Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moj dnevnik...........Selena (perkica)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 12:13 pm

E,ovako ne mogu sad bas nesto da napisem jer je subota jutro sem da sam ustala kao vampir u 9 jer me je grlo uzasno bolelo,sada malo manje...Strasno....Evo pisacu vam o mom jucerasnjem danu u skoli...Jedva sam ustala ujutro oko 7,spremila sam se i otisla u skolu...Kad god idem ujutro u skolu prvog casa se skoro nikad ne secam koliko mi se spava...uzas...Prvi cas smo juce imali srpski,jos uvek je tu ona nastavnica koja menja nasu vec skoro mesec dana,ali dobra je...Ocenila nam je kontrolni i dobila sam pet jedina u odeljenju...kao i uvek...svi su krenuli da aplaudiraju...haha,verovatno u inat nastavnici koja je rekla da smo mi najgore odeljenje i da ne veruje da cemo imati petice...Drugi cas geos predavala je turizam a pola odeljenja pobeglo jer su mislili da pita nemu kartu...Treci matis kod razredne jao tu je bilo uzasno drala se na nas jer smo ove nedelje uzasno bezali sa casova...Cetvrti cas fizika kod ludog Dzonija,tamo se uvek extra provedemo,on samo cuti a mi skacemo po ucionici...Peti cas muzicko slusali smo sve moguce verzije pesme Swey extra je bilo,gledali smo i neke spotove...Sesti cas fizicko,nastavnik kao i uvek odusevljen time sto sam ja pre trenirala fudbal pa me je terao da pimpujem i da mi da pet...I napokon dodjoh kuci pa odma na net!!!
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 12:25 pm

I zaboravila sam da kazem da sam sinoc bila i u luna parku i bilo je extra,bili su svi ...odn. oni koje bih zelela da vidim.........BILO JE VRH!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 10:59 pm

HEHE!!!
BUHU HAHAHA!!! :)
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 4:11 pm

Jel se zowesh Selena??????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 5:04 pm

Da!!!Sto?
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 8:53 pm

E,ovako.Juce i danas nisam isla u skolu jer sam skroz promukla u petak i subotu u luna parku.Ali juce ujutru smo imali sistematski(vadjenje krvi iz vene)pa su svi nesto pludeli i plasili se mada ne znam zasto.Ok ajde da oprostim onom coveku koji mi je pet puta ubadao iglu u ruku pokusavajuci da nadje venu iako sam jedina osoba u odeljenju kojoj se vene na rukama bukvalno VIDE SKROZ!!!! Sada ne mogu da savijem ruku jer se toliko nadula i vena mi pulsira!!! Ali dobro,sutra moram u skolu samo na prvi cas da prezentujem neku lekciju...bla,bla,bla.....Mada mislila sam da odem ceo dan u skolu ali upravo su mi javili da biologicarka pita a ja nemam pojma....Tako da cu najverovatnije ici samo na taj prvi cas!!!!!!!!
Pozdrav za sve!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 10:15 pm

perkica ::
Da!!!Sto?

I ja sam Selena.... :P
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 11:14 am

Da,da znam!!!Hehe ,kako je meni bilo tesko naci imenjakinju a sad evo je tu!!!Malo mi je neobicno!!!
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:27 pm

Juce mi je bio extra dan!!!!!Iako nisam isla u skolu,ustvari bila sam na prvom casu,da odgovaram geos i dobila sam 5!!!!!! :)
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimePon Apr 21, 2008 5:27 pm

Uh,danas mi je extra dan,dobro sem toga sto idem pre podne u skolu.....Nista novo....Sem toga da sutra imam kontrolni iz istorije i sada moram ite kako da ucim Drugi Svetski rat...........
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik...........Selena (perkica) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik...........Selena (perkica) Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 12:27 pm

E,odkad ja nisam pisala........Samo da znate da sam iz tog kontrolnog dobila 5!!!!!I posle mi je nastavnica zakljucila 5....A juce mi je bio extra dan!!!Ceo dan sam igrala tenis....i posle gledala Barsu I Mancester......itd.Mrzi me da pisem sada......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj dnevnik...........Selena (perkica) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik...........Selena (perkica)   Moj dnevnik...........Selena (perkica) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj dnevnik...........Selena (perkica)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ~**Moj dnevnik**~
» Moj dnevnik...Nevena(lowe_tennIS)
» Moj dnevnik - Marta Efimova
» MoJ dNeVnIk (Nadal mi bebe)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: