Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jankovic

Ići dole 
+25
Tea
Rafa 4ever
RAFA THE KING
Kaćka#94
Jecika
maJJa
~Black Angel~
fan tenis
Perkica
laura_tennis fan
ivanna<3 Rafa
sonjica93
**Djuki**#
llllllllllllllllllll
@n@
*Anja*
rafalicious
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
*Joansie*
*Punk_Princess*
FairyQueen
...SuNsHiNe...
*Certified Nadal addict*
loveeee_TENNis <3
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:48 pm

RAFA THE KING ::
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!NAPRED JECOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePon Avg 25, 2008 2:29 pm

Nema povreda? Tooooooo!!!!!! Jelena Jankovic - Page 17 807188 Jelena Jankovic - Page 17 807188 Jelena Jankovic - Page 17 761696
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 2:53 pm

26. avgust 2008.
Jelena za 60 minuta do druge runde


Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u drugo kolu US Opena. Jankovićeva je na startu takmičenja pobedila Amerikanku Koko Vandevege u dva seta – 6:3, 6:1, posle tačno sat vremena igre. U drugoj rundi drugu teniserku sveta očekuje duel sa Šveđankom Sofijom Arvidson.

Jankovićeva je prvi meč na ovogodišnjem poslednjem gren slemu odigrala na otvaranju večernjeg programa na Artur Ešu, odmah posle svečanog otvaranja turnira.

Njena rivalka Koko Vandevege, 16-godišnja debitantkinja na gren slem turnirima i takmičarka bez ikakvog iskustva na WTA turu (496. mesto na listi) nije predstavljala nikakav problem.

Meč je bio relativno ravnorpavan do 4:3 za našu teniserku, koja je dotle imala jedan brejk prednosti. Vandevege je taj, sedmi gem prvog seta uspela da dobije uz nešto sreće, ali posle toga bilo je jasno da će reprezentativka Srbije lagano do drugog kola. Do kraja Amerikanki je pripao jedan od devet gemova.

Jankovićeva je igrala sigurno, dobro servirala, pokazujući veliki napredak u tom segmentu tokom poslednjih meseci. Ona nije dozvolila nijednu brejk loptu (dozvolila samo jedno izjednačenje u osam gemova), a iskoristila je po dve u svakom setu. Iznad svega, Jelena je imala samo 13 neiznuđenih grešaka, što je sasvim dobar skor za meč od stotinak poena.

Sofija Arvidson, koja zauzima 63. mesto na WTA listi, u prvom kolu je bila sigurna protiv Kineskinje Zi Jan 6:2, 6:4. Do sada je 24-godišnja Šveđanka dva puta nastupala na US Openu, stigavši najdalje do druge runde 2006. godine.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 3:27 pm

svaka cast...ovakve pobede sad trebaju jeleni da vrati samopouzdanje...brze i lake
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 4:00 pm

Da...BRAAWO JJ!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 10:20 pm

Bravo JELENA!!!!
Samo tako nastavi...

JJ!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 10:59 am

Ajde Jeco.... Mozes ti to! icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 1:22 pm

Treci dan: Na terenu Nole, Jelena i Janko
Autor: Blic online | 27.08.2008 - 00:52



Treceg dana Otvorenog prvenstva SAD na teren ce izlaziti Novak Djokovic i Jelena Jankovic na stadionu "Artur Eš", kao i Janko Tipsarevic, koji igra mec 1. kola na terenu broj 11.

Kao i Janko, Noletu ce ovo biti prvi mec na US Openu, a protivnik najboljeg tenisera Srbije bice 78. igrac na ATP listi Francuz Arnoa Klemon. Dva tenisera igrala su dva puta, Djokovic je 2004. na turniru u Bukureštu pobedio sa 2:1 (2:6, 6:4, 6:4), dok je Klemon bio bolji 2007. godine u Kvinsu u tri seta 2:6, 6:3, 6:4.
Ukoliko prodje u drugo kolo srpski teniser sastace se sa boljim iz duela izmedju Nikolasa Mahuta (Francuska) i kvalifikanta Roberta Kendrika (SAD).

"Džej Džej" ce biti prvi predstavnik Srbije koji ce igrati mec 2. kola, a njena protivnica ce biti Sofija Arvidson. Jelena je igrala protiv Švedjanke jednom, i to ove godine u Majamiju i pobedila je tesnim rezultatom 6:7 (7), 6:2, 7:6 (9).
Jelenin mec je drugi po redu na stadionu "Artur Eš", a Nolece na teren posle nje. Program otvara treca "kosturašica" Svetlana Kuznjecova duelom 2. kola protiv Rumunke Sorane Kirstee.

Janko Tipsarevic ce prvi izaci na teren broj 11, gde od 17 casova po našem vremenu igra mec 1. kola protiv Amerikanca Sema Varburga. Domaci teniser je trenutno 169. igrac na ATP listi, pre dve godine je zapoceo profesionalnu karijeru i debi na Flašing Medouzu ce mu biti tek 14. profesionalni mec (devet poraza). Ove godine je od grend slemova ucestvovao još samo na Australijan Openu i stigao je do drugog kola. Janko i Varburg su odigrali jedan susret, 2006. godine u Indijan Velsu i srpski teniser je slavio sa 6:4, 7:6.




JELENA IGRA DANAS I MIX DUBL SA Fernandom Verdascom A U PRVOM KOLU PROTIVNICI SU IM Nenad Zimonjic i Katarina Srebotnik
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 1:35 pm

Srecno danas Jeco
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 2:34 pm

**Djuki**# ::
Srecno danas Jeco
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 3:21 pm

Pa, što s Verdascom??? Jelena Jankovic - Page 17 614835
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 5:57 pm

Queen of the Night ::
**Djuki**# ::
Srecno danas Jeco

Ni meni nije jasno zasto bas sa njim!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 1:13 pm

28. avgust 2008.
JJ za B92: "Bila sam iscrpljena"


Srpska teniserka Jelena Janković izjavila je posle pobede nad Sofijom Arvidson da se fizički nije dobro osećala na terenu.

Jankovićeva je prošla u treću rundu, ali uz dosta muke i posle tri teška seta. "Pokušavala sam na raznorazne načine da nekako završim meč. Fizički sam se dosta iscrpela, pogotovo u taj-brejku i na kraju drugog seta. Nisam imala snage da završim meč i moja protivnica je to iskoristila.

"Kada je počeo treći set bila sam pomalo ljuta na sebe što sam dopustila da ostanem još na terenu. Ipak uspela sam da nastavim hladne glave i nastavila da igram smireno u trećem setu. Nisam igrala dobro u kontinuitetu. Odigram tri gema dobro, pa onda padnem, i tako sve u krug.

Ali, treba ići polako. Imala sam silne povrede, pokušavam da se vratim u formu i da ojačam svoje telo. Stvarno je teško, ali to je jedini način da ponovo dođem do nivoa na kom sam bila. Nisam trenutno u najboljoj forim, ali ne žeilm da paničim. Moram vredno da radim, da treniram i idem u teretanu redovno da bi mogla dobro da se osećem na terenu i budem samouverena", rekla je druga teniserka sveta.

Jelena je ove godine imala puno problema sa povredama. Ona kaže da je to prati od samog starta.

"Tokom cele godine se mučim sa povredama. Prošle godine sam odigrala sto i nešto mečeva i ništa mi nije falilo, nisam ni nokat polomila. A, ove godine od one egzibicije na početku godine, pa do sada, stalno sam povređena.

Prvo sam zarađivala neke stare povrede, pa su onda došle i neke druge koje nikad u životu nisam imala. Bilela me leva noga, i zbog toga nisam mogla tri nedelje da treniram. Onda sam pokušavala da se oslonim na desnu kako bi levu čuvala, i tada sam povredila list na desnoj nozi. Sad trenutno nemam nikakvu povredu da kucnem u drvo, i sada treniram i pokušavam samo da ojačam telo", smatra Jankovićeva.

Naredna protivnica Jelene Janković na Otvorenom prvenstvu Amerike biće Kineskinja Ži Ženg.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 2:35 pm

Nadam se da ce se na sledecem mecu osecati mnogo bolje!!!!!AJDE JECO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 6:52 pm

Tanja Brzaković, rediteljka filma „Jelenin svet“:
"Jelena Janković je fantastična glumica"
(avgust 2008)


Rediteljka Tanja Brzaković, koja je nedavno završila snimanje dugometražnog dokumentarnog filma „Jelenin svet“, o našoj teniserki Jeleni Janković kaže da je na ideju za dokumentarac došla jer je bila fascinirana borbenošću srpske teniserke koja se na terenu nikada ne predaje, čak i kada izgleda da je sve izgubljeno.

- Na ideju da radim film o Džej Džej došla sam iz čiste radoznalosti. Fascinirana sam, pre svega, Jeleninom borbenošću. Čak i kada je izgledalo da je meč izgubljen, ona nije odustajala i pokušavala je da rezultat promeni u svoju korist. Upravo ta snaga da se bori inspirisala me je da saznam od čega su pravi borci napravljeni - priča za „Blic“ Tanja Brzaković.
Rediteljka kaže da je sam čin stupanja u kontakt sa sjajnom teniserkom bio prilično dugotrajan. Brzakovićeva je napisala Jeleni i njenoj majci pismo u kome je pokušala da ih ubedi da bi trebalo snimiti film o Jeleni i šta filmom želi da postigne. Posle par meseci čekanja, zazvonio je telefon: Jelena i njena porodica bili su zainteresovani da se upoznaju sa Tanjom i da vide kako će se razumeti.
Tanja kaže da su najveći deo filma snimili za vreme turnira u Berlinu u maju ove godine. U filmu se pojavljuju mnoge igračice: Žistin Enan, Svetlana Kuznjecova...
- Mnoge od njih smo snimili na večerama za igrače ili specijanim pres konferencijama, takođe i tokom treninga ili mečeva sa Jelenom. U filmu se radi o Jeleni. Šalim se, ali i ne. Ja sam pokušala da filmskim sredstvima analiziram Jelenu i pokažem sve strane njene ličnosti. Ona je veoma kompleksna i uzbudljiva osoba, ali i veoma nekonvencionalna. Nadamo se da će i naš film biti takav. Sjajna je glumica i sve je veoma spontano, prirodno, duhovito. Verujem da mnogi ljudi život i svet tenisera zamišljaju bajkovito, ali je on zaista mnogo kompleksniji i suroviji. Jelena se ne snebiva da nam i tu stranu njihovog života pokaže - kaže Brzakovićeva i dodaje:
- Film smo snimali u više navrata u proteklih desetak meseci. Montaža je još u toku, ali će „Jelenin svet“ imati dužinu celovečernjeg filma. Očekujemo da sa radom na filmu budemo gotovi do septembra i da će premijera biti početkom oktobra.
Tanja Brzaković, koja trenutno živi i radi u Berlinu, tvrdi da će Beograd uvek biti njen grad.
- Beograd nikad nisam napustila. Moji roditelji, prijatelji, s vremena na vreme i posao, i dalje su u Beogradu, zbog toga sam i ja često u Srbiji. Beograd je moj grad, iako je često suroviji prema svojoj deci, nego neki drugi gradovi, u kojima čovek traži zamenu za rodni grad. Da li mi se dopada, ne znam, ali vidim da se menja, nadam se nabolje - rekla je na kraju razgovora Tanja Brzaković.

(Blic)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 6:56 pm

RAFA THE KING ::
Queen of the Night ::
**Djuki**# ::
Srecno danas Jeco

Ni meni nije jasno zasto bas sa njim!!!!

shto da ne. . . on je super momak. . . mada bih wishe wolela da igra sa jamiem murray-om. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 7:01 pm

Ja isto, jako bih volela da JJ i Jamie igraju ponovo... A što se tiče ovog filma "Jelenin svet", gledaću da se nacrtam na premijeri!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 10:42 am

Cool, hwala na chlanku, ''Jelenin swet cu pogledati'' necu moci na premijeru werowatno, ali naci cu ja nachin da ga odgledam
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 11:40 am

**Djuki**# ::
Cool, hwala na chlanku, ''Jelenin swet cu pogledati'' necu moci na premijeru werowatno, ali naci cu ja nachin da ga odgledam

Takodje... Sta je bilo u dublu sa Verdascom? confused
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:34 pm

Tek treba da igraju prvo kolo. Igraju protiv Zikija i Katarine Srebotnik.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:05 pm

ajoj!!!heheheh

Aj JJ samo napred.Mada ce biti opasan mec protiv Zi Zeng
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:10 pm

Aham slazem se... Zeng dobro igra...

Jelena danas igra mix sa Verdascom protiv Nenada...
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:21 pm

AJDE JJ IMAS LEPU PRILIKU DA PONOVO BUDES PRVA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:23 pm

RAFA THE KING ::
AJDE JJ IMAS LEPU PRILIKU DA PONOVO BUDES PRVA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Jelena Jankovic - Page 17 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 17 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:29 pm

*Anja* ::
Aham slazem se... Zeng dobro igra...

Jelena danas igra mix sa Verdascom protiv Nenada...
u koliko sati igraju??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Jelena Jankovic - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 17 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic
Nazad na vrh 
Strana 17 od 31Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Jelena Jankovic
» Jelena Jankovic :)
» (: Jelena Jankovic :)
» Jelena Jankovic :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: