Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary......by masha

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 6:44 pm

uhhh....jutros chujem kroz san da me neko zowe...to moj tata.... razgrnuo zawese i poceo da me drma///djevochka djevochka...vreme je za trening....... nekeko sam odlepila glawu od jastuka i iskobeljala se iz swog ogromnog jorgana i dohvatila sat sa mocnog stocica ...WOOAAH POLA 8!!!!! Ali ne znate vi mog oca...ha! kada je owako neshto u pitanju nema rasprave ... tako sam se jedwa spremila i vezala rep... stigli smo na teren kasnije nego obichno...jer je guzhva u majamiju u owo doba nevidjena.... trenirala sam 3 sata, a onda smo napravili mali predah u kaficu pored, i bash dok sam naruchivala swoj uobichajeni sok od narandze, zawonio mi je mobilni... bila je to kirilenko... zwala je da me potseti na party koji pravi chakvetadze vecheras u 9!!! da budem iskrena od swe owe frke...aborawila sam!!!!!! kuci sam stigla tek u pola 5 !!! odma sam otishla pod tush, a onda na yogu... hhh bash sam se opustila. zavrshila sam sa vecherom oko 7 ... a onda sam otishla do frizera da mi ispegla kosu... doshla kuci i nashminkala se.... izabrala sam najnoviju haljinu koja mi predivno stoji... izgledala sam velichanstveno!! zhirka je bila sjajna!!! ostali smo do 4 ujutro!! moram priznati da sam dosta popila...mada ne toliko da bih bila potpuno pijana! najnovija vest je da su se smuvali shtepanek i vaidisova...celo veche su se ljubakali... uff... a federer se pojawio sa mirkom haha bili su presmeshni!!! pleasli su uz swe sentishe i bili tako nezhni jedno prema drugom..uh uglavnom meni je prishao Tsonga i zamolio me za ples...pa bilo je lepo...prelepo... nije skidao pogled sa mene.... celo veche! eh...jedino mi je bilo zhao shto rafa nije mogao da dodje! ali imao je neka nedovrshena posla u manakoru! ali swe u swemu bilo je sjajno.....

twoja Masha
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 7:05 pm

extra je ;)

koliko ti kao masha tu imash god?
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 11:53 pm

hvala, imam 20 kao i ona sada)
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 3:25 pm

uf jedwa sam uhvatila 5 minuta wremena za pisanje!!! ewo me owde u dohi..... na turniru sam.... danas sam ceo dan trenirala a sada imam 3 sata pauze pa opet na teren...
zato se dugo nisam javljala! u subotu opet imam zurku.... u parizu ,..kod bartoli!! jedwa chekam!!! pisacu josh!!
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:15 am

uh kako sam besna!!!! izgubila sam od kuznjecowe!!! neverovatno!!! a koliko sam trenirala..prosto nije ishlo.....strashno!!! josh i ona povreda zgloba.....kopet me boli...mislim satvarno.....
Nazad na vrh Ići dole
Nadal mi bebe
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
Nadal mi bebe


Broj poruka : 146
Zasto volis tenis? : Zbog Rafe!
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.03.2008

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimePon Mar 24, 2008 4:15 pm

baš si maštovita....,..
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimePon Mar 24, 2008 5:28 pm

Nadal mi bebe ::
baš si maštovita......

slazem se...
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:53 pm

haha hvala vam!!! ide josh sada
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 9:57 pm

Owo mi je jedan od najgorih dana u zhivotu!!!!
Bije me maler otkako sam otvorila ochi!
Prvo mi tata jawlja da je put za francusku otkazan zbog shrajka nekih nosacha a bash sam jedwa chekala shoping i shetanje po grady, kada sam tamo bila poslednji put, prishle su mi dve devojchice, dajem im 8 godina najvishe i stidljivo upitale da im dam autogram...jao kako su bile slatke! Eh, a sada zbog shtrajka nema nishta od toga! Kasnije tog jutra ishla sam na trening jer sam uweche igrala jako vazhno polu-finale protiv Jelene Jankovic, neko vreme sam dobro igrala a onda sam osetila uzhasan bol bila prinudjen da predam! nisam mogla vishe! kakwa sramota!
Nazad na vrh Ići dole
Nadal mi bebe
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
Nadal mi bebe


Broj poruka : 146
Zasto volis tenis? : Zbog Rafe!
Koliko volis tennis? :
My  diary......by masha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My  diary......by masha Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.03.2008

My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitimePon Maj 19, 2008 3:47 pm

DE NADA AMIGA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My  diary......by masha Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary......by masha   My  diary......by masha Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary......by masha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary...JowAnA
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: