Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 kazi neshto vishe o sebi......

Ići dole 
+43
vanja
Sara NADAL
~*ANA IWANOWIC*~
*Anja*
Jecika
JJ No 1
AnnA
***Inče***
**Nadja**
Kaćka#94
maJJa
kaca993
Nadal mi bebe
sofi993
Perkica
laura_tennis fan
sonjica93
Nevena
~ZiKi~DuLcE~
@n@
urosch
Fan Noleta & Ane
*cAtO*
...SuNsHiNe...
Marta Efimova Lundgren
matea
Tasha'94
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
Sanja The Best Forever
**Mizza**
Rafa&me
Maria Sharapova
Deja
rafalicious
kad_porastem_bicu_ana
pijanistkinja
AnaIvanovicFan
**Djuki**#
loveeee_TENNis <3
*Punk_Princess*
FairyQueen
*Certified Nadal addict*
47 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 7:11 pm

pa....izwolite... kazhite malo wishe o sebi....osim datuma rodjenja i tako toga.... kao u lexikonu samo opshirnije....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 7:48 pm

Pa znaci ja sam Jowana...Rodjena sam 10 januara imam 13 godina i 363 dana...Heheeh...U horoskopu san jarac,kosa mi je crna oci braon...Malo sam buljava...Hehehehe...U slobodno vreme najradije gledam tenis,TV,citam knjige ili Zabavnik i izlazima i cetujem po netu...Imam jednu najbolju drugaricu i jos nekoliko dobrih sa kojima se druzim...Osmi sam razred.Oniljeni predmeti su mi bios,istorije,hemija i engleski a ne volim geos,fiziku i matematiku...Volela bih da postanem pisac ili novinar.Omiljena boja mi je zuta ali ne na garderobi(mojoj)...Najlepsi poklon mi je knjiga u kombinaciji sa cvecem a omiljeno cvece su mi ruze(plave ili bele a moze i crvene)...
Omiljeni teniser mi je Rafa a teniserka Anchy mada volim jos neke...I to je valjda dovoljno???
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 10:11 pm

Owako: Ja sam Selena i iz Arandjelovca sam. Imam 11, 5 godina i peti sam razred. U horoskopu sam rak (rodjena sam 5. jula). Imam kosu srednje duzine, pepeljsto-plavu, a oci su mi plave boje. Idem ba casove engleskog i francuskog i treniram tenis! Narawno, najvise volim tenis! U slobodno vreme volim da gledam tens, cetujem po inernetu, sredjujem moju kolekciju slika tenisera i teniserki... Imam jednu super amigu, ali ne znam da li ce mi ostati THE BEST! Tako da se ogranicavam na moje amige sa foruma...xexexe... Sa decacima je bolja situacija, sa njima sam u dobrim odnosima... Volela bih da budem #1 na WTA listi (i bicu, nije sala) i narawno da upoznam Rafu Nadala! Omiljene boje su mi zuta i ljubcasta. Omiljeni teniseri:Rafa, Nalby, Janko, Richie, Gonzo... Omiljene teniserke: JJ, Justin, Mauresmo.... Obozavam pevace Frana Pereu i Justina Timbralek-a i pevacice Awril, Beyonce, Xtinu.... Omiljene grupe su mi SJK i RBD! Omiljeni filmovi Titanik i Mis Tajni Agent, a serije Los Serrano i Rebelde. Al sam se raspisala....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 10:11 pm

fino jowo i selena!

e sad malo ja.... 94 godishte tj 13 godina i 2 meseca,sedmi razred, ... smedja kosa do ramena, shishke...smedje ochi...od skora nosim naochare za vid...samo kada sam za kompjuterom i kad chitam..... u hooskopu strelac/owan/pas -koja kombinacija ,a? Treniram Tenis,gledam tenis,obozavam tenis, omiljeni teniser mi je Rafael Nadal a svidja mi se i Marcos Baghdatis, omiljene teniserke su mi Maria Sharapova i Jelena Jankovitj, a volim i Marion Bartoli. u slobodno vreme sam z kompjuterom, slusham muziku, ponekad izlazim s drusstvom, volim da chitam, gledam seriju LOS SERRANO,
od muzike slusham swe osim jazz-a,blues-a,death metal-a,turbo folka,narodnjaka i zabavnaka..volim ROCK,POP,PUNK,REGGAE,R'N'B....samo to slusham! najomiljenija grupa mi je QUEEN.
omiljeni predmeti u shkoli su mi Engleski,Francuski i geografija...ostale swe mrzim ukljucujuci i fizichko...
privatno uchim Engleski,shpanski,francuski,italijanski i uskoro pochinjem sa Grchkim (sama). zhelja mi je da upoznam Rafu Nadala........
Nazad na vrh Ići dole
loveeee_TENNis <3
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
loveeee_TENNis <3


Ženski
Broj poruka : 710
Godina : 30
Zasto volis tenis? :
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 10:17 pm

xxxc


Poslednji izmenio loveeee_TENNis <3 dana Uto Jul 28, 2009 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 10:19 pm

Ja zaboravih da kazem da su mi naj predmeti matish i geos, a najgori mi je ubedljivo BIOLOGIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 10:41 am

Well, ja sam Djurdja, '93god. imam 14god.(rodjena sam 14.12.1993.),ziwim u Brusu.U horoskopu sam strelac(a u podznaku i kineskom horoskopu-stwarno ne znam), imam plavu kosu(pa sad wishe nije plawa, jer pocinje da tamni), plawe oci....U slobodno wreme gledam TV, citam knjige,chatujem na netu...Imam tri najbolje drugarice ....Wolim da se dopisujem(pogotowu sa decacima...:))Obozawam da slusham muziku, najwishe wolim Pink, Awril, Rihannu, Shakiru...A od pevaca Bon Jovi i Justina Timberlakea....Omiljene boje su mi crna, bela i zelena.Malo sam looda pogotowu kad sam sa drugarkama, jer je to 'loodilo'kako ga mi zowemo prelazno(prwo je Bojana, pa od nje preshlo na Jecu, pa na mene....ali sad smo swe tri loode, jedino je Kica normalna).............Osmi sam razred...Najwishe wolim engleski a mrzim geos(jer je nastawnik UZAS).....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 2:23 pm

Nice....
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:05 pm

nemojte da spamujete affraid affraid affraid to je zabranjeno! mooolim vas.....

ja ne volim bash da uchim (ko voli????), proshla am 4, 54 na plogodishtu confused
Nazad na vrh Ići dole
AnaIvanovicFan
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
AnaIvanovicFan


Ženski
Broj poruka : 3
Godina : 31
Location : Beograd
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 7:14 pm

Ja se zovem Maja i obozvam tenis.Moj fan je Ana ivanovic.Treniram tenis vec 5 godine.Visoka sam 160 cm a teska 42 kg.Sta jos da se kaze!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.world-of-tennis.nice-topic.com
AnaIvanovicFan
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
AnaIvanovicFan


Ženski
Broj poruka : 3
Godina : 31
Location : Beograd
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 7:15 pm

I da polozila sam na polugodistu 4.72
Nazad na vrh Ići dole
http://www.world-of-tennis.nice-topic.com
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 8:09 pm

AnaIvanovicFan ::
Ja se zovem Maja i obozvam tenis.Moj fan je Ana ivanovic.Treniram tenis vec 5 godine.Visoka sam 160 cm a teska 42 kg.Sta jos da se kaze!!!
kako ona moze da bude twoj fan? valjda ti njen! :) dobrodoshla...
ali da ne spamujem sad....

ja volim jezike bahs bash bash :D
Nazad na vrh Ići dole
pijanistkinja
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
pijanistkinja


Broj poruka : 37
Godina : 31
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 12:07 am

ok ljudi ja sam Isidora.Volim muziku,sviram klavir i mnogo volim da plesem!Volim i da vozim rolere,plivam,citam,izlazim....U skoli sam odlicna mada mi je u zadnje vreme smor da ucim mada kome nije...Volim jezike,govorim engleski a sada sam krenula da ucim spanski.Mnogo volim filmove a omiljeni glumac mi je Brad Pitt!od serija najvise volim da gledam Serranove,Friends i vesele 70...
Nazad na vrh Ići dole
kad_porastem_bicu_ana
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
kad_porastem_bicu_ana


Ženski
Broj poruka : 21
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 2:11 am

Yo soy... como soy...

Pa... nesto wishe o meni!
Imam 12, 5 godina, tj. u febroaru punim 13, 6 razred. U cetwrtom razredu sam upisla I razred osnowne baletske skole ''Luj Dawico'' na Dorcolu. Sada sam III razred, obozawam balet!!! Obozawam i da igram moderan ples (koji mi ustwari bolje pristaje od baleta), i da pewam! Slusam SAMO stranu muziku: PCD, RBD, Avril Lavigne, Rihannu, Red Hot Chili Peppers, HIM, Shakiru, Beyonce, SJK, Upa Dance.... mrizm narodnjake! Omiljene serije su mi: Un Paso Adelante, Los Serrano, Rebelde, Ne Daj Se Nina. Ne znam koliko sam wisoka, odprilike...mm... 1,55, ili 1,57... tako nesto, a ne znam ni koliko sam teska...hmm... ne znam stwarno... imam crnu dugu kosu, skoro do zadnjice, mnogi mi kazu da licim na Beatriz Luengo, Lolu iz serije Un Paso Adelante, ja nju prosto..... obozawam! Moj stil oblacenja... pa... kupim ono sto mi se swidi. Nije mi wazno da li je u modi, ili neije, bash me boli uwo. Omiljene boje su mi crna, roza, plawa i bela. Idoli su mi Anahi i Avril. Cesto kupujem u Zari... Najbolju frendicu nemam, imam nesto slicno ekipi: Mina, Iwa, Mash, Milica i Marija. Nisam zaljubljena niti imam simpatiju. Imam kucu, zowe se Bubica, skaj terijer. Obozawam je! Imam mladjeg brata, Nikolu, 98... nakada me toliko izludjuje...uf... da mi dodje da ga zadawim.... sutra se sisam, jedwa cekam, pa ustwari danas, posto je ponoc prosla, ne znam kakwu cu frizuru izabrati, werowatno cu samo malo ''fazonirati'', na stepene, ili nesto slicno. MRZIM SKOLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Sta josh da wam kazem.... obozawam da surfujem po netu, da budem na forumima, imam ih milion i nesto... pa ne zanm wishe sta da pishem... ionako me bole prsti.. uh.. otpadaju... ae zopp... to je swe od mene! Kisko...! :)
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 2:52 pm

Ja sam izgleda najstariji član ovde! Rolling Eyes Ili neko krije godine Suspect Šalim se, naravno! icon_lol

Dakle, zovem se Milica, imam 16 godina, druga godina gimnazije u Nišu. Obožavam muziku, šta više mislim da ne bih mogla da živim bez nje! Uglavnom slušam strano, mada mogu i ponešto naše. Pevače koje volim su Beyonce, Justin Timberlake, Chris Brown, Jennifer Lopez, Nelly Furtado, 50 Cent, Rihanna i mnogi drugi. A mnogo sam volela grupu Blue (i sad takođe), koja se nažalost raspala, šmrc.... :( Od glumaca volim Orlando Blooma, Brad Pitta, George Clooneya itd. Što se tiče sporta, evo ovako stoje stvari: ne treniram ništa, igram ponekad tenis sa drugaricom, navijam za Crvenu Zvezdu, omiljeni fudbaler mi je David Beckham, njega obožavam I love you I love you I love you , a takođe sportista kome se divim, i kojim sam potpuno zaluđena, je Rafael Nadal! I love you I love you I love you :clown:

Školu volim samo zbog društva, koje mi je extra, a kao i svi vi, ne volim da učim. Evil or Very Mad Jes da sam odličan đak, ali moram da kažem da za to treba dosta truda. :cry: Najviše volim jezike, a omiljeni mi je engleski. Sviđa mi se puno i španski, ali nažalost nemam vremena da se upišem na neki kurs, a volela bih :cry: Pored engleskog u školi učim i francuski koji je neverovatno težak :!: Ne volim hemiju, istoriju, a prezirem likovno i muzičko. Možda vam ovo zvuči i smešno sada, ali kada biste samo znali kakve sve gluposti ja moram da znam iz ova dva predmeta....Strašno!

Mislim da sam sve rekla! Toliko od mene. :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 3:13 pm

lepo milice! ja uchim shpanski 3 godine..... imam privatnu nastavnicu ona dolazi kod mene ...pa imamo engleski i shpanski...francuski uchim u shkoli...jeste tezhak ali ja se odlichno snalazim, italijanski takodje imam privatnu nastavnicu, grchki tju da kupim lepo rechnik i gramatiku i cd-ove da uchim izgovor...pa kolko sama uspem...za sada znam alfabet i neke rechi ...
treniram tenis nekoliko meseci....extra mi je i uzhivam na treninzima jer sam u extra grupi ....moje drugarice su vrh...sve vreme se smejemo i zezamo... poshto ne volim fiziku i matematiku i iz toga imam chasove (iako mi je mama studirala na prirodno-matematickom faxu,a tata na mashinskom)..... tako da nemam mnogo slobodnog vremena..... predmeti koji najvishe mrzim su tehnichko,matematika i fizika..... ne wolim da uchim ali ssam odlichna.... imam taleta za pisanje....misim pesme i tak to...... obozhavam da slusham muziku slusham PUNK,REGGAE,ROCK,POP,R'N'B, nishta nashe ne volim.
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 3:13 pm

Pa nishta i ja mrzim likovno i muzicko!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 3:14 pm

Ja zaboravih da kazem da mrzim fizicko...Milice razumem te potpuno
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Deja
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Deja


Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 30
Location : u ludnici
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimePet Jan 11, 2008 10:19 pm

Pozz swima. Ime mi je Andreja i 94 sam god. Zhiwim u BG - u.

Idem u sedmi razred, i rodjena sam 07.04. Ne wolim shkolu, naprosto prezirem je!

Wolim da wisim na internetu. Po 4umima. Ali uglawnom swom, stwarno treba neki 4um da mi se dopadne, da bih na njemu bila redowna... Iako samna skoro swim 4umima registrowana....

Wolim uglawnom stranu muziq, kao shto su: Awril, Beyonce, Rihanna, 50 cent, Justin Timberlake, itd... Ali slusham i nashu ziq (i narodnu i zabawnu), ali manje nego stranu.

Treniram karate, i plawi sam pojas. Cool Wolim tenis, ali nishta preterano da budem iskrena...

Ih, ja se ispisah. Ali ako nekog neshto interesuje neka pita... ;) lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://loodilo.board-poster.com
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 7:06 pm

censured


Poslednji izmenio Maria Sharapova dana Pet Mar 13, 2009 6:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Rafa&me
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Rafa&me


Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 28
Location : Sa Rafitom u k.......kaficu:)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 11:23 pm

Caos zovem se Tijana `95 sam god obozavam tenis RBD net dobro drustvo muziku...Najvise volim Anu i Rafitu tu je negde i JJ...Imam dva foruma...

1. www.ana4ever.one-forum.net nov je nema puno clanova tako da vas cekam
2. www.miacolucci.niceboard.com za sve fanove RBD-a a posebno prelepe Anahi...

Editovala sam ovo da bi mogli da kliknemo na link!
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 11:58 pm

Rafa&me predstavi se u temi dobrodoshli! welcome! :)
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 11:11 pm

E owako...Ja sam Maya 93 sam god....Ziwim u BG-u...Obozawam tennis,i weliki sam fan Noleta :cheers: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 11:13 pm

Caos Majo...Mozes da se predstawis i u onoj drugoj temi
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
kazi neshto vishe o sebi...... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kazi neshto vishe o sebi...... Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 11:14 pm

oki :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Sponsored content





kazi neshto vishe o sebi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: kazi neshto vishe o sebi......   kazi neshto vishe o sebi...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kazi neshto vishe o sebi......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 13Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Upoznavanje-
Skoči na: