Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ana Ivanovic

Ići dole 
+24
***Inče***
Tea
RAFA THE KING
Rafa 4ever
~Black Angel~
*~*tasha Nadalcica*~*
Kaćka#94
sofi993
ivanna<3 Rafa
Perkica
Sanja The Best Forever
N!N@
@n@
sonjica93
rafalicious
*Anja*
...SuNsHiNe...
*Joansie*
**Djuki**#
TENNIS FAN
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
FairyQueen
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći
AutorPoruka
@n@
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
@n@


Ženski
Broj poruka : 140
Godina : 29
Location : Ewo me !!!!!
Zasto volis tenis? : Sport je strawa !!! A i zbog tennisera i tenniserki...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 10:02 pm

Super...Swaka joj cast icon_hop
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beautygirls.niceboard.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 10:26 pm

brawo ana. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
mmmm
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!



Ženski
Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : Zato sto je extra sport..
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:21 pm

Ana igra opet sutra(u sredu)
Nazad na vrh Ići dole
@n@
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
@n@


Ženski
Broj poruka : 140
Godina : 29
Location : Ewo me !!!!!
Zasto volis tenis? : Sport je strawa !!! A i zbog tennisera i tenniserki...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 2:44 pm

Ana je pobedila Italijanku Robertu Vinci (waljda se tako preziwa) icon_hop Ana Ivanovic - Page 24 807188
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beautygirls.niceboard.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 2:52 pm

axa. . . napet mech. . . brawo ana. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 2:52 pm

Ali jedva. Baš se dosta namučila. Ana Ivanovic - Page 24 370602
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 5:09 pm

Ali je treći set igrala suuuuper. Ana Ivanovic - Page 24 27611
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 5:23 pm

slazhem se. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
mmmm
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!



Ženski
Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : Zato sto je extra sport..
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 8:45 pm

Pobedila je Robertu rezultatom 6:7,7:5,6:1..Ana naj werowatnije igra opet sutra...
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 9:22 pm

Drago mi je da je pobedila,bio je bas dobar mec!!!Samo je imala bas velikih problema sa bacanjem loptice na servisu!!!
Nazad na vrh Ići dole
@n@
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
@n@


Ženski
Broj poruka : 140
Godina : 29
Location : Ewo me !!!!!
Zasto volis tenis? : Sport je strawa !!! A i zbog tennisera i tenniserki...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 9:26 pm

Da mech je bash bio napet,ali Ana je pobedila .....Juhhu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beautygirls.niceboard.net
Nicoletto
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
Nicoletto


Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 30
Location : Zagreb, Hrvatska
Zasto volis tenis? : ....jer je najbolji
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2009

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 12:31 pm

Ana izgubila od Mauresmo 6-2,6-3
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 1:18 pm

shteta. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 3:02 pm

Da,nisam imao priliku da gledam mec,ali su rekli da nije igrala bas dobro!!! Ana Ivanovic - Page 24 817328
Nazad na vrh Ići dole
mmmm
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!



Ženski
Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : Zato sto je extra sport..
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 3:21 pm

Igrala je ocajno,puno izlasaka na mrezu,puuuuno loptica u aut...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 4:23 pm

Stvarno baš šteta...
Nazad na vrh Ići dole
mmmm
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!



Ženski
Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : Zato sto je extra sport..
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 10:15 pm

Uzas...Ubicu se..Mada drzim palceve za AO...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 7:16 pm

09.01.2009: Ana je na naslovnoj strani Inside Sport magazina

Ana je na naslovnoj strani aktuelnog izdanja Inside Sporta, vodeće publikacije u Australiji. Ona je tema brilijantnog članka od 3000 reči, koji je napisala novinar Suzi Petkovski. Ovde možete pročitati prevod uvodnog dela:

Anina ofanziva
Previše slatka da bi vladala ženskim tenisom? Previše fina? Previše lepa? Ne ova Ana Ivanović.


Kada su Novaka Đokovića pitali zašto su Srbi tako nesrazmerno uspešni u tenisu, on je rekao da ima nešto u vodi za piće. Slatka Ana sa srnećim očima je uz osmeh koji razoružava rekla: “Jedemo mnogo mesa”. I to je mlada žena za koju su rekli da je “previše fina” da bi vladala ženskim tenisom?

Dobra kao dete Von Trappa, sa tečnim očima i melodičnim glasom, 21-godišnja Beograđanka nastavlja da radi stvari za koje njeni kritičari smatraju da joj nedostaje ubilački instinkt. Kao što je čudovišna pobeda nad Mariom Sharapovom od 6-2, 6-1 u polufinalu French Opena 2007. godine, kada je ušla u istoriju kao prvi teniser iz Srbije koji je stigao do finala grand slama. Ivanovićeva je na French Openu 2008. postigla dvostruki uspeh osvojivši prvu grand slam titulu i došavši na prvo mesto svetske rang liste, ponovo utirući put kao prva Srpkinja koja je bila na vrhu rang liste. Ali čak i kada je izbila na vrh, rečenica posle Pariza je bila: Da li je previše fina da ostane tamo? Vladavina, kako se ispostavilo, trajala je kratkih 12 nedelja, ali više zbog povrede koja je došla u loše vreme, nego zbog ljudske dobrote Ivanovićeve.

“Kada ste jednom na tom terenu … mnogo je lakše reći nego uraditi, ali morate da budete ubica,” rekla je Ivanovićeva posle svoje pobede u Parizu, nakon što je samlela jednu protivnicu sa 6-0, 6-0 i prekinula veliki nalet nove grand sam finalistkinje Dinare Safine sa 6-4, 6-3. “Morate da vršite pritisak na njih i da pokažete svoje prisustvo.” Izgubivši samo jedan set na putu do titule, dokazale je da je dovoljno jaka...

(www.anaivanovic.com)
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:07 am

Wow! Po uvodu vidim da je lep text.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 7:41 pm

Biće i ostatak, čim ga prevedu na Aninom sajtu. Ana Ivanovic - Page 24 27611
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 7:59 pm

Ana jedva čeka debi za Srbiju

DOMAĆICA
– Srpska teniserka Ana Ivanović izjavila je da se raduje predstojećem nastupu za reprezentaciju u meču Fed kupa sa Japanom u Beogradskoj areni. Srbija i Japan sastaće se 7. i 8. februara u prvom kolu Svetske B grupe, a Ivanovićevoj će to biti prvi zvanični mečevi u Beogradu u karijeri, posle egzibicionih mečeva sa Novakom Đokovićem 2005. i 2007, kada je igrala u Areni sa ostalim zvezdama srpskog tenisa.

– Atmosfera tokom egzibicije je bila neverovatna i imajući u vidu da je Fed kup ozbiljni takmičenje, sigurna sam da će navijanje biti još bolje u meču protiv Japana. Dugo vremena sam čekala da zaigram u svom rodnom gradu, pred porodicom, prijateljima i pristalicama i srećna sam što će se to i ostvariti. Biće to zaista poseban događaj – rekla je Ivanovićeva.

Za meč sa Japankama selektor Vraneš prijavio je Jelenu Janković, Anu Ivanović, Anu Jovanović, Bojanu Jovanovski, a uz tim će biti i 15-ogodišnja Aleksandra Krunić.

(24 sata)

Verdasko: Bilo mi je lepo s Anom

Fernando Verdasko je za četiri meseca prešao put od "tenisera poznatijeg kao momak Ane Ivanović" do osvajača Dejvis kupa i polufinaliste Australijan opena. Levoruki Španac iz Madrida pobedio je Žoa Vilfreda Congu 7:6, 3:6, 6:3, 6:2 i sutra će igrati s drugim levorukim špancek, ali iz Manakora, Rafaelom Nadalom.

POBEDNIK
– U poslednje vreme sa midamo dosta problema koji nisu bili direktno povezani s tenisom. Ne mislim samo na raskid sa Anom, već i na probleme u porodici. Međutim, uspelo mi je da emocionalni nemir ostavim sa strane, da izađem na teren i pobeđujem. Nije bilo lako, ali sam oduvek želeo da budem uspešan igrač – rekao je 25-ogodišnji Verdasko, koji se na početku karijere zabavljao sa argentinskom igračicom Žizelom Dulko.

Španski teniser kaže da se još "ne oseća slobodno" posle rastanka s Anom Ivanović, pored koje je bio od septembra, pa sve do početka januara i turnira u Brizbejnu.

– Bilo mi je super s Anom i nisam se osećao kao zarobljenik. Veza se razvijala, ali na kraju nije ispalo dobro. Međutim, navikao sam da se borim s raskidima, a tako je bilo i sa Anom. Zato se i mnogo bolje držim nego ona. Da li je dobro da imate devojku pored sebe? Mislim da jeste. Još je i bolje ako je ona teniserka, jer možete da uskladite kalendare i da često budete zajedno.

Verdasko priznaje da je postao novi čovek nakon trijumfa u Dejvis kupu, kada je Španija, bez pomoći Rafaela Nadala, savladala Argentinu.

– Da, to je možda bio presudan trenutak. Shvatio sam da moje vreme tek dolazi i da nisam daleko od Rafe, Federera, Đokovića ili Marija. Pred Australijen open dosta mi je pomogao i Andre Agasi. Razgovarali smo dva sata u Las Vegasu i objasnio mi je neke stvari, o kojima ne mogu da vam govorim – dodao je Verdasko, koji je od 2005. izgubio svih šest mečeva od zemljaka i velikog prijatelja Nadala, uz samo jedan dobijen set.

(24 sata)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 9:52 pm

Baš mi je žao što su raskinuli.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 6:02 pm

12.03.2008: Američka avantura

Uvek sa zadovoljstvom dolazim u Indian Wells. To mi je iz nekoliko razloga omiljeni turnir. Pre svega, organizacija je sjajna, stadion deluje novo i svi su puni dobrodošlice.

Publika je takođe sjajna, čak i na treninzima. A imate i pogled na planine koji oduzima dah, kao i svež pustinjski vazduh. To me jako opušta.

Dosta se razlikuje od drugih gradova u kojima igramo: tako je tiho i mirno. Sigurna sam da mi je to pomoglo prošle godine kada sam osvojila turnir, i naravno da mi je cilj da ga ponovo osvojim.

Veoma sam uživala i u vremenu provedenom u New Yorku pre dve nedelje. Bilo je lepo što sam imala više vremena da razgledam grad, i to mi je bio prvi boravak tamo tokom zime. Više sam uživala po snegu, nego leti za vreme US Opena, kada je tako toplo i vlažno.

Prošle nedelje sam trenirala u Las Vegasu. Nikada pre toga nisam bila tamo, i iskustvo je bilo vrlo zanimljivo! Nisam znala mnogo o gradu, ali su mi rekli da će to biti jedinstveno iskustvo, i nisu pogrešili!

Bilo je zabavno hodati kroz oblast u kojoj je gužva, poznatu kao "Strip" i videti sve tematske hotele. Išla sam na rollercoaster u New York New York, a bila sam i na poznatoj predstavi "O" u Bellagiou.

Nisam sigurna koliko brzo ću se vratiti u Vegas, ali je put svakako bio zabavan.

Voli vas
Ana

(www.anaivanovic.com)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 1:32 pm

25.03.2009: Ana na golf terenu

Ana Ivanovic - Page 24 Miami-10

Ana se uoči Sony Ericsson Opena, koji danas počinje u Majamiju, oprobala u golfu. Ona je zajedno sa prvim teniserom sveta Rafael Nadalom učestvovala u zabavnom foto snimanju na Crandon Park Golf terenu, koji se nalazi nadomak teniskog kompleksa.

Ana je samo jednom ranije odigrala punu verziju ovog sporta – pre četiri godine u Perthu – ali je pokazala da je dobar igrač, i pobedila je Španca koji često igra golf.

21-godišnjakinja, koje je prošle nedelje u Indian Wellsu tokom BNP Paribas Opena sa svojim trenerima odigrala partiju mini golfa, prvu rupu pogodila je sa preko 3.5 metra udaljenosti. Njen prvi pokušaj je bio za malo kratak, ali je iz drugog pokušaja sa iste udaljenosti pogodila.

Nadal je potom probao da uradi isto, ali nije uspeo iz tri pokušaja. Ana, koja je prijatelj sa Špancem, nije mogla da odoli, i izazivala je šestostrukog Grand Slam šampiona. "Pobedila sam!", šalila se 21-godišnjakinja, svesna svoje početničke sreće.

(www.anaivanovic.com)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Ana Ivanovic - Page 24 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ana Ivanovic - Page 24 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitimePon Mar 30, 2009 4:53 pm

29.03.2009: Ana: "Razočarana sam igrom"

Srpska teniserka Ana Ivanović nije bila zadovoljna igrom posle poraza od Mađarice Agneš Savaj (6:4, 4:6, 6:1) u trećem kolu turnira u Majamiju.

„Zaista sam razočarana današnjom igrom. Skoro ništa nisam uradila kako treba i nisam uspevala da osvajam gemove na svoj servis. Osećala sam da sam imala priliku na početku meča, ali sam za malo promašivala, pa mi je ponestalo samopouzdanja i posle mi je bilo teško da se priberem“, izjavila je 21-godišnja Srpkinja.

„Mislim da je jedan od razloga poraza i to što sam očekivala da će stvari odvijati lakše nego što zapravo jesu. Bilo je teže nego što sam očekivala“, dodala je Ivanovićeva.

Ana je u Indijan Velsu izgubila u finalu od Vere Zvonarjeve, a dobre partije najavljivale su i uspešan pohod u Majamiju. To, na žalost, nije bio slučaj i Ivanovićeva je, baš kao i prošle godine, završila učešće u trećem kolu.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ana Ivanovic - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic - Page 24 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ana Ivanovic
Nazad na vrh 
Strana 24 od 25Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic
» AnA IvAnOvIc
» Mia Colucci and Ana Ivanovic!!:)
» ~Forum o Ani ivanovic~
» Forum o Ani Ivanovic!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: