Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Viktor Troicki

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimePet Okt 03, 2008 5:48 pm

3. oktobar 2008.
Troicki: "Želim u Top 10"

Srpski teniser Viktor Troicki izjavio je da je osnovni uzrok njegovog poraza u četvrtfinalu ATP turnira u Tokiju od Amerikanca Endija Rodika nedovoljna koncentracija, ali je nagovestio da bi u bližoj budućnosti mogao da popravi taj segment igre i da značajno napreduje na svetskoj rang listi.


"Rodik nije grešio, a ja nisam krenuo u meč dovoljno ofanzivno. Posle izgubljena prva dva gema bilo mi je teško da se vratim u igru, jer je Rodik izuzetan server, a podloga u Tokiju jedna od najbržih na ATP turu", obrazložio je Troicki razloge poraza i dodao da je uprkos lošoj koncentraciji u prva tri gema imao šansu da preokrene rezultat.

Treći reket Srbije naglasio je da je uveren u svoje mogućnosti u budućim duelima sa američkim teniserom.

"Pobedio sam Rodika u Vašingtonu i dobro mu parirao u Majamiju, tako da sam siguran da mogu da nadjem ključ za njegovu igru", istakao je Troicki.

Srpski teniser, trenutno 65. na ATP listi, nada se da će do kraja sezone uspeti da udje medju 50 najboljih igrača sveta.

"Polako idem ka tom cilju i mislim da je on ostvarljiv", poručio je Troicki i dodao da je njegov san da udje medju deset igrača sveta.

"San mi je da budem medju prvih deset igrača sveta. Nadam se da ću doći do tog krajnjeg cilja uz dobro zdravlje", rekao je Troicki.
Igru srpskog tenisera pohvalio je i Rodik.

"Viktor ima snažan udarac i dobru tenisku osnovu, što važi i za ostale srpske tenisere. Mislim da će Troicki biti sve bolji", ocenio je Rodik.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimePet Okt 03, 2008 7:01 pm

nadam se da ce uspeti da udje u top 10. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimePet Okt 03, 2008 7:20 pm

I ja isto. Napred, Viki!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 10:13 pm

Moskva: Viktor bolji od Janka

Viktor Troicki plasirao se u treće kolo Kupa Kremlja u Moskvi.


On je u prvom međusobnom zvaničnom meču savladao drugog predstavnika Srbije na turniru Janka Tipsarevića sa 2:0, po setovima 6:3 i 6:4. Troicki je imao više as udaraca 4:1, ali i više duplih grešaka 3:1. Pet puta je spašavao svoj servis i bio uspešan tri puta. Imao je čak osam brejk šansi, iskoristio je četiri. Troicki je prvu priliku za pobedu imao pri rezultatu 5:3, ali mu je Janko oduzeo servis i smanjio na 5:4.

Međutim, već u narednom gemu Viktor je ostvario ribrejk i plasirao se u treće kolo. Meč je trajao 88 minuta.

U narednom kolu Troicki čeka boljeg iz duela Zverev – Gabašvili.

(www.b92.net)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 10:15 pm

drago mi je shto je pobedio. . . :0) ali mi nije drago shtko je igrao protiw janka. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 10:24 pm

Wooooooooow,meni je bas drago sto je Viktor pobedio,mislim da on ima velike sanse u tenisu!!!!Bravo Viktore!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 11:00 pm

22.10.2008.
Troicki izgubio od Marija

Srpski teniser Viktor Troicki poražen je u prvom kolu turnira u Sankt Peterburgu od glavnog favorita, Britanca Endija Marija sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3.


Bio je to prvi međusobni duel četvrtog i 53. tenisera na svetskoj rang listi. Mari se u drugom kolu turnira koji se igra za nagradni fond od 1,04 miliona dolara sastaje sa Letoncem Ernestsom Gulbisom, koji je u utorak savladao Španca Giljerma Garsiju-Lopesa sa 6:0, 6:2.

(www.b92.net/sport/tenis)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 11:01 pm

shteta. . . ali nije mi zhao shto je murray pobedio. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimeČet Okt 23, 2008 11:50 am

Bas mi je krivo sto je izgubio Viktor Troicki 370602 Viktor Troicki 370602 !!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Viktor Troicki Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitimePon Jul 13, 2009 4:44 pm

13. jul 2009: Viktorov najbolji plasman u karijeri

Srpski teniser Viktor Troicki ostvario je najbolji plasman u svojoj karijeri, pošto na najnovijoj ATP listi zauzila 29. poziciju.

Igrač Crvene zvezde napredak od dva mesta je napravio pošto su Viktor Hanesku i Rišar Gaske izgubili poene i doživeli pad od sedam, odnosno četiri pozicije.


Od ostalih srpskih igrača Novak Đoković je zadržao četvrtu, a Janko Tipsarević 79. poziciju. Napredan od četiri pozicije napravio je Ilija Bozoljac koji će ove nedelje biti na 122. mestu.

U samom vrhu, jedina promena je rokada petog i šestog mesta, pa je tako sada Endi Rodik ispred Argentinca Huana Martina del Potra.

U konkurenciji parova Nenad Zimonjić je ostao na četvrtom mestu iza braće Brajan i svog partnera Danijela Nestora, dok je Dušan Vemić napredovao za jednu poziciju i sada je 48. na svetu.

Prethodne nedelje igrali su se mečevi četvrtfinala Dejvis kupa i samo jedan turnir – Njuport iz serije ATP 250, koji je osvojio Radživ Ram.

Ove nedelje na programu su dva turnira iz serije ATP 250 – Mercedes Kup u Štutgartu i Katela Svidiš Open u Baštadu. Oba se igraju na crvenoj šljaci za nagradni fond od 450.000 dolara. U Štutgartu igra Janko Tipsarević, čiji će protivnik u prvom kolu biti Španac Oskar Hernandes, dok je u Baštadu prvi nosilac Fernando Verdasko.

(B92)

Bravo, Viki! Viktor Troicki 807188
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Viktor Troicki Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Viktor Troicki
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Viktor Troicki

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: