Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nowak Djokowic!!!!

Ići dole 
+22
RAFA THE KING
Rafa 4ever
***Inče***
Kaćka#94
Perkica
sofi993
sonjica93
*Anja*
...SuNsHiNe...
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
TENNIS FAN
po991
*Certified Nadal addict*
rafalicious
FairyQueen
JOVANA:)
Rafa&me
Maria Sharapova
*Punk_Princess*
**Djuki**#
**Mizza**
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći
AutorPoruka
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 9:27 pm

*Joansie* ::
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 807188 Nadam se da će tako nastaviti!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimePon Nov 17, 2008 11:09 pm

16.11.2008: ĐOKOVIĆ NAJAVLJUJE POHOD NA VRH SVETSKOG TENISA: PA NEĆU BAŠ JA KVARITI SRPSKI PROSEK

Novak Đoković izrazio je nakon osvajanja titule na ATP Masters Cupu u Šangaju žaljenje što baš on kvari idealan prosek srpskog tenisa na krovu sveta.


Đoković, koji je u finalu Mastersa pobijedio Davidenka 6-1, 7-5 "tek" je treći na listi najboljih svetskih tenisera. Nenad Zimonjić ranije je na istom mestu izborio prvu poziciju na listi najboljih parova s partnerom Danielom Nestorom, Kanađaninom srpskog porekla, koji je u Beogradu 1972. godine rođen pod imenom Danijel Nestorović. Srpsko-kanadski par je pobedio u dva seta američku braću Bryan i zaseo na čelno mesto liste parova.

Jelena Janković je takođe završila godinu kao službeno najbolja teniserka sveta u 2008. godini.

"Čini mi se da se Srbija navikava na brojeve jedan, tako da moram na tome poraditi. Verojatno je upravo činjenica da nismo odrastali u idealnim uslovima dovela do tako blistavih rezultata", izjavio je Đoković nastavivši:

"Verujem da i ja imam kvalitet za prvo mjesto. To mi je i cilj u godinama koje dolaze. Recimo, u sledećih deset. No, neću se time opterećivati. Naučio sam lekciju. Ako se previše budem zamarao time, samo će mi se obiti o glavu".

Na kraju je treći teniser sveta zaključio kako je za sport dobro da Federer i Nadal više nisu tako nedodirljivi. "Sada se radi o pet, šest ili sedam igrača koji igraju vrlo dobro i mogu se međusobno pobeđivati. Mislim da je to za svaki sport dobro. Publika treba nova lica".

"Osvajanje Mastersa je kao Grand Slam"

"Presretan sam zbog ove titule. Ovo je za mene veliki uspeh. Pobedio sam na turniru na kojem su učestovala osmorica najboljih tenisera sveta, a to samo po sebi najbolje govoru o kvalitetu turnira i protivnika", rekao je Đokovič nakon pobede u finalu protiv Rusa Nikolaya Davidenka.

"Zbog kvaliteta tenisera protiv kojih sam igrao ovaj turnir može se izjednačiti sa grand slam titulom. Nije bilo lakog protivnika, a želim čestitati Davydenku koji je odličnim igrama zaslužio da se nađe u finalu. Dokazao je da treba da bide među pet najboljih tenisera sveta", rekao je Đoković, koji se posebno zahvalio publici na velikoj podršci.

Ruski teniser, koji je u polufinalu lako savladao favoriziranog Andya Murraya, bio je razočaran porazom, ali je čestitao Đokoviću. "Da biste pobijedili Đokovića morate igrati savršeno, veoma brzo i bez grešaka. Mislio sam da ću moći to da ostvarim, jer obično igram brzo i imam dobru kontrolu. Danas je, međutim, bez greške igrao Đoković. Sve u svemu, ovo je za mene bio veoma težak dan", rekao je Davidenko.

(www.index.hr)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 4:21 pm

samo nared nole!!!!!!! icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 7:32 pm

da li ste chuli da ce nole biti gost u onoj emisiji ognjena amidzica shto se emituje utorkom uweche na pinku 2. decembra??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Tea
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Tea


Broj poruka : 367
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....zato sto je tenis naj sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.08.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 7:42 pm

ne!!! strwarno? jel to sigurno?
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 7:54 pm

ma 100%. . . tako je bar ognjen rekao. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 6:48 pm

Nole s beogradskih minus 5 odlazi na plus 30 u Brizbejnu

Novak Đoković se juče na beogradskih minus 5 stepeni oprostio od svojih najvernijih fanova, koji su trećem teniseru planete poželeli uspeh u 2009. godini. Nole je već spakovao kofere za put u Brizbejn, gde će 5. januara, zajedno sa bratom Markom, početi novu sezonu.


"Pred sobom imam veliki izazov kao što je odbrana titule na Australian Openu (od 19. januara do 1. februara). Konkurencija u svetskom tenisu je izuzetna i želim da se dobro pripremim za prvi grend slem turnir u godini", izjavio je Đoković, dok je na Novom Beogradu potpisivao majice, loptice i kalendare.

Đoković će praktično u dvadeset i četiri sata morati da se privikne na leto i vrelih plus 30 u Brizbejnu, gde će pored njega igrati i Žo-Vilfred Conga, Robin Soderling, Markos Bagdatis i dečko Ane Ivanović, Fernando Verdasko, koji su već doputovali u Australiju.

"Zbog toga sam i izabrao da igram u Sidneju, a ne u Abu Dabiju. Znam da imam kvalitet da postanem broj 1, ako ne ove sezone, onda u nekoj od narednih", poručio je Novak, koji ima priliku da dobrim rezultatom u Brizbejnu prestigne Federera na drugom mestu ATP liste.

Legendarni australijski teniser Tod Vudbridž priznaje da jedva čeka da vidi kako će Đoković igrati u 2009. "Novak je fantastičan teniser, što je i pokazao rezultatima u ovoj godini. Međutim, uvek je zanimljivo videti kako će se boriti sa pritiskom i velikim očekivanjima", rekao je Vudbridž.

Novaka će u Australiji dočekati Ana Ivanović, koja bi trebalo da ima daleko lakši zadatak u Brizbejnu. "Niko ne želi da otkriva pravu formu pred Australian Opena, ali potrebni su nam jaki mečevi. Ne krijem da sam dobro trenirala i da se osećam fantastično. Volela bih da dobro počnem godinu, jer planiram da se vratim na vrh WTA liste", priznala je Ivanovićeva, kojoj će jedna od protivnica u Brizbejnu biti i Jelena Dokić.

Kao što je poznato, Jelena Janković će pre Melburna svratiti do Hong Konga, gde će učestvovati na egzibicionom turniru kao kapiten reprezentacije Evrope.

("24 sata")
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 12:22 pm

gulbis pobedio noleta 2:0 u setowima. . . 6:4, 6:4
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
@n@
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
@n@


Ženski
Broj poruka : 140
Godina : 29
Location : Ewo me !!!!!
Zasto volis tenis? : Sport je strawa !!! A i zbog tennisera i tenniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 12:42 pm

Axa znam,jbg. ....Bsah je bzw. icon_wow Nowak Djokowic!!!! - Page 21 370602
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beautygirls.niceboard.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 12:49 pm

da jako mi je zhao. . . ali mi nije zhao shto je gulbis pobedio. . . on je sjajan tenniser i sigurna sam da ce imati sjajnu buducnost. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 9:25 pm

I meni je baš žao što je Nole izgubio... Ali mi je drago zbog Gulbisa. On je dobar teniser i zaslužuje da napreduje.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 6:02 pm

Nole u polufinalu Sidneja!


Novak Đoković, prvi nosilac turnira u Sidneju, plasirao se u polufinale pobedom nad Mariom Ančićem iz Hrvatske, rezultatom 6:3, 6:4. Meč je trajao 93 minuta.

Najbolji srpski teniser je izgubio gem na svoj servis već na početku meča. Ančić je vodio 3:1 kada je Novak spasio sedam brejk lopti i smanjio rezultat na 3:2. To je bio odlučujući momenat u setu. Đoković je vezao još četiri gema, i osvojio set, 6:3 posle 43 minuta igre.

Nakon što je spasio pet brejk lopti u drugom gemu drugog seta, Novak je oduzeo servis protivniku za vođstvo od 2:1. Kiša je tada na kratko prekinula meč. Po povratku na teren, Đoković je povećao prednost na 3:1, posle čega je usledila nova pauza zbog kiše. U nastavku meča nije bilo brejkova. Đoković je nakon 50 minuta igre, asom zatvorio set rezultatom 6:4.

Novakov protivnik u polufinalu biće Finac Jarko Nieminen, 40.igrač sveta. On je mesto u polufinalu obezbedio nakon što mu je Conga predao meč bez borbe zbog povrede leđa. Đoković i Nieminen su se do sada sastali dva puta, Novak je iz oba meča izašao kao pobednik.

Pobeda u polufinalu Novaku bi donela drugo mesto na svetu prvi put u karijeri.

Meč je zakazan za petak oko 5 sati ujutru po našem vremenu, nakon prvog polufinalnog duela između Davida Nalbandiana i Rišara Gaskea.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 2:04 pm

Ali je nažalost izgubio u polufinalu... Nowak Djokowic!!!! - Page 21 370602
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 5:38 pm

Fed ostaje na drugom mestu zbog ovog!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 6:40 pm

bash shteta shto je izgubio. . . Nowak Djokowic!!!! - Page 21 370602
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 4:50 pm

28.02.2009: Đoković osvojio Dubai!

Srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu na ATP turniru u Dubaiju pošto je u finalu pobedio Španca Davida Ferera sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3.


Đokoviću je to 12. trofej u karijeri i prvi ove sezone. Finalni duel obeležio je veliki broj brejkova na obe strane. U prvom setu viđeno je čak pet oduzetih servisa, a u drugom tri. Đoković je ipak sve vreme bio u prednosti, i zasluženo je slavio.

Novak je u finalu odigrao najbolji meč dosadašnjeg dela sezone, ali i pored toga morao je da se pomuči jer je i David Ferer bio odličan. Bio je ovo sedmi duel Đokovića i Ferera, i četvrta pobeda srpskog tenisera.

Prvih pet gemova išlo je uz servis, i ništa u tim trenucima nije nagoveštavalo veliki broj brejkova. Ipak, u šestom gemu Đoković je iskoristio prvu brejk šansu na meču, i poveo sa 4:2. Ferer se nije predao i uzvratio je istom merom već u narednom gemu. U osmom gemu Đoković pravi drugi brejk u nizu, ali ponovo ispušta prednost, i Španac izjednačuje na 5:5.

U samom finišu seta Đoković je zaigrao najbolje i, slično kao i u polufinalnom duelu sa Simonom, dobio je set posle 12 gemova (7:5).

Srpski teniser psihološku prednost sa kraja prvog preneo je na start drugog seta, i vrlo brzo je poveo sa 3:0 uz jedan brejk. Španac je ipak uspeo da vrati brejk minusa u sedmom gemu (4:3), ali već u narednom Đoković je ponovo zaigrao sjajno i poveo sa 5:3. U poslednjem gemu turnira Đoković je do pobede došao tako što je posle servisa i dosuđenog auta zatražio 'čelendž' koji je pokazao da je lopta bila dobra.

Pre dve godine Đoković je izgubio od Federera koji je kasnije osvojio turnir, prošle godine poražen je od Rodika koji je takođe trijumfovao, a sada je i sam postao šampion.

"Želim da se zahvalim svim srpskim navijačima, ali i svim ostalim fanovima koji su došli u dubai da prate sve tenisere. Takođe, zahvaljujem se i sponzorima", rekao je Đoković posle finalne pobede.

Devid Ferer odao je priznanje srpskom igraču.

"Igrao sam odlično, ali Novak je bio fenomenalan tako da ništa nisam mogao", rekao je David Ferer po završetku meča.

Turnir u Dubaiju igrao se za ukupni nagradni fond od 2.233.000 dolara, a Đokoviću je pripalo 383.000 dolara i 500 ATP poena.

Đoković će narednog vikenda predvoditi Dejvis kup reperezentaciju Srbije u meču prvog kola Svetske grupe tog takmičenja protiv Španije u Benidormu.

(www.b92.net)

Bravo, Nole!!! Nowak Djokowic!!!! - Page 21 807188 Nowak Djokowic!!!! - Page 21 807188 Nowak Djokowic!!!! - Page 21 724208
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 4:54 pm

Svaka čast, Nole...... icon_vamos
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
N!N@
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
N!N@


Ženski
Broj poruka : 78
Godina : 29
Location : Finale Australian Opena
Zasto volis tenis? : ZaTo???
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 12:30 pm

novak je izgubio od nadala u maratonskom mecu koji je trajao 4 sata i 3 minuta (drugi najduzi mec u istoriji tenisa, u dva seta)... Po estovima 3:6; 7:6; 7:6
imao je 3 mec lopte i nijednu nije iskoristio... :(:(:(
Nazad na vrh Ići dole
http://ana4ever.site-forums.com
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 1:08 pm

JAO....Gledala sam skoro ceo meč i ne sećam se kad sam se zadnji put toliko nervirala oko tennisa...:0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 1:39 pm

Ja sam gledala ceo meč, i jako mi je žao što je Novak na kraju izgubio. Nowak Djokowic!!!! - Page 21 370602 Meč je bio sjajan, ali mi je stvarno krivo što Novak nije pobedio, jer je statistički bio bolji i osvojio je više poena. Nowak Djokowic!!!! - Page 21 370602
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 1:43 pm

Da,a i čitav meč je bio bolji...:0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 2:24 pm

Zagorčaću život Federeru

Đoković: Bilo bi fantastično kada bih pobedio Rodžera u Haleu. Znam koliko voli ovaj turnir, ali jedva čekam da mu zagorčam život!
Srpski teniser Novak Đoković poručio je da će zagorčati život šampionu Rolan Garosa Rodžeru Federeru! Đoković ove nedelje učestvuje na turniru u Haleu (trava, 750.000 evra), gde će mu najozbiljniji konkurent za titulu upravo biti drugi teniser sveta i petostruki pobednik ovog turnira Rodžer Federer.
- Očigledno je da znam koliko Federer voli ovaj turnir, ali jedva čekam da mu zagorčam život! Bilo bi fantastično kada bih ga pobedio. Nas dvojica gajimo prilično različit stil igre. Pre svega, različito serviramo. On takođe voli da menja igru, dok ja dosta idem na snagu. Ipak, jednu stvar ne bi trebalo zaboraviti, a to je petogodišnja dominacija njega i Nadala, što je impresivno - kaže 22-godišnji Beograđanin.

Prvi reket Srbije još od četvrtka se nalazi u Haleu, koji će mu biti i jedina prava priprema i provera za travu Vimbldona. Đokoviću je na Vimbldonu najveći uspeh doživeo 2007. godine kada je dogurao do polufinala, u kojem je predao meč Nadalu zbog povrede. Prošle sezone Novaka je izbacio već u drugom kolu Marat Safin.

- Bilo je to veliko razočaranje. Tog dana Marat je mogao da pobedi svakog na svetu. Federera, Nadala, pa čak i mene - našalio se u svom stilu Đoković.

Đoković se juče zajedno s Troickim plasirao u drugo kolo Halea u dublu. Srpski dvojac pobedio je Austrijance Julijana Noula i Jirgena Melcera 2:1 (7:5, 3:6, 10:6). Đoković i Troicki su do drugog kola stigli posle sat i 18 minuta igre. Napravili su dva brejka iz tri prilike, ali su i uspeli da spasu četiri brejk lopte. Srpski dubl osvojio je 62 poena, pet manje od Noula i Melcera. Đoković i Troicki će u drugom kolu igrati protiv boljih iz duela između nemačkog dubla Miše Zvereva i Nikolasa Kifera i švedsko-češkog para Robert Lindšted i Martin Dam.

Đoković je, inače, izgubio 820 bodova u odnosu na prošlu listu, ali je zadržao četvrto mesto na rang-listi, iza Nadala, Federera i Mareja. Viktor Troicki izgubio je jednu poziciju tokom prethodne dve nedelje i trenutno je 33. igrač sveta sa 1.592 poena. Najveći napredak zabeležio je Janko Tipsarević, kome je plasman u treće kolo Rolan Garosa doneo 80 bodova i skok sa 65. na 54. poziciju liste najboljih tenisera.




Crkni Novače...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 2:47 pm

Napred Nole....zagorčaj mu život!!!!!!!:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 5:25 pm

Ne volim izjave ovakovog tipa...Dela,ne reci :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 6:26 pm

Mnogo puta je rekao neku taku glupost ali nikada nije ispunio....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 21 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nowak Djokowic!!!!
Nazad na vrh 
Strana 21 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći
 Similar topics
-
» Nowak Djokowic
» Nowak Djokovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: