Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My Story...

Ići dole 
+4
**Djuki**#
rafalicious
*AnY*SweeT*FairY*
~Black Angel~
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 10:21 pm

Stvarno ne znam kako se to radi...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 10:34 pm

pa ides owako na podesawanja za pod4um dnewnik i imas tamo dozwole i samo dozwolis moderatorima da uredjuju a nju satwis za moda...........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 10:35 pm

Ali onda svi imaju pravo???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 10:40 pm

ma mozesh da naprawish grupu zorana u kojoj cu biti samo ja :D lol

pa tu da mi stawish da uredjujem dnewnike :D
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 11:40 pm

24. awgust 2007, 01:30

Ewo... Danas bili prwi chasowi... Tj. prwa 4 chasa... Imali smo chini sa rejvenklom, napitke sa haflpafom i dwochas herbologije sa sliterinom... uhhh... smorila sam se ko... nemam pojma shta...

Onaj Snejp je poremecen 100% On toliko mrzi grifindorce da kad god neko pochne da pricha skida po pet poena... uzas! Prawili smo neki us*ani napitak nemam pojma ni sama koj je... ma swejedno... grifindor je na njegowom chasu izgubio 30, a dobio 70 bodowa...

Chini nam predawao neki patuljak... Uchili onu razoruzawajucu... Smorili smo se swi...

Posle chini... RUCHAK!!! :) Annie se izgleda poswadjala sa onim... drwcetom... Upoznala sam neku Sophy iz sliterina... Chini mi se da i ona balawi za Dracom... Zaklacu je ako se smuwa sa njim... Swe wreme su prichali... A ja?! Nishta! Samo sam ga pogledala, a kada je on mene spustila sam glawu... Uhhh!

Herbologija je bila uzasna... Radili smo sa nekim biljkama koje wrishte pa se oneswestish... Jedina dobra stwar je shto je ON bio tu... Chini mi se da je primetio da ga gledam...

Posle smo otishli u swoje borawke... ali narawno, poshto ja ne mogu dugo da budem na jednom mestu u jednom drushtwu otishla sam do crnog jezera i sela na klupicu na kojoj niko nije sedeo... Posle nekog wremena zurenja u prazno pridruzila mi se Nora sa kojom sam caskala neko wreme a zatim otishla u borawak. U borawku je stajao weliki plakat na kome je pisalo

ZURKA U SOBI PO POTREBI U 8! PRAWE FRED I DZORDZ! SWI SU POZWANI OSIM SLITERINACA! JAWITE HALFPAFOCIMA I REJVENKLOVCIMA!

Bash sam se obradowala i otrchala do Annie i upitala je:
-Jesi li widela? Jesi li widela? ZURKA U 8!!!
-Narawno! Swi grifindorci znaju! Shta cesh da obuchesh?
-Pa... ne znam... Mozda owe starke, farmerke, i dux werowatno...
-Ai! Jel si ti luda? To da obuchesh? Jaoooj! Tebi nije dobro! Znash li ti da je owo zurka i da su skoro swi pozwani? Hajde sada cemo da nadjemo neshto...
-Jaoooj, pa ja wolim to da nosim! Nemoj molim te neke haljinice da mi dajesh!!!
-Dobro, dobro, necu! Obucicesh owu suknjicu, owe baletanke i owu bluzu! Zar nije super?
-Pa... ne znam...
-Ma hajde swima ce se dopasti!
-Pa... dobro...
-A frizuru... Pusticu ti kosu!
-Ali...
-Nema ali! Pusticu ti kosu i tachka!!!
-Dobro, Annie...
-OK!
Posle nekog wremena me je ocheshljala bash lepo i obukla sam se... Zaista je super izgledalo! Ali u tom trenutku se setih da ja ne znam gde je soba po potrebi i upitah je:
-A gde je soba?
-Jaoooj! Ne znash ni to? To ti je gore, na sedmom spratu! Pozuri! Ja cu uskoro doci!
-OK! Widimo se!
-Bye!

Trcheci kroz hodnike sam sluchajno ugledala neko dwoje kako se ljube... Znash koga? Sophy i Draca!!! Ne mogu da werujem! U jednom trenutku jedna welika suza mi je kliznula niz lice i otrchah ka sedmom spratu ne obaziruci se na Dracowe uzwike. Izgleda da me je wideo da sam ih pogledala. U jednom trenutku me je neko uhwatio za ruku i rekao:
-Jenny, nisam je ja poljubio, kunem ti se!-goworio je tuznim glasom.
-Ne, newerujem ti! Ostawi... me... na... miru!-uzwikiwala sam.
-Ali saslushaj me...
-Ne zelim!-rekla sam i otrgla se iz njegowog stiska. Osecala sam da stoji iza, ali nisam zelela da se okrenem. Samo sam trchala dok nisam stigla do dnewnog borawka grifindora i otishla da poprawim shminku koju sam pokwarila suzama, a zatim sam se spustila dole u sobu po potrebi. Kada sam ushla zurka je wec bila u toku. Swi su igrali, a ja sam sela na prwu klupu koja je bila prazna. Widela sam Oliwera i Annie kako razgowaraju, a i chula sam... Bilo je owako:
-Da li hocesh da pleshemo?-upitao je.
-Ostawi me na miru!
-Ali...
-Nema ali! OSTAWI ME NA MIRU!
Uzwiknula je, a cela soba se potresla... Jedno pola sata sam sedela tu kada je neko doshao do mene i upitao me za ples. Bio je to Harry. Bash mi se plesalo i napokon me je neko pitao! Pristala sam bez oklewanja i tako smo plesali swe do sada....
Sad mi se spawa... Pishem ti sutra! Bye!

Jenny
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 9:14 pm

25. septembar 2007, 08:50

Uhhh! Zashto se bash meni owo deshawa!!! Draco se smuwao sa onom glupachom!!! Sa Sophy!!! Kako me nerwira!!! Plachem od kada sam saznala za to!!! Ne mogu da werujem!!! A juche me zaustawlja kad ga widim da se ljubi sa njom!!! A kaze mi da je ona njega poljubila!!! Jaoooj plakacu... Swaki put kad widi da prolazim poljubi onu Sophy... UZAS!!! Swejedno... Ja sam se smuwala sa Harryjem :) to je bar lepo...

Annie se stalno swadja sa Oliwerom u poslednje wreme... Nemam pojma shta joj je... A sad josh upoznala neku Cho... Kaze da su se bash poswadjale sinoc na zurci... A sad na ruchku Cho postawila Annie nogu, a Annie pala... Kad je ustala opalila je Cho takwu shamarchinu da joj je ceo obraz zacrweneo i pochela da cmizdri... Ja samo sedela i cepala se od smeha... I tog trenutka sam ugledala NJEGA kako se ljubi sa Sophy, totalno sam prsla!!! Rekla sam Annie da sam izgubila apetit da idem u borawak...
Kada sam stigla u sobu samo sam se izwalila na krewet i briznula u plach... Zashto se bash meni owo deshawa??? Uhhh...

Za 10 minuta mi pochinje preobrazawnanje... Moram da zurim!!! Pozz!!!

Jenny
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 9:48 pm

25. awgust 2007, 22:00

Uhhh, sad sam se wratila sa dejta... Jaoooj, bash mi je bilo wepo... :)
Swe dok nije doshao Draco sa onom Sophy i rekao da su se oni prwi dogoworili da se tu nadju... Uh, kako ga mrzim!!! Ali ga u isto wreme i wolim... A da li je to stwarno ljubaw? Mozda mi je samo simpatichan... Ma swejedno sada... Ja sam u wezi sa Harryjem i lepo mi je sa njim... Ne zelim da raskinemo zbog smotanog Draca...

Na chasowima mi je bilo smooooor... Ne mogu wishe ni domatji da radim, smuchilo mi se swe!!! Owa dwa dana samo domaci radim... Al dobro, juche je bio chetwrtak, danas petak, a sutra nema shkole!!! Weeeeeeeeeeeeeeee!!! Zawrshila sam saw domatji... Shto bih wolela da ceo wikend budem sa Harryjem... I Annie... Annie je u poslednje wreme skroz rastrojena... Nemam pojma zashto... E, da ona fuxa Cho se smuwala sa Drwcetom... Annie je tuzna od kad je saznala, ali nemam pojma da li je zbog toga... Nora je sada u wezi sa Siriusom, a Kelly sa Ronom... Sperkler se swidja neki... kako beshe... hmmm... e da! Cedric Diggory! Znash sa kime je Tasha? Sa Fredom! Annie jedina nema dechka iz nashe druzine, mada je chesto sa nekim Stefinhom... Mozda ce biti sa njim... Upoznala sam neku Mashu iz Sliterina... Ok je, ali me nerwira shto je skroz napichena... Ne mozesh lepo da prichash sa njom... neee, ona je kraljica bre... kako se usudjujesh da je oslowljawash sa TI? pa dobro... ipak je iz sliterina...

Kasnije sam otishla u borawak i bash otworih wrata Harijewe sobe, a ono gomila perja leti okolo. Ron je uzwikiwao:
-Jenny donesi josh jastuka i dowedi Annie, Kelly i Noru!!! Tuuucha jastucima!!!
Brzo sam otrchala do swoje sobe i rekla Jenny da nakupi swe jastuke koje imamo dok ja odem po Kelly i Noru. Swe su odmah pristale i otrchasmo do Harijewe sobe. Ron je werowatno chuo da dolazimo pa su nas sachekali sa pripremljenim jastucima kojima su nas izudarali kada smo ushli. Brzo smo podelile jastuke i pocheli sa tuchom... Zaista je bilo zanimljiwo...

Pa, dobro wishe nemam shta da ti pricham... See you tomorrow! Bye!

Jenny
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 08, 2008 4:17 pm

xexexe napicena sam???
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 08, 2008 8:42 pm

jbg :D

iz slytherina si :D

mora se :D
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 6:55 pm

26. septembar 2007, 00:40

Blizanci su ponowo prawili zurku... Sad sam se wratila... Znash da zurka nije bila u sobi po potrebi? Blizanci su pitali Dambldora da li smeju da naprawe u welikoj dworani, a on je rekao da moze ako puste sliterince... I tako smo naprawili weeeliku zurku... Dambldor je sklonio stolowe i stworio stubowe i swe ostalo shto je bilo potrebno... E, sad da ti pricham kako je bilo... :)

1. sam otishla tamo sa Harryjem i za*ebawali smo se neko wreme zajedno, a onda je DRACO pitao Harryja da li moze da me odwede.... Zamisli! Draco neshto da pita!!! Da nisam bila tu ne bih powerowala... Na moj nesretju Harry je rekao da moze :(, a ja uopshte nisam zelela da odem sa njim... :(

rekao mi je da sam tuzna u poslednje wreme i rekao mi je da mu se swidjam... JA NJEMU!!! A widim ga kako se ljubi sa Sophyu... UZAS! Ja sam odmah otishla kod Harryja, a njemu rekla da me ne zanima... Kad sam se okrenula on i dalje stajao tamo, ukochen buljetji u mene...
Widela sam Sperkler kako sedi u coshku sa Cedricom... Annie se do malopre swadjala sa Oliwerom, a sada pricha sa Stefinhom... Oliwer se ljubaka sa Cho... Ostali djuskaju :P

Ae smorila sam se...
Pishem ti sutra...
Pozz!

Jenny
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimePet Feb 15, 2008 6:37 pm

owako, josh uwek nisam napisala nowi deo. planiram da ga napishem uskoro. za to wreme mozete na owom blogu pronatji swe delowe koje sam do sada napisala. imate i slike likowa, tako da mozete da widite kako u prichi izgledaju. takodje su tu i njihowe osobine.
adresa je:
http://myhogwartsstory.blog.hr/
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 10:58 pm

27. awgust 2007, 20:00

Sada sam se i poswadjala sa Dracom, ali ne mogu da werujem :( opet je pocheo da mi pricha one njegowe bajke (da me woli, da ga je Sophy poljubila...), owako je bilo...
Trchala sam hodnikom do uchionice napitaka(imali smo chasowe sa sliterincima) i odjednom, ispred mene pojawio se niko drugi nego DRACO!!!
-Hej, ne morash da zurish, chas pochinje za 10min... Taman da porazgowaramo-rekao je.
-Nemamo mi o chemu da razgowaramo-rekoh.
-Hej, slushaj, nisam ja poljubio nju, ona je mene...
-Da, da... A shta tjesh da mi kazesh za washu wezu? Wezala te za radijator i bichowala te dok nisi rekao da hotjesh da se smuwate? Ne zelim da gubim wreme na tebe-rekoh krenuweshi ka uchionici ali osetih stisak ruke na swojoj.
-Sachekaj! U wezi smo zato... Ma, shta ja tebi da se prawdam? Reci ti meni zashto si u wezi sa Harryjem?
Jel widish shta on mene pita?
-Hej, ostawi me na miru. Ja Harryja wolim i zato sam sa njim u wezi!
-Ali...
-Nema ali! Zdrawo!-rekoh otrchawshi prema uchionici.
-Wrati se!-uzwikiwao je dok sam trchala, ali se ja nisam okretala.

Na chasowima napitaka sam dobila O!!! E, da, oswojila sam i 20 bodowa za Grifindor! Sjajno!
Inache, na ostalim chasowima nije bilo nichega zanimljiwog...
Kada sam se wratila u borawak uradila sam one 3 kile domatjeg-pardon, 5 kila, imali smo 5 chasowa :D A posle posle sam se widela sa mojim Harryjem...
Tamo mi je bilo lepo :)
A sad ewo, razmishljam, da li ja wolim Draca ili Harryja???
Ma, jawitju ti kad saznam :D
C ya!

Jenny


Poslednji izmenio dana Sub Feb 16, 2008 10:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 10:59 pm

27. awgust 2007, 20:10

Ex, zaborawila sam da ti kazem josh neshto.
Annie mi je priznala da se zaljubila u Oliwera! A takodje mi je rekla josh neshto...
Oliwer joj je poslao poruku na kojoj je pisalo
Dodji u sobu po potrebi u 19:00.
Chekam te!
Oliwer
Kada je otishla widela je da je soba romantichno ukrashena, Oliwer joj je rekao da je woli i poljubio je, a ona nije odbila poljubac. Upitala ga je shta tje biti sa Cho, a on joj je odgoworio da woli i Cho i nju i da tje joj sutra jawiti shta tje se desiti. Ona je besno izletela iz sobe i uputila se prema borawku udariwshi Cho koja joj je rekla da ide da se nadje sa Oliwerom.
Eto to je to!
C ya!

Jenny
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 31, 2008 11:19 pm

Jel moze da se locka ovo? Obarala sam sistem tako da je sve shto sam imala zapisano obrisano...

A pricha koju trenutno pishem je na blogu http://tinalittleangel.blog.hr
Nazad na vrh Ići dole
Ja_SaM_Ja
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Ja_SaM_Ja


Broj poruka : 34
Godina : 30
Zasto volis tenis? : Razlog?Dimitrije,jer je dosadan....xD
Koliko volis tennis? :
My Story... - Page 2 Left_bar_bleue42 / 10042 / 100My Story... - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.09.2008

My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 12:54 am

e moj mozgu......svaka ti chast
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My Story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My Story...   My Story... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My Story...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: