Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jankovic

Ići dole 
+25
Tea
Rafa 4ever
RAFA THE KING
Kaćka#94
Jecika
maJJa
~Black Angel~
fan tenis
Perkica
laura_tennis fan
ivanna<3 Rafa
sonjica93
**Djuki**#
llllllllllllllllllll
@n@
*Anja*
rafalicious
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
*Joansie*
*Punk_Princess*
FairyQueen
...SuNsHiNe...
*Certified Nadal addict*
loveeee_TENNis <3
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Sledeći
AutorPoruka
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 12:51 am

Bas je lep tekst,hvala puno Joansie!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 1:27 pm

Sooper :)
Nazad na vrh Ići dole
loveeee_TENNis <3
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
loveeee_TENNis <3


Ženski
Broj poruka : 710
Godina : 30
Zasto volis tenis? :
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.12.2007

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 8:50 pm

Super jeee...Hvalaa
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 2:08 pm

suuuuuper. . . hwala joasine. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 9:15 pm

29.12.2008: Jankovićeva na Venus u Hong Kongu

Najbolja teniserka sveta Jelena Janković novu sezonu će otvoriti duelom sa Amerikankom Venus Vilijams, na egzibicionom turniru u Hong Kongu.


Turnir će biti održan od 7. do 10. januara. Žrebom je odlučeno da se u polufinalu sastanu selekcije Evrope i Amerike. Evropsku ekipu predvodi Jelena Janković, dok je starija od sestara Vilijams glavna zvezda tima Amerika. U drugom polufinalu sastaće se timovi Rusije i Azije.

Svaka od selekcija imaće po tri teniserke, jednu zvezdu, jednu dokazanu teniserku i jednu mladu, talentovanu igračicu. Pored Jankovićeve u timu Evropa nalazi se Mađarica Agneš Savaj i mlada Portugalka Mišel Laršer de Brito.

U timu Amerika nalaze se Venus Vilijams, Argentinka Žizel Dulko i Amerikanka Koko Vandevej, juniorska šampionka US Opena.

U timu Rusija su Marija Šarapova, Vera Zvonareva i Aleksandra Panova, a u timu Azija Kineskinja Ži Ženg, Indijka Sanja Mirza i Žang Ling, najbolja teniserka Hong Konga.

Polufinalni dueli se sastoje od dva singla i jednog meča u dublu.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 6:59 pm

04.01.2009: Jelena dobila zvezdu

Prva teniserka sveta Jelena Janković dobila je kao novogodišnji poklon nešto izuzetno vredno, retko i originalno – svoju zvezdu na nebu.


Kompanija Knjaz Miloš i Akva Viva su na jedinstven način iskazali su svoje divljenje prema kraljici „belog sporta“ poklonivši joj zvezdu koja nosi ime Džej-Džej i sija u SC2 sazveždžu Herkulez severnog cirkularnog polarnog regiona.

– Nisam mogla da verujem kad sam saznala da sam dobila zvezdu na nebu. To je nešto sasvim neverovatno i presrećna sam – rekla je Jelena.

08.01.2009: Jelena potpisala za IMG

Zvezda broj jedan svetskog tenisa izabrala IMG agenciju za menadžment i marketing za ekskluzivnog svetskog zastupnika.


Predstavnici svetske kompanije za sport i zabavu IMG izjavili su da je međunarodna teniska zvezda, pobednica u mešovitim dublovima na turniru u Vimbldonu 2007. u paru sa Jamieom Murrayom, prva teniserka sveta na Sony Ericsson WTA Toura, Jelena Janković, potpisala eksluzivni ugovor sa tom agencijom i da od 1. januara 2009. godine zastupa njihove menadžerske i marketinške interese. Jelena Janković, koja ima 23 godine takodje će pristupiti svetskoj firmi koja zastupa top modele IMG Models.

Fernando Soler, direktor IMG-ovog ogranka za tenis je izjavio: "Izuzetno nam je zadovoljstvo što se igračica Jeleninog kalibra pridružila ostalim šampionima koje zastupamo. Njena reputacija na terenu i van njega je neuporediva sa bilo čijom". Ivan Bart, viši potpredsednik kompanije IMG Models je dodao: "I mi smo počastvovani što se i Jelena priključila našim ostalim slavnim klijentima".

Gavin Forbes, viši potpredsednik IMG-a ističe: "Jelena je sportistkinja neverovatnog talenta i neograničenog potencijala. Uspela je sebe da izdigne na nivo teniserke broj 1 u svetu i njena otvorenost i srdačnost i fantastičan osmeh doneli su joj je ekstremnu popularnost. Kompanija IMG se raduje saradnji sa Jelenom baš tokom ovog uzbudljivog perioda u njenoj karijeri".

Menadžment tim Jelene Janković u agenciji IMG će predvoditi Caroline Lacy iz londonskog ogranka IMG-a.
Jelena Janković, koja je nedavno od ITF-a proglašena za svetskog šampiona 2008, izjavila je: "IMG je vodeća svetska agencija, ne samo za tenis, već za celu industriju zabave. Veoma sam uzbuđena što ću im se pridružiti i učestvovati u raznim delatnostima".

IMG je vodeća kompanija za menadžment u tenisu i zastupa vrhunske ženske i muške tenisere u koje spadaju i današnji superstarovi: Roger Federer, Rafael Nadal, Maria Sharapova, Venus Williams i James Blake. Pored toga, IMG podržava, organizuje i predstavlja mnoge od vodećih svestkih turnira, uključujući, izmedju ostalih, Sony Ericsson Open, Australian Open, Chennai Open i Vimbldon.

O IMG Sports & Entertainment

IMG Sports & Entertainment pokriva područje od 30 zemalja i u svojoj ponudi ima: product and brand licensing; konsalting usluge, kompletnu organizaciju velikih svetskih događaja,collegiate marketing, media and licensing; modne događaje i predstavljanje modela, golf course design, zastupanje klijenata iz oblasti golfa, tenisa, javnih i medijskih ličnosti, evropskog fudbala, ragbija, kriketa, motociklizma i Olimpijskih igara. IMG Akademije su najveće svetske multi-sportske obrazovne institucije u kojima treniraju i obrazuju se svake godine više od 12.000 juniora, odraslih i profesionalnih sportista.

(www.jj-jelenajankovic.com)

10.01.2009: Jankovićeva se razbolela

Ona je u odelu izašla na teren, kako bi se izvinila gledaocima i informisala ih da je već nekoliko dana bolesna. Ona nije imala dovoljno energije da se sastane sa Kineskinjom Ži Ženg.


23-godišnja Srpkinja je izgubila prvi meč sezone od Venus Vilijams, a potom je i u dublu doživela poraz.

"Veoma sam slaba i bolesna nekoliko dana. Trudila sam se mnogo na terenu, ali sam delovala sporo. Nisam imala prave reakcije i to je predstavljalo veliku borbu za mene. Bila je to lepa šansa da odigram nekoliko mečeva i uđem u formu pred Australijan Open, ali neki put neke stvari ne možete da kontrolišete", rekla je Jankovićeva.

Prvi gren-slem sezone počinje u Melburnu za devet dana, a Jankovićeva je već govorila o problemima koje ima sa ulaskom u fizičku kondiciju posle izuzetno rigoroznih treninga u Meksiku tokom prethodnih mesec dana.

"To je individualna stvar. Neko može da se oporavi posle nekoliko dana, nekome treba nešto više. Moram da ostanem pozitivna. Postoji još više od nedelju dana do početka Ozi Opena i nadam se da mogu da uđem u ritam što pre i da radim na mojoj igri kako bi maksimalno spremna dočekala takmičenje. Moj cilj je da se što pre vratim na teren i spremam za Austaliju. Dugo se ne osećam dobro. Pao je moj imuni sistem. Lako se razbolite kada menjate vremenske zone, klime, kada ste u okruženju mnogo ljudi. Telo mora da se prilagodi. Nadam se da će se to dogoditi što pre", istakla je Jankovićeva.

Najbolja svetska igračica prošle godine upisala je najviše pobeda u WTA turu 65, a osvojila je i četiri titule, uz prvo gren slem finale na US Openu.

Ona je 2008. počela četvrtfinalom u Sidneju, a na Ozi Openu je porašena od kasnije šampionke Marije Šarapove u polufinalu.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 10:19 pm

Jaooo,bas mi je drago za ovu zvezvua bas mi je krivo sto se razbolela!!!Nadam se da ce do AO da joj bude bolje,da bi mogla da igra!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 10:28 pm

RAFA THE KING ::
Jaooo,bas mi je drago za ovu zvezvua bas mi je krivo sto se razbolela!!!Nadam se da ce do AO da joj bude bolje,da bi mogla da igra!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 12:10 am

Lepo što je dobila zvezdu! biggreen (mada me ovo odmah podsetilo na to kad je Rafa dobio asteroid po svom imenu)
I meni je žao što je bolesna i nadam se da će se oporaviti za koji dan i da će biti spremna za Australian Open.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 9:30 pm

Džej-Džej ove godine pred oltarom?

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković i crnogorski vaterpolista Mlađan Janović u tajnosti planiraju venčanje na leto, piše tabloid "Svet", pozivajući se na crnogorske medije.

Priča je potekla iz kotorske sredine, gde Janović živi i igra u Primorcu, ali za sada sve pripreme drže u tajnosti do konkretnijih dogovora.

Isti izvori navode da bi venčanje moglo da bude zakazano na leto kada budu imali manje obaveza. Za sada im je najbitnije da provode što je moguće više vremena zajedno, jer su rastrzani zbog zgusnutih sportskih kalendara.

I Jelena i Mlađan su više pua isticali da su našli "srodnu dušu" i da odlično funkcionišu, bez obzira na to što se ne viđaju često.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 11:27 pm

Ma ko zna,ne verujem da je tacno!!Mislim,bas bi bilo super ali su to ipak novinari Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 11:52 pm

RAFA THE KING ::
Ma ko zna,ne verujem da je tacno!!Mislim,bas bi bilo super ali su to ipak novinari Rolling Eyes
I ja sam to isto pomislila kada sam pročitala naslov...
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 1:36 am

piše Svet...toliko mi je bilo dovoljno, pa da shvatim da je ovo običan trač i ništa više... Jelena Jankovic - Page 30 845965
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 2:11 am

A u svakom slučaju ne bi bilo loše i da se venčaju...... baš su lep par.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 5:03 pm

Ja novinama kao što je "Svet" ništa ne verujem. Ako je to istina, lepo, srećno im bilo, ali ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 5:43 pm

*Joansie* ::
Ja novinama kao što je "Svet" ništa ne verujem. Ako je to istina, lepo, srećno im bilo, ali ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 5:59 pm

20.03.2008: Jelenin blog

Dragi moji fanovi,

prvo želim da vam uputim izvinjenje što vam nisam pisala duži vremenski period. Imala sam porodičnih problema, nisam igrala onako kako znam, dakle ispod svih svojih mogućnosti i bila sam malo prezauzeta. Srećna sam što sam ponovo tu i za vas i što vam mogu pisati o onome što se dešavalo, šta je novo kod mene.

Nisam započela sezonu 2009. onako kako sam želela. Kao što ste i svi videli nisam igrala ni jedan meč dobro. Mučim se da nađem svoju igru, najviše sam izgubila na reakciji i eksplozivnosti na terenu.Osećam sam se po malo teško na terenu. Kasnim kod udaraca i nikada nisam na pravom mestu, na lopti, nedostaje mi brzina. Na ovom nivou, u samom vrhu ženskog tenisa to moram imati. A upravo ta brzina i pokretljivost su bili moje najjače oružje u prošlosti. Čak i u situacijama kada moji udarci nisu funkcionisali, uvek su tu bile noge koje su me nosile i vodile u pobede, na taj način sam pobedila veliki broj mečeva - zahvaljujući dobroj kretnji na terenu i borbenosti. To je uvek bio moj plan B, i sada ga više nema. Izgubila sam ga i pokušavam da ga ponovo vratim.

Pripreme koje sam imala u periodu između dve tamičarske sezone, ovaj put, za razliku od prethodnih godina odradila sam po novom „receptu“ i mislim da to nije urodilo plodom. Nisam dobila rezultate koje sam želela da postignem tim novim načinom priprema za novu sezonu. Posebno time što sam prošlu takmičarsku godinu završila sjajno, cilj mi je bio da ove godine započnem moju dominaciju u ženskom tenisu. Želela sam da u 2009. budem bolja nego prošle sezone. A osećam se kao da sam pala nekoliko nivoa ispod, sa mesta na kome sam bila. Cela moja igra pati i izgubila sam samopouzdanje. Zato uvodim promene, a jedna od njih je i ta što ću početi da radim sa novim kondicionim trenerom. Nadam se da ću ponovo pronaći moju igru i to što je pre moguće. Ostala sam pozitivnog raspoloženja. Moram da nastavim da napredujem, da radim puno i idem napred uzdignute glave, iako to ponekad nije ni malo lako.

Još sam u Indijan Velsu, sa majkom, koja se po pitanju zdravlja ne oseća najbolje. Veoma sam zabrinuta za nju. To se istovemeno reflektuje i na moj tenis, jer mi smo jako vezane i poslednjih nekoliko noći nisam spavala puno, samo nekoliko časova, jer sam bila uz nju. Jer ako joj je bilo šta potrebno, želela sam da budem pored nje i da joj pružim. Kao teniseri svi mi prolazimo kroz krize u svojoj igri, trenutno ili kasnije, ali to je samo igra, a na kraju dana ima mnogo važnijih stvari: a to su vama bliske osobe i one koje jako volite. Nadam se da će majka biti bolje i to je ono što u ovom momentu najviše želim i o čemu najviše brinem. A moja bolja igra nadam se može doći zajedno sa tim ranije ili kasnije. Zaista je teško govoriti o ovim stvarima... i verujem da me razumete.

Uskoro putujem u Majami odakle ću vam pisati sledeće nedelje. Nadam se da će se stvari u mom životu početi menjati na bolje. Mnogi ljudi su me pitali zašto se više ne smejem na terenu. Jedino što mogu reći je da se nadam da ćete uskoro ponovo videti taj moj prepoznatljivi osmeh na terenu :)

Nadam se da ste svi dobro. Čuvajte se, želim vam sve najbolje i šaljem veliki zagrljaj.

Vaša Jelena

(www.jj-jelenajankovic.com)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:39 pm

Hvala na textu Joansie...
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 1:32 pm

Nema na čemu. Nadam se da će se Snežana brzo oporaviti i da će se Jelena uskoro vratiti u staru formu.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 1:49 pm

I ja isto..... VAMOS JJ!!!! icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 6:29 pm

22.04.2009: Vratio mi se osmeh na lice :))))

Verovatno znate da sam u Marbelji osvojila svoju prvu titulu ove godine. To je prelepo mesto: lepe plaže, prijatno vreme i veoma ljubazni ljudi. Više ništa mi nije potrebno kada nastupam na nekom turniru. Tamo sam po prvi put ove sezone igrala na šljaci i pošto sam rano eliminisana u Majamiju imala sam dovoljno vremena da se pripremim za zemlju. Doterala sam rad nogu i ponovo pronašla ritam, tako da sam zadovoljna kako se stvari odvijaju. Igrala sam nekoliko dobrih mečeva. Sada na terenu imam mnogo više samopouzdanja. Osećam se stabilnije i sa tim se vraćam na svoju staru igru. Sa nestrpljenjem očekujem svoje naredne turnire.

U Marbelji sam se dobro zabavljala, što je veoma važno za mene. Ne samo tokom mečeva, nego i van terena, takođe. Moraš da ostaneš pozitivan. Ponekad prolazimo kroz teške periode, ali i to je vreme kada sazrevaš kao osoba i kao igrač. To ti pomaže i čini te jačim u budućnosti.

Od kada sam završila takmičenje u Marbelji dosta sam trenirala i pokušavajući da povratim svoju pokretljivost. Proteklih nekoliko meseci sam se borila sa tim, baš kao i sa tajmingom, ali naporno sam se pripremala za sezonu na šljaci. Radila sam sa novim kondicionim trenerom, koji je Španac, kao i moj teniski trener. Bila sam sasvim dobra na svom prvom turniru na šljaci i nadam se da ću nastaviti da napredujem.

Ovog vikenda igram Fed kup i veoma sam uzbuđena zbog toga. Tenis je pretežno individualan sport, ali u Fed kupu ti si deo tima i ja veoma uživam u svemu tome. Takođe volim da igram za svoju državu, naravno! Igramo u Španiji ove nedelje. Nadam se da možemo da izborimo još jednu pobedu i da Srbiju po prvi put odvedemo u Svetsku grupu A!

Posle Fed kupa igraću u Štutgartu. Taj turnir sam osvojila prošle sezone, ali tada je igran na tvrdoj podlozi i u hali. Ove godine je na šljaci i to u proleće. Sada će biti drugačije okolnosti, ali na istom mestu. Kada ideš u isti grad, tada imaš osećaj kao da je to isti turnir. Kako god bilo, ja sam ove godine branilac trofeja. Veoma mi se dopada taj turnir. Sve je prikladno i ide lako. Trudiću se da igram najbolje što mogu i nadam se da ću uspeti da odbranim titulu. Posle toga igram u Rimu, koji je jedan od mojih omiljenih turnira. Tamo ću pokušati da osvojim treću titulu zaredom. Rim izuzetno volim, to je zaista veoma posebno mesto za mene.

Moja mama se oseća bolje. Doćiće na Fed kup. U poslednje vreme nije putovala sa mnom, ali biće lepo što ću je videti u Ljeidi. Posle toga ićiće sa mnom u Štutgart. Tamo će možda biti i moj otac. Volim kada su moja porodica i meni bliski ljudi sa mnom. Oni su dobro društvo, a kada putuješ osećaš se usamljeno. Posebno to teško pada ako ne igraš tako dobro. Od njih uvek imaš podršku. Za mene je porodica veoma važna, to je moj glavni prioritet.

Htela sam još da vam kažem o reklami koju sam radila za svog sponzora, ANTA. Bilbordi su već postavljeni u Beogradu... bar tako su me obavestili prijatelji. Nisam sigurna gde će se još pojaviti. Sama reklama bi trebalo da se pojavi za nekoliko meseci i veoma sam uzbuđena zbog toga. To je nešto novo i drugačije.

Takođe, Srećan Uskrs svima koji ga slavite! Nisam bila kod kuće za taj praznik, ali kada jesam uvek farbamo jaja i poštujemo običaje. Ovoga puta jela sam čokoladna jaja. Dopadaju mi se sve vrste čokolade i sve jedem sa čokoladom. Mogla bih da živim na slatkišima. Iz hrane se crpi energija, ali ne mogu je uzimati samo iz čokolade. Dakle, zaista ću morati da pripazim :)))

I na kraju da se zahvalim svima vama, mojim fanovima, za vašu podršku. Pisaću vam ponovo narednih nedelja.

Poželite nam sreću u Fed kupu!
JJ

(www.jj-jelenajankovic.com)

Devojke, želim vam svu sreću u Fed kupu!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 4:28 pm

29.04.2009: Jelena dominantno do drugog kola

Srpska teniserka Jelena Janković pobedila je Slovakinju Dominiku Cibulkovu rezultatom 6:1, 6:1 u prvom kolu turnira u Štutgartu.


Jelena je dominirala od početka do kraja meča, a posao joj je bio olakšan povredom rivalke početkom drugog seta. Jankovićeva je iskoristila četvrtu meč loptu za treću pobedu iz četiri meča sa Cibulkovom Suparnica Jankovićevoj u drugoj rundi biće Nemica Sabine Lisicki , koja je bila bolja od Pati Šnider 6:4, 6:3.

U meču koji je trajao 1 čas i 10 minuta Jankovićeva nije imala nikakvih problema i nastavila je sa odličnim igrama na šljaci. Posle nešto slabijih rezultata u prvom delu sezone, Jelena je trijumfovala u Marbelji, odigrala sjajno u FED kupu, a sada u istom ritmu nastavlja i u Štutgartu.

Sa Sabinom Lisicki Jelena se do sada nije sastajala.

Turnir na jugu Nemačke igra se za nagradni fond od 700 hiljada dolara, a Jankovićeva brani titulu.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 7:45 pm

BRAVO JJ....Svaka čast....Samo tako nastavi....:D

icon_vamos JJ!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
ana t.
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
ana t.


Broj poruka : 93
Godina : 28
Zasto volis tenis? : zbog ane ivanovic
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.05.2009

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Maj 10, 2009 9:50 pm

Decko joj se zove Mladjen Janovic(vaterpolista)... Cool
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 30 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 30 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitimeNed Maj 10, 2009 10:52 pm

Aham...I sooper su par...:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Jelena Jankovic - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 30 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic
Nazad na vrh 
Strana 30 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Jelena Jankovic
» Jelena Jankovic :)
» (: Jelena Jankovic :)
» Jelena Jankovic :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: