Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...JowAnA

Ići dole 
+15
*Anja*
Kaćka#94
andrija
Perkica
pijanistkinja
Marija
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
*Punk_Princess*
Maria Sharapova
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
Rafa&me
**Djuki**#
FairyQueen
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 9:15 pm

Pobedili smo u dublu...Yupiiii...Tako sam bila happy zbog toga...Nekako mi drago Zikija...zasluzio covek...Danas sam bila napolju celog dana...to jest kod bake...ma nekada mi je bolje i to nego da ne idem nigde...Ali sve su svemu super...Znaci prvo sam gledala Zikija i Njoleta...Posle sam citala Kleopartu...jbt ima 900 strana...zanimljiva je...ali ima mnogo incesta...kao udaju se za svoju bracu...fuj...mada ja volim istoriju...ajde da ne smaram vise...baj baj
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 7:39 pm

Ih safa mi trulo da pisem kakav mi je bio dan kada smo izgubili od Rusa...Nisam gledala jer mi bile amige...Sinoc kada su Ika i Neca stigle Ikin roditelji su nas zvali pa smo otisli...Tamo sam malo cavrljala sa njom a malo skidala pesmu Juicy Pen...Kada sam dosla kuci bila sam na forumu...Oko 1 sam otisla da spavam sa uzasbnom zubolboljom...Jutros sam ustala i ucila bios...Posle je dosla Neca...Pitala sam kako je prosla..Naravno extra...Dala sam joj sveske i zbirku...Posle se ona popela kuci...Ja taman mislila da ucim istoriju kada me zove Isidora...Pita ona mene ,,jowanka mogu da dodjem da uzmem geos i fiziku...Rekoh dodji..I tako dosla moja naj amigita kod mene...Uzela geos i fizku ali nije otisla...Upalile smo komp i slusale Cry Baby...Naucile da igramo twist...Pa onda smo gledale trejlere za Sweeney Todda,Elizabetu,88 minuta...I gledale smo malo Benny i Joon...Slusale tihi ubica studijsku verziju...Uzas...Onda je ona isparila kuci...Ja sam obnovila bios i krenula da se spremam za rodjus...A na rodjusu extra...Svi smo igrali pevali i bili opusteni...sada sam malo ovde ali moram da udem da naucim istu...See ya
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 11, 2008 10:43 pm

Danas...Hm...Zanimljivo...Posle sinocnjeg ucenja istorije bila sam na msn-u gde su bile Rafaela i Neca...Dopisivala sam se sa obe...Posle sam otisla da spavam...Justros sam se na vreme probudila...Prvi cas hemija...Ucili smo alkene...I zezali se ceo cas naravno...Posle matis...Nastavnica u neobicno dobrom raspolozenju zezala je ove kockare iz mog odeljenja...Nece im vratiti novac dok im ne dodju roditelji u skolu...Posle veliki odmor...Ja sam bila kod Ike i Nece...naravno malo smo se zezale...Ovi iz mog odeljenja su danas pojeli rekordan broj pizza...Ko bi njima udovoljio...Onda geos...Ma niko nis nije ucio sem mene tako da sam ja melela kao idiot o energetici i poljoprivredi u Srbiji...I onda istorija...Nastavnik je usao i rekao,,Deco sa vama se ni Nindz kornjace ne mogu porediti...Koliko ste pizza pojeli a plus ste radioktivni i glup(pojedini)...Onda je navalio da pita...I opet sam ja blistala...I onda bios...Razredna je pricala sa nama...Odgovarala sam i dobila 5...razredni nista otisli smo kuci...
Kada sam dosla kuci gledala sam Pirate sa Kariba i tajna skrinje...Posle sam sela za komp ali me zvala Neca da idem sa njom da kupi knjige za prijemni..Otisle smo i kupile...Posle smo zvale Isidoru da sidje i ona da ja kupim neke gluposti za takmicenje...I onda u staroj knjizari da Ika kupi fiziku...Ali tamo nije bila stara knjizara...Mi to nismo na vreme videle i Ika se zaletela da udje...Rekla Dobar Dan...kad tamo kafana...I to kakava...za napijanje od ujutru do veceri..Naravno kidale smo se..Posle sam ja otisla da ispratim Iku...Malo smo cavrljale...
Onda sam morala ici kod zubara
Sada sam tu i vezbam srpski...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 11, 2008 10:50 pm

xexex i mi smo dnas radili alkene eten,propen,buten i ostalo uzzas Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 11, 2008 11:42 pm

znam..smor isti al druge formule
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 9:35 pm

Nas u chetwrtak pita alkane, alkene......Swu organsku hemiju shto smo dosada radili :(
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 9:46 pm

Ma uzas...Ovako....Sinoc mi je bilo supre...Malo sam se dopisivala na msn-u...Danas onako-onako...Prvi cas bios...ja sam radila srpski na njemu...Ovi sto idu na takmicenje vezbali su...Dobili su sliku muskog polnog organa i trebali da upisu delove...hahahaha kidali su se...i ja isto posto sedim u drugoj klupi pa sve vidim...Posle smo imali srpski...ja sam se smorila...radila sam neke zadatke za prijemni...Posle OTO...ja Andjelka i Miljana zamolile smo nastavnika da nas pusti da vezbamo engleski za skolsko...Naravno pustio nas je...mi smo tamo pricale...na engleskom...to nam je bila vezba...ja sam rekla I love Rafael Nadal a lot but not so like Johnny...Johnny I adore you...ma gluposti...posle sam pricala sama sa sobom..When I grow up I'll marry Johnny Depp(even if he will be 50)...Than I'll become a famous actress...E posle 4. cas takmicenje..zauzela sam trece mesto i idem dalje...tak zadovoljna sam...Posle sam se jos malo smarala na fizici i onda dosla kuci...Kada sam dosla zvala me Neca da radimo matis..bila sam kod nje...al smo radile matis...posle na engleski i sada ovde...tako xxxxxxxx od mene
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 3:36 pm

chestitam ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 4:08 pm

hwala...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 4:31 pm

It's me...Maya... ::
chestitam ;)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 2:46 pm

E ovaki idem redom...Prekjuce kada sam zavrsila pisanje otisla sam na taj cas...Nastavnica nam ga drzi u svojoj prodavnici affraid ...Tamo sam se smorila sa onom ruznom Leti iz Isidorinog i Necinog odeljenja...Brate al smara...Sve definicije zna ali kaze OBADVA...ja se kidam kada to kaze...I ona ne kapira...pa naravno kad je glupa...Posle casa sam srela Dacu...Malo sam pricala sa njom...Njena skola igra protiv nase sledece nedelje...Rekla sam joj da se nadam(iako mi je ona amiga) da ce da puknu 100 razlike...Posle sam dosla kuci...Zaglavila sam se u liftu...Udjem ja glupaca u lift u 2 sekunde do 4 iako sam odlicno znala da treba da pocne restrikcija...I ono bub nestade...A ja ostala na medju spratu...I lupnula sam na staklo...Neki covek me izvukao...Onda malo kod bake i tako to...Uvece su dosle Isidora i Ana...Ja i Ika smo gledale filmove na kompu...A Ana i Nikola su pokusavali da nam iskljuce net...Naravno nisu uspeli...Onda sam otisla da spavam...Juce malo smor...Prvi cas mi je bio srpski valjda...Naravo vezbali smo za prijemni...Drugi matis...nastavnica je rekla ,,kockarima'' da im u sto kracem roku dodju roditelji...Inace odose pare...Onda smo vezbali grafik...Ja izasla da uradim zadatak...I pita nastavnica decake koliko igraca ima u fudbalu...I jedan moj amigo rekao ,,To ne znam al znam koliko karata ima u spilu i krugova na Pockeru...Naravno svi su se kidali...Posle smo imali hemiju...Nastavnica je rekla da ne moram da radim test i zakljucila mi ocenu...A da na likovnom smo se ja i amoga iz klupe setale...Napolje smo izasle...Informatika...Sela sam sa mojim najamigom i pravili smo prezentacije-zajebancije...Lupali gluposti...Posle sam se setala sa Andjelkom..Sat vremena...I krenula sam kuci...Al tamo nikog nije bilo...Otisla sam kod bake a mama mi je bila tamo...Onda sam jos malo setala sa mamom...Posle sam otisla na engleski...I tako mi prosao taj dan...Danas su skoro svi u skoli nosili crveno...cak i znate vec ko...ja sam nosila plavo...zainat njima...na geosu smaranje...Engleski nista bolje...Matematika...Matematicarka se naljutila sto su ovi za pizze kasnili pa smo jeli na njenom casu...uzela je i krenula da pusta koka kole da vetre...ma carica je...ja sam 4 cas imala pripremu iz engleskog sa nastavnicom I ruznom Zokom(to je ruzna Leti,zove se Zoka)...Onda srpski...Nastavnica je pustila decake da idu kuci da ne bi ometali cas...Onda su Ika i Neca dolse da me sacekaju i doneli mi Dzonijev poster...I onda sam setala sa Nevenkoma...Sada sam dosla kuci...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 4:17 pm

Juce nisam isla u skolu...Probudila sam se u 11..Malo bila ovde na msn-u...Posle sam otisla kod babe i dede...Tamo sam se malo smorila...Ali ok baba i deda su to..Onda sam otisla na cas engleskog...tamo sam naravno swe znala...hahaha...zezam se...Onda sam dosla kuci...Nisam mogla da izadjem zbog situacije...Tako smara ovo oko nezavisnosti...Ali OK bas me briga...I tako otisla sam sa mamom i tatom kod Ikinh...tamo sam gledala nove trejlere...Posle sam dosla kuci..Onda sam slusala vesti...malo sam zbrinuta alik OK...danas sam bila da vezbam za prijemni i sada sam kuci...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 12:59 am

JOWANA GDE SI!!! BRINEM SE ZA TEBE ZBOG SITUACIJE DOLE!!!! NEMA TE CEO DAN!
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 1:15 am

ne brini dpbro je ona
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 9:56 pm

uf dobwo je pokwario joj se komp.............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:45 pm

20.02.2008
E sada izvinjavam se svima!!!!!!!!!Nisam bila tu zbog kompa...Sada cu vam ukratko opisati moj zivot od onog prokletog 17...
Mislim da Kosovo ima kob 17.Prvo 17.mart 2004...Sada 17.februar...Ne zelim da pisem o politici ali nadam se da se necet ljutiti ako malo iznesem svoje ogorcenje...Tog glupavog 17 februara probudila sam se nervozna...Nisam bila nervozna zbog straha nisam kukavica...Posle 17 marta mogu sve da vidim...I da me ne bude strah...Ali jednostavno tako je bilo...I gledala sam vesti ceo sugavi dan...A OVO nije htelo da proradi...Nisam mogla da pobegnem ovde...I gledala sam sugavu sednicu neke samozvane vlade Kosova...Neke drzave koja nikada nije postojala...I naravno da sam plakala...Oni debili proglasili Kosovo svojom drzavom...Onda svako od nas ima pravo da neki deo sveta proglasi nekom drzavom...I znate sta je zalosno...Ja znam Da je Dusan Silni gradio Srpsko carstvo ali isto tako znam i americku revoluciju...I znam ko su Albanci...Ja sam ucila..A ,,postovano gospodin"Bus nije ucio ni ko je bio Stefan Nemanja niti Dusan Silni...I zato kaze da je Kosovo albanska drzava...I cudi me da ima kojeficijent intiligencije preko 90...On je debil..Nema ni 10 kladim se...OK da ne smaram vise...Gledala sam sta je bilo u BG...Ovde su pukle dve bombe neposredno pre toga...Ne volim nasilje...Zao mi je i Beograda i Novog Sada...I onih ljudi u Meku sto su ostali bez posla...Neko ce sutra reci da smo mi Srbi sa Kosova krivi za to...Ali nismo...Mada oni koji su nazivani huliganima nisu imali gde da iskazu svoj bes...I nisu to huligani...Njih je ceo svet osudio...A OVK je dobio svoju drzavu...Siljedzije su dobile drzavu...Ja sada sedim sama u kuci...Necu vam opisivati ponedeljak i utorak...Ne mogu...Samo cu da kazem da mi je bilo neprijatno...Odusevila sam se kada sam videla koliko vam znaci moje prisustvo...Tako nesto niko nikada nije ucinio za mene...Imala sam jak kompleks nize vrednosti o kojem nikome nisam govorila dok nisam videla vase poruke dok nije bilo mene...Hvala vam..Drago mi je zbog toga...Nemojte me shvatiti pogresno mene vole i moje drugarice i moja porodice vole...ALi nikada se nisam osetila kao kada sam videla vase poruke...Danas sam trebala da dam intervju...Kako se osecam povod ovoga...Nisam ga dala...Jer se osecam prokleto u***no...
Hvala vam jos jednom
I izvinite ako sam vas smorila ovim svojim dnevnikom
Jovana
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:53 pm

Chica, ti znash da te mi volimo! Swe bi uchinili za tebe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:55 pm

Hvala care :) ...Volim i ja vas
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:56 pm

JoJo bb svaka cast! kako samo izdrzavas tamo! Tvoja iskrenost je u ovom trenutku bila ne ogranicena! Nikada se nisam osecala tak odok sam nesto citala! Znaj da te wolim amiga! I to puno!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:57 pm

Hm kako izdrzavam...Nemam pojma...ALi ja nikada ne bih isla odavde...Hvala vam svima neizmerno puno
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:05 pm

Jowo, uwek smo tu za tebe! Ne ustruchavaj se da nas zamolish za bilo shta! Volimo te!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:39 pm

Bash mi je drago shto si sad owde....Ljubim te i wolim
:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:54 pm

I ja tebe...I sve ostale
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 12:13 am

rafa-my love ::
Jowo, uwek smo tu za tebe! Ne ustruchavaj se da nas zamolish za bilo shta! Volimo te!
Da, Jowo, sta god zatreba, mi smo tu...
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 3:56 am

A*N*C*H*I eS mI iDoLo ::
JoJo bb svaka cast! kako samo izdrzavas tamo! Tvoja iskrenost je u ovom trenutku bila ne ogranicena! Nikada se nisam osecala tak odok sam nesto citala! Znaj da te wolim amiga! I to puno!!!!!!!!!!!!!!

i ja jowo bubim te amiga :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Sponsored content





My diary...JowAnA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...JowAnA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: