Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Brisanje spama i menjanje teme

Ići dole 
+3
*Joansie*
mmmm
RAFA THE KING
7 posters
AutorPoruka
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:54 am

Ljudi,posto je proslo dosta vremena od kada ovo nismo radili lol! vreme je doslo lol! !!!Brisanje spama i menjanje teme je u toku,ako vam se smanji broj postova to znaci da treba da prestanete da spamujete lol! salim se,to je zbog brisanja postova!!!I zamolicemo vas da vise ne saljete postove sa kratkim odgovorima kao sto je Joansie navela u pravilima,jer ima takvih postova mnogo!!!
Hvala na razumevanju!!!
Nazad na vrh Ići dole
mmmm
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!



Ženski
Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : Zato sto je extra sport..
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 5:45 pm

Meni se tema,iskreno ne svidja..Ne znam za ostale...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 7:43 pm

Meni se ne dopadaju dve stvari kod teme, a to je što je pozadina crna (baš je tamna) i što je banner suviše veliki. Ostalo je sve super!
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Tea


Broj poruka : 367
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....zato sto je tenis naj sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.08.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 9:36 pm

meni se ne swidja banner...one noge, patike?!?!?
Nazad na vrh Ići dole
@n@
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
@n@


Ženski
Broj poruka : 140
Godina : 29
Location : Ewo me !!!!!
Zasto volis tenis? : Sport je strawa !!! A i zbog tennisera i tenniserki...
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.02.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 10:08 pm

I meni je banner bzw. , tema je OK Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beautygirls.niceboard.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimePon Jan 05, 2009 12:56 pm

Sooper je swe :)
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 2:30 am

Ljudi,samo da vas podsetimo da je stalno spamovanje i slanje kratkih postova zabranjeno!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 12:16 pm

u kom smislu kratkih??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 9:02 pm

Pa kao sto je navela Joansie!!!Npr.
Slazem se;da;ok...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Brisanje spama i menjanje teme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brisanje spama i menjanje teme Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 9:05 pm

Aha. Sada sam shvatila.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Brisanje spama i menjanje teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje spama i menjanje teme   Brisanje spama i menjanje teme Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje spama i menjanje teme
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Menjanje nickova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Obaweshtenja-
Skoči na: