Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Srbija vs Hrvatska

Ići dole 
+2
FairyQueen
sonjica93
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Srbija vs Hrvatska - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Srbija vs Hrvatska - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Srbija vs Hrvatska - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija vs Hrvatska   Srbija vs Hrvatska - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 8:01 pm

VAMOS!!mislim Ajde!!!ovo vamos mi izletelo
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*~*tasha Nadalcica*~*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*~*tasha Nadalcica*~*


Ženski
Broj poruka : 1058
Godina : 33
Location : Uvek sa Rafom
Zasto volis tenis? : Pa zbor Rafe :) naravno, a i jer je zanimljiv, neizvestan, nekako poseban...
Koliko volis tennis? :
Srbija vs Hrvatska - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Srbija vs Hrvatska - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Srbija vs Hrvatska - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija vs Hrvatska   Srbija vs Hrvatska - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 8:59 pm

2-0 SRBIJA!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 30
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Srbija vs Hrvatska - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Srbija vs Hrvatska - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Srbija vs Hrvatska - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija vs Hrvatska   Srbija vs Hrvatska - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 7:22 pm

Druga igračica sveta Ana Ivanović, iako još rovita od temperature, uspela je da donese treći i odlučujući poen Srbiji u meču sa Hrvatskom u Zagrebu za ulazak u Svetsku grupu B Federejšen kupa .

Prvog dana Anu Ivanović više nego uspešno zamenila je Ana Jovanović, a prva dama srpskog tenisa odlučila je da u nedelju ipak izađe na teren dvorane u Zagrebu i reši dilemu (ako je uopšte i bilo) o ukupnom pobedniku ovog duela.

Ana je dobila 150. igračicu sveta Niku Ožegović sa 2:0 u setovima (7:5 i 6:1).

Prvi set trajao je neočekivano dugo i imao je čudan tok. Počeo je razmenom brejkova, nastavio se Aninim lošim servisom, koji je nadomestila agresivnom igrom, da bi se došlo do neočekivanih 5:5, uz šest dvostrukih servis grešaka srpske teniserke.

Samo na trenutke u prvom setu Ana je ličila na drugu igračicu sveta, što je pokazala u nekoliko ključnih trenutaka pri rezultatu 5:5. Hrvatska teniserka vodila je 40:30, ali je Ana serijom sjajnih forhenda napravila sebi poziciju za brejk i potom to i učinila, da bi na svoj servis osvojila set.

Drugi set je već pokazao razliku u klasi o čemu dovoljno govori i skor - 6:1.

Potom je selektor FED Kup reprezentacije Srbije Dejan Vraneš šansu ukazao Teodori Mirčić, koja je izgubila od Ane Vrljić sa 2:0 (6:4, 7:5), pa su Hrvatice smanjile rezultat na 3:1.

Konačan rezultat meča Srbija - Hrvatska je 3:2. Naš dubl Teodora Mirčić/Ana Jovanović posle vođstva od 4:1 u prvom setu predao je dubl hrvatskom paru Jelena Kostanić-Tošić/Ana Vrljić. Ana Jovanović je povrdeila prst pa je to bio razlog za predaju.
Srbija vs Hrvatska - Page 2 V95308p1
Ana: Imamo kvalitet za titulu

Nedovoljno oporavljena Ana Ivanović je priznala posle meča da nije igrala na očekivanom nivou, ali da je veoma zadovoljna zbog ubedljive pobede Srbije protiv Hrvatske i plasmana u Svetsku B grupu Fed kupa.

“Veoma sam srećna što sam zaigrala i što sam uspela da osvojim poen za našu ekipu i to ključni koji nas vodi u Svetsku grupu. Bila sam nervozna na početku meča, loše sam servirala, ali u drugom setu sam se skoncentrisala i popravila igru”, rekla je Ivanović i dodala da je pokušala da odigra najbolje, kao i uvek, jer “nikada ne potcenjuje protivnika”.

Ona je dodala da joj je žao što nije mogla da pomogne ekipi u prvom duelu, ali i pohvalila igru Ane Jovanović, koja ju je zamenila na tom meču.

“Ostvarili smo veoma važne pobede i veoma smo ponosni jer je ceo tim učestvovao u konačnom trijumfu i plasmanu u Svetsku B grupu, gde nam je, realno, mesto. Mislim da imamo potencijal za titulu u Fed kupu i nadam se da ćemo uspeti da je i osvojimo”, rekla je Ana Ivanović, izrazivshi žaljenje što je izostala žešća atmosfera u Domu sportova.

“Navijanje je bilo korektno, publika je nagradila svaki lep poen, ali mi je malo žao jer je izostala atmosfera sa vise emocija, koja krasi mečeve Fed kupa”, dodala je druga igračica sveta, koja će naredne nedelje početi sezonu na šljaci, odbranom titule u Berlinu, a zatim i na turniru u Rimu.

Najboljeplasirana hrvatska igračica Nika Ožegović je rekla da je zadovoljna što je imala priliku da igra protiv jedne od najboljih igračica sveta.

“Za mene je ovaj duel bio odlična prilika da vidim kolike su moje trenutne mogućnosti I na kom sam ja nivou. Zadovoljna sam svojom igrom, iako je činjenica da je Ana igrala slabije nego inače. Ona je nervozno ušla u meč, a njen forhend, koji je inače projektil, štekao je na početku. Kada je osvojila prvi set, igrala je mnogo opuštenije”, izjavila je Ožegović, koja na WTA listi zauzima 150. mesto.

(MONDO - foto: MN Press)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Srbija vs Hrvatska - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Srbija vs Hrvatska - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Srbija vs Hrvatska - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija vs Hrvatska   Srbija vs Hrvatska - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 10:03 pm

Imamo kvaliteta ako ana ne bude ispalila ekipu sledeceg puta...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Srbija vs Hrvatska - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Srbija vs Hrvatska - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Srbija vs Hrvatska - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija vs Hrvatska   Srbija vs Hrvatska - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 6:38 pm

Sonjice, to je seksualna diskriminacija, zar ne? icon_lol

Ja samo mogu da kazem: KAO STO JE OCEKIVANO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srbija vs Hrvatska - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Srbija vs Hrvatska   Srbija vs Hrvatska - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Srbija vs Hrvatska
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Spanija-Srbija
» Survivor Srbija
» Srbija vs Japan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Fed Cup-
Skoči na: