Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaša omiljena pevačica...:)

Ići dole 
+2
Jackie
***Inče***
6 posters
AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:18 pm

Pa koja je vaša omiljena pevačica?Ja najviše volim Lady Gagu i Katy Perry...:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:27 pm

Madonna,Tarja Turunen i Katy Perry.wolim i Amy Winehouse,ima super glas ali me nerwira njen Lifestyle....i Gaga xDD
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:39 pm

Eeeeee da i Amy je sooper...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 3:41 pm

Melanie C, Gabriella Cilmi, Leona Lewis, Amy Winehouse, Duffy... Što se tiče Madonne, ja obožavam njene ranije pesme, ove sa poslednja dva albuma mi se gotovo uopšte ne dopadaju, jer je totalno napustila nešto što smatram "njenim". Njenim najboljim pesmama smatram "La Isla Bonita", "Like a Prayer", "Frozen", "Vogue", "Secret", "Justify My Love"...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 4:10 pm

*Joansie* ::
Melanie C, Gabriella Cilmi, Leona Lewis, Amy Winehouse, Duffy... Što se tiče Madonne, ja obožavam njene ranije pesme, ove sa poslednja dva albuma mi se gotovo uopšte ne dopadaju, jer je totalno napustila nešto što smatram "njenim". Njenim najboljim pesmama smatram "La Isla Bonita", "Like a Prayer", "Frozen", "Vogue", "Secret", "Justify My Love"...
Eeeee da 'Like A Prayer' je extra pesma....:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 7:51 pm

*Joansie* ::
... Što se tiče Madonne, ja obožavam njene ranije pesme, ove sa poslednja dva albuma mi se gotovo uopšte ne dopadaju, jer je totalno napustila nešto što smatram "njenim". Njenim najboljim pesmama smatram "La Isla Bonita", "Like a Prayer", "Frozen", "Vogue", "Secret", "Justify My Love"...
meni su swe njene pesme super,pogotowo sa albuma American Life,Confessions on a Dance Floor,Erotica i Ray of Light,a owaj zadnji mi i nije neshto posebno
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 5:16 pm

madona i rihana
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 11:50 pm

Luka ::
madona i rihana
a owde imamo josh jednog Madonninog fana icon_razz suuper.koje su ti njene naj pesme Luka? xDD
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimePon Jun 01, 2009 6:39 pm

Volim svaku
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 3:51 pm

Luka ::
madona i rihana
haha izgleda da su svi decaci na forumu Rihannini fanovi :))))
Moja omiljena pevachica trenutno je Janis Joplin :) a od pop pevacica i ovih mladjih najvise volim Katy Perry jer je svoja..I Beyonce
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:51 pm

Joan Jett :)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:55 pm

FairyQueen ::
Luka ::
madona i rihana
haha izgleda da su svi decaci na forumu Rihannini fanovi :))))
Moja omiljena pevachica trenutno je Janis Joplin :) a od pop pevacica i ovih mladjih najvise volim Katy Perry jer je svoja..I Beyonce
Da, Janis Joplin je bila kraljica... RIP. Vaša omiljena pevačica...:) 370602
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:50 pm

Steta sto je umrla tako mlada :((((
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Vaša omiljena pevačica...:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vaša omiljena pevačica...:) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitimePet Jun 05, 2009 2:24 pm

FairyQueen ::
Steta sto je umrla tako mlada :((((
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Vaša omiljena pevačica...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša omiljena pevačica...:)   Vaša omiljena pevačica...:) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša omiljena pevačica...:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vasa omiljena pesma....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: Muzika-
Skoči na: