Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zamisli sebe u ovoj situaciji

Ići dole 
+9
***Inče***
little_princess_95
*Punk_Princess*
rafalicious
FairyQueen
ivanna<3 Rafa
Perkica
Love_Roger
sonjica93
13 posters
AutorPoruka
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 5:30 pm

Probudis se u sred noci u nekom jeftinom hotelu, u krevetu sa osobom suprotnog pola... ta osoba je mrtva, a u tvojim rukama je oruzje kojim je pocinjeno ubistvo. Ne secas se nicega. Uzimas mobilni da zoves nekog da ti pomogne.
1. Sta bi prvo pomislio/la?
2. Koga bi zvao/la da ti pomogne?
3. Sta bi radio/la dalje?
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
Love_Roger
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Love_Roger


Ženski
Broj poruka : 260
Godina : 30
Location : na sedmom mesecu
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 9:54 pm

1-napila sam se i ne znam sta radim
2-policiju
3-cekala da dodje

sedis u kaficu i tu ti prilazi decko/devojka iz snova uzima te za ruku i vodi te do svoje kuce /stana uzima noz i ubije se . ti u frci hvatas oruzije kojime je pocinjeno samo ubistvo pa samim tim na oruziju se nalaze tvoji otisci .......
1- sta ces prvo uraditi?
2-da li ces zvati policiju?
3-da li ces otici kao da se nista nije dogodilo?
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimePet Apr 18, 2008 4:00 pm

1.pocecu da vristim
2.pozvala bih policiju
3.necu otici

p.s. ne trebas da menjas situaciju.....ali ako hocete , mozete
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
Love_Roger
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Love_Roger


Ženski
Broj poruka : 260
Godina : 30
Location : na sedmom mesecu
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 6:47 pm

sorry nisam znala.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 4:02 pm

MA DAJ OPUSTENO!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
Love_Roger
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Love_Roger


Ženski
Broj poruka : 260
Godina : 30
Location : na sedmom mesecu
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimePet Maj 02, 2008 11:47 pm

ok
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 12:06 pm

Prvo bih pomislila da je meni smesteno oruzje u ruke
Ne bih nikoga zvala,vec bih se raspitivala unaokolo da li se zacuo pucanj,jer je moguce da je ta osoba tu dovedena mrtva
Verovatno pozvala policiju
P.S.Odgovorila sam na situaciju koju je Sonjica postavila!!!
Isto?
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 4:08 pm

Ja bih se pre svega istraumirala.....
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
ivanna<3 Rafa
Studiras sa Federerom/Henin!
Studiras sa Federerom/Henin!
ivanna<3 Rafa


Ženski
Broj poruka : 535
Godina : 33
Zasto volis tenis? : Tenis volim zbog Rafe, Jece i jos nekih tenisera, i zato sto je lep sport!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 7:20 pm

Umrla bih na mestu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 7:44 pm

Hehehe.........luda si.... :o
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 8:32 pm

i ja bih
zamislite otisli ste na teniski mech dvojice malo poznaetih tenisera....sedite gledate i onda odjednom se mec prekine zbog specijalnog gosta...taj specaijalni gost je upravo vas najomiljeniji teniser...on ide i deli autograme...i dodje do vas da vam autogram i pozove vac na pice...sta biste uradili????
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 10:29 pm

Rafa i ja.....mmm.... :zaljubljen:

Pa momentalno bih prihvatila da idem sa njim na piće! Heh, ko ne bi...
A onda bih se naravno slikala sa njim...i tako...uzela bih i njegov broj...ako bi mi ga dao...icon_lol icon_lol icon_lol


Jao, Jowo, pa što si morala baš ovo da pitaš??? Što da razmišljam o nečemu što se nikada neće ostvariti... :cry: :cry: :cry:

isto?
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 11:49 pm

Hehe,pa to bi bio Janko Tipsarević............Prihvatila bih poziv NARAVNO,i iskoristila sve vreme da ga OČARAM(hehe :o ),onda bi on verovatno tražio i sam moj br.itd.!!!!!!!!!hehehe..........lol!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 12:16 am

ja bih popila pice sa rafom i rekla izvini ali moram da pozovem jednu osobu...pozvala bih kaiu a onda bi ih ostavila i skolinila se...LOL...
isto???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 1:59 pm

ja bih isto kao i milica!!!!!xexexex
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 7:19 pm

Jao Rafa i ja...

Pa otisli bi na pice, onda bih ga ja muvala, i onda bi trazila njegov broj i on bi mi ga verovatno dao! :) Lol.. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
Love_Roger
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Upoznajes Nadala/Sharapovu!
Love_Roger


Ženski
Broj poruka : 260
Godina : 30
Location : na sedmom mesecu
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 9:17 pm

prihvatila bih poziv naravno...
Nazad na vrh Ići dole
little_princess_95
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!



Broj poruka : 47
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.06.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimePon Jun 09, 2008 4:48 pm

naravno da bih prihvatila poziv......u mom sluchaju bi to bio janko tipsarevic.......shta wishe bih mu predlozila da otputujemo zajedno na bahame..lol....prewishe fantaziram
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 1:45 pm

prwo bih pomislila shta je owo ili koje owaj chowek!!!!!
zwala bih prijatelja ili prijateljicu. . .
pozwala bih policiju i isprichala im istinu. . . da se nichega ne secam. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 9:32 pm

Kad bi me Rafa pozvao na piće.....mmmmmmmmmm.......UMRLA BIH!!!!(šalim se)
Prihvatila bih poziv,tražila mu broj,......očarala bih ga ,....,........hehehe :o cyclops :clown: :cheers: :zaljubljen: Zamisli sebe u ovoj situaciji 605555 Pitala bih ga da li hoće da igra tenis samnom..... :smajli-teniser
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 2:24 pm

E ovako malo sam inspirisana knjigom Twilight i filmom, naravno....
Saznajete da je dečko koji vam se sviđa vampir.....
1. Šta će te prvo učiniti?
2. Šta će te pomisliti u tom trenutku?
......
Opišite kako bi se osećali i sve kompletno....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 8:17 pm

prwo bih zwala buffy,ubicu wampira Zamisli sebe u ovoj situaciji 845965 shalim se,ne znam shta bih uradila.ustwari bash bi bilo dobro da mi dechko bude wampir biggreen bilo bi mi stw sooper!da postoje
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 11:38 pm

01. Mislim da bih se u prvom trenutku uplašila. Svoje saznanje bih zadržala za sebe jer bih bila uverena da mi niko ne bih verovao. Ali verujem da bih ga prihvatila takvog kakav je, jer sam zaista takva osoba.
02. Pomislila bih: "Ovo mora da je neka šala. Ko je postavio skrivenu kameru?", ali kad bih shvatila da je to istina, bilo bi: "OK. On je vampir. Šta ću, kog đavola, sad da radim?". Na kraju bih dobro razmislila i odlučila da ga prihvatim takvog kakav je.
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimePet Feb 27, 2009 3:50 pm

1.Ja bih se sigurno uplashila, kao i Joansie, ne bih nikome rekla jer mi ne bi werowali...
2.Ja sanjam, owo je nemogutje :) Ali ako ne sanjam i ako je to istina werowatno bih ostalo kako i jeste, tjutala bih i na kraju poprichala sa njim...Mozda je wegeterijanac ;)))
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Zamisli sebe u ovoj situaciji Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zamisli sebe u ovoj situaciji Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 4:00 pm

Pa ja prvo ne bih mogla da verujem da se to meni događa..... Naravno da bih se uplašila ali bih nastojala da saznam što više o njemu...... Ako ne bi želeo da mi naudi ostala bih sa njim..... Mada ko zna kakav bi mogao vampir biti..... Sve u svemu smatramda bi bilo zanimljivo upoznati vampira...... Meni su on super stvorovi...... Naravno kada su vegeterijanci kao Edward i njegova porodica u filmu.....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Zamisli sebe u ovoj situaciji Empty
PočaljiNaslov: Re: Zamisli sebe u ovoj situaciji   Zamisli sebe u ovoj situaciji Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zamisli sebe u ovoj situaciji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Napisite laz o osobi iznad sebe
» Ko ce sledeci postovati u ovoj temi???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: 4umske igre-
Skoči na: