Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary... by rafa-my love

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary... by rafa-my love - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 3 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 11:27 pm

haha kako mi je smesno to napad smeha to moja najbolja drugarica Maja non stop gowori...dobila sam napat smejanja i prospe se po asfaltu ahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
My diary... by rafa-my love - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary... by rafa-my love - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

My diary... by rafa-my love - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary... by rafa-my love   My diary... by rafa-my love - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 1:31 am

Ovako.. .Probudila sam se oko 7 i 10.. Tu se nekako spremila i otisla u skolu.. .Videla sam a.. .Opet me je pogledao onako kako samo on zna, onako tuzno da mi se srce steglo.. Ali moram da ga zaboravim, MORAM.... Otisla posle do mojih i pozdravila se sa njima.. Onda imali srpski, tu se smorila k'o niko zivi... Onda imali matu, imali smo kont... Bilo prost, ja uradila za 15 minuta... Onda na odmoru ja pojela lizu, siroma' ,nemam pare ni za kiflu icon_lol Posle fracuski, ja sam nesto bila odsutna ceo cas.. .I posle su gurali ovog sto mi se trenutno svidja na mene icon_ji Malo sam letela... Msm znate kako, u oblacima... Onda fizicko, opet sam ga videla, i opet... Ne znam vise sa da mislim.... Na fizickom igrali sa gimanzijalcima.. .Koji su to likovi... Onda smo imali tehnicko, tu sam se ceo cas igrala zemljopisa i malo bila na netu... Onda sma otisla kod babe da ostavim ranac, i otisla kod amige na slavu... Tu smo se ubil iod smeha... I dogovorile sm ose da zezamo decake... Tj. osmake.. Ja treba da se nabacujem Pavketu... Llalalala bie zabavno... Posebno sto je on dezuran.. .ahaha jadan decko... Onda sam dosla kuci... I videla sam nejgov skype... Ne znam zasto mu je takav status.. .Zaista me rastuzilo... Ja ne mogu da ga zaboravim.. Ali moram, moram da uspem.. .Ne znam ni ja vise sta cu..
Nazad na vrh Ići dole
 
My diary... by rafa-my love
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» My diary...Rafa&Me...Tijana`95
» My diary..?!
» @ my own diary @
» My diary...JowAnA
» My diary....by Djuki...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: