Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...Rafa&Me...Tijana`95

Ići dole 
AutorPoruka
Rafa&me
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Rafa&me


Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 28
Location : Sa Rafitom u k.......kaficu:)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Empty
PočaljiNaslov: My diary...Rafa&Me...Tijana`95   My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:41 pm

31.012008.

Ja sam se danas jedva pridigla u 7 i 30 a u 8 skola!Prvi cas tehnicko inace ga mrzim dobro sto nisam zaspala! :( Inace imamo debila od nastavnice....Onda gluba fizika grrr nastavnica je luda!!!itd itd...kad sam dosla kuci samo se iznervirala dok sam gledala JJ! :( Tako mi je dan lose krenuo... :( Onda sam otisla u grad da kupim nove patike i nijedne mi se nisu svidele dok nisma usla u jednu prodvanicu i ,,zaljubila,, se u patike!Ali problem je sto je mali kalup a najveci broj je 38.5 :( To sam nekako prezivela i usla u sledecu radnju!Tu sma napokon nasla ,,odgovarajuce!! :) :) neke bele sa rozim nike znakom nike jo moj cyclops ( :bom: )xexe...Tako onda otisla na spanski sa teskom glavoboljom ali barem sam se tamo oraspolozila! :) I tako evo sad saznajem da je cyclops ( :clown: )dobio neku nagradu za najboljeg tennisera Spanije i sad sma happy!Sutra opet u skolu u 8 i necu opet gledati Anu :(





Dragi dnevnice necu vise da te smaram....Tvoja Tijana(znas ona zena Rafe icon_lol )aj besitos chao chao! ;)
Nazad na vrh Ići dole
Rafa&me
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Rafa&me


Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 28
Location : Sa Rafitom u k.......kaficu:)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...Rafa&Me...Tijana`95   My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 8:45 pm

2.2.2007. ali se ovo desilo 1.2.2007.
Dnevnice sorry sto ti juce nisam pisala ali komp nije hteo da se upali...:(Tj nije mu radio ventilator(ili kako se vise zove onaj sto hladi komp...):( Pa evo sad sam dosla da ti ispricam sta se juce desavalo...u skoli sam se uzasno smorila...Dosla nam neka istoricarka sere zena...ali mi smo joj pevali nasu cuvenu pesmicu da imamo sibicu imalo benzina da zapalim skolicu da ne bude zima itd itd a ona sva pocrvenela i poludela!Posle skole sam isla sa drugaricom u grad:) To mi se vise svidelo nego istorija:) I tako isli do meka i do nekih prodavnica...bilo je super!Posle smo ustanovili da ventilator ne radi jer je prepun prasine(xaxaxaxaxa)i onda je komp napokon proradio ali sam ja morala na eng!!Ali posle dva sata (eng mi traje 2h koji smor!)su mi se vratile dve drugarice u moj NS!!:):) jedna iz Beca jer je isla da uci nemacki a druga sa kopaonika i onda sam ja tako prbljala non stop u slusalicu i slusala dogadjaje:)i tako mi se lepo zavrsio dan:)


Aj cao znas vec ko je ona Tijana (rafina! icon_lol )

:santa: cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Rafa&me
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Rafa&me


Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 28
Location : Sa Rafitom u k.......kaficu:)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...Rafa&Me...Tijana`95   My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 9:19 pm

2.2.2007.

Danas sam morala da ustanem u 9h :( morala sam na trening a juce sam celu noc pricala sa drugaricama... ustala sam jedva... ustvari ja se nebi ni probudila da me moj papagaj Kica(koga nekad zovem rafa:))nije prbudio...Poceo je da peva ko lud... Na treningu nas je uzasno izmucila ae valjda ce nam to sluzitio za drzavno(hoce al ok)pose sam dosla kuci gledala malo JJ i nervirala se!:( a ja bas kad nisam kuci uvek Ana igra nije fer!!!:( posle sam isla kod prijatelja na rucak i tamo smo svi zajedno gledali docek Djokovica(dobro sto nije nekog ubio kad je bacao reket...)i tako...Dosla kuci i odma za komp:)i na najbolji forum!!:)Na anu4ever salim se na ovaj!xexe i tako nista se vise nije vazno desavalo sem sto mi je Igor(neki klinac0 pojeo moj njegov i od moje drugarice onaj novi mars ne znam tacno kako se pise nije normalan a ja taj Mars obozavam ali ae oprosteno mu je!I tako...sad se dop sa Jovanom i raspravljamo kako bi moj papagaj poludeo da zna da prica jer bi non stop vikao VAMOS RAFA!i tako sta vise da ti pisem da te smaram??!!aj poz brate(lol)kissssss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...Rafa&Me...Tijana`95   My diary...Rafa&Me...Tijana`95 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...Rafa&Me...Tijana`95
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» My diary... by rafa-my love
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: