Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaša omiljena Grupa...:)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:20 pm

Koja je vaša omiljena grupa?Ja nem omiljenu....:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:32 pm

pa...RHCP,Muse,Nightwish,Metallica,Cradle of Filth, Papa Roach,Green Day,Children of Bodom,Within Temptation,Led Zeppelin......malo li je? Vaša omiljena Grupa...:) 845965
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:37 pm

Hahahahahaha,nije...:)****
Ja stvarno ne <3 nijednu grupu neš posebno...:)****
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 3:33 pm

Ih, mnogo ih je! Ja nekako više volim grupe od solo pevača, nekako se uvek tako namesti. icon_lol To su uglavnom rock bendovi, ali ispred svih stavljam pop bend ABBA, čiju muziku smatram svevremenom i neprevaziđenom. Među omiljenim bendovima su mi Coldplay, EKV, s** Pistols, Il Divo, Nightwish, Bajaga i Instruktori, Bijelo dugme, Film, Van Gogh, Vampiri, the Beatles, the Police, Spice Girls, Girls Aloud, the Rollingstones, Guns'n'Roses... Mogla bih da nabrajam do sutra. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 4:13 pm

*Joansie* ::
Ih, mnogo ih je! Ja nekako više volim grupe od solo pevača, nekako se uvek tako namesti. icon_lol To su uglavnom rock bendovi, ali ispred svih stavljam pop bend ABBA, čiju muziku smatram svevremenom i neprevaziđenom. Među omiljenim bendovima su mi Coldplay, EKV, s** Pistols, Il Divo, Nightwish, Bajaga i Instruktori, Bijelo dugme, Film, Van Gogh, Vampiri, the Beatles, the Police, Spice Girls, Girls Aloud, the Rollingstones, Guns'n'Roses... Mogla bih da nabrajam do sutra. icon_lol
A ja zaboravila da nabrojim Van Gogh i Coldplay..... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 7:33 pm

i ja wolim van gogh biggreen i killerse nisam rekla
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 9:35 pm

JOJ....Da i Killersi...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 3:59 pm

jao sigurno jedno od najtezih pitanja...Idem redom...Queen,Led Zeppelin,The Beatles,The Rolling Stones,Heart,The Doors,Deep Purple,Withesnake,Duran Duran,Europe,Jefferson Airplane,Kiss,Simply red,ABBA,The mamas and the papas...Mnogo ih je.
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 4:11 pm

JAO....Kako sam zaboravila na Queen,Europe,Duran Duran i Deep Purple...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 9:23 pm

a i ja wolim Beatlese(ko ih ne woli biggreen ) i Kiss...nisu mi bash najomiljenije grupe ali su mi jako dragi xD
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 10:35 pm

Jackie ::
a i ja wolim Beatlese(ko ih ne woli biggreen ) i Kiss...nisu mi bash najomiljenije grupe ali su mi jako dragi xD
Bitlsi su zakon...KIss mi je medju omiljenim grupama ali moram jos dosta da cujem od njih :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena Grupa...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena Grupa...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:46 pm

GUNS N FUCKIN' ROSES!!!
Obozavam ih.. Mogla bih do sutra da pricam kolko ih volim i bla blaa :D
Volim i Skid Row, Kiss, Black Sabbath, Metallica, Led Zeppelin, Europe, Danger danger, W.A.S.P, Dimmu Borgir, Megadeth, Iron Maiden, Hammerfall, Nirvana, The Scorpions, Aerosmith, Cradle of Filth, Pantera, Deep Purple itd... moguce da sam neke zaboravila
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaša omiljena Grupa...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena Grupa...:)   Vaša omiljena Grupa...:) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša omiljena Grupa...:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vasa omiljena pesma....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: Muzika-
Skoči na: