Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Wimbledon-muški singl....:)

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Šta mislite kome ide titula ove god?
Fedexu
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty33%Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
 33% [ 1 ]
Murray-u
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty67%Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
 67% [ 2 ]
Noletu
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty0%Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
 0% [ 0 ]
Del Potru
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty0%Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
 0% [ 0 ]
Tsongi
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty0%Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
 0% [ 0 ]
nekome drugom....
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty0%Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 3
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 05, 2009 9:05 pm

Slažem se sa tobom Saška....Fenomenalno finale,ja ga nisam gledala čitav,jer nisam imala živaca,a 5. set sam gledala od 6:6....Navijala sam za Roddicka i jako mi je bilo žao kad je izgubio,još kad sam ga videla da plače....I ja sam htela da zaplačem sa njim....Jadan.....Fedex je još jednom pokazao da je najbolji svih vremena.....Ništa više ne mogu da kažem osim:SVAKA ČAST FEDEXU!!!!:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 05, 2009 10:19 pm

yeaaaah! icon_razz

a,i meni je malo bilo zao Roddicka,malo... icon_lol ali bi mi bilo josh wishe da je Fed izgubio,tako da... :
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 05, 2009 11:46 pm

Jedva sam imala živaca da odgledam peti set do kraja! icon_lol Ali, sve je vredelo jer je Roger Federer sada i zvanično najveći teniser svih vremena!!! Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 807188 Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 27611 Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 724208 Za mene je on to bio i ranije, naravno, ali sada je, osvojivši i ovaj 15. grand slam, to dokazao.
Iako sam psovala svaki Andyjev as udarac icon_lol , bilo mi ga je kasnije žao kada je plakao... Meni je gotovo uvek žao onog što izgubi, pa što plače, čak i ako sam svim srcem navijala za onog drugog. icon_lol I Andy je danas zaslužio pobedu, odigrao je fantastičan meč, ali je Fed prosto bio bolji u nekim ključnim trenucima. Mogu samo da zamislim kakav je osećaj izgubiti onakav meč, kada si dao 200% svoje snage... Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 817328 Sigurno mu nije lako, ali mislim da će kasnije, kada se strasti stišaju, biti zadovoljan, jer je i finale velika stvar.
P.S. Ne volim što ljudi umanjuju Fedove pobede na Roland Garrosu i Wimbledonu samo zato što "Rafa nije bio tu". Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 312202 Sudbina je prosto htela da Fed osvoji i Roland Garros i svoj 15. grand slam, učinio to s Rafom ili bez njega.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 06, 2009 1:16 am

*Joansie* ::
P.S. Ne volim što ljudi umanjuju Fedove pobede na Roland Garrosu i Wimbledonu samo zato što "Rafa nije bio tu". Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 312202 Sudbina je prosto htela da Fed osvoji i Roland Garros i svoj 15. grand slam, učinio to s Rafom ili bez njega.
Da,ali opet ko zna šta bi bilo da se Rafa nije povredio....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 06, 2009 1:18 pm

Jao ja sam jedva odgledala mec do kraja, svaka cast Fedu potvrdio je da je najveci teniser svih vremena!!!! Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 724208
Bilo mi je zao Rodika mogu samo da zamislim kako mu je bilo, obojica su igrala odlicno.
P.S. Slazem se sa Joansie, ni ja ne volim što ljudi umanjuju Fedove pobede na Roland Garrosu i Wimbledonu samo zato što "Rafa nije bio tu".
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 06, 2009 2:34 pm

i da je Rafa bio tu,ja mislim da bi ga Fed pobedio.pa ove godine ga je dobio u Madridu i to pred njegovom publikom...chula sam da Nadal ima problema sa kolenima.ko zna da li ce vishe moci da se vrati u staru formu,jer,teshko je odrzavati stalno takav nivo igre.bio je kao nadchovek na terenu
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 06, 2009 3:17 pm

I ja mislim da bi ga pobedio i na Wimbledonu. A na Roland Garrosu je Rafa bio tu, samo što je ispao u četvrtom kolu.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 06, 2009 3:19 pm

*Joansie* ::
I ja mislim da bi ga pobedio i na Wimbledonu. A na Roland Garrosu je Rafa bio tu, samo što je ispao u četvrtom kolu.
Pa jednim delom ste i u pravu,ali Roddick je bio veoma blizu pobedi....Baš mi je žao što nije pobedio...:) Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 370602 Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 370602 Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 370602 Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 370602 Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 370602
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitimePon Jul 06, 2009 3:38 pm

Bio je Roddick jako blizu pobedi, to je činjenica. I ja sam rekla da mi je na kraju čak i žao što nije, jer je dao 200% sebe. Ali, drago mi je što je Fed pobedio i što je sada i zvanično deo istorije. Ipak je za mene Fed bolji teniser od Roddicka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wimbledon-muški singl....:)   Wimbledon-muški singl....:) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Wimbledon-muški singl....:)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» WIMBLEDON 2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Turniri-
Skoči na: