sam se probudila u 15 do 8.. Onda sam doruckolvala i slusala mjuzu do 9 pa sam otisla na trening... Tu sam crkla kao niko zivi, trcala sam ko ludak... Ma crkla sam.. Onda sam dosla kuci, pa slusala mjuzu i uradila domaci iz mate... Onda sam spakovala knjige i otisla u skolu... Bila sam samo na prva 2 casa... Prvi cas je bila mata, tu smo se smarali i radili neke jednacine... Onda smo otisli na fizicko, tu samigrala odbojku svo vreme... Zatim sam bila na odmoru i ceo odmor sam pricala sa Jovom.. I posle kad sam otisla da se pozdravim sa drugaricama, a iza mene dosao onaj degen gavrilo sa drugovima i rekao Al ovde nesto smrdi... Kako me nervira, smorio je vise... AAl smislila sam kako da mu se osvetim.... Twisted Evil Onda sam dosla kuci pa sam otisla na slavu i tu sam se svo vreme dopisivala sa drugaricama... Onda sam dosla kuci i upalila komp... Evo sad sam sa Jowom na skypeu... I tako...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 8:59 pm

E ovako... Probudila sam se u pola sedam, onda sam doruckovala i upalila komp... Onda sam slusala mjuz pa samu 9 otisla na trening. Tu smo vezbali, jer u subotu imam turnir. Posle nam je trening rekao da sutra imamo trening u 7 ujutro!!! Valjda cu se probuditi... Embarassed... Onda sam se vratila s treninga, pa sam sedela svo vreme za kompom i onda sam chatovala sa Jowom i pricala joj kako s psihicki pripremam za skolu... lol! Onda sam otisla u skolu, pa sam tu sa amigom razmenila neke planove nasih izopacenih umova... lol! Onda sam malo zezala Gavru... Pa onda prvi cas trebali smo da imamo matu ali nam je nastavnik rekoa da gubimo istoriju koja nam je 3. cas pa necemo matu imati 1. cas nego 3.... Rolling Eyes Tako da smo 1. cas gubili, tu je moja drugarica donela lastis pa smo igrali lastis... lol! Onda 2. cas srpski znaci ubio me Bog ako postoji cas koji je dosadniji od srpskog/.... Jos + treba da idem na takmicenje iz izrazajnog citanja... :Roll: Uzas! Znaci moracu na dodatnu i jos cu slusati nastavnicu uuuuuuuuuuuuzassss! Onda 3. cas smo imali matu i tu smo radili neke jednacine... Posle smo na odmoru malo zezali Gavrila jer je riljao i kopao... Znate, kod nas su raskopali neku zemlju i onda stalno sedmake teraju da im to riljaju i kopaju... Onda smo ga zezali.. .Pa je on skinuo majcu fuuuuj... Nisam mogla 2-3 sata posle toga da jedem... Onda smo imali tehnicko uzas je bilo... Msm smor.... Posle sam se vracala kuci a moja drugarica me namerno terala a da idem od njene kuce jer skroz gore ide i Gavrilo... Pa kad je ona morala da ode onda sam ja jadna isla ispred Gavrilo jedno 2-3 metra uzas.. .I onda sam dosla kuci pa sam vecerala... I onda sam svo vreme pricala sa drugaricom i evo me sada na forumu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimePon Maj 19, 2008 9:08 pm

Jutros sam se probudila oko 10 do 7. Onda sam se spremila za skolu, oprala zube i umila se... Pojam nemam sta sam jos radila. icon_lol Onda je drugarica dosla po mene, pa smo se malo gegale do skole. Onako, smorno je bilo. Dosao je onaj ludak Gavrilo, seo tu kod sipki gde smo i mi bili i cekao da zvoni. Posle je nesto blejao u mene ko nenormalan, jedva cekam raspust da ga se otarasim. Onda smo na fizickom igrali odbojku, super nam je bilo. Zatim 2. cas biologija, nastavnica nam je podelila testove, ja sam dobila 5. Rekla mi je da me do kraja godine vise nece pitati, imam samo obavezu da donesem herbarijum. Znaci gotovo je sa biosom hvala Bogu. Posle na odmoru onaj mentol Gavrilo se okretao za mnom. A i boli me uvo dosta mi ga je on me ne interesuje. Onda na srpskom ja sam otisla da uzmem potvrdu da sam redovan djak i malo obilazila oko skole tako da sam dosla na pola casa, a drugu polovinu sam zabusavala. Posle smo imali geos, nastavnica nam podelila testove, dobila sam 5. Ja mislila da cu dobiti 1. icon_lol Onda sam malo uzivala na ostatku casa, a izgleda da me cimalo skolsko obezbedjenje. KATASTROFA!!! Ne znam zaista sta da radim. Onda na muzickom smo malo pevali, zezali se. Posle na mati nastavnik podelio testove, dobila sam 4. A kako i ne bi, tog jutra shvatila sam da sam zaboravila reket na terenu i svo vreme sam mislila da mi ga je neko ukrao. Na srecu nije. :) Nastavnik mi nije upisao ocenu. Onda sam otisla kod babe, rucala, pa sam otisal na engleski i francuski. Tu sam malo pohvatala abrove iz skole i radila neke gluposti... Onda sam dosla kuci, radila domaci iz engleksog i iz maisa pricala telefonom sa drugaricom. Evo me sad sa Jovom na skype...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 8:53 pm

Joj zardj'o mi dnevnik... Pa da napisem nesto...

Jutros sam se jedva probudila u 8... Onda sam doruckovala, spakovala knjige i u 11 otisla na francuski.. .Tu je bilo super... Onda sam otisla kod bake, jela neku pitu i bila po forumima... Onda sam otisla u skolu... Prvi cas smo imali informatiku, znaci mi smo se dogovorili u inat da niko nista ne uci, nikad nemamo pojma a nemoguci smo na casovima... Nemamo pojma a nastavnica sizi... hahahah... Onda na fizickom smo igrali odbojku sa neka tri osmaka... Jedan me opsedao jer nijednom nije mogao da me izblokira a trenira 4,5 godine odbojku... Kao svo vreme Joj kako igras covece ma svaka ti cast, ti si trebala sa nama da igras, ma braavo, bravo icon_lol Onda sam se malo setala po odmoru, i sela sam sa drugaricam na sipke... I seli smo blizu 8/4 i ja sam se popela na nesto betonsko tu i Gavrilo je seo tu blizu mene, ali ja sam onda otisla odmah... Posle smo imali likovno, nastavnik je lud kao struja... On malte ne nije tu po ceo cas... Hahahha... Onda drugi odmor, stanem ja kod ucionice za biologiju i bio tu jedan moj drug koji trenira sa Gavriolm basket i on ga stalno zeza za mene.. .I rekao mu je ovako: ,,Gavro, Gavro vidi ko je ovde, tvoja Slena..." Gavrilo pocne da ga udara, a pocnem i ja jer sam bila tu i kaze meni Gavrilo: ,,Ignorisi ga, a ja cu na treningu da ga ubijem od batina ako to jos jednom kaze!" I namigne mi... Znaci ja sam stala kao ukopana.. Nisam mogla da verujem sta se deislo.. I dalje ne kapiram confused POsle smo imali bios, smorili smo se, bili smo se ceo cas... Posle veronauka, svi koji idemo dobili smo napomenu u dnevnik... Znaci verovatno 4 iz vladanja Rolling Eyes Onda francuski, odgovarali neki koji nisu radili diktat i tako... Smor My diary... by rafa-my love - Page 2 817328 I posle sam se vracala kuci, super je bilo, evo sad cu kod babe jos malo....
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 8:14 pm

Danas je valjda 23. oktobar.... 2008. jel da? icon_lol

Ovkao... Probudila sam se cini mi se oko pola 5... I onda sam pisala domaci iz engleksog... Kad sam zavrsila bilo je oko 5-pola 6... Onda sam malo buljila u plafon... Onda su se ovi moji oko 7 probudili i ja sam se pravila da spavam... Onda sam se "probudila" i obukla se... Rekla mami da me vozi u skolu jer me mrzi da idem peske icon_lol Jes jes malo sutra nego nemam sa kim... Onda sma tu nrmalno ukljucila USB u radio od kolai pustala mami Marchela msm ona ce da sizne... Briga me... Onda sam stigla u skolu... Prvi cas fiziko... Msm jesam ja istegla misic ali igrala sam... Extra je bilo... Nastavnik mi je pokazao jednu Pavketovu sliku kad je bio mojih godina... Bas je sweet... Rekao je da ce mi nabaviti Pepsijevu i Gavrilovu... On je extra ja mnogo volim mog nastavnika.... POlse smo imali odeljensku, tu nas razredna grdila, a ja morala sve da pravdam jer sam precednik odeljenja... Boringgg... Onda na odmoru smo zvali nase cenjene osmake... Ja sam zvala normalno Gagu iz 8/4.... I javi se ona ja je pitam kao sta radi, kako je... Kaze ona da im je extra, samo ih smaraju ovi iz 8/3... I u sred prica cuje se Gavrilo:,,Ja nisam Majkl Dzordan ali za vas jesam!" Ja tu normalno dobijem napad smeha... I tkao posle zvonilo i ja morala da prekinem... Onda smo imli engleski... TU je pitala ove koji nimaju ocenu... Onda am ja otisla kod babe, sela za komp i chatovala do 4... Onda sma imala trening, dosla sam samo ja pa sam igrala sa trenerom... Ne mog da verujem da sam ga pobedila..... I to sa istegnutim misicem... Bravo ja My diary... by rafa-my love - Page 2 28934 Onda sam dosla kod babe opet sad mi baba pravi burek... I tako... Dosadan dan My diary... by rafa-my love - Page 2 552589 icon_razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary... by rafa-my love - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary... by rafa-my love
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» My diary...Rafa&Me...Tijana`95
» @ my own diary @
» My diary..?!
» my diary. . . by ina_90
» My diary...JowAnA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: