Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)

Ići dole 
+2
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:13 pm

Hvala amiga.... I meni je jako drago.... Ne bi znala sta od toga dvoje da izaberem....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 6:58 pm

i meni je drago...sto ti se mature ne poklapa sa takmicenjem...to su obe jedinstvene prilike u zivotu...drago mi je sto ces moci obe da ih iskoristis
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 7:11 pm

Hvala ti amiga....... Puno mi to znaci... Pogotovo kada cujem od tebe........
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 7:29 pm

Ai napokon sam popravila komp ivratila se.... Bas ste mi falili.... Love ya girls!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:13 pm

bas je extra sto si se vratila
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:47 pm

Smile->Queen ::
bas je extra sto si se vratila
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:41 pm

Hvala vam ............. :santa:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 11:27 pm

:santa:
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 2:21 pm

Smile->Queen ::
De nada :santa:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)   My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :) - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary......by masha
» my diary. . . by ina_90
» My diary...JowAnA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: