Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anna Kournikova

Ići dole 
+2
RAFA THE KING
*Joansie*
6 posters
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 7:18 pm

29. septembar 2008 – Citadel Group Championships

Anna Kournikova Autos_11

Zdravo svima!

Vratila sam se sa još jednog brzog putovanja, ovoga puta u Šarlot, Njujork. Igrala sam dva egzibiciona meča u mešovitom dublu na Citadel Group Championships u Palisadesu, koji je deo Outback Champions serije.

Prvi meč smo igrali Tim Wilkison i ja protiv Chande Rubin i Jimmyja Airasa. Bilo je zaista tesno, ali smo su na kraju Chanda i Jimmy pobedili 7–6. Drugi meč smo igrali Karel Novacek i ja protiv Chande i Tima. I to je bio jedan veoma “tesan“ set, ali smo ipak mi pobedili, 7–6. Bilo je divno videti Chandu ponovo! Kao što znate, mi smo ranije obe igrale dubl tokom WTA Toura, sa sjajnim rezultatima, tako da je bilo zaista sjajno videti se sa starom prijateljicom. Atmosfera je bila odlična, što mi je jako drago, s obzirom da je vreme bilo loše, i da je prvi meč pomeren zbog kiše. Mislim da sam igrala dobro i osećala sam se veoma komforno na terenu. Kao i uvek, tu su neke slike galeriji za vas!

Takođe, ovog petka ću ići u Vašington DC, kako bih prisustvovala specijalnoj gala večeri organizacije „Youth AIDS“. Annie Lennox, Ashley Judd i mnoge druge zvezde će biti tu, tako da se unapred radujem tom događaju. Trebalo bi da to bude zabavno veče, a uzrok organizovanja svega toga je zaista bitna stvar! Naravno, ja ću vas o svemu izvestiti, tako da ćete i vi biti uključeni u to.

Takođe, možete videti i fotografije sa mog poslednjeg fotosešna za „K-Swiss“ u Majamiju. Nadam se da će vam se dopasti!

Voli vas
Anna

Anna Kournikova Red10
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 7:30 pm

26. jun 2008 – IGLESIAS: “ANNA I JA BILI SMO VENČANI”

Enrique Iglesias nedavno je izjavio da je prošle godine oženiso svoju devojku Annu Kournikovu.

Pevač kaže kako su se njih dvoje, koji su bili par već četiri godine, venčali, ali da su trenutno rastavljeni i da žive odvojeno.

Za Daily Star je rekao: „Ne, nisam oženjen. Mislim, bio sam. Bio sam oženjen, ozbiljno“.

„Bio sam oženjen Annom i ne znam šta se dogodilo u međuvremenu. Više nismo u braku, ali smo i dalje u redovnom kontaktu“.

Iglesias je donedavno tvrdio da bivša teniska zvezda odbija da se uda za njega.

14. jul 2006 – KOURNIKOVA: „PRIRODNO SAM MRŠAVA”

Anna Kournikova negirala je tračeve da pati od anoreksije, i u javnost je iznela razloge za svoj gubitak težine.

Bivša teniserka je bila primorana da napusti svoju karijeru profesionalnog sportiste zbog ozbiljne povrede kičme, i kaže kako je zbog nedostatka intenzivnih treninga, na koje je njeno telo naviklo, promenilo se fizičko stanje njenog tela.

Rekla je za Contactmusic: „Prirodno sam visoka, vitka i mršava. Dok sam igrala tenis profesionalno, moje telo se sasvim promenilo. Tokom gotovo 15 godina, provodila sam šest sati dnevno na terenu“.

„Od toga je prošlo gotovo tri godine, i moje telo se ponovo promenilo“, rekla je ova 25-ogodišnjakinja.


(Daily Star)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 4:17 pm

IGLESIAS SE ŠALIO O RASKIDU S KOURNIKOVOM

Pevač Enrique Iglesias podigao je medijsku prašinu izjavivši kako je bio venčan s bivšom teniskom zvezdom Annom Kournikovom, i da su oni sada razvedeni. Sada, popularni pop pevač kaže kako se samo šalio kada je to izjavio, i kako nije mislio ozbiljno.

“Rastali smo se i sada sam sam. To je OK. Nije loše biti singl“, rekao je Iglesias novinarima u Švedskoj.

Ipak, kasnije, za poznati magazin “Hello!“ Iglesias je izjavio kako se samo šalio, i kako je špansko-ruski par i dalje vrlo zaljubljen. “Ovo je prva ozbiljna veza u mom životu“, rekao je popularni pevač.

(www.rte.ie)
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 7:35 pm

E super onda,bas mi je drago da je to bila samo sala!!! icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 7:55 pm

Slažem se, Anna i Enrique su stvarno VRH par!
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 9:06 pm

Ja više stvarno ne znam šta se dešava sa njima. Čas su zajedno, čas su kao raskinuli...ko bi ga znao...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Okt 06, 2008 1:16 pm

stwarno su vrh par. . . slazhem se sa joasine. . . :0) a takodje ih oboje obozhawam. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Okt 06, 2008 3:09 pm

ina_90 ::
stwarno su vrh par. . . slazhem se sa joasine. . . :0) a takodje ih oboje obozhawam. . .
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Okt 06, 2008 7:42 pm

rafalicious ::
Ja više stvarno ne znam šta se dešava sa njima. Čas su zajedno, čas su kao raskinuli...ko bi ga znao...
Sada su 100% zajedno. icon_in luv

Ja, kao što znate, obožavam Annu, a sada sam se potpuno "navukla" na Enriquevu muziku!
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Okt 06, 2008 11:31 pm

I meni su oni vrlo slatki zajedno. Ana mi je baš lepa, Enrique ima sjajne pesme i presladak je!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 11:48 am

Qq ovaj Iglesias se samo sali! icon_lol Bas mi je drago sto su, mnogo su slatki!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePet Okt 10, 2008 11:41 pm

PUTOVANJE U VAŠINGTON
8. oktobar 2008.

Anna Kournikova Washin10

Zdravo svima,

Evo kraćeg “pregleda“ mog putovanja u Vašington, gde sam prisustvovala gala večeri organizacije “Youth AIDS“. To je bilo zaista neverovatno iskustvo! Ovo mi je prvi put da sam deo jedne takve humanitarne akcije, i bilo je stvarno poučna. “Youth AIDS“ je definitivno nešto u čemu želim više da učestvujem u budućnosti, ponajviše u njihovom globalnom “Five and Alive“ progamu za decu, s tim da ću se ja “bazirati“ na SAD. Bilo je zaista poučno i inspirativno slušati govore Sir Boba Geldofa, Ashley Judd i Judy McGarth i nadam se da ću naučiti još mnogo stvari o ovome, kako bih mogla što više da pomognem. Događaj je sam po sebi bio izuzetno zabavan – nastupio je dečji hip hop Urban Nation H.I.P.–H.O.P. hor, a veče je solo nastupom zatvorio John Mellencamp. Takođe, moram da se vidim sa Sharon Ousborne; srela sam je pre jedno pet minuta i ona je uvek tako zabavna! Upoznala sam i Davanu Mendozu, Miss Univerzuma 2008, koja je zaista veoma draga i divna osoba, što pretpostavljam da i mora da bude da bi bila Miss Univerzuma!

Kao što (možda) znate, moj put se ovog vikenda nastavlja ka Atlanti, gde ću igrati mečeve za WTT. Veoma sam uzbuđena, ovde učestvujem već šest godina u nizu, i veoma sam uzbuđena što ću se ponovo sresti sa Billie Jean King i Eltonom Johnom. Uvek se zabavljam na ovom Smash Hits događaju i nadam se da će moj tim pobediti ove godine! Ako živite negde u blizini Atlante, molim vas da dođete i podržite ovaj događaj, svi prihodi idu u korisne humanitarne svrhe!

Vidimo se uskoro,

Anna

(www.kournikova.com)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 11:36 pm

15. oktobar 2008.

Advanta WTT Smash Hits


Anna Kournikova Press_10

Zdravo svima,

upravo sam se vratila sa puta u Atlantu sa WTT Smash Hits turnira. Bilo je sjajno ponovo videti Billie Jean King i Eltona Johna i učestvovati na ovom događaju šestu godinu zaredom. Sakupili smo neverovatnih 400,000$ za dobrotvorne svrhe, i to za AIDS fondaciju Eltona Johna i za AIDS Partnership fond Atlante. Pojaviti se ovda bilo je fantasično i zaista sam uzbuđena što je moj tim pobedio ove godine. Andy Roddick je pravio fantastičnu atmosferu, a odmah nakon mečeva je požurio da uhvati avion u šest sati za Masters turnir u Madridu. Bilo je vrlo zabavno i za mene lično, jer je moja baka došla sa mnom i gledala me kako igram po prvi put, ne računajući televizijske prenose! Kao i uvek, tu su fotografije snimljene mojom kamerom, nadam se da će vam se svideti.

Kao što znate, moje naredno putovanje biće putovanje u Dalas, igram Outback Champions Series takmičenje 25. oktobra. Ukoliko živite negde u blizini Dalasa, dođite i pogledajte. Takođe, veoma sam uzbuđena zbog puta u Guam za USO, biću tamo od 27. oktobra do 3. novembra i ne mogu da dočekam to putovanje! Naravno, vi ćete i dalje biti u toku s događajima u Dalasu i Guamu nakon što se vratim.

Vidimo se uskoro!

Anna

(www.kournikova.com)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Mar 30, 2009 4:52 pm

Zaljubljena latino zvezda ENRIQUE IGLESIAS uživa u burnoj romansi s Annom Kournikovom i ne razmišlja o braku

U prethodnih deset godina Enrique Iglesias je prodao četrdeset miliona albuma. U novembru prošle godine objavio je kompilaciju svojih najvećih hitova, postigavši veliki uspeh. Rođen u Madridu, a odrastao u Majamiju uz oca Julia Iglesiasa, latino zavodnika, i majku novinarku Isabel Preysler, imao je zanimljivo detinjstvo. Često ga porede sa slavnim ocem kada je reč o osvajanju devojaka. Iako se svojevremeno pričalo da su Enrique i Julio u problematičnim odnosima, mladi pevač izričito ne želi da ih porede. Većina ne voli da sluša o emotivnom životu svojih roditelja, a njemu je to pre smešno nego sramotno. – Stvarno me nije briga. Možda bi bilo drugačica je obojica nismo muškarci.

Pevač dodaje da je svesno odlučio da se razlikuje od svog oca. – Nikada nisam mnogo razmišljao o tome. Ljudi su se pitali da li je to posledica neslaganja sa tatinim imidžom, što ja ne posmatram na taj način.

Enrique je već šest godina u burnoj vezi sa bivšom teniserkom Annom Kournikovom, a detalji iz njihovog života pune novinske stupce. Teniska lepotica iz Rusije, koja se više proslavila vezom sa njim nego brojem titula koje je osvojila, prva je njegova ozbiljna ljubav. Uprkos brojnim tračevima o raskidima i mirenjima, ovaj par je i dalje zajedno.

Na pitanje da li misli da je Anna ona prava, odgovara u svom stilu, šaljivo: – Oh, rpava za mene? Ona je sjajna, neverovatna, prelepa, snažna i nezavisna. Anna ima izvanvredan smisao za humor, veoma je zabavna i nije uobražena. Ambiciozna je i veliki borac.

Živeli su zajedno šest meseci, ali su nastupile nesuglasice i ona ga je izbacila napolje. Enrique govori o tome bez emocija na licu: – Posvađali smo se mada je razlog bio potpuno glup. Naravno, posle smo se pomirili, ali mi ona nije dozvolila da se ponovo uselim. Rekla mi je: Uselićeš se kada ti budem dozvolila.

Kad smo poveli priču na temu venčanja, Enrique je rekao: – Ljudi se venčavaju i kažu da je to zauvek. Onda se rastanu, tako da se zapravo nikad ne zna.

Njegovi roditelji su se razveli kada je bio dete, čime može da se objasni doza skepticizma u njegovom pogledu na brak.

Iako ovog maja puni trideset i četiri godine, Iglesias je mnogo postigao u karijeri. Prošle godine je objavio album svojih najvećih hitova, što je veliki uspeh za mladog umetnika. Pored toga što je osvojio nagradu Grammy za najboljeg latino izvođača, Enrique je svoju slavu ovekovečio još nekim uglednim muzičkim priznanjima. Između ostalog, 17. januara ove godine je u Francuskoj dobio nagradu za najboljeg internacionalnog interpretatora u konkurenciji muškaraca. Iste nedelje našao se na trećem mestu sa pesmom Takin’ Back My Love, za koju je u februaru snimio jedan od najgledanijih video-spotova širom sveta.

(Hello!)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Mar 30, 2009 5:29 pm

Pa trebali bi već da se venčaju.... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimePon Mar 30, 2009 8:24 pm

Lično, ne znam da li će se ikada venčati. Deluje mi kao da je njihova veza "zauvek", ali ne znam da li će se venčati. Vidiš Enriqueov stav, a sem toga i Anna je izjavljivala kako ne namerava da se udaje.
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Anna Kournikova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anna Kournikova Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitimeUto Mar 31, 2009 3:20 pm

Ni ja neshto ne werujem da tje se wenchati
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anna Kournikova Empty
PočaljiNaslov: Re: Anna Kournikova   Anna Kournikova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anna Kournikova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anna Kournikova
» Anna Kournikova
» Anna Kournikova - Beyond the Glory
» Anna Chakvetadze
» Happy birthday, Anna!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: